Večerný beh Veľké Uherce 2023

Běh
DATUM :17.11.2023 MÍSTO :Veľké Uherce

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOVÁČ Vladimír
Skačany
SVK 0:24:04 0:00:00
2.
TURČEK Martin
Beh cez Plešovicu Krásno
SVK 0:24:15 0:00:11
3.
DOŠEK Ivan
AK TLMAČE
SVK 0:24:32 0:00:28
4.
HAULÍK Matej
VegeRunners.pl
SVK 0:24:38 0:00:34
5.
SÚKENÍK Oliver
Ľudova 50
SVK 0:25:26 0:01:22
6.
KADORÍK Miroslav
Zlate Moravce
SVK 0:25:30 0:01:26
7.
ARBET Branislav
Arbet-Team
SVK 0:25:57 0:01:53
8.
PODMANICKÝ Miloš
ChynoRuny
SVK 0:27:03 0:02:59
9.
ŠEBEST Natanael
AK Baník Prievidza
SVK 0:27:07 0:03:03
10.
GILAN Martin
Čereňany
SVK 0:27:13 0:03:09
11.
ŠOVČÍK Jozef
Prievidza
SVK 0:27:55 0:03:51
12.
HRČKA Ján
SVK 0:28:14 0:04:10
13.
HRČKA Michal
SVK 0:28:27 0:04:23
14.
MOKRÝ Martin
Prievidzké ľadové medvede
SVK 0:28:48 0:04:44
15.
KARCAGI Andrej
Kamikadze
SVK 0:29:01 0:04:57
16.
TRUSKO Vladimír
SVK 0:29:06 0:05:02
17.
ONDREJIČKA Daniel
SVK 0:29:08 0:05:04
18.
VILČEK Igor
SVK 0:29:17 0:05:13
19.
ĎURTA Tomáš
Šk Achilles
SVK 0:29:20 0:05:16
20.
HOLEC Miroslav
ŠK Achilles Handlová
CZE 0:29:25 0:05:21
21.
PAVKO Martin
ŠKP Bratislava
SVK 0:29:27 0:05:23
22.
KOPECKÝ Peter
SVK 0:29:35 0:05:31
23.
DROTOVÁN Štefan
Zber medaili
SVK 0:29:45 0:05:41
24.
REMEŇ Radovan
Stg Partizánske
SVK 0:30:03 0:05:59
25.
ŠNÍRER Ladislav
STG Prievidza
SVK 0:30:27 0:06:23
26.
BUGÁŇ Michal
SVK 0:31:02 0:06:58
27.
PÍŠ Rastislav
Koš
SVK 0:31:24 0:07:20
28.
LEITMAN Jaroslav
AK Baník Prievidza
SVK 0:31:26 0:07:22
29.
VEREŠ Marek
TJ Mladosť Žilina
SVK 0:31:27 0:07:23
30.
ČERVEŇ Anton
Nedanovce
SVK 0:31:28 0:07:24
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALOVÁ Silvia
Ak ZVP Lučatin
SVK 0:26:02 0:00:00
2.
DOŠEK Katarína
AK TLMAČE
SVK 0:28:17 0:02:15
3.
LOMNICKÁ Lenka
AK Baník Prievidza
SVK 0:28:31 0:02:29
4.
KLESKEŇOVÁ Jana
Nitra
SVK 0:29:21 0:03:19
5.
POTANČOKOVÁ Janka
Atleti BS BANSKÁ ŠTIAVNICA
SVK 0:29:22 0:03:20
6.
MATUŠOVÁ Zuzana
AK Baník
SVK 0:29:52 0:03:50
7.
BALÁŽOVÁ Katarína
Brodzany
SVK 0:30:14 0:04:12
8.
ŠVECOVÁ Eva
SVK 0:33:14 0:07:12
9.
HOLÍČKOVÁ Eva
Súčania
SVK 0:33:29 0:07:27
10.
BABULIC Agáta
Atletický Oddiel Partizánske
SVK 0:33:33 0:07:31
11.
ŠIATINSKÁ Stanislava
Oslany
SVK 0:34:29 0:08:27
12.
NOVOTNÁ Henrieta
Brattislava
SVK 0:34:39 0:08:37
13.
VLČEKOVÁ Michaela
Bánovskí behúni
SVK 0:36:12 0:10:10
14.
KOBYDOVÁ Radka
SVK 0:36:12 0:10:10
15.
PÍŠOVÁ Eva
Koš
SVK 0:36:44 0:10:42
16.
JAKUBSKÁ Martina
SVK 0:37:23 0:11:21
17.
GULČÍKOVÁ Lucia
Atletický Oddiel Partizánske
SVK 0:37:27 0:11:25
18.
STRIEBORNÁ Denisa
#nzbk
SVK 0:38:07 0:12:05
19.
MOKRÁ Katarína
Chrenovec
SVK 0:38:15 0:12:13
20.
DRÁBOVÁ Alena
Ľadoví bežci
SVK 0:38:29 0:12:27
21.
HOLUBOVÁ Silvia
Handlová
SVK 0:39:21 0:13:19
22.
PEKÁROVÁ Ivana
SVK 0:44:22 0:18:20
23.
JAVOROVÁ Alžbeta
STG-ZH
SVK 0:44:40 0:18:38
24.
DUDÁŠOVÁ URBLÍKOVÁ Ivana
STG Žiar nad Hronom
SVK 0:44:46 0:18:44
25.
ONDREJIČKOVÁ Ivana
SVK 0:44:50 0:18:48
26.
OBERTOVA Martina
SVK 0:45:39 0:19:37
27.
JAVOROVÁ Mariana
STG-ZH
SVK 0:45:55 0:19:53
28.
ORŠULOVÁ Klaudia
SVK 0:46:11 0:20:09

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených175
Přihlášeno - Muži105
Přihlášeno - Ženy70
Odstartovalo145
V cíli145