CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - neděle
DATUM : | 20.2.2022 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 7 km | # | 19 km | # | 25 km | # | 37 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 89 | UNGER Philipp | 1998 | xc-ski.de AN Skimarathon Team | 1. / M18-29 | 1:51:20.8 | 0:00:00.0 | 0:18:50.2 | 1 | 0:52:54.8 | 2 | 1:09:51.3 | 2 | 1:46:26.6 | 2 | ||
2 | diplom | 5500 | LEUPOLD Richard | 1997 | Ski-Club-Dresden-Niedersedlitz | 2. / M18-29 | 1:51:20.9 | 0:00:00.0 | 0:18:50.2 | 1 | 0:52:54.0 | 1 | 1:09:50.0 | 1 | 1:46:26.1 | 1 | ||
3 | diplom | 4 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 1. / M40-49 | 1:54:33.9 | 0:03:13.0 | 0:19:10.7 | 4 | 0:54:39.0 | 3 | 1:12:09.1 | 4 | 1:49:30.1 | 3 | ||
4 | diplom | 1 | FRANCKE Michal | 1986 | Žižkovský tygři | 1. / M30-39 | 1:55:48.5 | 0:04:27.7 | 0:19:18.9 | 5 | 0:54:39.8 | 4 | 1:12:08.8 | 3 | 1:50:10.6 | 4 | ||
5 | diplom | 2 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper - Swix Team | 2. / M40-49 | 1:57:58.6 | 0:06:37.7 | 0:19:26.4 | 6 | 0:54:54.0 | 6 | 1:12:36.5 | 5 | 1:52:16.7 | 5 | ||
6 | diplom | 78 | KAFKA Jiří | 1979 | HS ČIMIČI | 3. / M40-49 | 1:58:55.1 | 0:07:34.2 | 0:19:56.9 | 10 | 0:56:10.5 | 9 | 1:14:26.3 | 9 | 1:53:13.9 | 6 | ||
7 | diplom | 5449 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 4. / M40-49 | 1:59:06.8 | 0:07:45.9 | 0:20:18.9 | 12 | 0:57:31.3 | 12 | 1:15:42.8 | 10 | 1:53:43.9 | 7 | ||
8 | diplom | 100 | RIEDL Peter | 1981 | Team Zipps | 5. / M40-49 | 2:00:05.8 | 0:08:44.9 | 0:19:27.4 | 7 | 0:55:15.5 | 7 | 1:13:34.8 | 7 | 1:54:18.7 | 8 | ||
9 | diplom | 3 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 6. / M40-49 | 2:00:52.3 | 0:09:31.5 | 0:19:40.2 | 8 | 0:55:57.0 | 8 | 1:14:25.3 | 8 | 1:55:03.4 | 9 | ||
10 | diplom | 111 | ŽÍŽALA Josef | 1999 | Žižkovský tygři | 3. / M18-29 | 2:01:41.9 | 0:10:21.1 | 0:19:08.4 | 3 | 0:54:40.8 | 5 | 1:12:51.0 | 6 | 1:55:21.4 | 10 | ||
11 | diplom | 12 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | Žižkovský tygři | 2. / M30-39 | 2:01:41.9 | 0:10:21.1 | 0:20:00.4 | 11 | 0:57:21.8 | 11 | 1:15:59.8 | 12 | 1:56:18.7 | 12 | ||
12 | diplom | 5454 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 3. / M30-39 | 2:01:42.1 | 0:10:21.2 | 0:19:47.9 | 9 | 0:57:20.6 | 10 | 1:15:58.3 | 11 | 1:56:14.9 | 11 | ||
13 | diplom | 134 | SUCHODOL Jiří | 1992 | 3D Fitness Race Team | 4. / M30-39 | 2:04:10.3 | 0:12:49.4 | 0:21:03.9 | 15 | 0:59:37.8 | 14 | 1:18:11.8 | 13 | 1:58:26.7 | 14 | ||
14 | diplom | 5 | RICHTER Michael | 1967 | Skiklub Niedersedlitz | 1. / M50-59 | 2:04:12.7 | 0:12:51.9 | 0:21:00.4 | 14 | 0:59:47.0 | 15 | 1:18:14.1 | 14 | 1:58:26.4 | 13 | ||
15 | diplom | 7 | MÜLLER Martin | 1968 | LK Pernink | 2. / M50-59 | 2:06:36.0 | 0:15:15.2 | 0:20:53.1 | 13 | 0:59:31.0 | 13 | 1:18:28.6 | 15 | 2:00:52.2 | 15 | ||
16 | diplom | 74 | ZEHRMANM Ronny | 1977 | Johanngeorgenstadt WSV 08 | 7. / M40-49 | 2:08:16.5 | 0:16:55.7 | 0:21:54.2 | 22 | 1:01:17.3 | 19 | 1:20:48.1 | 17 | 2:02:34.7 | 16 | ||
17 | diplom | 6 | TEPLY Robin | 1967 | Olfincar Skilauf Team | 3. / M50-59 | 2:09:25.0 | 0:18:04.2 | 0:22:14.9 | 28 | 1:01:12.3 | 18 | 1:20:47.3 | 16 | 2:03:10.2 | 17 | ||
18 | diplom | 5476 | DASSLER Ingmar | 1985 | ASK Zahsow | 5. / M30-39 | 2:11:24.8 | 0:20:03.9 | 0:21:34.4 | 17 | 1:00:53.3 | 16 | 1:20:52.3 | 18 | 2:04:51.2 | 18 | ||
19 | diplom | 116 | LEUKERT Torsten | 1977 | SV Dorfchemnitz | 8. / M40-49 | 2:11:52.3 | 0:20:31.4 | 0:21:38.7 | 18 | 1:01:00.0 | 17 | 1:20:59.8 | 19 | 2:05:29.4 | 19 | ||
20 | diplom | 130 | STRNAD Tomáš | 1969 | 3D Fitness Race Team | 4. / M50-59 | 2:12:57.1 | 0:21:36.3 | 0:22:18.4 | 30 | 1:03:13.8 | 24 | 1:23:02.3 | 23 | 2:06:44.9 | 20 | ||
21 | diplom | 16 | KŘIVSKÝ Jan | 1979 | CK Hydrant | 9. / M40-49 | 2:13:05.6 | 0:21:44.8 | 0:21:43.7 | 20 | 1:01:39.0 | 21 | 1:21:59.3 | 21 | 2:06:49.9 | 21 | ||
22 | diplom | 142 | HUBER Juergen | 1975 | Ski club Villingen | 10. / M40-49 | 2:13:13.6 | 0:21:52.8 | 0:21:53.9 | 21 | 1:01:42.3 | 22 | 1:21:59.3 | 20 | 2:06:59.2 | 22 | ||
23 | diplom | 17 | BOUCHAL Jiří | 1984 | USK CS Plzeň | 6. / M30-39 | 2:13:31.8 | 0:22:10.9 | 0:22:11.4 | 25 | 1:03:14.5 | 25 | 1:23:39.1 | 26 | 2:07:22.4 | 23 | ||
24 | diplom | 10 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 7. / M30-39 | 2:13:55.4 | 0:22:34.5 | 0:22:13.4 | 27 | 1:03:14.5 | 25 | 1:23:30.1 | 25 | 2:07:35.4 | 24 | ||
25 | diplom | 24 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 5. / M50-59 | 2:13:59.4 | 0:22:38.5 | 0:22:03.4 | 23 | 1:03:16.0 | 27 | 1:23:39.1 | 26 | 2:08:03.4 | 26 | ||
26 | diplom | 9 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 6. / M50-59 | 2:14:19.5 | 0:22:58.7 | 0:22:11.9 | 26 | 1:02:55.8 | 23 | 1:23:07.6 | 24 | 2:07:57.7 | 25 | ||
27 | diplom | 8 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 4. / M18-29 | 2:15:29.4 | 0:24:08.5 | 0:21:21.2 | 16 | 1:01:25.0 | 20 | 1:22:29.1 | 22 | 2:08:58.4 | 27 | ||
28 | diplom | 22 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | Café racers | 11. / M40-49 | 2:18:33.6 | 0:27:12.7 | 0:23:21.9 | 37 | 1:05:21.0 | 32 | 1:26:18.3 | 32 | 2:11:52.2 | 28 | ||
29 | diplom | 33 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 12. / M40-49 | 2:18:57.6 | 0:27:36.8 | 0:22:44.4 | 31 | 1:04:30.0 | 30 | 1:25:17.6 | 30 | 2:12:19.9 | 29 | ||
30 | diplom | 146 | WITKE Thomas | 1965 | Dresden | 7. / M50-59 | 2:19:13.8 | 0:27:52.9 | 0:23:31.4 | 40 | 1:06:21.1 | 40 | 1:27:19.6 | 37 | 2:12:55.7 | 30 | ||
31 | diplom | 5497 | MUELLER Uwe | 1980 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 13. / M40-49 | 2:19:28.5 | 0:28:07.7 | 0:23:51.7 | 47 | 1:06:01.8 | 35 | 1:27:17.3 | 34 | 2:13:10.0 | 32 | ||
32 | diplom | 73 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Vltava Fund Ski klub | 14. / M40-49 | 2:19:52.3 | 0:28:31.5 | 0:21:39.9 | 19 | 1:03:38.0 | 28 | 1:24:31.1 | 28 | 2:13:03.0 | 31 | ||
33 | diplom | 5435 | KILIAN Ondřej | 1987 | TJ Vysočina | 8. / M30-39 | 2:20:03.6 | 0:28:42.7 | 0:22:59.2 | 35 | 1:05:23.8 | 33 | 1:27:16.3 | 33 | 2:13:38.0 | 33 | ||
34 | diplom | 21 | ROHÁČEK Jan | 1982 | 3D Fitness Race Team | 15. / M40-49 | 2:20:27.0 | 0:29:06.2 | 0:22:17.9 | 29 | 1:03:44.3 | 29 | 1:24:40.8 | 29 | 2:13:46.0 | 34 | ||
35 | diplom | 80 | RAUCH Stanislav | 1982 | USK CS Plzeň | 16. / M40-49 | 2:21:07.8 | 0:29:47.0 | 0:23:34.2 | 42 | 1:06:09.5 | 38 | 1:27:18.8 | 36 | 2:14:32.0 | 35 | ||
36 | diplom | 27 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | eD system Silvini team | 1. / W18-29 | 2:21:16.6 | 0:29:55.8 | 0:22:45.9 | 32 | 1:06:02.0 | 36 | 1:27:34.1 | 38 | 2:15:14.5 | 39 | ||
37 | diplom | 85 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC Norweger Annaberg | 17. / M40-49 | 2:21:18.4 | 0:29:57.5 | 0:22:58.9 | 34 | 1:06:03.5 | 37 | 1:27:35.1 | 39 | 2:14:52.7 | 36 | ||
38 | diplom | 137 | LIŠKA Pavel | 1963 | CTC FORT SMC | 8. / M50-59 | 2:21:20.1 | 0:29:59.3 | 0:22:56.7 | 33 | 1:06:00.3 | 34 | 1:27:17.6 | 35 | 2:14:54.2 | 38 | ||
39 | diplom | 5436 | ŠIMURDA Ivo | 1983 | TJ Vysočina | 9. / M30-39 | 2:21:22.3 | 0:30:01.5 | 0:22:10.9 | 24 | 1:04:32.8 | 31 | 1:26:03.4 | 31 | 2:14:53.2 | 37 | ||
40 | diplom | 147 | LEIBIGER Jens | 1959 | Post SV Dresden | 1. / M60+ | 2:23:10.6 | 0:31:49.8 | 0:23:31.4 | 39 | 1:06:47.0 | 41 | 1:28:23.8 | 40 | 2:16:47.7 | 41 | ||
41 | diplom | 120 | GMEINER Alois | 1950 | SV-Schönkirch | 2. / M60+ | 2:23:16.6 | 0:31:55.8 | 0:24:21.7 | 52 | 1:08:27.3 | 48 | 1:30:25.9 | 47 | 2:16:56.5 | 42 | ||
42 | diplom | 37 | TOBEK Frantisek | 1985 | LK Jasan Aš | 10. / M30-39 | 2:23:17.9 | 0:31:57.0 | 0:24:48.4 | 60 | 1:08:40.5 | 51 | 1:30:18.3 | 46 | 2:16:46.5 | 40 | ||
43 | diplom | 26 | ČAPEK Lubomír | 1974 | KÚC Bikesport Ústí n/L | 18. / M40-49 | 2:25:02.1 | 0:33:41.2 | 0:23:02.2 | 36 | 1:06:20.8 | 39 | 1:28:30.8 | 41 | 2:18:24.2 | 45 | ||
44 | diplom | 149 | MUELLER Katrin | 1969 | Gruen-Weiss-Pirna | 1. / W50+ | 2:25:02.4 | 0:33:41.5 | 0:24:05.2 | 50 | 1:06:51.5 | 42 | 1:28:35.1 | 42 | 2:18:20.8 | 44 | ||
45 | diplom | 81 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 9. / M50-59 | 2:25:05.6 | 0:33:44.8 | 0:24:35.2 | 56 | 1:08:32.0 | 50 | 1:30:00.3 | 44 | 2:18:10.7 | 43 | ||
46 | diplom | 131 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 19. / M40-49 | 2:25:31.6 | 0:34:10.8 | 0:23:23.7 | 38 | 1:07:10.3 | 43 | 1:28:40.7 | 43 | 2:18:25.5 | 46 | ||
47 | diplom | 5456 | KLAŠKA Jan | 1969 | --- | 10. / M50-59 | 2:26:08.4 | 0:34:47.5 | 0:24:17.4 | 51 | 1:08:07.8 | 46 | 1:30:09.6 | 45 | 2:19:06.7 | 47 | ||
48 | diplom | 5498 | PELC Vít | 1962 | Toi Toi cykloklub Slaný | 3. / M60+ | 2:27:20.1 | 0:35:59.2 | 0:23:32.4 | 41 | 1:08:22.1 | 47 | 1:31:00.8 | 52 | 2:20:26.5 | 48 | ||
49 | diplom | 32 | NAVRÁTIL Daniel | 1972 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 11. / M50-59 | 2:27:47.9 | 0:36:27.0 | 0:23:49.4 | 45 | 1:08:30.5 | 49 | 1:30:54.8 | 51 | 2:21:04.0 | 49 | ||
50 | diplom | 35 | KINDL Robert | 1972 | XC SPORT | 12. / M50-59 | 2:28:26.1 | 0:37:05.2 | 0:23:37.4 | 43 | 1:08:48.8 | 53 | 1:31:22.1 | 53 | 2:21:49.0 | 51 | ||
51 | diplom | 140 | BALATKA Jaroslav | 1954 | Nová Ves | 4. / M60+ | 2:28:31.3 | 0:37:10.5 | 0:23:54.2 | 48 | 1:08:42.8 | 52 | 1:30:50.3 | 50 | 2:21:35.2 | 50 | ||
52 | diplom | 86 | LINEWSKI Lee | 1987 | SV Muldenhammer | 11. / M30-39 | 2:29:04.0 | 0:37:43.1 | 0:24:43.9 | 59 | 1:10:48.3 | 61 | 1:32:55.9 | 57 | 2:22:35.7 | 54 | ||
53 | diplom | 144 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / W18-29 | 2:29:04.1 | 0:37:43.2 | 0:23:44.7 | 44 | 1:07:35.8 | 44 | 1:30:31.3 | 49 | 2:22:22.5 | 53 | ||
54 | diplom | 34 | VOGT Jörg | 1967 | TSV90Neukirch | 13. / M50-59 | 2:29:16.6 | 0:37:55.7 | 0:24:04.2 | 49 | 1:07:59.3 | 45 | 1:30:27.3 | 48 | 2:22:00.5 | 52 | ||
55 | diplom | 94 | WEIßBACH Martin | 1993 | TuS 1859 Zwönitz e.V. | 5. / M18-29 | 2:29:37.4 | 0:38:16.5 | 0:24:49.4 | 61 | 1:10:13.6 | 56 | 1:32:24.9 | 54 | 2:22:45.2 | 55 | ||
56 | diplom | 5466 | KRUPIČKA Jan | 1982 | TJ Ostrov | 20. / M40-49 | 2:29:39.9 | 0:38:19.0 | 0:24:50.7 | 62 | 1:10:12.9 | 55 | 1:32:46.1 | 56 | 2:23:07.2 | 56 | ||
57 | diplom | 136 | BERAN Jan | 1976 | ČZU Rolníci | 21. / M40-49 | 2:30:11.4 | 0:38:50.5 | 0:24:56.4 | 63 | 1:10:18.8 | 58 | 1:32:43.9 | 55 | 2:23:17.0 | 58 | ||
58 | diplom | 121 | WÜNSCHE Frank | 1969 | TSV90Neukirch/OBV Ringenhain | 14. / M50-59 | 2:30:11.8 | 0:38:51.0 | 0:25:12.7 | 67 | 1:10:29.8 | 60 | 1:32:59.1 | 58 | 2:23:10.5 | 57 | ||
59 | diplom | 25 | TENGLER Karel | 1957 | SKI Nordic Mar. Lázně | 5. / M60+ | 2:30:30.4 | 0:39:09.5 | 0:24:29.7 | 55 | 1:10:14.8 | 57 | 1:33:24.6 | 59 | 2:23:44.5 | 59 | ||
60 | diplom | 143 | FIVEBER Vladimír | 1972 | VKO Louny | 15. / M50-59 | 2:32:32.9 | 0:41:12.0 | 0:26:22.2 | 81 | 1:12:46.3 | 71 | 1:35:16.6 | 68 | 2:25:58.2 | 61 | ||
61 | diplom | 23 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Ski klubŠumava | 22. / M40-49 | 2:32:34.9 | 0:41:14.0 | 0:25:29.7 | 72 | 1:11:36.3 | 64 | 1:34:40.9 | 62 | 2:25:28.2 | 60 | ||
62 | diplom | 31 | ŠUNKA Jan | 1976 | Moravan Louňovice | 23. / M40-49 | 2:33:28.6 | 0:42:07.7 | 0:24:39.9 | 57 | 1:10:52.1 | 62 | 1:34:11.6 | 60 | 2:26:48.2 | 63 | ||
63 | diplom | 126 | NOVÁK Vít | 1989 | CFC Kladno | 12. / M30-39 | 2:34:00.1 | 0:42:39.2 | 0:25:11.2 | 66 | 1:11:55.1 | 67 | 1:34:56.7 | 64 | 2:27:16.2 | 64 | ||
64 | diplom | 119 | KÖHLER Gunnar | 1970 | TSG Ruhla | 16. / M50-59 | 2:34:05.8 | 0:42:44.9 | 0:25:30.9 | 73 | 1:12:51.1 | 72 | 1:36:18.6 | 71 | 2:27:20.2 | 65 | ||
65 | diplom | 5461 | HOFMANN Matthias | 1963 | Team slow | 17. / M50-59 | 2:34:10.1 | 0:42:49.2 | 0:25:51.7 | 76 | 1:11:48.1 | 65 | 1:35:04.9 | 67 | 2:26:14.2 | 62 | ||
66 | diplom | 101 | NÖHMEIER Hanna | 1983 | Team Zipps | 1. / W30-39 | 2:34:27.4 | 0:43:06.5 | 0:25:21.4 | 69 | 1:11:56.1 | 68 | 1:35:04.4 | 66 | 2:27:22.7 | 66 | ||
67 | diplom | 5450 | EHL Jiří | 1953 | SKI Skuhrov nad Bělou | 6. / M60+ | 2:35:35.3 | 0:44:14.5 | 0:25:13.7 | 68 | 1:11:49.6 | 66 | 1:35:28.6 | 69 | 2:28:23.2 | 67 | ||
68 | diplom | 117 | ANDRLE Jiří | 1993 | LK Pernink | 6. / M18-29 | 2:36:43.1 | 0:45:22.2 | 0:25:01.4 | 64 | 1:12:12.6 | 70 | 1:35:41.4 | 70 | 2:29:29.7 | 68 | ||
69 | diplom | 5477 | THIEL Frank | 1963 | TSV1872 Pobershau | 18. / M50-59 | 2:38:08.2 | 0:46:47.3 | 0:24:27.7 | 53 | 1:10:10.0 | 54 | 1:34:18.6 | 61 | 2:30:10.2 | 69 | ||
70 | diplom | 79 | VERMACH Petr | 1987 | CFC Kladno | 13. / M30-39 | 2:38:27.5 | 0:47:06.6 | 0:23:50.4 | 46 | 1:10:58.8 | 63 | 1:34:57.6 | 65 | 2:30:37.5 | 70 | ||
71 | diplom | 40 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Ski klub Šumava | 7. / M18-29 | 2:38:27.6 | 0:47:06.8 | 0:25:24.2 | 70 | 1:13:34.1 | 73 | 1:37:14.4 | 73 | 2:31:01.5 | 71 | ||
72 | diplom | 5458 | HUSÁK Robin | 2002 | SC Plzeň | 8. / M18-29 | 2:40:20.8 | 0:49:00.0 | 0:24:29.2 | 54 | 1:10:27.0 | 59 | 1:34:53.4 | 63 | 2:33:10.5 | 72 | ||
73 | diplom | 92 | ODL Jakub | 1989 | KILPI KOME KLUB | 14. / M30-39 | 2:40:22.1 | 0:49:01.3 | 0:27:08.9 | 91 | 1:16:31.3 | 81 | 1:40:42.9 | 78 | 2:33:29.5 | 73 | ||
74 | diplom | 95 | HEINZE Christoph | 1984 | TriStars Markkleeberg | 15. / M30-39 | 2:41:04.9 | 0:49:44.0 | 0:25:26.4 | 71 | 1:13:41.8 | 75 | 1:37:16.4 | 74 | 2:33:30.3 | 74 | ||
75 | diplom | 150 | PFEIFER Leon | 1982 | Modra ustrice | 24. / M40-49 | 2:42:00.6 | 0:50:39.8 | 0:24:39.9 | 57 | 1:12:09.6 | 69 | 1:37:06.4 | 72 | 2:34:27.3 | 75 | ||
76 | diplom | 115 | DOLEŽAL Michal | 1967 | --- | 19. / M50-59 | 2:42:53.9 | 0:51:33.0 | 0:26:42.9 | 85 | 1:15:59.6 | 80 | 1:41:28.4 | 80 | 2:35:26.0 | 76 | ||
77 | diplom | 84 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 3. / W18-29 | 2:43:14.5 | 0:51:53.7 | 0:25:04.7 | 65 | 1:13:39.6 | 74 | 1:38:48.9 | 75 | 2:35:45.0 | 77 | ||
78 | diplom | 28 | KROUPA Štěpán | 1975 | Café racers | 25. / M40-49 | 2:44:08.1 | 0:52:47.3 | 0:26:25.4 | 82 | 1:16:50.3 | 82 | 1:42:15.6 | 82 | 2:37:09.0 | 79 | ||
79 | diplom | 75 | ZHÁŇAL Pavel | 1988 | --- | 16. / M30-39 | 2:44:27.9 | 0:53:07.0 | 0:27:39.9 | 99 | 1:17:45.8 | 91 | 1:43:25.9 | 87 | 2:37:12.3 | 80 | ||
80 | diplom | 141 | HUBER Thomas | 1968 | Ski club Villingen | 20. / M50-59 | 2:44:50.1 | 0:53:29.3 | 0:25:43.2 | 75 | 1:14:49.8 | 77 | 1:39:50.1 | 76 | 2:36:43.3 | 78 | ||
81 | diplom | 132 | SELTMANN Annika | 2003 | SV Tanne Thalheim | 4. / W18-29 | 2:45:05.6 | 0:53:44.8 | 0:26:40.4 | 84 | 1:17:00.6 | 85 | 1:42:22.4 | 85 | 2:37:52.3 | 81 | ||
82 | diplom | 38 | BLANÍK Jan | 1961 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 7. / M60+ | 2:45:22.3 | 0:54:01.4 | 0:27:16.7 | 94 | 1:17:02.6 | 86 | 1:42:18.9 | 84 | 2:38:01.3 | 82 | ||
83 | diplom | 5481 | REICHEL Hannes | 1951 | TSV1872 Pobershau | 8. / M60+ | 2:46:01.9 | 0:54:41.0 | 0:26:57.7 | 89 | 1:16:55.8 | 84 | 1:42:18.6 | 83 | 2:38:39.3 | 83 | ||
84 | diplom | 36 | VOLDŘICH Jan | 1951 | Ski klubŠumava | 9. / M60+ | 2:46:43.0 | 0:55:22.2 | 0:27:22.4 | 96 | 1:16:51.1 | 83 | 1:44:16.1 | 89 | 2:39:07.8 | 84 | ||
85 | diplom | 5501 | ZABEHLIK Lukas | 1981 | HCDCXC | 26. / M40-49 | 2:47:03.8 | 0:55:42.9 | 0:26:04.4 | 80 | 1:15:55.8 | 78 | 1:41:28.6 | 81 | 2:39:33.5 | 85 | ||
86 | diplom | 5469 | JIRSA Martin | 1967 | www.iscpraha.cz | 21. / M50-59 | 2:48:45.8 | 0:57:24.9 | 0:25:59.9 | 78 | 1:15:57.3 | 79 | 1:41:27.4 | 79 | 2:41:19.0 | 87 | ||
87 | diplom | 30 | PEK Miroslav | 1958 | TO EUROPE PEKSPORT | 10. / M60+ | 2:49:02.3 | 0:57:41.5 | 0:26:33.4 | 83 | 1:17:16.6 | 87 | 1:43:11.4 | 86 | 2:40:59.3 | 86 | ||
88 | diplom | 43 | OERTEL Cornelius | 1984 | SV Großwaltersdorf | 17. / M30-39 | 2:49:31.3 | 0:58:10.5 | 0:28:15.7 | 101 | 1:19:25.8 | 95 | 1:44:30.4 | 90 | 2:41:51.3 | 88 | ||
89 | diplom | 5480 | VESELÝ Jan | 1965 | SOKOL SENOHRABY | 22. / M50-59 | 2:49:42.3 | 0:58:21.5 | 0:25:35.9 | 74 | 1:14:28.8 | 76 | 1:40:27.4 | 77 | 2:42:01.5 | 89 | ||
90 | diplom | 41 | FRANZ Günl | 1954 | --- | 11. / M60+ | 2:50:07.1 | 0:58:46.2 | 0:27:12.2 | 93 | 1:17:34.1 | 88 | 1:44:09.6 | 88 | 2:42:11.0 | 90 | ||
91 | diplom | 47 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 23. / M50-59 | 2:51:19.0 | 0:59:58.2 | 0:25:58.4 | 77 | 1:18:27.3 | 93 | 1:45:38.9 | 93 | 2:43:29.0 | 91 | ||
92 | diplom | 5496 | KORECKÝ Adam | 1993 | Bublava ski team | 9. / M18-29 | 2:52:56.3 | 1:01:35.5 | 0:27:09.4 | 92 | 1:18:17.1 | 92 | 1:45:13.9 | 92 | 2:45:21.8 | 92 | ||
93 | diplom | 127 | SVOBODA Petr | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 24. / M50-59 | 2:53:52.3 | 1:02:31.4 | 0:26:44.7 | 86 | 1:17:34.8 | 89 | 1:45:00.9 | 91 | 2:46:06.5 | 93 | ||
94 | diplom | 125 | VOTOČKOVÁ Jára | 1972 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / W50+ | 2:55:33.8 | 1:04:12.9 | 0:26:50.9 | 87 | 1:17:37.1 | 90 | 1:46:34.6 | 94 | 2:47:49.3 | 95 | ||
95 | diplom | 51 | SCHMIDT Michael | 1969 | Team Erdinger Alkoholfrei / Ski-Verein Triebes e.V | 25. / M50-59 | 2:55:53.0 | 1:04:32.2 | 0:28:42.9 | 106 | 1:20:29.8 | 100 | 1:47:43.7 | 96 | 2:47:48.8 | 94 | ||
96 | diplom | 77 | KOTLÁR Matej | 1981 | Modra | 27. / M40-49 | 2:59:00.2 | 1:07:39.4 | 0:26:57.2 | 88 | 1:19:27.3 | 96 | 1:48:17.4 | 97 | 2:50:39.3 | 96 | ||
97 | diplom | 148 | MUELLER Frank | 1965 | Grruen-Weiss-Pirna | 26. / M50-59 | 2:59:38.3 | 1:08:17.4 | 0:28:48.2 | 107 | 1:22:05.1 | 102 | 1:50:04.6 | 102 | 2:51:42.3 | 98 | ||
98 | diplom | 102 | WALCHETSEDER Petr | 1970 | LK Jasan Aš | 27. / M50-59 | 2:59:38.5 | 1:08:17.7 | 0:26:57.9 | 90 | 1:19:24.9 | 94 | 1:47:40.9 | 95 | 2:51:38.0 | 97 | ||
99 | diplom | 42 | POLAN Luboš | 1962 | --- | 12. / M60+ | 3:01:20.2 | 1:09:59.4 | 0:28:01.2 | 100 | 1:20:24.1 | 98 | 1:49:02.1 | 100 | 2:52:53.8 | 99 | ||
100 | diplom | 82 | PETRÁK Tomáš | 1976 | Triatlon Fojtka | 28. / M40-49 | 3:01:44.0 | 1:10:23.2 | 0:27:35.9 | 98 | 1:20:24.8 | 99 | 1:49:05.4 | 101 | 2:53:06.6 | 100 |