Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Čistý čas | okruh-1 | # | okruh-2 | # | okruh-3 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | TELECKÝ Štěpán | 2004 | Jihomoravský kraj | 1. / Kadeti | 0:14:35.0 | 0:00:00.0 | 0:14:35.0 | 04:45.6 [1] | 1 | 04:50.1 [1] | 1 | 05:00.0 [3] | 1 | |
2 | 10 | SEEMAN Adam | 2004 | Ústecký kraj | 2. / Kadeti | 0:14:52.6 | 0:00:17.5 | 0:14:52.6 | 04:52.2 [6] | 6 | 05:02.5 [2] | 2 | 04:58.3 [1] | 2 | |
3 | 13 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | Hlavní město Praha | 3. / Kadeti | 0:14:54.5 | 0:00:19.4 | 0:14:54.5 | 04:49.3 [4] | 4 | 05:06.0 [3] | 3 | 04:59.7 [2] | 3 | |
4 | 3 | VOŽENÍLEK Martin | 2003 | Moravskoslezský kraj | 4. / Kadeti | 0:14:57.3 | 0:00:22.2 | 0:14:57.3 | 04:46.6 [2] | 2 | 05:10.5 [6] | 4 | 05:00.6 [4] | 4 | |
5 | 5 | DOSTÁL Václav | 2003 | Jihočeský kraj | 5. / Kadeti | 0:15:06.1 | 0:00:31.0 | 0:15:06.1 | 04:53.0 [7] | 7 | 05:07.3 [4] | 5 | 05:06.2 [6] | 5 | |
6 | 7 | MRÁZ Daniel | 2004 | Olomoucký kraj | 6. / Kadeti | 0:15:11.4 | 0:00:36.4 | 0:15:11.4 | 04:48.7 [3] | 3 | 05:15.4 [8] | 6 | 05:07.9 [7] | 6 | |
7 | 15 | KONEČNÝ Filip | 2003 | Kraj Vysočina | 7. / Kadeti | 0:15:18.0 | 0:00:43.0 | 0:15:18.0 | 05:00.0 [10] | 11 | 05:13.1 [7] | 8 | 05:05.3 [5] | 7 | |
8 | 22 | SPORYSCH Daniel | 2003 | Středočeský kraj | 8. / Kadeti | 0:15:18.4 | 0:00:43.4 | 0:15:18.4 | 05:00.3 [12] | 10 | 05:07.8 [5] | 7 | 05:11.2 [8] | 8 | |
9 | 25 | HOLUB Filip | 2003 | Jihomoravský kraj | 9. / Kadeti | 0:15:33.5 | 0:00:58.5 | 0:15:33.5 | 05:00.3 [11] | 13 | 05:18.6 [12] | 10 | 05:15.0 [9] | 9 | |
10 | 9 | JINDŘICH Pavel | 2003 | Ústecký kraj | 10. / Kadeti | 0:15:41.5 | 0:01:06.5 | 0:15:41.5 | 05:03.6 [15] | 15 | 05:18.7 [13] | 12 | 05:20.0 [11] | 10 | |
11 | 23 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Zlínský kraj | 11. / Kadeti | 0:15:43.5 | 0:01:08.4 | 0:15:43.5 | 05:06.7 [20] | 20 | 05:16.9 [9] | 13 | 05:20.4 [12] | 11 | |
12 | 28 | ZOAITTER René | 2004 | Karlovarský kraj | 12. / Kadeti | 0:15:47.2 | 0:01:12.1 | 0:15:47.2 | 05:11.9 [23] | 23 | 05:20.2 [14] | 19 | 05:15.8 [10] | 12 | |
13 | 1 | VEVERKA Václav | 2003 | Liberecký kraj | 13. / Kadeti | 0:15:49.9 | 0:01:14.8 | 0:15:49.9 | 05:04.7 [17] | 17 | 05:17.1 [10] | 11 | 05:29.2 [19] | 13 | |
14 | 2 | PÁVEK Matyáš | 2004 | Liberecký kraj | 14. / Kadeti | 0:15:51.6 | 0:01:16.5 | 0:15:51.6 | 05:06.6 [19] | 19 | 05:25.1 [17] | 18 | 05:20.7 [14] | 14 | |
15 | 14 | VÁVRA Petr | 2003 | Hlavní město Praha | 15. / Kadeti | 0:15:51.7 | 0:01:16.7 | 0:15:51.7 | 05:00.5 [13] | 12 | 05:28.3 [21] | 16 | 05:23.6 [15] | 15 | |
16 | 24 | DUBČÁK Pavel | 2003 | Zlínský kraj | 16. / Kadeti | 0:15:58.6 | 0:01:23.6 | 0:15:58.6 | 05:03.8 [16] | 16 | 05:25.5 [18] | 17 | 05:30.2 [20] | 16 | |
17 | 8 | ŠTEC Radovan | 2004 | Olomoucký kraj | 17. / Kadeti | 0:15:59.8 | 0:01:24.7 | 0:15:59.8 | 04:57.6 [9] | 9 | 05:27.9 [20] | 14 | 05:34.6 [21] | 17 | |
18 | 17 | KUNČÍK Matěj | 2004 | Královéhradecký kraj | 18. / Kadeti | 0:16:00.1 | 0:01:25.0 | 0:16:00.1 | 05:15.8 [25] | 25 | 05:20.3 [15] | 21 | 05:24.7 [17] | 18 | |
19 | 20 | KRULA Štěpán | 2003 | Plzeňský kraj | 19. / Kadeti | 0:16:00.8 | 0:01:25.7 | 0:16:00.8 | 05:07.3 [21] | 21 | 05:18.4 [11] | 15 | 05:35.4 [23] | 19 | |
20 | 18 | HÁK Jakub | 2004 | Královéhradecký kraj | 20. / Kadeti | 0:16:05.8 | 0:01:30.7 | 0:16:05.8 | 05:15.2 [24] | 24 | 05:30.8 [23] | 25 | 05:20.5 [13] | 20 | |
21 | 27 | ŠVEJDAR Marek | 2004 | Karlovarský kraj | 21. / Kadeti | 0:16:14.6 | 0:01:39.5 | 0:16:14.6 | 05:17.9 [27] | 27 | 05:29.2 [22] | 26 | 05:28.1 [18] | 21 | |
22 | 19 | ČÁSLAVSKÝ Matěj | 2003 | Plzeňský kraj | 22. / Kadeti | 0:16:17.6 | 0:01:42.6 | 0:16:17.6 | 05:05.8 [18] | 18 | 05:31.4 [24] | 22 | 05:41.0 [25] | 22 | |
23 | 6 | KUBÍK Adam | 2003 | Jihočeský kraj | 23. / Kadeti | 0:16:18.9 | 0:01:43.8 | 0:16:18.9 | 04:54.7 [8] | 8 | 05:24.3 [16] | 9 | 06:00.4 [27] | 23 | |
24 | 16 | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | Kraj Vysočina | 24. / Kadeti | 0:16:19.2 | 0:01:44.1 | 0:16:19.2 | 04:50.3 [5] | 5 | 06:05.2 [28] | 27 | 05:24.2 [16] | 24 | |
25 | 21 | JECH Filip | 2004 | Středočeský kraj | 25. / Kadeti | 0:16:19.9 | 0:01:44.9 | 0:16:19.9 | 05:17.8 [26] | 26 | 05:27.8 [19] | 23 | 05:35.1 [22] | 25 | |
26 | 4 | VALL Jan | 2003 | Moravskoslezský kraj | 26. / Kadeti | 0:16:23.2 | 0:01:48.1 | 0:16:23.2 | 05:01.8 [14] | 14 | 05:32.3 [25] | 20 | 05:49.6 [26] | 26 | |
27 | 12 | VOLF Pavel | 2004 | Pardubický kraj | 27. / Kadeti | 0:16:24.5 | 0:01:49.4 | 0:16:24.5 | 05:10.9 [22] | 22 | 05:34.6 [26] | 24 | 05:39.6 [24] | 27 | |
28 | 11 | SVOBODA Pavel | 2003 | Pardubický kraj | 28. / Kadeti | 0:17:19.9 | 0:02:44.8 | 0:17:19.9 | 05:24.5 [28] | 28 | 05:53.2 [27] | 28 | 06:02.6 [28] | 28 |