Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - volně
DATUM : | 25.1.2020 | MÍSTO : | stadion Horní Mísečky |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2013 | PLECHÁČ Petr | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / MHF | 0:19:45.1 | 0:00:00.0 | 17:20.1 | 2 | ||
2 | diplom | 2023 | STROUHAL Jakub | 2001 | Fenix Ski Team Jeseník | 2. / MHF | 0:19:53.9 | 0:00:08.7 | 17:17.6 | 1 | ||
3 | diplom | 2028 | VRBOVSK Benjamín | 2002 | Fenix Ski Team Jeseník | 3. / MHF | 0:20:15.1 | 0:00:29.9 | 17:37.8 | 3 | ||
4 | diplom | 2029 | NAGY ML. Josef | 2000 | GLEDE Team | 4. / MHF | 0:20:33.9 | 0:00:48.7 | 17:43.1 | 4 | ||
5 | diplom | 2022 | SOLOWSKI Tobiáš | 2001 | Fenix Ski Team Jeseník | 5. / MHF | 0:21:08.6 | 0:01:23.4 | 18:22.1 | 5 | ||
6 | diplom | 2036 | MATOUŠEK Matouš | 2002 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 6. / MHF | 0:21:25.1 | 0:01:39.9 | 18:33.6 | 6 | ||
7 | diplom | 2040 | POSIADALA Arkadiusz | 1997 | UKS RAWA Siedlce | 7. / MHF | 0:21:38.8 | 0:01:53.7 | 18:34.3 | 7 | ||
8 | diplom | 2021 | MEDEK Jakub | 2002 | Fenix Ski Team Jeseník | 8. / MHF | 0:21:42.1 | 0:01:56.9 | 18:37.6 | 8 | ||
9 | diplom | 2019 | BYRTUS Jolanta | 2001 | Fenix Ski Team Jeseník | 1. / WHF | 0:22:09.8 | 0:02:24.7 | 19:21.8 | 9 | ||
10 | diplom | 2035 | MUČICA Jakub | 2001 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 9. / MHF | 0:22:22.8 | 0:02:37.7 | 19:36.8 | 11 | ||
11 | diplom | 2020 | CENEK Jachym | 2002 | Fenix Ski Team Jeseník | 10. / MHF | 0:22:23.9 | 0:02:38.7 | 19:23.8 | 10 | ||
12 | diplom | 2018 | KUBINA Filip | 1990 | --- | 11. / MHF | 0:24:08.4 | 0:04:23.2 | 20:58.1 | 12 | ||
13 | diplom | 2032 | SOVÁK Libor | 1967 | Sokol Maxicky | 12. / MHF | 0:24:11.3 | 0:04:26.2 | 20:58.8 | 13 | ||
14 | diplom | 2042 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 13. / MHF | 0:24:53.6 | 0:05:08.4 | 21:44.8 | 14 | ||
15 | diplom | 2024 | STROUHALOVÁ Anna | 2001 | Fenix Ski Team Jeseník | 2. / WHF | 0:25:02.6 | 0:05:17.4 | 21:54.1 | 18 | ||
16 | diplom | 2012 | POSTOLKA Štěpán | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 14. / MHF | 0:25:03.4 | 0:05:18.2 | 21:48.1 | 15 | ||
17 | diplom | 2027 | PARMA Antonín | 1981 | SKI TEAM Praha | 15. / MHF | 0:25:07.6 | 0:05:22.4 | 21:49.6 | 16 | ||
18 | diplom | 2006 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 16. / MHF | 0:25:19.1 | 0:05:33.9 | 21:53.6 | 17 | ||
19 | diplom | 2037 | BŘEČKOVÁ Aneta | 2002 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 3. / WHF | 0:26:01.6 | 0:06:16.4 | 22:41.6 | 19 | ||
20 | diplom | 2039 | DRAHOTOVÁ Zuzana | 2003 | --- | 4. / WHF | 0:26:12.4 | 0:06:27.2 | 22:44.8 | 20 | ||
21 | diplom | 2014 | ČECHOVÁ Anna | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / WHF | 0:26:30.9 | 0:06:45.7 | 23:02.6 | 21 | ||
22 | diplom | 2017 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 17. / MHF | 0:26:42.1 | 0:06:56.9 | 23:09.8 | 22 | ||
23 | diplom | 2002 | HLOUŠEK Ivo | 1995 | ReCable racing team | 18. / MHF | 0:26:58.6 | 0:07:13.4 | 23:21.8 | 23 | ||
24 | diplom | 2043 | MALÁ Sára | 2003 | ČKS SKI Jilemncie | 6. / WHF | 0:27:02.6 | 0:07:17.5 | 23:39.6 | 24 | ||
25 | diplom | 2001 | HALAMA Jiří | 1975 | Enduro klub Semily | 19. / MHF | 0:27:37.1 | 0:07:52.0 | 23:58.8 | 25 | ||
26 | diplom | 2038 | BORLOVÁ Eliška | 2003 | --- | 7. / WHF | 0:27:46.1 | 0:08:01.0 | 24:08.8 | 27 | ||
27 | diplom | 2030 | JINDŘÍŠEK Ondřej | 1983 | Hrabačov | 20. / MHF | 0:27:47.3 | 0:08:02.2 | 24:01.6 | 26 | ||
28 | diplom | 2011 | KAŠPAR Lukáš | 2004 | Triatlon team Trutnov | 21. / MHF | 0:28:53.6 | 0:09:08.5 | 24:58.3 | 28 | ||
29 | diplom | 2015 | BROŽKOVÁ Denisa | 2004 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / WHF | 0:30:11.1 | 0:10:26.0 | 26:23.3 | 29 | ||
30 | diplom | 2005 | STRÁNSKÝ Ladislav | 1996 | ČKS SKI Jilemnice | 22. / MHF | 0:31:14.1 | 0:11:28.9 | 27:02.8 | 30 | ||
31 | diplom | 2010 | STRÁNSKÝ Martin | 1990 | STRABAG a.s. | 23. / MHF | 0:31:41.1 | 0:11:56.0 | 27:30.1 | 31 | ||
32 | diplom | 2026 | KRÁL Tomáš | 1979 | TJ Horní mísečky | 24. / MHF | 0:32:26.6 | 0:12:41.5 | 27:48.8 | 32 | ||
33 | diplom | 2033 | NAGYOVÁ Zuzana | 2003 | SOSK Skuhrov | 9. / WHF | 0:32:47.1 | 0:13:02.0 | 28:27.1 | 33 | ||
34 | diplom | 2034 | TEPLÁ Jana | 1979 | TTT | 10. / WHF | 0:34:01.9 | 0:14:16.7 | 29:11.3 | 34 | ||
35 | diplom | 2041 | POZLEROVÁ Edita | 2007 | EDPOteam Lázně Bohdaneč | 11. / WHF | 0:34:34.6 | 0:14:49.5 | 30:09.4 | 35 | ||
36 | diplom | 2007 | ADAM Jiří | 1974 | WBP | 25. / MHF | 0:35:10.9 | 0:15:25.7 | 30:26.9 | 36 | ||
--- | 2003 | HOLMANOVÁ Klára | 2002 | Hančův Sportovní Klub Benecko | . / WHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2004 | JAŠKO Dominik | 1994 | ReCable racing team | . / MHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2008 | PEKÁREK Jan | 1999 | LSK Lomnice nad Popelkou | . / MHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2009 | CHLUD Radek | 1991 | --- | . / MHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2016 | LEPKA Martin | 1985 | Yellow House | . / MHF | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 2025 | STRUHÁROVÁ Natálie | 2001 | Fenix Ski Team Jeseník | . / WHF | DNS | --- | --- | --- |