VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže

Běžecké lyžování
DATUM :15.1.2022 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 2 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas 2 km #
1 287 detail závodníka POUL Kryštof CZE 2006 TJ Žďár nad Sázavou 1. /  Mladší dorostenci U16 0:09:46.5 0:00:00.0 0:09:46.5 04:38.7 1
2 267 detail závodníka POUL Jáchym CZE 2007 TJ Žďár nad Sázavou 1. /  Starší žáci U15 0:10:09.5 0:00:23.0 0:10:09.5 04:56.5 2
3 286 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Jan CZE 2006 Univerzita Brno 2. /  Mladší dorostenci U16 0:10:19.3 0:00:32.7 0:10:19.3 04:57.5 3
4 270 detail závodníka ŤUPA Lukáš CZE 2007 SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) 2. /  Starší žáci U15 0:10:48.5 0:01:02.0 0:10:48.5 05:14.0 5
5 243 detail závodníka MICHLOVÁ Adela CZE 2007 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 1. /  Starší žákyně U15 0:10:53.1 0:01:06.5 0:10:53.1 05:11.7 4
6 271 detail závodníka PTÁČEK Jonáš CZE 2007 Univerzita Brno 3. /  Starší žáci U15 0:11:03.8 0:01:17.2 0:11:03.8 05:26.2 7
7 272 detail závodníka SÁZEL Marek CZE 2007 Ski klub RD Rýmařov 4. /  Starší žáci U15 0:11:04.5 0:01:18.0 0:11:04.5 05:30.7 9
8 282 detail závodníka FOUSEK Vít CZE 2006 Sportovní oddíly DDM Praha 10 3. /  Mladší dorostenci U16 0:11:15.0 0:01:28.5 0:11:15.0 05:26.5 8
9 255 detail závodníka SMUTNÁ Sofie CZE 2006 SK NMNM 1. /  Maldší dorostenky U16 0:11:15.8 0:01:29.3 0:11:15.8 05:20.2 6
10 269 detail závodníka LEMPERA Dan CZE 2007 SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) 5. /  Starší žáci U15 0:11:20.8 0:01:34.2 0:11:20.8 05:35.0 13
11 264 detail závodníka SCHWAB Filip CZE 2007 Univerzita Brno 6. /  Starší žáci U15 0:11:26.8 0:01:40.2 0:11:26.8 05:34.7 12
12 274 detail závodníka JELÍNEK Vojtěch CZE 2007 SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) 7. /  Starší žáci U15 0:11:35.5 0:01:49.0 0:11:35.5 05:33.7 11
13 281 detail závodníka KOBAK Jakub CZE 2006 Ski klub RD Rýmařov 4. /  Mladší dorostenci U16 0:11:36.2 0:01:49.7 0:11:36.2 05:31.5 10
14 288 detail závodníka PELÍŠEK Jaromír CZE 2006 biatlon blansko 5. /  Mladší dorostenci U16 0:11:51.0 0:02:04.4 0:11:51.0 05:41.0 14
15 263 detail závodníka RAČANSKÝ Jiří CZE 2007 Univerzita Brno 8. /  Starší žáci U15 0:11:53.3 0:02:06.7 0:11:53.3 05:46.7 16
16 261 detail závodníka BOŘIL David CZE 2007 TJ Žďár nad Sázavou 9. /  Starší žáci U15 0:11:55.0 0:02:08.5 0:11:55.0 05:43.4 15
17 284 detail závodníka TOMŠÍK Pavel CZE 2006 TJ Žďár nad Sázavou 6. /  Mladší dorostenci U16 0:11:55.7 0:02:09.2 0:11:55.7 05:49.0 18
18 266 detail závodníka KOŇAŘÍK Vojtěch CZE 2007 TJ Žďár nad Sázavou 10. /  Starší žáci U15 0:11:57.5 0:02:11.0 0:11:57.5 05:53.9 20
19 256 detail závodníka KORCINOVÁ Tereza CZE 2006 SK NMNM 2. /  Maldší dorostenky U16 0:11:59.1 0:02:12.5 0:11:59.1 05:46.9 17
20 268 detail závodníka MACH Lukáš CZE 2007 KB Střelka Brno (Sps) 11. /  Starší žáci U15 0:12:15.5 0:02:29.0 0:12:15.5 05:59.5 21
21 259 detail závodníka HLAVÁČOVÁ Lucie CZE 2006 Univerzita Brno 3. /  Maldší dorostenky U16 0:12:24.0 0:02:37.5 0:12:24.0 05:49.4 19
22 283 detail závodníka DIMITRIADIS Filippos CZE 2006 TJ Gumárny Zubří 7. /  Mladší dorostenci U16 0:12:34.0 0:02:47.4 0:12:34.0 06:02.5 22
23 252 detail závodníka MATEJOVÁ Anna CZE 2006 KB Střelka Brno (Dorost) 4. /  Maldší dorostenky U16 0:12:39.5 0:02:53.0 0:12:39.5 06:06.9 23
24 273 detail závodníka KLÍMA Matěj CZE 2007 TJ Žďár nad Sázavou 12. /  Starší žáci U15 0:12:54.3 0:03:07.7 0:12:54.3 06:08.5 24
25 265 detail závodníka PRSTEK Vojtěch CZE 2007 TJ Gumárny Zubří 13. /  Starší žáci U15 0:12:57.0 0:03:10.5 0:12:57.0 06:19.2 25
26 253 detail závodníka PORUBOVÁ Bára CZE 2006 TJ Gumárny Zubří 5. /  Maldší dorostenky U16 0:13:33.5 0:03:47.0 0:13:33.5 06:33.9 26
27 262 detail závodníka KUČERA Kryštof CZE 2007 SK Skol Brno 14. /  Starší žáci U15 0:13:39.8 0:03:53.2 0:13:39.8 06:38.9 27
28 254 detail závodníka EHLOVÁ Martina CZE 2006 Univerzita Brno 6. /  Maldší dorostenky U16 0:13:47.3 0:04:00.7 0:13:47.3 06:39.9 28
29 289 detail závodníka MIKOVÁ Eliáš CZE 2006 Univerzita Brno 8. /  Mladší dorostenci U16 0:13:55.2 0:04:08.7 0:13:55.2 06:57.0 32
30 244 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Zuzana CZE 2007 TJ Sokol Senohraby 2. /  Starší žákyně U15 0:14:02.8 0:04:16.3 0:14:02.8 06:41.7 29
31 290 detail závodníka ČECH Radan CZE 2006 Univerzita Brno 9. /  Mladší dorostenci U16 0:14:06.0 0:04:19.4 0:14:06.0 06:48.7 31
32 257 detail závodníka DOUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Univerzita Brno 7. /  Maldší dorostenky U16 0:14:09.8 0:04:23.2 0:14:09.8 06:48.7 30
33 251 detail závodníka FUCHSOVÁ Ema CZE 2006 Univerzita Brno 8. /  Maldší dorostenky U16 0:15:27.8 0:05:41.3 0:15:27.8 07:21.5 33
34 246 detail závodníka DOBROVOLNÁ Anna CZE 2007 Univerzita Brno 3. /  Starší žákyně U15 0:15:44.1 0:05:57.5 0:15:44.1 07:38.2 34
35 258 detail závodníka PREISLEROVÁ Elena Marie CZE 2006 AK Iscarex Česká Třebová 9. /  Maldší dorostenky U16 0:15:59.0 0:06:12.5 0:15:59.0 07:47.7 35
36 242 detail závodníka RYŠAVÁ Viktorie CZE 2007 Univerzita Brno 4. /  Starší žákyně U15 0:16:22.2 0:06:35.7 0:16:22.2 08:15.2 36
--- 241 detail závodníka KOCIÁNOVÁ Beata CZE 2007 SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) . /  Starší žákyně U15 DNS --- --- --- ---
--- 245 detail závodníka KOVALČÍKOVÁ Alena CZE 2007 on-off team . /  Starší žákyně U15 DNS --- --- --- ---
--- 248 detail závodníka KUBÁŇOVÁ Tereza CZE 2007 Univerzita Brno . /  Starší žákyně U15 DNS --- --- --- ---
--- 285 detail závodníka FOLPRECHT Matyáš CZE 2006 Univerzita Brno . /  Mladší dorostenci U16 DNS --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru