seriál : serie logo

Vinařská 50 Author Znovín Cup

MTB
DATUM :29.6.2019 MÍSTO :Šatov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STROŽ Jan
CZE 1:32:26.8 0:00:00.0
2.
KROTKÝ Rostislav
CZE 1:32:55.0 0:00:28.2
3.
DOLEŽAL Václav
Maloja Rocky Mountain
CZE 1:32:57.5 0:00:30.7
4.
KOBLIC Radek
CT Weber
CZE 1:32:59.3 0:00:32.4
5.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
CZE 1:33:05.3 0:00:38.4
6.
BARTŮNĚK Marek
Ethicsport
CZE 1:33:06.5 0:00:39.7
7.
ZEMENE Jakub
CZE 1:33:07.0 0:00:40.2
8.
FAJT Milan
EUROFOAM sport
CZE 1:33:10.3 0:00:43.4
9.
HRAZDIL Pavel
Bike Team Porsche Olomouc
CZE 1:33:13.3 0:00:46.4
10.
NESET Jan
IN-LIFE cycling team
CZE 1:33:32.3 0:01:05.4
11.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 1:34:36.8 0:02:09.9
12.
DOLEŽAL Vladislav
Maloja Rocky Mountain
CZE 1:35:01.0 0:02:34.2
13.
HLOUŠEK Jan
EUROFOAM sport
CZE 1:35:04.3 0:02:37.4
14.
JELÍNEK Marek
Premium hotel
CZE 1:35:35.5 0:03:08.7
15.
DOBEŠ Bohumír
Premium hotel
CZE 1:35:36.3 0:03:09.4
16.
HOLEC Radek
KN PROJECT
CZE 1:35:37.8 0:03:10.9
17.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM sport
CZE 1:35:40.5 0:03:13.7
18.
HRUBÝ Petr
SK Salith sport
CZE 1:36:04.5 0:03:37.7
19.
MIKULÁŠEK Jiří
Premium hotel
CZE 1:37:14.5 0:04:47.7
20.
VÍTŮ + VÍTŮ Josef + Šimon
EUROFOAM sport
CZE 1:37:28.8 0:05:01.9
21.
VERČIMÁK Libor
CZE 1:38:05.3 0:05:38.4
22.
LAMICH Adam
Superior riders
CZE 1:38:07.7 0:05:40.9
23.
SMEJKAL Roman
Synerga Cycling Team
CZE 1:38:08.5 0:05:41.6
24.
VLČEK Pavel
IN-LIFE cycling team
CZE 1:39:25.5 0:06:58.6
25.
WINKLER Jakub
Bikestyle.cz
CZE 1:39:27.0 0:07:00.1
26.
WINKLER Jan
Cyklosport HaF
CZE 1:39:42.5 0:07:15.6
27.
PRAJSNER Josef
CZE 1:40:01.5 0:07:34.6
28.
PESZAT Luboš
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:40:02.2 0:07:35.4
29.
ŠVEC Miloslav
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 1:40:04.0 0:07:37.1
30.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 1:40:05.0 0:07:38.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:45:54.9 0:00:00.0
2.
OLIVOVÁ Alexandra
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:53:08.4 0:07:13.4
3.
NAVRKALOVÁ Michaela
CZE 1:53:38.1 0:07:43.1
4.
STAŇKOVÁ Klárka
ŠATOV
CZE 1:53:41.1 0:07:46.1
5.
FORMANOVÁ Veronika
Cyklo klub Znojmo
CZE 1:55:19.6 0:09:24.6
6.
FAJTOVÁ Veronika
EUROFOAM sport
CZE 1:55:20.1 0:09:25.1
7.
KLINECKÁ Jana
CZE 1:57:49.3 0:11:54.3
8.
NOVÁKOVÁ Nikola
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:58:37.5 0:12:42.6
9.
FIRSTOVÁ Michaela
Vřesina team
CZE 2:00:59.1 0:15:04.1
10.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM sport
CZE 2:02:49.8 0:16:54.8
11.
KRČMÁŘOVÁ Jaroslava
CZE 2:03:05.3 0:17:10.3
12.
HAZOVÁ Michaela
HAVEN TEAM
CZE 2:03:08.5 0:17:13.5
13.
SOMMEROVA Jana
Sportovní klub Kola Kobližek
CZE 2:03:25.8 0:17:30.8
14.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
Nutrend
CZE 2:03:26.0 0:17:31.0
15.
PROSSEROVÁ Kateřina
Synerga Cycling Team
CZE 2:03:46.0 0:17:51.0
16.
BRETTSCHNEIDEROVÁ Tereza
CZE 2:04:07.0 0:18:12.0
17.
CERNA Klara
Nafrnenky
CZE 2:05:11.2 0:19:16.3
18.
HUNKESOVÁ Alena
Badger Meter Czech Republic
CZE 2:06:34.5 0:20:39.5
19.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:06:51.5 0:20:56.5
20.
PROKOPOVÁ Ludmila
CZE 2:06:54.0 0:20:59.0
21.
ŠIMONOVSKÁ Eva
Team Pells
CZE 2:07:02.7 0:21:07.8
22.
BUREŠOVÁ Lenka
EUROFOAM sport
CZE 2:07:11.0 0:21:16.0
23.
SCHIFFER Andrea
bike altmann.at
AUT 2:08:07.0 0:22:12.0
24.
ZOUHAROVA Dagmar
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:09:39.2 0:23:44.2
25.
KOPECKÁ Lenka
GS cyklo team Jistebnice
CZE 2:10:27.2 0:24:32.2
26.
CETKOVSKÁ Tereza
CZE 2:12:04.7 0:26:09.7
27.
ŘÍHOVÁ Blanka
CZE 2:12:27.2 0:26:32.2
28.
VESELA Barbora
Létající Hroši
CZE 2:12:32.7 0:26:37.7
29.
HRUBÁ Hana
VELKOTRŽNICE LIPENCE
CZE 2:14:03.9 0:28:08.9
30.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 2:15:31.4 0:29:36.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru