Silvestrovský beh Piešťany 2021 - virtuálne preteky

Běh
DATUM :28.12.2021 MÍSTO :Piešťany

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČELÍN Andrej
MiniMon friendly team
SVK 0:18:42 0:00:00
2.
TIMEK Jozef
SVK 0:20:07 0:01:25
3.
REHORA Rado
Trnava Cycling Team
SVK 0:20:08 0:01:26
4.
ŽILINKA Martin
Družba Piešťany
SVK 0:20:09 0:01:27
5.
HODUL Jakub
Družba Piešťany
SVK 0:20:59 0:02:17
6.
KOLLÁR Róbert
Praf UK
SVK 0:21:26 0:02:44
7.
ŠIŠKA Jozef
SVK 0:22:23 0:03:41
8.
BEDNÁRIK Patrik
CBŠ Perún gym Trnava
SVK 0:22:53 0:04:11
9.
HRUSOVSKY Lubo
SVK 0:23:15 0:04:33
10.
KUBALA Peter
Družba Piešťany
SVK 0:24:01 0:05:19
11.
JERGUŠ Váry
Naruto Run
SVK 0:25:02 0:06:20
12.
STRECANSKY Peter
SVK 0:25:16 0:06:34
13.
HUPKO Štefan
AK Bojnicky
SVK 0:25:27 0:06:45
14.
PRŠEK Henrich
AK Bojnicky
SVK 0:25:29 0:06:47
15.
STREDA Peter
SVK 0:25:39 0:06:57
16.
GUNDA Jozef
SVK 0:26:11 0:07:29
17.
MACHOVIČ Tomáš
SVK 0:26:19 0:07:37
18.
JANČOVIČ Peter
SVK 0:26:30 0:07:48
19.
PAULÍK Jakub
SVK 0:27:25 0:08:43
20.
PODSTAVEK Robert
WOTAN RUN BRATISLAVA
SVK 0:28:04 0:09:22
21.
NOSAL Milan
SVK 0:28:22 0:09:40
22.
VALO Juraj
SVK 0:28:55 0:10:13
23.
ŠIPOŠ Juraj
SVK 0:29:25 0:10:43
24.
KOVALINKA Tomáš
SVK 0:29:40 0:10:58
25.
BISTÁK Dávid
SVK 0:30:19 0:11:37
26.
CUĽBA Tomáš
SVK 0:30:31 0:11:49
27.
BISTÁK Marek
SVK 0:30:38 0:11:56
28.
ŠKULEC Miroslav
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
SVK 0:31:03 0:12:21
29.
MATEČNÝ Michal
SVK 0:31:17 0:12:35
30.
HORVÁTH Ivan
SVK 0:32:28 0:13:46
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERNEKOVÁ Katarína
TJ Družba Piešťany
SVK 0:22:59 0:00:00
2.
BREJLOVÁ Radka
CZE 0:23:55 0:00:56
3.
LEPÓTOVÁ Amália
Slávia UK Bratislava
SVK 0:25:50 0:02:51
4.
BISTÁKOVÁ Michaela
SVK 0:25:59 0:03:00
5.
HRUŠOVSKÁ Simona
TFT
SVK 0:27:18 0:04:19
6.
CHUDÁ Silvia
SVK 0:27:25 0:04:26
7.
PETRÍKOVÁ Petronela
SVK 0:28:17 0:05:18
8.
STREĎANSKÁ Monika
SVK 0:29:03 0:06:04
9.
PREKOPOVÁ Veronika
SVK 0:30:07 0:07:08
10.
MALOVCOVÁ Miroslava
Hlohovec
SVK 0:30:14 0:07:15
11.
MIŠKOVOVÁ Gabriela
SVK 0:30:16 0:07:17
12.
FANOVÁ Nikola
SVK 0:30:21 0:07:22
13.
VIZINOVÁ Barbora
SVK 0:30:54 0:07:55
14.
PAULOVIČOVÁ Anita
SVK 0:31:12 0:08:13
15.
LONGAUEROVA Veronika
SVK 0:31:20 0:08:21
16.
HUSÁKOVÁ Natália
SVK 0:32:00 0:09:01
17.
LALUCHOVA Julia
SVK 0:33:01 0:10:02
18.
GAĽOVÁ Andrea
Active life
SVK 0:33:27 0:10:28
19.
BARTEKOVÁ Ľubica
Súčani
SVK 0:33:33 0:10:34
20.
KONKUŠOVÁ Erika
SVK 0:35:16 0:12:17
21.
ŠKULTETYOVÁ Daniela
SVK 0:36:01 0:13:02
22.
GAŠPARÍNOVÁ Martina
SVK 0:36:32 0:13:33
23.
HOLÍČKOVÁ Eva
Súčani
SVK 0:36:37 0:13:38
24.
KRAJČÍROVÁ Hana
SVK 0:40:51 0:17:52
25.
KROMEROVA Maria
SVK 0:41:14 0:18:15
26.
KALIVODOVÁ Zuzana
Borovce
SVK 0:42:26 0:19:27
27.
DURAČKOVÁ Jana
SVK 0:42:38 0:19:39
28.
ŠKARKOVÁ Barbora
SVK 0:45:15 0:22:16
29.
ŠIMKOVÁ Simona
SVK 0:53:19 0:30:20
30.
ŠTEINEROVÁ Lucia
4 Active Paws
SVK 1:06:45 0:43:46
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRABINSKÝ Matej
SVK 0:38:38 0:00:00
2.
KAZIK Milan
Triatlon Team Trnava
SVK 0:40:25 0:01:47
3.
STRECANSKY Peter
SVK 0:41:00 0:02:22
4.
ZEMKO Tomáš
SVK 0:44:18 0:05:40
5.
VESELÝ Ján
SVK 0:45:30 0:06:52
6.
ONDRÁŠIK Mário
SVK 0:45:31 0:06:53
7.
PALKOVIČ Martin
zpiestan.sk
SVK 0:47:57 0:09:19
8.
REMIAS Miroslav
SVK 0:49:58 0:11:20
9.
URBAN Radim
SVK 0:50:37 0:11:59
10.
KRIŠTOF Andrej
HappyMove
SVK 0:50:46 0:12:08
11.
HOŠ Robert
Robo&Jožo runners
SVK 0:51:15 0:12:37
12.
SCHLESINGER Jozef
Robo&Jožo runners
SVK 0:51:32 0:12:54
13.
BOROVSKÝ Pavol
SVK 0:51:35 0:12:57
14.
ŠTEFFEK Tino
SVK 0:51:50 0:13:12
15.
KREPOP Branislav
TJ Družba Piešťany
SVK 0:52:31 0:13:53
16.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:52:44 0:14:06
17.
SÝKORA Daniel
MiniMon friendly team
SVK 0:53:01 0:14:23
18.
TUŽINSKÝ Marek
BK Dolná Krupá
SVK 0:53:22 0:14:44
19.
SOVA Martin
SVK 0:54:30 0:15:52
20.
MÁŠIK Ondrej
SVK 0:54:30 0:15:52
21.
PILLÁR Tomáš
SVK 0:55:13 0:16:35
22.
BOČKO Matej
Šenkvické rýchle nohy/STG Pezinok
SVK 0:57:35 0:18:57
23.
BALAJ Vladimir
Magna Energia a.s.
SVK 0:58:05 0:19:27
24.
KUCHÁR Ľubomír
Trenčín Inline
SVK 0:59:25 0:20:47
25.
ANDER Lubo
E3
SVK 0:59:46 0:21:08
26.
PORADA Ivan
SVK 1:03:27 0:24:49
27.
BELKO Filip
SVK 1:03:38 0:25:00
28.
HUDEC Roman
SVK 1:05:20 0:26:42
29.
MINARECH Adam
Atlas Gym
SVK 1:11:27 0:32:49
30.
HUJKA Milan
SVK 1:13:49 0:35:11
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČARNECKÁ Sylvia
SVK 0:47:32 0:00:00
2.
POMAJBOVA Maria
SVK 0:48:10 0:00:38
3.
KUBLOVÁ Anna
Veslarsky klub Piestany
SVK 0:51:45 0:04:13
4.
KREPOPOVÁ Mária
TJ Družba Piešťany
SVK 0:54:09 0:06:37
5.
ONDRÁŠIKOVÁ Soňa
SVK 0:55:36 0:08:04
6.
STRAZAKOVA Elena
SVK 0:55:43 0:08:11
7.
KATARÍNA Gugová
SVK 0:56:02 0:08:30
8.
TÓTHOVÁ Janka
SVK 0:59:30 0:11:58
9.
DANISOVA Zuzana
SVK 0:59:49 0:12:17
10.
VAVROVA Michaela
onsemi
SVK 0:59:57 0:12:25
11.
KRÁTKÁ Veronika
Atlas Gym
SVK 1:07:12 0:19:40
12.
LEHOCKÁ Marcela
SVK 1:10:09 0:22:37
13.
KRAJČIOVÁ Katarína
SVK 1:11:42 0:24:10
14.
ZÚBOROVÁ Dominika
SVK 1:13:32 0:26:00
15.
JANÍČKOVÁ Lucia
SVK 1:14:02 0:26:30
16.
CHORVATOVIČOVÁ Mária
Atlas Gym
SVK 1:14:42 0:27:10
17.
MAGULOVÁ Nina
Atlas Gym
SVK 1:14:42 0:27:10
18.
KOZOVÁ Ivana
Atlas Gym
SVK 1:14:42 0:27:10
19.
BRIŠKOVÁ Monika
Atlas Gym
SVK 1:14:42 0:27:10
20.
ŠTOROVÁ Alena
Behaj pre Malacky
SVK 1:17:24 0:29:52
21.
FRŰHWIRTH Zuzana
SVK 1:19:12 0:31:40
22.
FERANČÍKOVÁ Zuzana
Atlas Gym
SVK 1:23:16 0:35:44
23.
PALLEROVÁ Daniela
SVK 1:25:53 0:38:21

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených159
Přihlášeno - Muži93
Přihlášeno - Ženy66
Odstartovalo159
V cíli152