2. SPXCO MTB Drozdovo (UCI C1)
DATUM : | 28 - 29.5.2022 | MÍSTO : | Drozdovo |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Men Elite po kategorích
- Women Elite po kategorích
- Junior Men po kategorích
- Junior Women po kategorích
- Mini chlapci po kategorích
- Mini dievčatá po kategorích
- Mladší žiaci po kategorích
- Mladšie žiačky po kategorích
- Starší žiaci po kategorích
- Staršie žiačky po kategorích
- Kadeti po kategorích
- Kadetky po kategorích
- Masters A po kategorích
- Masters B po kategorích
- Masters C po kategorích
- Ženy Masters po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | WAWAK Bartłomiej |
Kross Orlen Cycling Team |
POL | 1:16:08.5 | 0:00:00.0 |
2. | WILSON Matthew |
Team Talleys - Kiwi MTB Collective (KMC) |
NZL | 1:18:20.0 | 0:02:11.5 |
3. | HELTA Filip |
Kross Orlen Cycling Team |
POL | 1:19:01.2 | 0:02:52.7 |
4. | HARING Martin |
Dukla Banská Bystrica |
SVK | 1:19:25.2 | 0:03:16.7 |
5. | PALUMBY Zsombor |
SVS Pro Team |
HUN | 1:19:47.0 | 0:03:38.5 |
6. | ULÍK Matej |
Expres CZ-Tufo Team Kolín |
SVK | 1:20:29.5 | 0:04:21.0 |
7. | KONEČNÝ Filip |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:22:02.0 | 0:05:53.5 |
8. | HULA Robert |
Expres CZ-Tufo Team Kolín |
CZE | 1:22:08.0 | 0:05:59.5 |
9. | ZEMENE Jakub |
Kolofix - Reclino racing team |
CZE | 1:22:08.2 | 0:05:59.7 |
10. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:22:14.2 | 0:06:05.7 |
11. | PESCARU Patrick |
NoMad Merida CST |
ROM | 1:22:55.2 | 0:06:46.7 |
12. | TOPÓR Michał |
NS Bikes Trezado |
POL | 1:23:16.2 | 0:07:07.7 |
13. | CAPRA Manuel |
TORPADO URSUS |
ITA | 1:23:31.7 | 0:07:23.2 |
14. | JÁNOŠÍK Kristián |
PROefekt Across CST team |
SVK | 1:23:33.6 | 0:07:25.1 |
15. | LEPKA Filip |
URC Bikerei/Vlow Racing Team |
CZE | 1:23:33.7 | 0:07:25.2 |
16. | HRTÁNEK Martin |
CK EPIC Dohňany |
SVK | 1:24:39.5 | 0:08:31.0 |
17. | RAJCHART Jan |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:25:00.2 | 0:08:51.7 |
18. | GERELY Attila |
SVS Pro Team |
HUN | 1:25:14.7 | 0:09:06.2 |
19. | VOBECKY Zdenek |
FANY CYCLING TEAM |
CZE | 1:25:47.2 | 0:09:38.7 |
20. | IRMSCHER Paul |
Sachsen |
GER | 1:26:03.5 | 0:09:55.0 |
21. | HRSTKA Vojtěch |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:26:11.5 | 0:10:03.0 |
22. | LAKTIŠ Timotej |
Športový klub Topoľčianky |
SVK | 1:26:17.2 | 0:10:08.7 |
23. | BÁRTEK David |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:26:18.5 | 0:10:10.0 |
24. | SYLVESTER Balázs |
Cube-Csömör MTB team |
HUN | 1:26:27.0 | 0:10:18.5 |
25. | JENČUŠ Jakub |
PROefekt Across CST team |
SVK | 1:26:30.0 | 0:10:21.5 |
26. | BACO Matej |
Finančné centrum Team |
SVK | 1:27:26.2 | 0:11:17.7 |