seriál : serie logo

Jilemnická 50 ZP MV ČR

Běžecké lyžování
DATUM :26 - 27.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:19:46.6 0:00:00.0
2.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 2:22:58.9 0:03:12.2
3.
VEBER Tomáš
Kasper-Swix Team
CZE 2:25:04.6 0:05:18.0
4.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:28:41.4 0:08:54.7
5.
ENDRŠT Pavel
Slavia Pojišťovna Sport Team
CZE 2:31:55.2 0:12:08.5
6.
KUBINA Matěj
HSK BENECKO
CZE 2:32:27.9 0:12:41.3
7.
ZHUKOV Dmitrii
Medera
RUS 2:32:53.7 0:13:07.0
8.
PAULŮ Jan
sokol H.Branná
CZE 2:33:00.4 0:13:13.8
9.
OTTO Steffen
BERTSDORFER SV
GER 2:33:02.7 0:13:16.0
10.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:34:03.4 0:14:16.8
11.
TEPLY Robin
Rolnici
CZE 2:34:20.9 0:14:34.3
12.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 2:35:16.2 0:15:29.5
13.
KOHOUT Milan
Silvini Madhus team
CZE 2:35:49.2 0:16:02.5
14.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 2:37:45.7 0:17:59.0
15.
JANATA Karel
HSK BENECKO
CZE 2:37:50.4 0:18:03.8
16.
GROßE Ralf
PSV ZITTAU
GER 2:38:24.8 0:18:38.2
17.
KOLÍN Jan
vsk Humanita
CZE 2:38:25.4 0:18:38.8
18.
ŠLAJS Petr
Sport Club Plzeň
CZE 2:39:02.2 0:19:15.5
19.
MOLVA František
SKI team VYSOČINA
CZE 2:39:30.2 0:19:43.5
20.
FIALA Václav
Silvini Madshus team
CZE 2:40:16.2 0:20:29.5
21.
TUČEK Martin
Silvini Madshus team
CZE 2:40:17.7 0:20:31.0
22.
BENÁK Jan
Team Šerlich 8.30
CZE 2:40:32.4 0:20:45.8
23.
VEJNAR Josef
CZE 2:41:33.7 0:21:47.0
24.
GROMUS Tomáš
Kolečkové lyže TOMSKI.cz
CZE 2:44:56.2 0:25:09.5
25.
KOŽNAR Aleš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 2:45:26.0 0:25:39.3
26.
KŘOUSTEK Martin
SKI Skuhrov n.B
CZE 2:46:11.2 0:26:24.6
27.
KOUCKÝ Roman
ČKS SKI Jilemnice
CZE 2:46:32.7 0:26:46.1
28.
TEPLÝ Ondřej
HISPORT Team
CZE 2:46:45.7 0:26:59.1
29.
ŠOUREK Libor
Olympic
CZE 2:47:40.7 0:27:54.1
30.
ČAPEK Lubomír
KÚC Bikesport Ústí n/L
CZE 2:49:08.7 0:29:22.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HNÁTKOVÁ Tereza
SPORTICUS team
CZE 3:00:19.8 0:00:00.0
2.
HEJNÁ Anna-marie
Silvini Madshus Race Team
CZE 3:03:45.5 0:03:25.7
3.
VAVRUŠKOVÁ Lucie
Jablonecké Paseky
CZE 3:09:51.5 0:09:31.7
4.
MALIŠOVÁ Karla
SABZO
CZE 3:49:18.7 0:48:58.9
5.
SEEMANOVÁ Jana
TJ Sokol Strašnice
CZE 3:55:14.5 0:54:54.7
6.
ŠUBRTOVÁ Gabriela
H.O.P.
CZE 3:57:24.0 0:57:04.2
7.
BASTLOVÁ Dagmar
CZE 4:38:39.6 1:38:19.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČECH Jan
CZE 1:08:30.7 0:00:00.0
2.
