seriál : serie logo

T-Mobile Enduro Race Kraličák

MTB
DATUM :22.5.2022 MÍSTO :SKI KRALIČÁK - STŘÍBRNICE

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:15:12.9 0:00:00.0
2.
MYŠÍK Milan
TREK KUR ENDURO
CZE 0:15:14.1 0:00:01.1
3.
BLÁHA Vojtěch
Actofive – Bikestrike
CZE 0:15:15.3 0:00:02.4
4.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:15:24.8 0:00:11.9
5.
KALOUSEK Jakub
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 0:15:26.9 0:00:13.9
6.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:15:27.8 0:00:14.9
7.
PIVNIČKA Jakub
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:15:29.7 0:00:16.7
8.
KLOKOČKA Vojtěch
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:15:32.1 0:00:19.1
9.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:15:33.6 0:00:20.7
10.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:15:35.8 0:00:22.9
11.
MOUDRÝ Vojtěch
TREK KUR ENDURO
CZE 0:15:39.6 0:00:26.6
12.
MALÝ Petr
Commencal FDF Team
CZE 0:15:45.2 0:00:32.3
13.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:15:53.9 0:00:40.9
14.
MAXA Adam
PTBshop.cz
CZE 0:15:55.0 0:00:42.0
15.
PÁVEK Matyáš
Shred Lab
CZE 0:15:56.2 0:00:43.2
16.
VONDRÁŠEK Jakub
Spectrumbike Specialized
CZE 0:15:57.0 0:00:44.0
17.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:15:57.3 0:00:44.3
18.
DRAGOUN Václav
COPR TJ Přeštice
CZE 0:16:01.2 0:00:48.2
19.
HÁJEK Martin
Cyklo Krystyník Racing Team
CZE 0:16:04.7 0:00:51.8
20.
CASKA Ivo
PTBshop.cz
CZE 0:16:06.9 0:00:54.0
21.
NEVRKLA Mikuláš
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:16:07.5 0:00:54.6
22.
BÁLEK Boris
ORE MTB RACING TEAM
CZE 0:16:11.3 0:00:58.3
23.
GRÖBL Tomáš
Matylda
CZE 0:16:13.4 0:01:00.5
24.
KORYŤÁK Milan
Sport Team Nýrsko
CZE 0:16:14.7 0:01:01.7
25.
VANER Jan
TREK KUR Enduro Team
CZE 0:16:15.1 0:01:02.1
26.
ROUŠAVÝ Vojtěch
JC Bike
CZE 0:16:15.4 0:01:02.4
27.
SANDER Wojciech
SHbikes
POL 0:16:18.5 0:01:05.6
28.
KRAJČOVIECH Peter
SVK 0:16:19.8 0:01:06.8
29.
SILOVSKÝ Matouš
PTBshop.cz TREK
CZE 0:16:20.9 0:01:07.9
30.
VOŽENÍLEK Martin
EVIL Bikes Czech
CZE 0:16:23.4 0:01:10.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB Team
CZE 0:17:21.6 0:00:00.0
2.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:17:24.0 0:00:02.4
3.
BUREK Katarzyna
POL 0:17:33.3 0:00:11.7
4.
BALÍKOVÁ Pavla
Trek Staněk Sport
CZE 0:19:13.1 0:01:51.5
5.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
Galaxy CykloŠvec Stevens Team
CZE 0:19:14.7 0:01:53.1
6.
ADAMCOVÁ Dominika
CZE 0:19:57.7 0:02:36.0
7.
POCZWARDOWSKA Karolina
POL 0:20:10.5 0:02:48.8
8.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:20:19.8 0:02:58.2
9.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER Cyklo Bulis
CZE 0:20:49.4 0:03:27.7
10.
POPOVOVÁ Natálie
King’s Cycles
CZE 0:21:56.2 0:04:34.6
11.
SLANCOVÁ Anna
Cycology Shop
CZE 0:22:23.7 0:05:02.1
12.
CSEH Veronika
Alpinbike Team
HUN 0:23:02.0 0:05:40.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru