Jestřebí hory Škoda auto
POŘADATEL : | SK BP Lumen Úpice | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.festivalcyklistiky.cz |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:54:03.1 | 0:00:00.0 |
2. | HRUŠKA Jan |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:54:04.5 | 0:00:01.4 |
3. | FRIEDL Jiří |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 1:55:26.3 | 0:01:23.2 |
4. | FOJTÍK Jan |
Nissan Dolak |
CZE | 1:55:34.6 | 0:01:31.5 |
5. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:17.7 | 0:05:14.6 |
6. | HEJDUK Stanislav |
Top Ten Trek |
CZE | 2:01:23.0 | 0:07:19.9 |
7. | KANĚRA Michal |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 2:01:23.3 | 0:07:20.2 |
8. | NESVADBA Jan |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:02:32.0 | 0:08:28.9 |
9. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:03:39.3 | 0:09:36.2 |
10. | JINDRA Pavel |
CZE | 2:03:41.5 | 0:09:38.4 | |
11. | NOVOTA Jan |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 2:05:50.8 | 0:11:47.7 |
12. | PLESNÍK Michal |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:06:20.3 | 0:12:17.2 |
13. | SVOBODA Tomáš |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:06:35.0 | 0:12:31.9 |
14. | STRÁNSKÝ Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 2:07:01.6 | 0:12:58.5 |
15. | MATĚJKA Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:07:32.8 | 0:13:29.7 |
16. | ŠULC Ladislav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:07:37.6 | 0:13:34.5 |
17. | KOBLIHA Ondřej |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:07:45.4 | 0:13:42.3 |
18. | STIEBER Zdeněk |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:07:49.0 | 0:13:45.9 |
19. | HOLUB Josef |
Alltraining.cz |
CZE | 2:08:13.4 | 0:14:10.3 |
20. | RYDVAL Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:08:19.9 | 0:14:16.8 |
21. | BERAN Vojtěch |
Alltraining.cz |
CZE | 2:08:21.1 | 0:14:18.0 |
22. | SOUKUP Petr |
GS cykloteam Jistebnice |
CZE | 2:08:23.1 | 0:14:20.0 |
23. | TOMÁŠEK Martin |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:04.2 | 0:15:01.1 |
24. | KOCIAN Václav |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:10:04.9 | 0:16:01.8 |
25. | KAMLER Josef |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 2:10:13.2 | 0:16:10.1 |
26. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:10:23.2 | 0:16:20.1 |
27. | CSIRIK Jiri |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:10:43.5 | 0:16:40.4 |
28. | ŠRETR Radek |
CZE | 2:11:00.4 | 0:16:57.3 | |
29. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:11:09.7 | 0:17:06.6 |
30. | KUCHAŘÍK Milan |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:11:16.0 | 0:17:12.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N. |
CZE | 2:19:05.0 | 0:00:00.0 |
2. | ERBENOVÁ Helena |
Ski klub Jablonec/Eleven team |
CZE | 2:22:43.6 | 0:03:38.6 |
3. | HANUŠOVÁ Barbora |
BIKERANCH TEAM |
CZE | 2:25:34.1 | 0:06:29.1 |
4. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
Merrell |
CZE | 2:30:45.3 | 0:11:40.3 |
5. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:33:02.0 | 0:13:57.0 |
6. | KYPTOVÁ Jana |
CZE | 2:35:31.6 | 0:16:26.6 | |
7. | PEŠINOVÁ Jitka |
REDPOINT PEARL IZUMI |
CZE | 2:37:03.7 | 0:17:58.7 |
8. | MATLAŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 2:43:30.0 | 0:24:25.0 |
9. | BLAŽKOVÁ Lucie |
CARLA.KUPKOLO.CZ |
CZE | 2:44:10.0 | 0:25:05.0 |
10. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
CZE | 2:46:30.3 | 0:27:25.3 | |
11. | VOSYKOVÁ Jana |
Hermann - Irsap |
CZE | 2:49:01.0 | 0:29:56.0 |
12. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:50:23.8 | 0:31:18.8 |
13. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:53:08.7 | 0:34:03.7 |
14. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
Centrum Babylon Liberec |
CZE | 2:54:18.6 | 0:35:13.6 |
15. | NEKVINDOVÁ Jana |
Wild cat Norskamoda.cz team |
CZE | 2:55:47.1 | 0:36:42.1 |
16. | LORENCOVÁ Judita |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:59:16.9 | 0:40:11.9 |
17. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 3:01:04.6 | 0:41:59.6 |
18. | ZAHRADNÍKOVÁ Lucie |
Ludgeřovice |
CZE | 3:02:42.3 | 0:43:37.3 |
19. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 3:04:45.3 | 0:45:40.3 | |
20. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM |
CZE | 3:06:12.7 | 0:47:07.7 |
21. | PIBYLOVÁ Petra |
OK MTB TEAM Pardubice |
CZE | 3:07:05.0 | 0:48:00.0 |
22. | PUČEGLOVÁ Jana |
SIX MONKEYS |
CZE | 3:07:18.9 | 0:48:13.9 |
23. | DOLÁKOVÁ Táňa |
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM |
CZE | 3:07:36.6 | 0:48:31.6 |
24. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
Nissan Dolám MTB team |
CZE | 3:07:43.3 | 0:48:38.3 |
25. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 3:10:02.6 | 0:50:57.6 | |
26. | KADLECOVÁ Veronika |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 3:11:05.5 | 0:52:00.5 |
27. | HAVRANOVÁ Stanislava |
KT Tryskomyš |
CZE | 3:13:48.3 | 0:54:43.3 |
28. | BÍLKOVÁ Andrea |
STOPRO bike team |
CZE | 3:14:53.1 | 0:55:48.1 |
29. | TESAŘOVÁ Simona |
TJ Ski Rudník |
CZE | 3:21:21.6 | 1:02:16.6 |
30. | KOVÁŘOVÁ Petra |
CZE | 3:25:32.4 | 1:06:27.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM |
CZE | 4:29:39.9 | 0:00:00.0 |
2. | FOJTÍK Ondřej |
Nissan Dolak |
CZE | 4:36:16.6 | 0:06:36.7 |
3. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 4:37:29.0 | 0:07:49.1 |
4. | VEVERKA Vlastimil |
Cyklomax - Rock Machine |
CZE | 4:52:11.8 | 0:22:31.9 |
5. | ZELENÝ Ondřej |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 4:58:38.1 | 0:28:58.2 |
6. | SPLÍTEK Martin |
RockMachine-Cyklomax |
CZE | 5:01:20.4 | 0:31:40.5 |
7. | SLÁDEK Marcel |
GHOST-MOJEKOLO.cz |
CZE | 5:03:32.8 | 0:33:52.9 |
8. | JINDŘIŠEK Vojtěch |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:07:25.6 | 0:37:45.7 |
9. | LIEBICH Petr |
JS Sport - GIANT |
CZE | 5:08:16.3 | 0:38:36.4 |
10. | FRÝBA Lukáš |
A JE TO - Relax Třebíč |
CZE | 5:08:31.9 | 0:38:52.0 |
11. | HAVEL Josef |
Tepelná čerpadla IVT |
CZE | 5:11:00.9 | 0:41:21.0 |
12. | KREJCAR Jaroslav |
Bike Sport Hradec Králové |
CZE | 5:13:07.7 | 0:43:27.8 |
13. | TRMATA Štěpán |
Alltraining.cz |
CZE | 5:19:42.9 | 0:50:03.0 |
14. | JANDA Jakub |
axitdoldy |
CZE | 5:21:02.0 | 0:51:22.1 |
15. | VOCEĎÁLEK Jaroslav |
SK BON SERVIS Trutnov |
CZE | 5:23:46.6 | 0:54:06.7 |
16. | ŠUPICH Martin |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 5:25:47.3 | 0:56:07.4 |
17. | HORNYCH Vena |
Sportchallenge timing |
CZE | 5:26:42.5 | 0:57:02.6 |
18. | KANĚRA Pavel |
axitdoldy |
CZE | 5:28:01.4 | 0:58:21.5 |
19. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:28:44.1 | 0:59:04.2 |
20. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 5:29:17.5 | 0:59:37.6 |
21. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop-Lapierre |
CZE | 5:30:14.8 | 1:00:34.9 |
22. | ČADA Tomáš |
REDPOiNT-PEARL iZUMi |
CZE | 5:30:24.2 | 1:00:44.3 |
23. | GRANÁT David |
RockMachine Cyklomax |
CZE | 5:33:12.8 | 1:03:32.9 |
24. | JIŘENA Pajin |
BeManiax |
CZE | 5:35:14.7 | 1:05:34.8 |
25. | SEDLÁČEK Jiří |
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM |
CZE | 5:36:21.1 | 1:06:41.2 |
26. | ŘEHÁK Kamil |
GIANT Pítrs bikes |
CZE | 5:36:37.3 | 1:06:57.4 |
27. | DEMJANOVIČ Michal |
REDPOiNT-PEARL iZUMi |
CZE | 5:37:27.1 | 1:07:47.2 |
28. | DUCH Miroslav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 5:38:25.8 | 1:08:45.9 |
29. | MÁCA Kamil |
Uniqa Jihlava |
CZE | 5:39:10.0 | 1:09:30.1 |
30. | NESVADBA Martin |
BFC Jilemnice |
CZE | 5:40:16.9 | 1:10:37.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČERNÁ Pavlína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:58:57.2 | 0:00:00.0 |
2. | VLÁŠKOVÁ Lucie |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 6:01:49.1 | 0:02:51.9 |
3. | ŠLÉGROVÁ Kateřina |
SK Autorest |
CZE | 6:59:13.3 | 1:00:16.1 |
4. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 7:07:10.6 | 1:08:13.4 |
5. | PREISLEROVÁ Ivana |
Author Team Stupno |
CZE | 7:07:10.6 | 1:08:13.4 |
6. | VIDROVÁ Kristýna |
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1 |
CZE | 7:54:57.9 | 1:56:00.7 |
7. | STODŮLKOVÁ Lekna |
CZE | 8:43:20.1 | 2:44:22.9 | |
8. | PÍŽOVÁ Pavlína |
Police nad Metují |
CZE | 8:48:26.9 | 2:49:29.7 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Lipno Tour České Spořitelny
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život