MATOUŠ Adam
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:08:59.7 0:00:28.9
3.
SCHÜTZ Michael
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:10:00.4 0:01:29.6
4.
SCHÜTZ Filip
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:10:08.0 0:01:37.2
5.
PROVAZNÍK Josef
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:10:15.2 0:01:44.5
6.
MALÍK Tomáš
SSC Železný Brod
CZE 1:11:08.5 0:02:37.7
7.
PLECHÁČ Petr
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:11:18.2 0:02:47.5
8.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:11:59.2 0:03:28.5
9.
SILVIO Schneider
GER 1:12:10.7 0:03:40.0
10.
KRISTEJN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 1:13:45.5 0:05:14.7
11.
PAVLÍČEK Marek
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:13:48.5 0:05:17.7
12.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:13:51.7 0:05:21.0
13.
HAVEL Lukáš
Olfin Car Ski Team Trutnov
CZE 1:13:53.0 0:05:22.2
14.
ŠIMEK Pavel
OLFIN-CAR SKI TEAM
CZE 1:15:00.2 0:06:29.5
15.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 1:17:12.2 0:08:41.5
16.
LEPKA Martin
Yellow House
CZE 1:20:00.5 0:11:29.7
17.
BALATKA Miroslav
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:20:23.5 0:11:52.7
18.
HOLMAN Tomáš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:20:26.7 0:11:56.0
19.
KUBEČEK Ladislav
Kasper Swix Team
CZE 1:23:21.0 0:14:50.3
20.
PFOFF Jan
Kanoistika Poděbrady
CZE 1:24:07.3 0:15:36.5
21.
VESELÝ Jan
LO TJ Žďár nad Sázavou
CZE 1:24:14.3 0:15:43.5
22.
KRÁTKÝ Tomáš
SK LOS LOBOS
CZE 1:24:37.0 0:16:06.3
23.
PALATA Miroslav
VSK FEL Praha
CZE 1:24:56.5 0:16:25.8
24.
JINDŘIŠEK Martin
Horní Branná
CZE 1:26:07.8 0:17:37.0
25.
HAAS Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 1:26:39.5 0:18:08.8
26.
SVOBODA Petr
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:26:53.8 0:18:23.0
27.
KRÁKORA Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:27:48.0 0:19:17.3
28.
PRUNER Petr
SPORTICUS team
CZE 1:28:45.3 0:20:14.6
29.
RAKONCAJ Lukas
SIR JOSEPH
CZE 1:28:46.8 0:20:16.0
30.
KUPR Jan
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 1:29:48.0 0:21:17.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVÁ Kateřina
Silvini Madshus team
CZE 1:18:16.5 0:00:00.0
2.
BLAŽKOVÁ Lenka
CZE 1:20:27.2 0:02:10.7
3.
TROJANOVÁ Hana
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:20:36.0 0:02:19.5
4.
SVOBODOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:22:10.0 0:03:53.5
5.
FRANCKE Pavla
Žižkovský tygři
CZE 1:27:38.5 0:09:22.0
6.
SAJDLOVÁ Jana
Žižkovský tygři
CZE 1:28:37.3 0:10:20.7
7.
JAKOUBĚOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:30:55.8 0:12:39.2
8.
POKORNÁ Emma
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:31:25.3 0:13:08.8
9.
ZATLOUKALOVÁ Barbora
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:33:41.8 0:15:25.3
10.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:34:31.5 0:16:15.0
11.
ČECHOVÁ Anna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:35:24.8 0:17:08.3
12.
ŠKOPKOVÁ Markéta
SPŠN
CZE 1:35:28.0 0:17:11.5
13.
HÁJKOVÁ Eliška
AC Čimelice
CZE 1:36:25.6 0:18:09.0
14.
LEPKOVÁ Zuzana
CZE 1:39:01.6 0:20:45.0
15.
BENEŠOVÁ Jolana
REDPOINT TEAM
CZE 1:39:43.3 0:21:26.8
16.
JIŘIŠTOVÁ Zuzana
SK Peřimov
CZE 1:41:59.6 0:23:43.1
17.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:42:28.1 0:24:11.5
18.
HRADECKÁ Petra
OK Doksy
CZE 1:44:43.8 0:26:27.3
19.
MALÍŘOVÁ Tereza
CZE 1:45:43.6 0:27:27.1
20.
TEPLÁ Jana
TTT / ŠSK Újezd nad Lesy
CZE 1:46:00.3 0:27:43.8
21.
DUSILOVÁ Hedvika
Sokol Skuhrov
CZE 1:47:33.8 0:29:17.3
22.
SVOBODOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:50:54.4 0:32:37.8
23.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 1:53:42.1 0:35:25.6
24.
MOTYČKOVÁ Stanislava
FEL Praha
CZE 1:57:20.1 0:39:03.6
25.
POKORNÁ Věnceslava
Atletika Hoetivař
CZE 2:00:34.9 0:42:18.4
26.
SROVNALOVÁ Libuše
Lokomotiva Zábřeh
CZE 2:02:42.2 0:44:25.6
27.
KUDROVÁ Romana
Pohorská jednota Radhošť
CZE 2:04:28.4 0:46:11.9
28.
KOŽNAROVÁ Dominika
ČKS SKI Jilemnice
CZE 2:10:58.9 0:52:42.4
29.
HOLASOVÁ Jarmila
PRAHA 4
CZE 2:17:54.7 0:59:38.2
30.
MÜLLEROVÁ Kateřina
Kammbaude
CZE 2:47:54.6 1:29:38.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKODA Ondřej
Olfin Car Ski Team Trutnov
CZE 0:33:57.7 0:00:00.0
2.
PREISSLER JN. Tomáš
CZE 0:34:50.2 0:00:52.5
3.
ŠKODA Aleš
Olfin Car Ski Team Trutnov
CZE 0:36:25.4 0:02:27.7
4.
HONZÍK Vít
CZE 0:39:34.9 0:05:37.2
5.
MANDELÍČEK Jan
CZE 0:43:49.7 0:09:51.9
6.
VRÁNA Petr
CZE 0:44:39.4 0:10:41.7
7.
PINĎÁK Jiří
OCELOVí LETCI
CZE 0:51:26.9 0:17:29.2
8.
PETRŽELA Martin
Volvo - Rock Machine
CZE 0:52:16.5 0:18:18.7
9.
CHVÁTAL Vladimír
CZE 0:54:56.5 0:20:58.7
10.
JEŽEK David
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:55:03.5 0:21:05.7
11.
VRÁNA David
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:01:49.7 0:27:52.0
12.
JEŽEK Aleš
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:06:58.0 0:33:00.3
13.
MARHEFKA Jakub
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:06:58.5 0:33:00.8
14.
MARCEL Ludvík
CZE 1:06:59.0 0:33:01.3
15.
MARHEFKA Alex
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:16:47.8 0:42:50.1
16.
MARHEFKA Jaroslav
CZE 1:17:09.5 0:43:11.8
17.
VRÁNA Tomáš
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:24:47.1 0:50:49.3
18.
HUŠEK Vladimír
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:24:51.1 0:50:53.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAULŮ Blanka
Maratonstav Úpice
CZE 0:40:15.9 0:00:00.0
2.
STOKLASOVÁ Eva
Kasper - Swix team
CZE 0:42:51.3 0:02:35.4
3.
VOLFOVÁ Aneta
CZE 0:50:21.7 0:10:05.7
4.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 0:59:42.7 0:19:26.8
5.
SEVERÝNOVÁ POPKOVÁ Klára
CZE 1:18:51.5 0:38:35.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK Antonín
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:04:27.8 0:00:00.0
2.
KORBELÁŘ Jan
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:04:49.1 0:00:21.2
3.
ČERVENKA Hynek
CZE 0:04:52.8 0:00:25.0
4.
BÁRTA Matyáš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:08.6 0:00:40.7
5.
HADAČ Jakub
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:09.6 0:00:41.7
6.
KAREL Filip
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:09.8 0:00:41.9
7.
HOFFMANN Simon
MOVS Smrzovka
CZE 0:05:47.9 0:01:20.0
8.
MAREČEK Mikuláš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:50.1 0:01:22.2
9.
CIPRA Antonín
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:05:53.3 0:01:25.5
10.
ČIHÁK Jakub
CZE 0:05:53.8 0:01:25.9
11.
KUČERA Cyril
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:55.1 0:01:27.2
12.
ZELENKA Matěj
Olfin Car Ski Team Trutnov/Roprachtice
CZE 0:06:00.6 0:01:32.7
13.
HORÁK Mikuláš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:16.8 0:01:49.0
14.
SLOUKA Václav
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:22.6 0:01:54.7
15.
FIKKER Jaroslav
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:06:32.1 0:02:04.2
16.
LUKEŠ Jakub
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:36.3 0:02:08.5
17.
KOHOUT Michael
CZE 0:07:11.1 0:02:43.2
18.
KUKLÍK Tobiáš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:27.1 0:02:59.2
19.
BEKR Matyáš
CZE 0:07:29.1 0:03:01.2
20.
BRADA Michal
CZE 0:07:57.6 0:03:29.7
21.
RESSL Michael
CZE 0:08:16.0 0:03:48.2
22.
BÁRTA Šimon
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:10:53.8 0:06:26.0
23.
PODLOUCKÝ Viktor
CZE 0:11:21.8 0:06:54.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PLECHÁČOVÁ Nikola
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:04:17.3 0:00:00.0
2.
SALABOVÁ Pavlína
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:04:22.1 0:00:04.7
3.
SUCHARDOVÁ Ella
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:04:41.1 0:00:23.7
4.
PROKEŠOVÁ Adéla
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:01.1 0:00:43.7
5.
MAREČKOVÁ Olívie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:05.1 0:00:47.7
6.
LUKEŠOVÁ Natálie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:05.8 0:00:48.5
7.
DLOUHÁ Daniela
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 0:05:23.1 0:01:05.7
8.
MATĚÁSKOVÁ Anděla
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:30.6 0:01:13.2
9.
MADEROVÁ Pavlína
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:05:42.6 0:01:25.2
10.
ŠRŮTKOVÁ Vendula
CZE 0:05:44.6 0:01:27.2
11.
KUKLÍKOVÁ Sofie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:07.3 0:01:50.0
12.
LAŠTOVKOVÁ Zuzana
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:26.3 0:02:09.0
13.
POSPÍCHALOVÁ Aneta
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:26.3 0:02:09.0
14.
MRÁZOVÁ Ema
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:06:38.1 0:02:20.7
15.
VALDMANOVÁ Anna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:43.8 0:02:26.5
16.
KOŠŤÁKOVÁ Tereza
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:06:49.3 0:02:32.0
17.
PREISSLEROVÁ Karolína
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:04.6 0:02:47.2
18.
KRTIČKOVÁ Johana
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:13.6 0:02:56.2
19.
FAMFULÍKOVÁ Barbora
CZE 0:07:17.8 0:03:00.5
20.
HAMPLOVÁ Jindřiška
CZE 0:07:21.6 0:03:04.2
21.
WOLFOVÁ Amálie
Beany
CZE 0:07:37.1 0:03:19.7
22.
NOSKOVÁ Magdaléna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:37.8 0:03:20.5
23.
KOHOUTOVÁ Edite
CZE 0:07:38.3 0:03:21.0
24.
DLOUHÁ Lucie
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 0:08:12.3 0:03:55.0
25.
ORLOWSKÁ Pavlína
CZE 0:08:20.8 0:04:03.5
26.
MRÁZOVÁ Lucie
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:08:33.3 0:04:16.0
27.
RESSLOVÁ Kateřina
CZE 0:08:35.6 0:04:18.2
28.
BEKROVÁ Eliška
CZE 0:08:43.4 0:04:26.0
29.
BLÁHOVÁ Viola
CZE 0:08:55.6 0:04:38.2
30.
FAMFULÍKOVÁ Elena
CZE 0:10:27.3 0:06:10.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK František
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:05:12.9 0:00:00.0
2.
PEKÁREK Tomáš
LSK Lomnice
CZE 0:06:13.4 0:01:00.4
3.
PROCHÁZKA Matěj
IRON STARS Beroun
CZE 0:06:35.2 0:01:22.2
4.
GROßE Jonas
PSV ZITTAU
GER 0:06:41.4 0:01:28.4
5.
BÁRTA Kryštof
LSK Lomnice
CZE 0:06:47.7 0:01:34.7
6.
BRADA Adam
CZE 0:07:06.7 0:01:53.7
7.
VOJTA Martin
Žižkovský tygři
CZE 0:07:15.4 0:02:02.5
8.
ČERVENKA Jiří
Biatlon Klecany
CZE 0:07:17.4 0:02:04.5
9.
HAVEL Josef
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:19.7 0:02:06.7
10.
PROKEŠ Jan
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:22.7 0:02:09.7
11.
VEJVODA Lukáš
Biatlon Klecany
CZE 0:07:25.0 0:02:12.0
12.
HAVLAT Ben
PSV ZITTAU
GER 0:07:25.2 0:02:12.2
13.
MADER Jan
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:44.0 0:02:31.0
14.
BRADA Jakub
CZE 0:07:57.9 0:02:45.0
15.
KUČERA Jindřich
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:08:56.4 0:03:43.5
16.
HOFFMANN Ondra
MOVS Smrzovka
CZE 0:09:32.2 0:04:19.2
17.
MAREK David
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:10:01.2 0:04:48.2
18.
ŠEMBERA Jan
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:10:13.4 0:05:00.5
19.
ZELENKA Jindřich
MFK Trutnov / Roprachtice
CZE 0:12:38.7 0:07:25.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠPICAROVÁ Karolína
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:08.9 0:00:00.0
2.
MAREČKOVÁ Julie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:11.7 0:01:02.7
3.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:13.2 0:01:04.2
4.
HORÁKOVÁ  Amálie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:42.2 0:01:33.2
5.
VOJTOVÁ Klára
Žižkovský tygři
CZE 0:07:46.9 0:01:38.0
6.
ŠRŮTKOVÁ Barbora
BKL Machov
CZE 0:08:00.4 0:01:51.5
7.
ŠIŠKOVÁ  Andrea
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:08:02.9 0:01:54.0
8.
ŠIMKOVÁ Tereza
CZE 0:08:27.9 0:02:19.0
9.
TUROVÁ Gabriela
KB Trefa Kosmonosy
CZE 0:11:53.3 0:05:44.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALIVODA Vojtěch
CZE 0:10:36.8 0:00:00.0
2.
ŠTĚRBA František
Kb Bystřice Pod Hostýnem
CZE 0:11:10.0 0:00:33.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NYKLÍČKOVÁ Veronika
CZE 0:11:00.0 0:00:00.0
2.
MRÁZOVÁ Julie
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 0:11:35.8 0:00:35.7
3.
RACKOVÁ Nikola
CZE 0:12:04.5 0:01:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RACEK Tomáš
CZE 0:13:35.3 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOHATÁ Nela
ČKL Harrachov
CZE 0:11:10.1 0:00:00.0
2.
SEEMANOVÁ Johana
CZE 0:14:18.6 0:03:08.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru