seriál : serie logo

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :7.9.2019 MÍSTO :Znojmo

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:55:14.2 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 1:55:28.4 0:00:14.2
3.
SKÁLA Jaromír
Sportbike Strakonice
CZE 1:55:32.7 0:00:18.5
4.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:56:26.4 0:01:12.2
5.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:56:26.9 0:01:12.7
6.
PAPRSTKA Tomáš
Express CZ SCOTT TEAM Kolín
CZE 1:56:29.7 0:01:15.4
7.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:57:57.7 0:02:43.4
8.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:57:58.7 0:02:44.4
9.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:58:08.9 0:02:54.7
10.
HOVORKA Daniel
GAPP System-Cabtech
CZE 1:58:14.0 0:02:59.7
11.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 1:58:23.9 0:03:09.7
12.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 1:58:26.9 0:03:12.7
13.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:58:57.7 0:03:43.4
14.
HEINRICH Lukáš
Bikestyle.cz
CZE 1:59:08.9 0:03:54.7
15.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:59:27.4 0:04:13.1
16.
ZÁLESKÝ Milan
Rafkarna Idea Cycling Team
CZE 2:00:49.6 0:05:35.4
17.
KADLEC Jakub
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:01:08.9 0:05:54.7
18.
HELCEL Martin
mh bike havířov
CZE 2:01:11.1 0:05:56.9
19.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:01:18.1 0:06:03.9
20.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:55.0 0:06:40.7
21.
CHOVANEC Filip
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:55.6 0:06:41.4
22.
MLČÁK Jan
Cyklosport Hranice
CZE 2:02:03.1 0:06:48.9
23.
GUNTHER Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 2:02:23.9 0:07:09.7
24.
ŠÍPAL Ivan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:03:18.9 0:08:04.7
25.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:03:19.9 0:08:05.6
26.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:03:37.9 0:08:23.6
27.
ŠTÍPALA Milan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:40.1 0:08:25.9
28.
MIKEŠ Jakub
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 2:03:43.6 0:08:29.4
29.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:03:45.4 0:08:31.1
30.
VLČEK Marek
MM AUTO MTB Team
CZE 2:04:06.6 0:08:52.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:15:27.8 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:24:26.0 0:08:58.1
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 2:30:20.9 0:14:53.1
4.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 2:30:28.2 0:15:00.3
5.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:31:36.2 0:16:08.3
6.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:44:17.4 0:28:49.5
7.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:47:14.8 0:31:47.0
8.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:53:05.1 0:37:37.2
9.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:00:14.7 0:44:46.9
10.
SLANÁ Michaela
Kolokrám
CZE 3:11:14.4 0:55:46.6
11.
LINKOVÁ Ivana
Force Fojtik Head Team
CZE 3:11:35.9 0:56:08.1
12.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 3:15:54.4 1:00:26.5
13.
SMOLKOVÁ Romana
KLUDI JELITA
CZE 3:18:19.5 1:02:51.7
14.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 3:29:03.5 1:13:35.6
15.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:32:09.7 1:16:41.8
16.
DVORSKÁ Romana
LAWI
CZE 3:32:33.2 1:17:05.3
17.
KLEKNEROVÁ Nikola
LAWI
CZE 3:32:33.7 1:17:05.8
18.
RABINOVÁ Lucie
CZE 3:32:53.2 1:17:25.3
19.
LÁSKOVÁ Julie
CZE 3:38:50.4 1:23:22.5
20.
MOUČKOVA Pavla
CZE 3:40:24.1 1:24:56.3
21.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:41:41.1 1:26:13.3
22.
MACÍKOVÁ Bohdana
CZE 3:46:12.1 1:30:44.3
23.
ŠITERIOVÁ Sandra
CZE 3:47:53.8 1:32:26.0
24.
ZEMANOVÁ Eliška
GHOST Team
CZE 3:48:33.3 1:33:05.5
25.
VESELÁ Barbora
Létající Hroši
CZE 3:49:47.8 1:34:20.0
26.
NETUŠILOVÁ Marta
CZE 3:56:22.8 1:40:54.9
27.
CIBULKOVÁ Karolína
CZE 4:01:00.5 1:45:32.6
28.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 4:03:26.0 1:47:58.1
29.
CVRKOVÁ Jana
ČS Praha
CZE 4:03:48.5 1:48:20.6
30.
VOLAVÁ Petra
CZE 4:06:49.2 1:51:21.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIMÁNY Kristián
DECATHLON Czech cycling team
SVK 1:12:58.5 0:00:00.0
2.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:14:38.1 0:01:39.5
3.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:15:05.6 0:02:07.0
4.
FORMÁNEK Zdeněk
MTB Šumava Riders
CZE 1:15:33.1 0:02:34.5
5.
ŘETICKÝ Vojtěch
EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:15:53.8 0:02:55.3
6.
HVOLKA Petr
KILPI racing team
CZE 1:16:27.0 0:03:28.5
7.
PATRY Martin
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 1:18:09.8 0:05:11.2
8.
NEJEDLÝ Jaroslav
HOUNYK
CZE 1:18:29.3 0:05:30.7
9.
PTÁČNÍK Adam
alltraining.cz
CZE 1:18:36.8 0:05:38.2
10.
GODYŇ Richard
Bike 2000
CZE 1:19:38.0 0:06:39.5
11.
CHRUDIMSKÝ Radek
Česká Spořitelna
CZE 1:20:32.0 0:07:33.5
12.
HRDLIČKA Radek
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:21:06.9 0:08:08.4
13.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:21:31.5 0:08:33.0
14.
ZELENKA David
IrisRiderz KM
CZE 1:21:37.8 0:08:39.2
15.
NIKL Karel
Nikl Cycling Team
CZE 1:21:44.3 0:08:45.7
16.
CHOVANEC Tomáš
4ever Cyklo Bulis Team
CZE 1:21:48.5 0:08:50.0
17.
SPALENKA Robert
SK POLAR
CZE 1:22:08.0 0:09:09.5
18.
VETROVSKY Ales
Brdska Krasojizda
CZE 1:22:18.2 0:09:19.6
19.
ZACH Lubomír
CZE 1:22:19.3 0:09:20.7
20.
MITÁŠ Martin
KAMECHY bikes
CZE 1:22:19.9 0:09:21.4
21.
LANG Oliver
alltraining.cz
CZE 1:23:10.7 0:10:12.2
22.
PANTŮČEK Jiří
GHOST Team
CZE 1:23:24.8 0:10:26.2
23.
ALBERT Radek
CZE 1:23:43.0 0:10:44.5
24.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:23:59.2 0:11:00.6
25.
PÍSAŘ Martin
Team CykloTrener
CZE 1:24:00.5 0:11:01.9
26.
BUREŠ Jiří
F-BIKE KLUB SÁDEK
CZE 1:24:06.5 0:11:07.9
27.
BURIAN David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:26:00.7 0:13:02.2
28.
GRYM David
CZE 1:26:30.7 0:13:32.2
29.
LACINA Jan
HR Racing České Budějovice
CZE 1:26:50.7 0:13:52.2
30.
MACHOUREK Jiří
CZE 1:27:04.7 0:14:06.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERANOVÁ Tereza
alltraining.cz
CZE 1:34:49.4 0:00:00.0
2.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:34:50.4 0:00:01.0
3.
KUNTOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 1:42:29.9 0:07:40.4
4.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 1:42:58.6 0:08:09.1
5.
MONCZKOVA Martina
CZE 1:44:52.3 0:10:02.9
6.
WITTNEROVÁ Bronislava
CZE 1:45:48.8 0:10:59.4
7.
HOVORKOVA Aneta
GAPP System - Cabtech
CZE 1:49:29.1 0:14:39.6
8.
ŠKODOVÁ Radka
Swiss Nik Cycling Team
CZE 1:49:37.6 0:14:48.1
9.
SCHMIDTOVÁ Tereza
Swiss Nik Cycling Team
CZE 1:49:40.3 0:14:50.9
10.
NOVÁKOVÁ Nikola
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:49:42.8 0:14:53.4
11.
LADMANOVÁ Lucie
CZE 1:53:14.1 0:18:24.6
12.
VYSKOČILOVÁ Alena
CZE 1:56:52.5 0:22:03.1
13.
KOTRČOVÁ Kateřina
alltraining.cz
CZE 1:59:22.0 0:24:32.5
14.
KATOLICKÁ Sylva
CZE 1:59:24.3 0:24:34.8
15.
RYŠAVÁ Veronika
CZE 2:02:47.2 0:27:57.8
16.
PRAVENCOVÁ Petra
CZE 2:03:10.0 0:28:20.5
17.
MARKOVÁ Veronika
BIKESTAR.cz
CZE 2:03:15.2 0:28:25.8
18.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 2:03:18.7 0:28:29.3
19.
MARTÍNKOVÁ Libuše
Like Bike Rasochy
CZE 2:04:29.0 0:29:39.5
20.
PITTNEROVÁ Simona
Pohoda bike team
CZE 2:04:46.5 0:29:57.0
21.
SKOTNICOVÁ Ivana
CZE 2:06:19.7 0:31:30.2
22.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna a.s.
CZE 2:06:57.0 0:32:07.5
23.
MEISLOVÁ Erika
CZE 2:07:22.9 0:32:33.5
24.
PETERKOVÁ Kateřina
CZE 2:07:32.2 0:32:42.7
25.
ŠTROFOVÁ Kateřina
PNEUALU Team
CZE 2:08:09.7 0:33:20.2
26.
MICHALOVÁ Anna
CZE 2:08:50.4 0:34:01.0
27.
ŠKODOVÁ Terezie
CZE 2:09:30.2 0:34:40.7
28.
DĚDIČOVÁ Helena
CZE 2:09:55.2 0:35:05.7
29.
JURÁŠKOVÁ Kamila
CZE 2:10:47.7 0:35:58.2
30.
MALČOVÁ Michaela
KLUDI JELITA
CZE 2:11:36.9 0:36:47.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru