Přebor ČR stavebních škol a základních škol v přespolním běhu

Běh
DATUM :19.5.2022 MÍSTO :Vimperk

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŠINA Radovan
ZŠ M. J. Husa a MŠ Husinec
CZE 0:07:07.2 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Dominik
ZŠ a MŠ Zdíkov
CZE 0:07:13.2 0:00:05.9
3.
KREJČÍ Filip
ZŠ TGM Vimperk
CZE 0:07:16.4 0:00:09.1
4.
VINŠ David
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:07:16.5 0:00:09.2
5.
KOŠNAR Denis
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:07:37.6 0:00:30.4
6.
DRABEŠ Filip
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:07:41.5 0:00:34.2
7.
MAŘÍK Matyáš
ZŠ M. J. Husa a MŠ Husinec
CZE 0:07:45.0 0:00:37.7
8.
VONDRÁŠEK Tomáš
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:07:51.9 0:00:44.6
9.
ZUB Vojtěch
ZŠ TGM Vimperk
CZE 0:07:57.0 0:00:49.7
10.
KRYŠTOF Roman
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:08:12.9 0:01:05.6
11.
SKALICKÝ Tobias
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:08:19.6 0:01:12.4
12.
SPACZYNSKI David
ZŠ TGM Vimperk
CZE 0:08:22.6 0:01:15.3
13.
FROYDA Dominik
ZŠ a MŠ Zdíkov
CZE 0:08:23.6 0:01:16.3
14.
VLADYKA Jan
ZŠ TGM Vimperk
CZE 0:08:35.6 0:01:28.3
15.
NEUŽIL Vít
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:09:02.2 0:01:54.9
16.
GAŠPAR Arpád
ZŠ a MŠ Zdíkov
CZE 0:09:04.5 0:01:57.2
17.
ŘEHOŘ Tobiáš
ZŠ a MŠ Zdíkov
CZE 0:09:11.0 0:02:03.7
18.
BLÁHOVEC František
ZŠ M. J. Husa a MŠ Husinec
CZE 0:09:23.1 0:02:15.8
19.
ŠKOPEK Jindřich
ZŠ M. J. Husa a MŠ Husinec
CZE 0:09:30.4 0:02:23.1
20.
KUDÝN Robert
ZŠ Smetanova Vimperk
CZE 0:09:47.0 0:02:39.7
21.
KORYTAROVÁ Kristýna
ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice
CZE 0:09:58.5 0:02:51.2
22.
VÁVRA Václav
ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice
CZE 0:16:02.3 0:08:55.0
23.
ZAPLETALOVÁ Miriam
ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice
CZE 0:17:01.0 0:09:53.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LETOCHA Radek
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:09:48.3 0:00:00.0
2.
VLČEK Jan
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:10:02.5 0:00:14.2
3.
POTŮČEK Filip
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:10:16.5 0:00:28.2
4.
POSPÍŠIL Jaroslav
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:10:19.2 0:00:30.8
5.
ŠTENGEL František
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:10:30.2 0:00:41.8
6.
NOVOTNÝ Lukáš
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:10:58.5 0:01:10.2
7.
ŠMIDBERGER Samuel
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:11:02.8 0:01:14.4
8.
POLÁK Denis
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:11:11.2 0:01:22.8
9.
LÍŠŤANSKÝ Jaroslav
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:11:30.5 0:01:42.2
10.
SCHETTINI Samuel
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:11:45.0 0:01:56.6
11.
STRAKA František
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:11:49.0 0:02:00.7
12.
ŠVARC Jakub
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:12:10.5 0:02:22.2
13.
KRAUS Jakub
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:12:15.9 0:02:27.6
14.
HARVÁNEK Jan
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:12:44.0 0:02:55.7
15.
MUDRICH Dominik
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:12:57.1 0:03:08.8
16.
KLAPSIA Vilém
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:17:12.3 0:07:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTENGEL Zděnek
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:11:40.7 0:00:00.0
2.
ZEYKAN Dmytro
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:11:57.2 0:00:16.4
3.
ŠMILAUER Zdeněk
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:12:27.0 0:00:46.2
4.
ŠKVOR Jan
SPŠS a SOŠST Ústí n/L
CZE 0:12:39.0 0:00:58.2
5.
BARTOVSKÝ Tomáš
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:12:55.6 0:01:14.9
6.
PTÁČEK Josef
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:13:05.6 0:01:24.9
7.
BOHDÁLEK Eduard
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:13:14.3 0:01:33.6
8.
KOSNAR Milan
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:13:15.8 0:01:35.1
9.
KLÍMA Tomáš
ESOZ CV Chomutov
CZE 0:14:26.3 0:02:45.6
10.
BOLDA Vojtěch
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:14:33.1 0:02:52.4
11.
ŠANDA Dominik
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:14:42.4 0:03:01.7
12.
PERGLER Dominik
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:14:58.0 0:03:17.2
13.
MALINA Jakub
Akademie řemesel Praha - SŠ Technická
CZE 0:15:50.8 0:04:10.1
14.
HOLUB Jaroslav
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:17:35.1 0:05:54.4
15.
KOTRC František
SŠ a ZŠ Vimperk
CZE 0:20:11.8 0:08:31.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru