KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Maratón

Běh
DATUM :25.9.2022 MÍSTO :Bratislava - Rača

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká Spořitelna - Accolade Cycling Team
SVK 3:00:29.1 0:00:00.0
2.
HOLLAND Michael
Naturfreunde Wilhelmsburg
AUT 3:02:35.8 0:02:06.7
3.
KOSTELNIČÁK Martin
PRO CYCLING - AONE
SVK 3:09:16.1 0:08:46.9
4.
CULLY Jan Andrej
PROCYCLING AONE
SVK 3:09:25.3 0:08:56.1
5.
DZUREŇ Rudolf
Blackbike.sk
SVK 3:09:28.1 0:08:58.9
6.
PÜRSTL Felix
Edelsten Hörhaus by MaD
AUT 3:15:10.0 0:14:40.9
7.
MURÁRIK Ľuboš
WLRMcc
SVK 3:15:45.8 0:15:16.6
8.
HOLÍK Radovan
FORCE KCK Zlín
CZE 3:22:10.7 0:21:41.6
9.
PAŠEK František
WLRMcc
SVK 3:25:04.7 0:24:35.6
10.
DUBOVEC Michal
InShape.sk
SVK 3:26:49.6 0:26:20.5
11.
WALDMANN Andreas
RC Arbö Garmin Merida Polizei Wien
AUT 3:27:10.2 0:26:41.1
12.
BODA Péter
BringaBanda SC
HUN 3:31:10.5 0:30:41.3
13.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:31:33.5 0:31:04.3
14.
JANČÍ Tomáš
ŠK Jablonica
SVK 3:33:16.9 0:32:47.8
15.
KAWECKI Lech
BRC
POL 3:34:47.9 0:34:18.8
16.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 3:37:15.4 0:36:46.3
17.
LEGNAVSKÝ Tomáš
OUTSITERZ
SVK 3:39:11.4 0:38:42.3
18.
ŽÁK Pavel
Cykloop.cz - BT MORKOVICE
CZE 3:41:46.7 0:41:17.5
19.
BADIAR Julian
Kralovske Bajkobranie
SVK 3:42:43.4 0:42:14.3
20.
LAVCKÝ Pavel
Cykloop.cz - BT MORKOVICE
CZE 3:44:22.2 0:43:53.0
21.
PILKA Matej
Cycling Academy Bratislava
SVK 3:46:43.1 0:46:14.0
22.
NEMČEK Martin
BRATISLAVA
SVK 3:47:19.4 0:46:50.2
23.
KROMKA Jozef
Cyklisti Trnava
SVK 3:49:10.0 0:48:40.9
24.
HRADSKÝ Ján
Ba
SVK 3:49:11.4 0:48:42.3
25.
ZUSTIN Michal
Radclub Parndorf
AUT 3:49:13.1 0:48:44.0
26.
ZIBRÍN Martin
MTBIKER
SVK 3:50:33.6 0:50:04.5
27.
NOCAR Zdenko
Vs Pressburg
SVK 3:50:33.9 0:50:04.7
28.
KOVÁCS Tamás
BringaBanda SC
HUN 3:50:44.4 0:50:15.2
29.
BENDŽO Andrej
SLIAČ
SVK 3:53:23.1 0:52:54.0
30.
BRIEŠKA Slavomír
CK Spartak Tlmače
SVK 3:53:53.9 0:53:24.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz cycling team
SVK 3:57:59.9 0:00:00.0
2.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 4:36:23.4 0:38:23.5
3.
STRAKOVÁ Ivana
Superior riders
SVK 4:39:51.7 0:41:51.8
4.
DUBOVSKÁ Denisa
ŠK Jablonica
SVK 5:35:03.4 1:37:03.5
5.
WALTEROVÁ Andrea
Dopravoprojekt bike team
SVK 5:58:34.1 2:00:34.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených598
Přihlášeno - Muži547
Přihlášeno - Ženy51
Odstartovalo520
V cíli497