O permoníkov kylof

Běh
DATUM :25.9.2022 MÍSTO :Ľubietová

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PILIARKIN Timotej
BBtrener.sk
SVK 0:42:47 0:00:00
2.
KUBALIAK Radoslav
Marathon BB Team
SVK 0:44:08 0:01:21
3.
KADORÍK Miroslav
ZM
SVK 0:45:17 0:02:30
4.
VANEČKO Martin
PretekaRYS/TJ Baník Hôrka
SVK 0:46:06 0:03:19
5.
GAJDOŠ Denis
X
SVK 0:46:54 0:04:07
6.
POTANČOK Peter
Run For Fun
SVK 0:47:15 0:04:28
7.
HEJČÍK Róbert
IMPULZ Turzovka
SVK 0:47:19 0:04:32
8.
TEREŠTÍK Matúš
Team DĽJ
SVK 0:47:45 0:04:58
9.
MOROZ Peter
BANSKA BYSTRICA
SVK 0:47:51 0:05:04
10.
HRUŠOVSKÝ Richard
banska štiavnica
SVK 0:48:32 0:05:45
11.
LUKÁČ Eduard
Na Plný Buben – Praxuj.sk
SVK 0:49:00 0:06:13
12.
TEŠLÁR Štefan
DHZ Poniky
SVK 0:49:09 0:06:22
13.
VIGAŠ Miroslav
Tourportal.sk
SVK 0:49:11 0:06:24
14.
IMRE Tomáš
X
SVK 0:49:13 0:06:26
15.
ŠKREŇO Radim
Heroes OCR Team Slovakia
SVK 0:49:52 0:07:05
16.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:49:59 0:07:12
17.
GREŠKO Vratislav
Čím skôr tým prv
SVK 0:50:03 0:07:16
18.
UDZIELA Tomasz
Nowy Targ
POL 0:50:12 0:07:25
19.
OZERNYI Viktor
Ukraine
UKR 0:50:41 0:07:54
20.
SMREKOVSKY Peter
Liskova
SVK 0:50:52 0:08:05
21.
STRAPEC Ján
X
SVK 0:51:00 0:08:13
22.
COCHER Róbert
bez klubovej registrácie
SVK 0:51:22 0:08:35
23.
MARTINUSÍK Kamil
STG Prievidza
SVK 0:51:24 0:08:37
24.
BEŇO Dušan
AK Mšk Žiar nad Hronom
SVK 0:51:47 0:09:00
25.
VALOCKA Milan
Uni-y_be-c Zvolen
SVK 0:52:03 0:09:16
26.
KOČAN Juraj
Tenkuľka MSC
SVK 0:52:04 0:09:17
27.
SITÁR Matúš
Marathon BB Team
SVK 0:52:12 0:09:25
28.
BEŇUŠ Miloš
Bautrade run team - Hnúšťa
SVK 0:52:25 0:09:38
29.
OTT Andrej
Marathon BB Team
SVK 0:52:32 0:09:45
30.
SOJKA Peter
Čiernohronská železnica
SVK 0:52:42 0:09:55
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUCEJOVÁ Jana
DETVA
SVK 0:55:24 0:00:00
2.
POTANČOKOVÁ Janka
ŠK Atleti BS Banská Štiavnica
SVK 0:55:52 0:00:28
3.
RAPČANOVÁ Zuzana
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:56:05 0:00:41
4.
BALÁŽOVÁ Katarína
X-Runners PE
SVK 0:57:10 0:01:46
5.
BOHÁČIKOVÁ Jana
Marathon BB Team
SVK 0:57:16 0:01:52
6.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:58:08 0:02:44
7.
PETRÁŠOVÁ Božena
Marathon BB Team
SVK 0:58:20 0:02:56
8.
DIANOVÁ Natália
.
SVK 0:59:36 0:04:12
9.
KMEŤOVÁ Ivana
TURIEC.RUN
SVK 0:59:42 0:04:18
10.
GIERTLOVÁ Lívia
Odhodlaný
SVK 1:00:24 0:05:00
11.
LACOVÁ Lenka
Lisková
SVK 1:00:48 0:05:24
12.
BAUER Katharina
Team beVegt.de
SVK 1:01:22 0:05:58
13.
KURBELOVÁ Ivana
STG Prievidza
SVK 1:02:41 0:07:17
14.
UHLIAROVÁ Barbora
BB
SVK 1:03:49 0:08:25
15.
SÝKOROVÁ Anna
Anna Sýkorová
SVK 1:04:06 0:08:42
16.
ŠUŠOVA BLAHOVA Silvia
Pre radosť
SVK 1:04:23 0:08:59
17.
KRČÍKOVÁ Zuzana
Svetielko nádeje/RTZV
SVK 1:04:45 0:09:21
18.
SRNKOVA Lubomira
Predajná
SVK 1:05:12 0:09:48
19.
HOLEKOVÁ Andrea
ZV
SVK 1:05:12 0:09:48
20.
DAUBNEROVÁ Andrea
ProgresiveGym
SVK 1:05:53 0:10:29
21.
BEŇOVÁ Janka
Svetielko nádeje
SVK 1:06:08 0:10:44
22.
PANISOVÁ Katka
Eleven run team
SVK 1:06:27 0:11:03
23.
KOVÁČIKOVÁ Terezie
Klub biatlonu Čierny Balog
SVK 1:06:46 0:11:22
24.
JEDINÁKOVÁ Adriana
STG Prievidza
SVK 1:06:47 0:11:23
25.
ANTALOVÁ Miriam
A.r.m.a.d.a.
SVK 1:07:23 0:11:59
26.
URGELOVÁ Viktoria
BBtréner.sk
SVK 1:07:54 0:12:30
27.
VESELOVSKA Gabriela
-TURIEC.RUN
SVK 1:08:10 0:12:46
28.
ŠVIHLOVÁ Henrieta
Turiec RUN
SVK 1:08:17 0:12:53
29.
DEJOVÁ Jana
TURIEC.RUN
SVK 1:08:17 0:12:53
30.
LENČOVÁ Helena
ŠK Detva v pohybe/Svetielko nádeje
SVK 1:08:20 0:12:56

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených575
Přihlášeno - Muži328
Přihlášeno - Ženy247
Odstartovalo565
V cíli565