Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATUM : | 15.2.2020 | MÍSTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5084 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 1. / Holky do 8 let | 0:02:34.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5095 | REJZKOVA Adelka | 2012 | eintracht braunschweig | 2. / Holky do 8 let | 0:02:34.3 | 0:00:00.0 | ||
3 | diplom | 5642 | BLAHOUTOVÁ Barbora | 2012 | --- | 3. / Holky do 8 let | 0:02:38.4 | 0:00:04.2 | ||
4 | diplom | 5093 | ŽIŽKOVSKÁ Beáta | 2012 | LK Škoda Plzen | 4. / Holky do 8 let | 0:02:46.2 | 0:00:11.9 | ||
5 | diplom | 5640 | BAUEROVÁ Lucie | 2012 | LK Slovan K. Vary | 5. / Holky do 8 let | 0:02:47.7 | 0:00:13.4 | ||
6 | diplom | 5629 | KUNEŠ Matěj | 2013 | LK Slovan K. Vary | 1. / Kluci do 8 let | 0:02:55.7 | 0:00:21.5 | ||
7 | diplom | 5060 | NEUBERT Elena | 2012 | --- | 6. / Holky do 8 let | 0:03:03.1 | 0:00:28.9 | ||
8 | diplom | 5096 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / Holky do 8 let | 0:03:11.6 | 0:00:37.4 | ||
9 | diplom | 5656 | RUTRLE Michal | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 2. / Kluci do 8 let | 0:03:12.7 | 0:00:38.4 | ||
10 | diplom | 5735 | HYNKOVÁ Anna | 2012 | --- | 8. / Holky do 8 let | 0:03:13.2 | 0:00:38.9 | ||
11 | diplom | 5660 | ŠPERLOVÁ Kateřina | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / Holky do 8 let | 0:03:17.4 | 0:00:43.2 | ||
12 | diplom | 5890 | PÁVKOVÁ Helena | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 10. / Holky do 8 let | 0:03:22.4 | 0:00:48.2 | ||
13 | diplom | 5058 | SCHUMANN Fabian | 2014 | SV Neudorf | 3. / Kluci do 8 let | 0:03:46.2 | 0:01:11.9 | ||
14 | diplom | 5601 | KLEINOVÁ Natálka | 2013 | LK Slovan K. Vary | 11. / Holky do 8 let | 0:03:50.2 | 0:01:15.9 | ||
15 | diplom | 5627 | KUNEŠ Tomáš | 2013 | LK Slovan K. Vary | 4. / Kluci do 8 let | 0:03:51.9 | 0:01:17.7 | ||
16 | diplom | 5655 | ŠPIČKA David | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / Kluci do 8 let | 0:03:54.4 | 0:01:20.2 | ||
17 | diplom | 5836 | KOVARDINSKÝ Vojtěch | 2012 | BCM Krušné hory | 6. / Kluci do 8 let | 0:04:03.7 | 0:01:29.4 | ||
18 | diplom | 5663 | KROPÁČEK Antonín | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 7. / Kluci do 8 let | 0:04:13.2 | 0:01:38.9 | ||
19 | diplom | 5667 | PEJŠA Antonín | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 8. / Kluci do 8 let | 0:04:19.8 | 0:01:45.5 | ||
20 | diplom | 5094 | HELBIG Freya lynn | 2013 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 12. / Holky do 8 let | 0:04:19.8 | 0:01:45.5 | ||
21 | diplom | 5665 | DRAGOUN Jan | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / Kluci do 8 let | 0:04:21.9 | 0:01:47.7 | ||
22 | diplom | 5098 | BATUNOVÁ Ella | 2013 | Batunalegal | 13. / Holky do 8 let | 0:04:22.9 | 0:01:48.7 | ||
23 | diplom | 5059 | ŠILHAN Kryštof | 2013 | WiTTE bike team | 10. / Kluci do 8 let | 0:04:30.7 | 0:01:56.4 | ||
24 | diplom | 5653 | PILÁT Lukáš | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 11. / Kluci do 8 let | 0:04:33.2 | 0:01:59.0 | ||
25 | diplom | 5658 | BRŠŤÁK Vít | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Kluci do 8 let | 0:04:37.4 | 0:02:03.2 | ||
26 | diplom | 5839 | NEUMANN Josef | 2013 | --- | 13. / Kluci do 8 let | 0:04:40.4 | 0:02:06.2 | ||
27 | diplom | 5596 | KREUTZIGEROVÁ Viktorie | 2014 | LK Slovan K. Vary | 14. / Holky do 8 let | 0:04:47.4 | 0:02:13.2 | ||
28 | diplom | 5603 | MOHRMAN Beáta | 2013 | LK Slovan K. Vary | 15. / Holky do 8 let | 0:04:58.2 | 0:02:23.9 | ||
29 | diplom | 5647 | KLEMENT Jakub | 2012 | LK Slovan K. Vary | 14. / Kluci do 8 let | 0:05:02.9 | 0:02:28.7 | ||
30 | diplom | 5812 | BARTOSINSKÁ Stela | 2012 | --- | 16. / Holky do 8 let | 0:05:13.7 | 0:02:39.4 | ||
31 | diplom | 5668 | VOLNÝ Oliver | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Kluci do 8 let | 0:05:14.7 | 0:02:40.4 | ||
32 | diplom | 5662 | MIŠEK Michal | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Kluci do 8 let | 0:05:19.5 | 0:02:45.3 | ||
33 | diplom | 5673 | ŠPERLOVÁ Marie | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Holky do 8 let | 0:05:19.6 | 0:02:45.4 | ||
34 | diplom | 5733 | CHALUPOVÁ Julie | 2014 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 18. / Holky do 8 let | 0:05:55.9 | 0:03:21.7 | ||
35 | diplom | 5669 | BRŠŤÁK Aleš | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Kluci do 8 let | 0:06:00.5 | 0:03:26.3 | ||
36 | diplom | 5850 | HNIK Ondřej | 2015 | --- | 18. / Kluci do 8 let | 0:06:57.7 | 0:04:23.4 | ||
37 | diplom | 5845 | FRIČEK Ondřej | 2015 | --- | 19. / Kluci do 8 let | 0:08:03.1 | 0:05:28.9 | ||
38 | diplom | 5846 | FRIČEK Vojtěch | 2016 | --- | 20. / Kluci do 8 let | 0:08:10.9 | 0:05:36.7 | ||
39 | diplom | 5097 | BATUNA Adam | 2016 | Batunalegal | 21. / Kluci do 8 let | 0:08:41.1 | 0:06:06.9 | ||
40 | diplom | 5693 | ERETOVÁ ANDULKA | 2015 | LK Slovan K. Vary | 19. / Holky do 8 let | 0:08:48.2 | 0:06:14.0 | ||
41 | diplom | 5672 | VOLNÝ Laura | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 20. / Holky do 8 let | 0:09:49.6 | 0:07:15.4 | ||
--- | 5639 | KOUŘIL Michal | 2013 | LK Slovan K. Vary | . / Kluci do 8 let | DNS | --- | |||
--- | 5670 | ŠLAPOVÁ Sofie | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | . / Holky do 8 let | DNS | --- |