Efisan Skiroll Classics 2019 - Šumava
DATUM : | 13 - 14.7.2019 | MÍSTO : | Horská Kvilda a okolí |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Račí - Horská Kvilda muži
- Račí - Horská Kvilda ženy
- Račí - Horská Kvilda - Junioři, Juniorky, Veteráni
- Račí - Horská Kvilda - Dorostenci, Dorostenky
- Račí - Horská Kvilda - Žáci, Žákyně
- Rejštejn - Zhůří muži
- Rejštejn - Zhůří ženy
- Rejštejn - Zhůří - Junioři, Juniorky, Veteráni
- Rejštejn - Zhůří - Dorostenci, Dorostenky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠRAIL Jan |
Edsystem Bauer Team |
CZE | 0:39:31.5 | 0:00:00.0 |
2. | BEŠŤÁK Jonáš |
Dukla Liberec |
CZE | 0:39:33.9 | 0:00:02.4 |
3. | RYPL Miroslav |
Dukla Liberec |
CZE | 0:40:27.0 | 0:00:55.4 |
4. | KALIVODA Tomáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:40:58.9 | 0:01:27.3 |
5. | KNOP Petr |
Dukla Liberec |
CZE | 0:41:42.8 | 0:02:11.3 |
6. | ŠELLER Luděk |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:43:22.9 | 0:03:51.4 |
7. | ALBRECHT Matyáš |
Silvini Madshus Team |
CZE | 0:43:34.3 | 0:04:02.7 |
8. | MÁNEK Ondřej |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:43:40.8 | 0:04:09.2 |
9. | VANK Michal |
Sun sport Team |
CZE | 0:43:43.3 | 0:04:11.7 |
10. | VEBER Tomáš |
Kasper Swix team |
CZE | 0:43:45.8 | 0:04:14.2 |
11. | MÁNEK Jiří |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:44:23.8 | 0:04:52.2 |
12. | KOČANDRLE Martin |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:44:40.5 | 0:05:09.0 |
13. | ZUNA Ondřej |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:45:24.0 | 0:05:52.5 |
14. | PAVLÁSEK Šimon |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:45:28.1 | 0:05:56.6 |
15. | KUCHL Johannes |
WSV Skadi Bodenmais |
GER | 0:45:56.7 | 0:06:25.2 |
16. | VLČEK Martin |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:46:20.3 | 0:06:48.7 |
17. | VALIGURA Martin |
Sunsport Team |
CZE | 0:47:27.8 | 0:07:56.3 |
18. | HONSA Antonín |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:47:47.9 | 0:08:16.3 |
19. | SEDLÁČEK Michal |
Silvini Madshus Team |
CZE | 0:47:48.1 | 0:08:16.5 |
20. | TRNAVSKÝ Miroslav |
Silvini Madshus Team |
SVK | 0:48:59.4 | 0:09:27.8 |
21. | HORNÍK Adam |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:49:31.8 | 0:10:00.2 |
22. | KALIVODA Lukáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:49:32.0 | 0:10:00.4 |
23. | PROVAZNÍK Josef |
JOVE ROLLSKI JILEMNICE |
CZE | 0:49:43.0 | 0:10:11.4 |
24. | GROSS Petr |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 0:50:04.1 | 0:10:32.5 |
25. | SVOBODA Jan |
Silvini Madshus Team |
CZE | 0:50:13.7 | 0:10:42.1 |
26. | VEJNAR Josef |
JOVE ROLLSKI JILEMNICE |
CZE | 0:51:38.9 | 0:12:07.4 |
27. | VAŇOUS Martin |
Mercedes-Benz Atomic team |
CZE | 0:52:37.7 | 0:13:06.2 |
28. | HUŠEK Martin |
Mercedes-Benz Salomon team |
CZE | 0:53:30.9 | 0:13:59.3 |
29. | KREJZA Luboš |
Silvini Madshus Team |
CZE | 0:53:32.8 | 0:14:01.2 |
30. | TEPLY Robin |
Rolnici |
CZE | 0:53:34.4 | 0:14:02.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAZÝMOVÁ Kateřina |
Sport Club Plzeň |
CZE | 0:44:50.5 | 0:00:00.0 |
2. | HOLÍKOVÁ Zuzana |
Wikov Ski Skuhrov nad Bělou |
CZE | 0:50:29.9 | 0:05:39.4 |
3. | TŮMOVÁ Tereza |
Sunsport Team |
CZE | 0:51:45.6 | 0:06:55.0 |
4. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Fisher Ski klub Šumava |
CZE | 0:52:52.2 | 0:08:01.7 |
5. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 0:53:03.4 | 0:08:12.9 |
6. | LANKOVA Lada |
Silvini Madshus Team |
CZE | 0:54:00.0 | 0:09:09.4 |
7. | ŠVANCAROVÁ Kateřina |
Sunsport Team |
CZE | 0:57:00.8 | 0:12:10.3 |
8. | HLAVÁČKOVÁ Anežka |
Sunsport Team |
CZE | 1:05:25.7 | 0:20:35.2 |
9. | KULHÁNKOVÁ Eva |
Sunsport Team |
CZE | 1:09:15.7 | 0:24:25.2 |
10. | CHLÁPKOVÁ Julie |
Sunsport Team |
CZE | 1:17:06.7 | 0:32:16.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠRAIL Jan |
Edsystem Bauer Team |
CZE | 0:59:02.4 | 0:00:00.0 |
2. | RYPL Miroslav |
Dukla Liberec |
CZE | 0:59:02.6 | 0:00:00.1 |
3. | BEŠŤÁK Jonáš |
Dukla Liberec |
CZE | 0:59:05.6 | 0:00:03.1 |
4. | KNOP Petr |
Dukla Liberec |
CZE | 0:59:11.4 | 0:00:08.9 |
5. | VEBER Tomáš |
Kasper Swix team |
CZE | 1:00:03.2 | 0:01:00.7 |
6. | ALBRECHT Matyáš |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:00:24.9 | 0:01:22.4 |
7. | MÁNEK Jiří |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 1:03:46.7 | 0:04:44.2 |
8. | VANK Michal |
Sun sport Team |
CZE | 1:03:50.3 | 0:04:47.8 |
9. | SEDLÁČEK Michal |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:04:51.8 | 0:05:49.3 |
10. | TRNAVSKÝ Miroslav |
Silvini Madshus Team |
SVK | 1:06:04.4 | 0:07:01.9 |
11. | VALIGURA Martin |
Sunsport Team |
CZE | 1:06:19.2 | 0:07:16.7 |
12. | PROVAZNÍK Josef |
JOVE ROLLSKI JILEMNICE |
CZE | 1:08:39.0 | 0:09:36.5 |
13. | GROSS Petr |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 1:08:45.3 | 0:09:42.8 |
14. | SVOBODA Jan |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:08:48.1 | 0:09:45.6 |
15. | TEPLY Robin |
Rolnici |
CZE | 1:09:53.7 | 0:10:51.2 |
16. | KNÁPEK Ladislav |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 1:10:00.4 | 0:10:57.9 |
17. | PAVLÁSEK Šimon |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:10:35.5 | 0:11:33.0 |
18. | KALIVODA Lukáš |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:10:51.8 | 0:11:49.3 |
19. | KREJZA Luboš |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:11:12.6 | 0:12:10.1 |
20. | MAIER Viktor |
TSV Mönchröden |
GER | 1:12:06.5 | 0:13:04.0 |
21. | VEJNAR Josef |
JOVE ROLLSKI JILEMNICE |
CZE | 1:12:35.8 | 0:13:33.3 |
22. | VAŇOUS Martin |
Mercedes-Benz Atomic team |
CZE | 1:12:50.8 | 0:13:48.3 |
23. | NESVADBA Petr |
JOVE ROLLSKI JILEMNICE |
CZE | 1:13:27.3 | 0:14:24.8 |
24. | PAŠTIKA Jiří |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:14:16.4 | 0:15:13.9 |
25. | KOLÁŘ Petr |
KOLIS M.Krumlov |
CZE | 1:17:12.0 | 0:18:09.5 |
26. | GROMUS Daniel |
Kolečkové Lyže Tomski.cz |
CZE | 1:18:05.5 | 0:19:03.0 |
27. | ŘEZNÍK Jan |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:19:08.8 | 0:20:06.3 |
28. | LEBEDEV Andrej |
Ski&bike Deggendorf |
GER | 1:19:40.2 | 0:20:37.7 |
29. | ŠERÝ Pavel |
CZE | 1:20:02.9 | 0:21:00.4 | |
30. | ZEMAN Petr |
Sokol Weissberg |
CZE | 1:22:14.1 | 0:23:11.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Fisher Ski klub Šumava |
CZE | 1:13:17.6 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Vltava Fund Ski Team |
CZE | 1:14:44.3 | 0:01:26.6 |
3. | TŮMOVÁ Tereza |
Sunsport Team |
CZE | 1:14:48.9 | 0:01:31.2 |
4. | LANKOVA Lada |
Silvini Madshus Team |
CZE | 1:15:18.9 | 0:02:01.2 |
5. | ŠVANCAROVÁ Kateřina |
Sun sport Team |
CZE | 1:24:16.0 | 0:10:58.4 |
6. | HLAVÁČOVÁ Anežka |
Sunsport Team |
CZE | 1:28:20.8 | 0:15:03.2 |
7. | KULHÁNKOVÁ Eva |
Sunsport Team |
CZE | 1:36:11.8 | 0:22:54.1 |
8. | CHLÁPKOVÁ Julie |
Sunsport Team |
CZE | 1:47:12.3 | 0:33:54.6 |