seriál : TOI TOI CUP 2022

TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - #9 Rýmařov

Silniční cyklistika
DATUM :10.12.2022 MÍSTO :Rýmařov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 0:56:44.7 0:00:00.0
2.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:57:19.4 0:00:34.7
3.
STRÁNSKÝ Matěj
ATT Investments
CZE 0:57:40.7 0:00:55.9
4.
VANÍČEK Šimon
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:58:18.2 0:01:33.5
5.
JINDŘICH Pavel
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:58:39.2 0:01:54.5
6.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:05.6 0:02:20.9
7.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 0:59:44.2 0:02:59.4
8.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:48.4 0:03:03.7
9.
ZELENÝ Ondřej
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
CZE 0:59:49.9 0:03:05.2
10.
KERL Maximilian
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:59:53.4 0:03:08.7
11.
KOSTECKI Patryk
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 1:01:22.6 0:04:37.9
12.
BAKUS Tomáš
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 1:01:39.4 0:04:54.7
13.
DOSTÁL Václav
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 1:03:11.1 0:06:26.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
LAWI junior team
CZE 0:48:08.9 0:00:00.0
2.
BAJGEROVÁ Nikola
Atom Deweloper Posciellux.pl Wroclaw
CZE 0:48:26.5 0:00:17.5
3.
HLADÍKOVÁ Kateřina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:48:38.7 0:00:29.7
4.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:48:53.7 0:00:44.7
5.
MUL Malwina
KLKS Azalia Brzóza Królewska
POL 0:49:03.9 0:00:55.0
6.
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
CST ACCENT MTB TEAM
POL 0:49:05.4 0:00:56.4
7.
WLODARCZYK Dominika
ATOM DEWELPOER POSCIELLUX.PL WROCLAW
POL 0:49:16.4 0:01:07.5
8.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:49:37.2 0:01:28.2
9.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:49:40.9 0:01:31.9
10.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:50:15.7 0:02:06.7
11.
WILKOS Katarzyna
Atom Deweloper Posciellux.pl Wroclaw
POL 0:51:05.4 0:02:56.4
12.
HANÁKOVÁ Eliška
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:51:11.9 0:03:02.9
13.
MAZUREK Malgorzata
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 0:51:52.6 0:03:43.7
14.
KVASNIČKOVÁ Eliška
SportRaces Cycling Team
CZE 0:52:47.6 0:04:38.7
15.
PANUŠOVÁ Anna
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:53:05.9 0:04:56.9
16.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 0:53:29.1 0:05:20.2
17.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:53:47.4 0:05:38.4
18.
SKALNIAK - SOJKA Agnieszka
Atom Deweloper Posciellux.pl Wroclaw
POL 0:54:06.6 0:05:57.7
19.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:54:49.9 0:06:40.9
20.
BLUSZCZ Zofia
RK Exclusive Doors MTB Team
POL 0:55:18.9 0:07:09.9
21.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:56:33.1 0:08:24.1
22.
BRAVENCOVÁ Denisa
cyklo team KOLARNA
CZE 0:57:07.6 0:08:58.6
23.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:58:31.6 0:10:22.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:40:36.7 0:00:00.0
2.
SCHWARZBACHER Matthias
Slovak national team
SVK 0:40:39.2 0:00:02.5
3.
KUBA Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:41:18.2 0:00:41.5
4.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:41:45.2 0:01:08.5
5.
FALTÝNEK Jan
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:42:01.7 0:01:25.0
6.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:42:05.7 0:01:28.9
7.
SAMEC Filip
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:42:08.0 0:01:31.2
8.
FRIEDEL David
DK Bikeshop RACING Team
CZE 0:42:09.2 0:01:32.4
9.
LIENERT Patrik
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:42:15.2 0:01:38.4
10.
TAKÁCS Zsombor
Superior Racing Team
HUN 0:42:19.2 0:01:42.4
11.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:55.2 0:02:18.5
12.
FEDOR Samuel
Slovak national team
SVK 0:43:07.9 0:02:31.2
13.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 0:43:13.9 0:02:37.2
14.
GARNEK Ksawier
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 0:43:27.7 0:02:50.9
15.
UHER David
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:43:32.7 0:02:55.9
16.
KREŠÁK Kryštof
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:43:41.9 0:03:05.2
17.
PEKAŘ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:44:11.7 0:03:34.9
18.
JACKULIAK Róbert
Slovak national team
SVK 0:44:38.7 0:04:01.9
19.
TABARA Šimon
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
CZE 0:44:49.9 0:04:13.2
20.
NAXERA Václav
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:44:51.9 0:04:15.2
21.
PURNOCH Matyáš
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:44:54.4 0:04:17.7
22.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:45:58.4 0:05:21.7
23.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 0:46:58.4 0:06:21.7
24.
ČAPEK Otakar
LAWI junior team
CZE 0:48:02.7 0:07:25.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru