Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | 4. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | 4. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1052 | MELO TÍM | Melo Pavol | Vojtáš Nicolas | Melová Emília | Paulínyová Emma | 1. / Štafeta mix | 0:02:47.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 1072 | ROZTRHANÉ TRETRY | Šeller Luděk | Klementová Barbora | Klementová Mariana | Rezab Martin | 2. / Štafeta mix | 0:02:50.9 | 0:00:03.5 | |
3 | 1056 | MICHALKO TÍM | Michalko Jaroslav | Pitek Dávid | Bartková Marcela | Lavková Anna | 3. / Štafeta mix | 0:03:01.2 | 0:00:13.8 | |
4 | 1053 | ORIENTEERING | Oravec Matúš | Ivanková Sandra | Jonáš Adam | Weissová Ľuboslava | 4. / Štafeta mix | 0:03:21.9 | 0:00:34.5 | |
5 | 1071 | BRUTUS TEAM | Kršková Lucia | krška peter | Rydziova Petra | Kopčan Rado | 5. / Štafeta mix | 0:03:26.4 | 0:00:39.0 | |
6 | 1057 | SZYMONIK TÍM | Szymonik Ewa | Benko Andrej | Tegelhofova Paula | Buliak Patrik | 6. / Štafeta mix | 0:03:43.4 | 0:00:56.0 | |
7 | 1058 | ŽILINSKÉ KAMZÍKY | Hrmelová Martina | Jancík David | Gáborová Miroslava | Beszédes Vladim | 7. / Štafeta mix | 0:03:47.6 | 0:01:00.2 | |
8 | 1069 | LIPTÁCI | Smrekovský Peter | Lacová Lenka | Ulbricht Milan | Kučková Lucia | 8. / Štafeta mix | 0:04:01.6 | 0:01:14.2 | |
9 | 1054 | 4 ROCKETS | Dragulová Viktória | Benedeková Lucia | Slobodník Jaroslav | Balla Tomáš | 9. / Štafeta mix | 0:04:25.1 | 0:01:37.7 | |
10 | 1060 | VACANDY TÍM | Dvořáček Pavel | Vacková Michaela | Vacek Jan | Vacková Martina | 10. / Štafeta mix | 0:04:38.9 | 0:01:51.5 | |
11 | 1068 | ZBER MEDAILÍ MAGAZÍN RADAR | Švárová Vanessa | Kundrák Dávid | Boris Václav | Mareková Jaroslava | 11. / Štafeta mix | 0:04:53.9 | 0:02:06.5 | |
12 | 1065 | FURŤOVÁ TÍM | Furťová Darina | Mihaličková Eva | Plánková Silvia | Šušoliaková Lucia | 12. / Štafeta mix | 0:04:56.9 | 0:02:09.5 | |
13 | 1051 | LABORATÓRNE KRYSY | Šarkanová Júlia | Minich Andrej | Kohulák Oto | Kormanová Ľubica | 13. / Štafeta mix | 0:04:58.7 | 0:02:11.2 | |
14 | 1073 | DVORACEK | Radek Dvoracek | Zuzana Dosedelova | Petr Dvoracek | Iva Dvorackova | 14. / Štafeta mix | 0:05:09.9 | 0:02:22.5 | |
15 | 1059 | SRANDY KOPEC | Ištvániková Petra | Gromová Lucia | Jaššová Ivana | Svitková Jarmila | 15. / Štafeta mix | 0:05:21.6 | 0:02:34.2 | |
16 | 1070 | MOLFIT EXTREM TEAM | Molnar Maros | Hruzik Roman | Hruzikova Eva | Molnarova Zuzana | 16. / Štafeta mix | 0:05:31.6 | 0:02:44.2 | |
17 | 1063 | ZMIEŠANINA | Ondruš Juraj | Chudikova Lucia | Brathová Annamária | Bokorová Zuzana | 17. / Štafeta mix | 0:05:35.6 | 0:02:48.2 | |
18 | 1066 | ZELENA 7 | Makatura Tomas | Makaturova Stanislava | Hricko Tomas | Petraskova Diana | 18. / Štafeta mix | 0:05:37.2 | 0:02:49.8 | |
19 | 1062 | BLONDIES IN RUN | Grachová Miroslava | Grachová Dagmar | Grachová Dagmar | Rosinská Natália | 19. / Štafeta mix | 0:05:37.4 | 0:02:50.0 | |
20 | 1067 | ZMLD | Viňanská Monika | Gadušová Dominika | Ivanová Zuzana | Viňanský Ladislav | 20. / Štafeta mix | 0:05:44.1 | 0:02:56.7 | |
21 | 1055 | KRTKOVIA Z PODCHODU | Bezáková Simona | Grešková Simona | Reptová Lucia | Špániková Alena | 21. / Štafeta mix | 0:05:52.4 | 0:03:05.0 | |
22 | 1061 | IMRÍŠKOVÁ TÍM | Imríšková Alexandra | Péerová Katarina | Ctibor Kačer | Sandori Michal | 22. / Štafeta mix | 0:06:00.7 | 0:03:13.3 | |
23 | 1064 | BUBKOVIA | Sekáčová Zuzana | Kiňa Matej | Zbuňaková Katarína | Nemethova Natalia | 23. / Štafeta mix | 0:06:27.4 | 0:03:40.0 |