Beh Galantou – Beh oslobodenia Beh zdravia - Samsung Run

Běh
DATUM :8.4.2023 MÍSTO :Galanta

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KIMAIYO Hillary Kiptum Maiyo
Benedek-Team
KEN 0:29:36 0:00:00
2.
STANÍK Michal
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:30:26 0:00:50
3.
TONUI Albert Kipkorir
Benedek-Team
KEN 0:32:10 0:02:34
4.
ZAŤKO Martin
STELLANTIS run team
SVK 0:33:04 0:03:28
5.
SADLOŇ Michal
Jogging klub Dubnica nad Váhom
SVK 0:33:14 0:03:38
6.
BELOVIČ Tomáš
ŠKP Bratislava
SVK 0:33:15 0:03:39
7.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:33:40 0:04:04
8.
ORAWETZ Richard
ŠKP Bratislava
SVK 0:33:40 0:04:04
9.
ZAŤKO Dominik
Hraj na tie nohy
SVK 0:34:03 0:04:27
10.
KABINA Andrej
AK Veterán Bratislava
SVK 0:35:01 0:05:25
11.
ČERVEŇÁK Michal
ŠK ŠOG Nitra
SVK 0:35:22 0:05:46
12.
JURČÍK Jozef
Skalica
SVK 0:35:25 0:05:49
13.
KOVÁCS Istvan
Benedek-Team
HUN 0:35:41 0:06:05
14.
LENGYEL Michal
Nitra
SVK 0:36:15 0:06:39
15.
KRÁĽ MatÚŠ
Ac Nove Zamky
SVK 0:36:21 0:06:45
16.
STANÍK Andrej
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:36:23 0:06:47
17.
OSTROŽANSKY Richard
SVK 0:36:57 0:07:21
18.
ČELÍN Andrej
Individuálny člen SAZ
SVK 0:36:59 0:07:23
19.
PLEVÁK Milan
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:37:02 0:07:26
20.
LUŽÁK Peter
Trnava
SVK 0:37:30 0:07:54
21.
DÓKA Peter
BERNOHY.sk
SVK 0:37:36 0:08:00
22.
RICHTÁRIK Peter
SVK 0:37:44 0:08:08
23.
GLASA Andrei
Atletika
SVK 0:38:06 0:08:30
24.
NOVÁK Miroslav
BERNOHY.sk
SVK 0:38:14 0:08:38
25.
ĎURTA Tomáš
Šk Achilles
SVK 0:38:20 0:08:44
26.
TOKÁR Pavol
Nitra
SVK 0:38:28 0:08:52
27.
ŠČÍPA Samuel
Mibos Šaľa
SVK 0:38:40 0:09:04
28.
GULA Tibor
Wolves
SVK 0:38:59 0:09:23
29.
FURÁR Milan
BK Duslo
SVK 0:39:03 0:09:27
30.
GEMMEL Marian
SVK 0:39:03 0:09:27
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KIPKERIO Philice Cheboriot
Benedek-Team
KEN 0:33:19 0:00:00
2.
DORICOVA Kristina
SKP Bratislava
SVK 0:40:57 0:07:38
3.
KÁROLYI Lenka
Bratislava runners
SVK 0:41:07 0:07:48
4.
POTANČOKOVÁ Janka
Atléti Banská Štiavnica
SVK 0:42:00 0:08:41
5.
BELZÁROVÁ Andrea
Slovan Duslo Šaľa
SVK 0:42:20 0:09:01
6.
HRUBÁ Orsolya
Galantská elita
SVK 0:44:06 0:10:47
7.
KERÉNYIOVÁ Gabriela
ŠKP Bratislava
SVK 0:44:09 0:10:50
8.
KOVÁČOVÁ Zuzana
ŠK Novohrad Fiľakovo
SVK 0:44:20 0:11:01
9.
HULVÁTOVÁ Iveta
Jogging klub Dubnica
SVK 0:44:30 0:11:11
10.
KAČALIAKOVÁ Alexandra
SVK 0:44:48 0:11:29
11.
BEHÚLOVÁ Sylvia
Golianovo
SVK 0:46:04 0:12:45
12.
TOPOROVÁ Ľubica
Šk Pre Radosť
SVK 0:46:11 0:12:52
13.
HUDEKOVÁ Lenka
Galantská elita
SVK 0:46:41 0:13:22
14.
PUTEROVÁ Michaela
SVK 0:46:58 0:13:39
15.
ŠARNÍKOVÁ Lucie
Slávia STU BRATISLAVA
SVK 0:47:19 0:14:00
16.
KAPOŠOVÁ Miroslava
Sered
SVK 0:48:07 0:14:48
17.
MODIA CARIDAD Adriana
ESP 0:48:34 0:15:15
18.
KOZMÉROVÁ Ildikó
Ronirun Club
SVK 0:48:51 0:15:32
19.
DUDÁŠOVÁ Marianna
SVK 0:49:39 0:16:20
20.
TÓTHOVÁ Janka
SVK 0:50:02 0:16:43
21.
MAJEROVÁ Melinda
SVK 0:50:42 0:17:23
22.
ŠUTOVÁ Zuzana
Galantská elita
SVK 0:51:43 0:18:24
23.
BABULIC Agata
Atletycki Odolel Pe
SVK 0:51:44 0:18:25
24.
OBERTASOVA Sara
Orthos gym
SVK 0:52:08 0:18:49
25.
BENKOVÁ MARKOVIČOVÁ Martina
AK Tvrdošovce
SVK 0:52:34 0:19:15
26.
UŠIAKOVA Monika
SVK 0:52:45 0:19:26
27.
KERÉNYIOVÁ Gabriela
SVK 0:53:09 0:19:50
28.
MIČÚCHOVÁ Veronika
Ronirun Club
SVK 0:53:33 0:20:14
29.
KOZMÉROVÁ Monika
SVK 0:53:36 0:20:17
30.
POSPÍŠILOVÁ Zuzana
BERNOHY.sk
SVK 0:53:46 0:20:27

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených457
Přihlášeno - Muži303
Přihlášeno - Ženy154
Odstartovalo400
V cíli395