seriál : serie logo

Jilemnická 50 s 211

Běžecké lyžování
DATUM :28 - 29.1.2023 MÍSTO :Horní Mísečky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠLECHTA Adam
SKIJ
CZE 0:02:56.6 0:00:00.0
2.
JUREČKA Mikuláš
SKJA
CZE 0:03:03.4 0:00:06.7
3.
KAPLAN Jeremiáš
TJ Spartak Vrchlabí
CZE 0:03:06.4 0:00:09.7
4.
HARCUBA Jan
LSDB
CZE 0:03:12.8 0:00:16.1
5.
BALEJ Ondřej
JBCN
CZE 0:03:12.9 0:00:16.2
6.
PUŠ Ondřej
SWSL
CZE 0:03:14.1 0:00:17.5
7.
MACH Jan
JBCN
CZE 0:03:14.8 0:00:18.1
8.
PISKÁČEK Petr
SWSL
CZE 0:03:16.9 0:00:20.2
9.
KYSELA Jiří
Olfin Car Ski team, z.s.
CZE 0:03:18.9 0:00:22.2
10.
FEJFAR Jiří
SOVH
CZE 0:03:20.9 0:00:24.2
11.
PEPA Šnytr
SKJA
CZE 0:03:22.4 0:00:25.7
12.
HORÁČEK Filip
Olfin Car Ski team, z.s.
CZE 0:03:28.1 0:00:31.5
13.
SVOBODA Matyáš
SKJA
CZE 0:03:28.6 0:00:31.9
14.
ŠLECHTA Vojtěch
SKIJ
CZE 0:03:32.8 0:00:36.1
15.
DRHA Jan
Spartak Vrchlabí
CZE 0:03:32.8 0:00:36.2
16.
JUREČKA František
SKJA
CZE 0:03:36.2 0:00:39.6
17.
RAČÁK Samuel
SKHA
CZE 0:03:42.0 0:00:45.3
18.
MAŠEK Lukáš
SOVH
CZE 0:03:46.8 0:00:50.2
19.
HOLUBEC Štěpán
SPVR
CZE 0:03:49.2 0:00:52.6
20.
PELOUCH Adam
JBCN
CZE 0:03:53.8 0:00:57.2
21.
JIRKA Jan
SPVR
CZE 0:03:56.0 0:00:59.4
22.
KUBÍN Vít
TJTA
CZE 0:04:04.9 0:01:08.2
23.
KŘENEK Adam
TJ Spartak Letohrad
CZE 0:04:05.7 0:01:09.0
24.
KOLÍN Jonáš
SKIJ
CZE 0:04:08.7 0:01:12.1
25.
PAVLŮ Adam
TJ Dukla Liberec
CZE 0:04:09.1 0:01:12.5
26.
JERIE Matyáš
SKIJ
CZE 0:04:10.4 0:01:13.7
27.
TREJBAL Antonín
STUD
CZE 0:04:12.1 0:01:15.5
28.
FRAJ Tomas
Kasper Swix Team
CZE 0:04:17.6 0:01:20.9
29.
KUŘÍK Matyáš
STUD
CZE 0:04:24.1 0:01:27.5
30.
KYSELA Rudolf
Olfin Car Ski team, z.s.
CZE 0:04:24.3 0:01:27.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLONSKÁ Julie Ágnes
Spartak Vrchlabí
CZE 0:02:58.7 0:00:00.0
2.
BUBENÍČKOVÁ Anna
BKLM
CZE 0:03:08.9 0:00:10.2
3.
KLAPKOVÁ Růžena
SKJA
CZE 0:03:17.9 0:00:19.2
4.
MEČÍŘOVÁ Marie
Dukla Liberec
CZE 0:03:25.4 0:00:26.7
5.
NOVÁKOVÁ Věra
TJTA
CZE 0:03:27.4 0:00:28.7
6.
PEKÁRKOVÁ Alice
SKSK
CZE 0:03:32.9 0:00:34.2
7.
PORKERTOVÁ Eliška
JBCN
CZE 0:03:33.2 0:00:34.4
8.
ŠKODOVÁ Aneta
SKJA
CZE 0:03:33.9 0:00:35.2
9.
BENDOVÁ Tereza
SOVH
CZE 0:03:34.4 0:00:35.7
10.
STRNADOVÁ Barbora
Olfin Car Ski Team
CZE 0:03:34.9 0:00:36.2
11.
HÁKOVÁ Veronika
STUD
CZE 0:03:40.4 0:00:41.7
12.
ŠOURKOVÁ Štěpánka
HSKB
CZE 0:03:40.9 0:00:42.2
13.
ROZÁLIE Hudecová
SKJA
CZE 0:03:42.7 0:00:43.9
14.
NATALI Kuncová
SKJA
CZE 0:03:43.2 0:00:44.4
15.
HEŘMANSKÁ Ema
Spartak Vrchlabí
CZE 0:03:45.9 0:00:47.2
16.
MATULOVÁ Kristýna
SKJA
CZE 0:03:46.9 0:00:48.2
17.
KMONÍČKOVÁ Kamila
SKHA
CZE 0:03:50.4 0:00:51.7
18.
HORÁKOVÁ JULIE
SPORTÍK ČÁSLAV
CZE 0:03:50.7 0:00:51.9
19.
PLŮCHOVÁ Natálie
STUD
CZE 0:03:50.7 0:00:52.0
20.
METELKOVÁ Ema
SPVR
CZE 0:03:53.3 0:00:54.6
21.
VALENTINA Grofová
STUD
CZE 0:03:53.7 0:00:55.0
22.
RYCHTROVÁ Gabriela
SKIJ
CZE 0:03:54.7 0:00:55.9
23.
ROZÁLIE Suková
LSDB
CZE 0:03:54.7 0:00:55.9
24.
VLKOVÁ Anna
SWSL
CZE 0:03:55.2 0:00:56.5
25.
BOSNIČ Lea
SKHA
CZE 0:03:56.2 0:00:57.4
26.
LHOTÁKOVÁ Sofie
SOSK
CZE 0:04:01.7 0:01:03.0
27.
NOVOTNÁ Veronika
LSDB
CZE 0:04:02.2 0:01:03.5
28.
KOLÍNOVÁ Žofie
SKIJ
CZE 0:04:02.7 0:01:04.0
29.
HERVERTOVÁ Beata
HSKB
CZE 0:04:03.4 0:01:04.7
30.
SMEJKALOVÁ Tereza
JBCN
CZE 0:04:09.7 0:01:11.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAX Pacholík
STUD
CZE 0:08:50.1 0:00:00.0
2.
MRŮZEK Šimon
TJ Spartak Vrchlabí
CZE 0:08:56.6 0:00:06.4
3.
HOLUBEC Kryštof
SPVR
CZE 0:09:01.9 0:00:11.7
4.
HORÁČEK Jan
TRUT
CZE 0:09:08.6 0:00:18.4
5.
HŘEBÍK Michal
SKJA
CZE 0:09:14.6 0:00:24.4
6.
JAKUB Lukeš
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:09:27.8 0:00:37.7
7.
VINCENT Ježek
DULI
CZE 0:09:38.4 0:00:48.2
8.
LUKAVEC Kryštof
LSKL
CZE 0:09:49.8 0:00:59.7
9.
OLIVER Lodr
SOSK
CZE 0:09:50.9 0:01:00.7
10.
PELOUCH Filip
JBCN
CZE 0:09:55.6 0:01:05.4
11.
KOHOUTEK Adam
SKIA
CZE 0:10:04.3 0:01:14.2
12.
BÝMA Patrik
SKIJ
CZE 0:10:05.3 0:01:15.2
13.
MAX Buriánek
JBCN
CZE 0:10:06.3 0:01:16.2
14.
KOHOUT Michael
DULI
CZE 0:10:14.9 0:01:24.7
15.
HARCUBA Matěj
LSDB
CZE 0:10:15.1 0:01:24.9
16.
NICHOLAS Bednář
TRUT
CZE 0:10:18.8 0:01:28.7
17.
KŘEPELA Jiří
SKSK
CZE 0:10:24.8 0:01:34.7
18.
NOVOTNÝ Ondřej
TRUT
CZE 0:10:27.1 0:01:36.9
19.
HROUDA Vilém
DULI
CZE 0:10:30.4 0:01:40.3
20.
JELÍNEK Jan
SWSL
CZE 0:10:31.4 0:01:41.3
21.
JANATA Tomáš
SKIJ
CZE 0:10:31.6 0:01:41.5
22.
MOTL Tomáš
SOSK
CZE 0:10:35.6 0:01:45.5
23.
PORKERT Tomáš
JBCN
CZE 0:10:37.3 0:01:47.2
24.
CHURAVÝ David
DULI
CZE 0:10:46.6 0:01:56.4
25.
VÍTEK Ducháč
BKLM
CZE 0:11:05.1 0:02:15.0
26.
ŠRETR Oskar
TRUT
CZE 0:11:08.9 0:02:18.8
27.
KUŘÍK Štěpán
SKIJ
CZE 0:11:15.4 0:02:25.3
28.
MÁLEK Vojtěch
TRUT
CZE 0:11:16.4 0:02:26.2
29.
ŠOCHOVSKÝ Vojtěch
HSKB
CZE 0:11:19.4 0:02:29.3
30.
KRÁL Vít
USK Praha vodní slalom
CZE 0:11:26.1 0:02:36.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOHOUTOVÁ Edita
DULI
CZE 0:09:19.2 0:00:00.0
2.
CHMELÍKOVÁ Ester
SKIJ
CZE 0:09:20.4 0:00:01.1
3.
HANČOVÁ Adéla
SKHA
CZE 0:09:20.4 0:00:01.2
4.
BERVICOVÁ Veronika
TJTA
CZE 0:09:33.9 0:00:14.6
5.
NOVOTNÁ Dominika
Spartak Vrchlabí
CZE 0:09:39.4 0:00:20.2
6.
FEJFAROVÁ Sofie
JBCN
CZE 0:09:45.9 0:00:26.6
7.
VORLOVÁ Daniela
STUD
CZE 0:09:51.2 0:00:31.9
8.
ANIKA Holubová
SKJA
CZE 0:09:59.4 0:00:40.1
9.
ELA Berntová
TJTA
CZE 0:10:03.9 0:00:44.6
10.
MADĚROVÁ Klára
DULI
CZE 0:10:05.7 0:00:46.5
11.
MAYOVÁ Veronika
DULI
CZE 0:10:08.1 0:00:48.9
12.
TOMÁŠKOVÁ Amálie
SOSK
CZE 0:10:08.7 0:00:49.4
13.
MOHVALDOVÁ Anežka
HSKB
CZE 0:10:09.4 0:00:50.1
14.
DUBCOVÁ Marie
JBCN
CZE 0:10:12.4 0:00:53.1
15.
KUČEROVÁ Petra
CSKV
CZE 0:10:14.9 0:00:55.7
16.
MIKUŠOVÁ Adéla
TJTA
CZE 0:10:15.9 0:00:56.6
17.
KRUPIČKOVÁ Adéla
KKL Hlinsko
CZE 0:10:17.4 0:00:58.1
18.
KUKLÍKOVÁ Sofie
SKIJ
CZE 0:10:18.6 0:00:59.4
19.
MELICHOVÁ Beáta
TJTA
CZE 0:10:27.1 0:01:07.9
20.
KRÁČMAROVÁ Michaela
BKLM
CZE 0:10:32.0 0:01:12.7
21.
HÁKOVÁ Johana
STUD
CZE 0:10:32.9 0:01:13.7
22.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
SOSK
CZE 0:10:36.1 0:01:16.9
23.
LOTTA Vitová
SOSK
CZE 0:10:51.7 0:01:32.4
24.
TOŠOVSKÁ Markéta
LSDB
CZE 0:10:54.0 0:01:34.8
25.
SOFIA Mann
SKSK
CZE 0:11:07.9 0:01:48.7
26.
ANIKA Johanová
TRUT
CZE 0:11:10.4 0:01:51.2
27.
WOLFOVA Amalie
KB Jilemnice
CZE 0:11:13.4 0:01:54.2
28.
HÁKOVÁ Zuzana
STUD
CZE 0:11:14.2 0:01:54.9
29.
JIRKOVÁ Anna
SPVR
CZE 0:11:19.1 0:01:59.9
30.
LEŠTINSKÁ Ema
SKSK
CZE 0:11:21.9 0:02:02.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIMBARTL Richard
SKIJ
CZE 0:10:22.9 0:00:00.0
2.
CHURAVÝ František
DULI
CZE 0:10:31.4 0:00:08.5
3.
HANČ Jakub
SKHA
CZE 0:10:43.7 0:00:20.7
4.
MATOULEK Tomáš
TRUT
CZE 0:11:06.2 0:00:43.3
5.
KYSELA Vojtěch
TRUT
CZE 0:11:07.2 0:00:44.2
6.
NOVOTNÝ Jan
TRUT
CZE 0:11:12.4 0:00:49.5
7.
FILIP Karel
SKIJ
CZE 0:11:14.2 0:00:51.2
8.
HADAČ Jakub
SKIJ
CZE 0:11:28.7 0:01:05.7
9.
VÁCLAV Holubec
HSKB
CZE 0:11:29.9 0:01:06.9
10.
VANĚČEK Michal
SKHA
CZE 0:11:32.7 0:01:09.7
11.
DRDA Filip
SKJA
CZE 0:11:35.7 0:01:12.7
12.
ŠTRYNCL Adam
SWSL
CZE 0:11:40.2 0:01:17.2
13.
SKRBEK Matouš
Ski Janov Bedřichov
CZE 0:11:42.2 0:01:19.2
14.
MAŘAS Jakub
TJSE
CZE 0:11:42.9 0:01:20.0
15.
ŠABATA František
SKSK
CZE 0:11:50.2 0:01:27.2
16.
JOHAN Marek
TRUT
CZE 0:11:56.2 0:01:33.2
17.
KOHOUT Adam
SKJA
CZE 0:11:57.2 0:01:34.2
18.
DUCHÁČ Patrik
BKLM
CZE 0:11:59.9 0:01:37.0
19.
MAREČEK Mikuláš
SKIJ
CZE 0:12:02.7 0:01:39.7
20.
ENDLER Matěj
SWSL
CZE 0:12:02.7 0:01:39.7
21.
SAVRUK Lukáš
SWSL
CZE 0:12:06.2 0:01:43.2
22.
VLK Ondřej
SWSL
CZE 0:12:06.9 0:01:44.0
23.
DOLEŽAL Mojmír
TJTA
CZE 0:12:08.4 0:01:45.5
24.
ŠINDELÁŘ Adam
PBK
CZE 0:12:19.0 0:01:56.0
25.
BERNT Bartoloměj
SOSK
CZE 0:12:20.7 0:01:57.7
26.
MAZAČ Mikuláš
SWSL
CZE 0:12:26.9 0:02:04.0
27.
ZELENKA Matěj
TRUT
CZE 0:12:28.4 0:02:05.5
28.
VOLECH Matěj
SKIJ
CZE 0:12:29.4 0:02:06.5
29.
HATAŠ Tomáš
SOSK
CZE 0:12:35.0 0:02:12.0
30.
VÁCLAV Motl
SOSK
CZE 0:12:40.7 0:02:17.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru