ŠKODA CUP 2022 - Kyjovské Slovácko

Silniční cyklistika
DATUM :15.5.2022 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.ceskysvazcyklistiky.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta průjezd # 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta průjezd # 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # 4. kolo # 5. kolo # 6. kolo # 7. kolo # 8. kolo #
--- 1 detail závodníka BITTNER Pavel CZE 2002 Silniční reprezentace ČR . /  U23 Running --- 06:48.1 73 0:30:54.6 35 0:55:30.8 43 1:18:55.3 22 1:40:48.0 29 2:02:59.2 29 2:26:22.0 30 2:52:02.4 29 --- ---
--- 2 detail závodníka VACEK Mathias CZE 2002 Silniční reprezentace ČR . /  U23 Running --- 06:43.4 11 0:30:52.2 8 0:55:30.0 25 1:18:52.4 9 1:40:44.1 4 2:02:46.4 11 2:25:49.6 2 2:47:53.1 1 3:10:27.0 1
--- 3 detail závodníka KELEMEN Petr CZE 2000 Silniční reprezentace ČR . /  U23 Running --- 06:43.3 8 0:30:51.3 4 0:55:29.2 11 1:18:51.6 5 1:40:45.5 13 2:02:47.9 19 2:25:50.9 9 2:48:14.6 15 3:12:27.4 10
--- 4 detail závodníka VACEK Karel CZE 2000 Silniční reprezentace ČR . /  U23 Running --- 06:43.5 16 0:30:52.2 8 0:55:29.8 22 1:18:52.5 10 1:40:44.3 6 2:02:44.8 1 2:25:49.8 3 2:47:59.6 5 3:12:27.7 11
--- 5 detail závodníka SCHURAN Michal CZE 1996 ATT Investments . /  ELITE Running --- 06:44.5 38 0:30:53.6 21 0:55:29.5 16 1:18:55.9 25 1:40:50.1 40 2:06:20.6 57 2:31:05.8 53 2:55:56.2 40 --- ---
--- 7 detail závodníka PETRUŠ Jiří CZE 1996 ATT Investments . /  ELITE Running --- 06:44.6 40 0:30:54.0 27 0:55:29.6 17 1:18:56.9 31 1:40:45.6 14 2:02:45.7 7 2:25:53.2 22 2:48:56.4 23 3:15:23.9 23
--- 8 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1999 ATT Investments . /  ELITE Running --- 06:44.8 43 0:30:57.3 48 0:55:31.5 53 1:19:00.0 41 1:40:48.5 32 2:03:51.7 36 2:29:28.1 33 2:55:56.8 44 --- ---
--- 9 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 2000 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:42.9 5 0:30:52.5 10 0:55:28.8 3 1:18:52.2 8 1:40:47.3 25 2:02:45.5 6 2:25:50.7 8 2:48:11.7 11 3:12:30.5 19
--- 10 detail závodníka KLABOUCH Petr CZE 1999 ATT Investments . /  ELITE Running --- 06:43.5 14 0:30:52.7 11 0:55:31.5 51 1:18:58.8 38 1:40:49.5 38 2:03:52.3 38 2:31:06.4 56 3:00:04.4 56 --- ---
--- 11 detail závodníka CAMRDA Karel CZE 2001 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:45.2 50 0:30:53.9 26 0:55:30.1 29 1:18:56.7 30 1:40:46.8 22 2:02:46.5 12 2:25:51.5 13 2:48:28.8 18 3:12:29.8 16
--- 12 detail závodníka HETFLEIŠ Petr CZE 2001 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:44.8 42 0:30:53.8 24 0:55:31.4 50 1:19:10.1 53 1:42:07.5 60 2:06:20.8 58 2:31:06.8 58 2:55:58.1 51 --- ---
--- 13 detail závodníka BÁRTA Tomáš CZE 1999 ATT Investments . /  ELITE Running --- 06:45.6 55 0:31:01.5 63 0:55:29.6 19 1:19:09.4 51 1:42:07.3 58 2:06:20.4 55 2:31:05.0 50 2:55:58.6 54 --- ---
--- 14 detail závodníka ROTTER Michal CZE 2000 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:44.2 30 0:30:57.1 47 0:55:30.6 38 1:19:01.3 42 1:40:47.8 28 2:03:28.0 34 2:29:55.3 36 2:55:57.9 50 --- ---
--- 15 detail závodníka SPORYSCH Daniel CZE 2003 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:43.3 10 0:30:50.9 2 0:55:31.2 48 1:18:55.0 21 1:40:50.3 41 2:06:21.0 59 2:31:07.0 59 2:55:56.9 45 --- ---
--- 16 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 ATT Investments . /  U23 Running --- 06:43.3 7 0:30:52.7 12 0:55:29.7 20 1:18:57.1 32 1:40:48.1 30 2:02:58.6 26 2:25:54.1 25 2:50:50.6 28 --- ---
--- 18 detail závodníka ZAHÁLKA Matěj CZE 1993 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:44.4 36 0:30:54.8 38 0:55:29.3 13 1:18:54.5 18 1:40:45.9 17 2:02:47.3 16 2:25:52.4 18 2:48:05.4 9 3:12:02.0 5
--- 19 detail závodníka NEUMAN Dominik CZE 1995 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:45.4 51 0:30:57.7 51 0:55:31.1 47 1:18:51.5 4 1:40:44.7 8 2:02:59.7 33 2:25:57.4 28 2:49:57.5 26 3:18:41.6 27
--- 20 detail závodníka BÁRTA Jan CZE 1984 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:46.3 65 0:30:59.2 58 0:55:30.3 33 1:18:59.7 40 1:40:43.6 1 2:02:48.2 20 2:25:53.0 21 2:47:53.9 4 3:10:29.4 2
--- 21 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:42.8 3 0:30:54.2 31 0:55:29.9 24 1:18:51.2 2 1:40:44.5 7 2:02:45.0 2 2:25:50.3 6 2:49:57.8 27 --- ---
--- 22 detail závodníka OTRUBA Jakub CZE 1998 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:44.1 28 0:30:53.0 14 0:55:32.0 60 1:18:51.4 3 1:40:43.9 3 2:02:48.4 21 2:25:53.4 23 2:48:20.7 16 3:13:09.6 22
--- 23 detail závodníka ŘEHA Filip CZE 2001 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  U23 Running --- 06:43.9 23 0:30:53.1 15 0:55:29.1 8 1:18:52.1 7 1:40:46.2 19 2:02:45.3 5 2:25:50.2 5 2:47:53.3 2 3:10:37.4 4
--- 24 detail závodníka ŤOUPALÍK Jakub CZE 2001 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  U23 Running --- 06:44.6 39 0:30:54.7 37 0:55:31.1 45 1:18:54.6 19 1:40:46.1 18 2:02:45.2 3 2:25:51.8 15 2:48:20.9 17 3:12:29.3 13
--- 25 detail závodníka KUKRLE Michael CZE 1994 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:48.3 74 0:30:55.6 43 0:55:30.0 27 1:18:51.0 1 1:40:44.2 5 2:02:47.7 18 2:25:52.2 17 2:48:05.0 7 3:12:31.6 20
--- 26 detail závodníka BOROŠ Michael CZE 1992 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:43.6 18 0:30:56.6 46 0:55:30.3 34 1:18:51.9 6 1:40:45.8 15 2:02:46.7 13 2:25:52.0 16 2:48:05.2 8 3:12:30.0 17
--- 27 detail závodníka OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 ELKOV KASPER Czech Cycling Team . /  U23 Running --- 06:43.4 12 0:30:54.1 28 0:55:29.4 14 1:19:09.2 50 1:42:05.4 46 2:06:20.0 53 2:31:04.9 49 2:55:56.4 42 --- ---
--- 28 detail závodníka RYBA Jan CZE 1995 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE Running --- 06:44.2 31 0:30:54.9 41 0:55:31.2 48 1:20:56.7 67 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 29 detail závodníka ANDRLE David CZE 2000 AC SPARTA PRAHA . /  U23 Running --- 06:50.6 79 0:31:02.6 65 0:55:31.1 46 1:22:15.7 70 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 AC SPARTA PRAHA . /  U23 Running --- 06:44.7 41 0:31:02.7 66 0:55:33.2 69 1:21:23.5 69 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka LIGTENBERG Ronald NED 1996 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE Running --- 06:51.1 80 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka PÖLL Stefan AUT 1986 ARBÖ Raiffeisen RC Feld am See . /  ELITE Running --- 06:44.4 35 0:31:03.2 68 0:55:32.4 64 1:18:58.1 37 1:40:47.6 27 2:02:58.4 24 2:25:53.8 24 2:48:44.7 22 3:13:09.2 21
--- 41 detail závodníka BÉREŠ Stanislav SVK 1992 BRS - Kaktus bike . /  ELITE Running --- 06:47.1 69 0:31:01.4 62 0:55:33.0 67 1:19:09.1 49 1:42:06.0 50 2:06:18.1 45 2:31:06.0 54 2:55:56.6 43 --- ---
--- 43 detail závodníka COMA Richard SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 Running --- 06:47.2 70 0:31:10.0 78 0:59:44.4 76 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 50 detail závodníka VRABEL Radovan SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 Running --- 06:46.1 63 0:31:07.7 75 0:58:12.3 74 1:45:08.9 71 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 54 detail závodníka KOVÁČ Samuel SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 Running --- 06:45.0 46 0:30:58.1 53 0:55:32.1 61 1:19:08.3 44 1:42:07.0 56 2:06:18.6 47 2:31:04.7 48 2:55:57.7 49 --- ---
--- 60 detail závodníka VOCHOSKA Jan CZE 1999 CK Příbram - Fany GASTRO . /  ELITE Running --- 06:46.3 64 0:31:32.2 80 1:01:17.4 77 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 61 detail závodníka MAŁKOWSKI Artur POL 1999 CK Příbram Fany Gastro . /  ELITE Running --- 06:45.7 59 0:31:45.0 81 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 67 detail závodníka KOTULSKI Przemyslaw POL 2000 CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs . /  U23 Running --- 06:44.9 44 0:30:57.6 50 0:55:32.2 63 1:20:14.0 66 1:47:12.2 64 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 73 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  ELITE Running --- 06:44.1 29 0:30:54.1 29 0:55:32.1 61 1:18:55.6 24 1:40:48.7 34 2:02:59.6 31 2:25:54.3 26 2:48:44.4 21 3:12:28.9 12
--- 75 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor . /  U23 Running --- 06:46.6 67 0:30:58.6 55 0:55:30.4 35 1:18:59.6 39 1:42:06.5 53 2:06:20.2 54 2:31:06.2 55 2:55:55.6 37 --- ---
--- 77 detail závodníka DOLLESCHALL Patrick AUT 1993 Epronex - Hungary Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:48.7 75 0:31:03.5 69 0:55:33.1 68 1:21:07.3 68 3:16:49.0 66 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 78 detail závodníka GÖNCZY Gergő HUN 1996 Epronex - Hungary Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:49.9 77 0:30:59.6 60 0:55:31.0 44 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 79 detail závodníka ISTLSTEKKER Zsolt HUN 1998 Epronex - Hungary Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:26.8 1 0:30:10.5 1 0:54:09.5 1 1:19:38.4 64 1:46:50.3 63 3:16:31.3 62 --- --- --- --- --- ---
--- 82 detail závodníka NAGY Bendegúz Mátyás HUN 2002 Epronex - Hungary Cycling Team . /  U23 Running --- 06:51.7 83 3:16:36.1 82 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 83 detail závodníka RÓZSA Balázs HUN 1995 Epronex - Hungary Cycling Team . /  ELITE Running --- 06:45.7 58 0:31:04.1 71 0:55:31.5 51 1:19:26.7 61 3:16:31.9 65 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 86 detail závodníka BUDZINSKI Marcin POL 1998 HRE MAZOWSZE Serce Polski . /  ELITE Running --- 06:43.8 21 0:30:53.6 22 0:55:30.8 42 1:18:53.0 13 1:40:46.9 23 2:02:46.1 9 2:25:50.4 7 2:48:40.9 20 3:15:26.1 25
--- 87 detail závodníka BUDZINSKI Tomasz POL 1998 HRE MAZOWSZE Serce Polski . /  ELITE Running --- 06:43.0 6 0:30:55.0 42 0:55:29.2 10 1:18:56.4 29 1:40:44.8 9 2:02:46.3 10 2:25:51.2 11 2:48:05.5 10 3:12:27.2 9
--- 90 detail závodníka POMORSKI Michal POL 2003 HRE MAZOWSZE Serce Polski . /  U23 Running --- 06:43.6 17 0:30:54.6 34 0:55:30.4 36 1:19:08.4 45 1:42:05.1 45 2:06:17.9 43 2:31:03.2 38 2:55:55.0 34 --- ---
--- 91 detail závodníka STACHOWIAK Adam POL 1989 HRE MAZOWSZE Serce Polski . /  ELITE Running --- 06:42.7 2 0:30:51.9 7 0:55:28.6 2 1:18:52.9 12 1:40:46.6 21 2:02:58.8 27 2:29:28.3 34 --- --- --- ---
--- 93 detail závodníka CHMIELEWSKI Ignacy POL 2003 K.S. Pogoń Mostostal Puławy . /  U23 Running --- 06:47.9 72 0:31:06.1 72 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 95 detail závodníka MACIEJUK Kacper POL 2003 K.S. Pogoń Mostostal Puławy . /  U23 Running --- 06:45.4 52 0:31:09.6 77 0:56:16.7 73 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 96 detail závodníka SEDZIELEWSKI Michal POL 2002 K.S. Pogoń Mostostal Puławy . /  U23 Running --- 06:44.3 33 0:30:54.1 30 0:55:29.5 15 1:18:57.8 36 1:40:45.8 16 2:02:57.9 22 2:25:58.9 29 2:49:22.4 25 3:12:30.0 18
--- 98 detail závodníka ZUREK Jakub POL 2002 K.S. Pogoń Mostostal Puławy . /  U23 Running --- 06:47.7 71 0:31:00.8 61 0:55:34.3 72 1:19:36.2 63 1:42:27.3 61 2:08:55.3 60 2:34:53.0 60 3:00:33.9 57 --- ---
--- 99 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO . /  ELITE Running --- 06:51.4 81 0:31:07.5 74 0:55:32.7 65 1:19:28.9 62 1:42:07.1 57 2:06:19.6 51 2:31:04.1 43 2:55:57.1 46 --- ---
--- 100 detail závodníka MUSIALIK Jakub POL 2002 KK Tarnovia . /  U23 Running --- 06:44.0 26 0:30:53.9 25 0:55:30.0 26 1:19:08.9 48 1:42:06.3 52 2:06:17.7 42 2:31:03.6 41 2:55:55.3 35 --- ---
--- 102 detail závodníka NEŽERKA Václav CZE 1986 LAWI Stars - GIANT . /  ELITE Running --- 06:45.6 56 0:30:59.4 59 0:55:32.0 59 1:19:21.7 56 1:42:05.9 49 2:06:19.0 49 2:31:03.5 40 2:55:57.2 47 --- ---
--- 104 detail závodníka VOJTĚCH Jonáš CZE 1989 LAWI Stars - GIANT . /  ELITE Running --- 06:46.5 66 0:31:02.0 64 0:55:31.8 56 1:19:24.3 57 1:42:05.7 48 2:06:18.8 48 2:31:03.7 42 2:55:57.4 48 --- ---
--- 105 detail závodníka HOVORKA Daniel CZE 2001 MONDRAKER Racing team . /  U23 Running --- 06:45.5 54 0:30:56.3 45 0:55:30.7 41 1:19:09.8 52 1:42:00.4 43 2:06:19.8 52 2:31:05.4 52 2:55:58.7 55 --- ---
--- 112 detail závodníka SOLNIČKA Ondřej CZE 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM . /  U23 Running --- 06:52.2 84 0:31:30.5 79 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 116 detail závodníka BIENIEK Damian POL 2000 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 Running --- 06:49.1 76 0:30:54.3 32 0:55:29.2 12 1:19:10.3 54 1:42:06.1 51 2:06:17.5 41 2:31:03.3 39 2:55:54.9 33 --- ---
--- 117 detail závodníka GIERACKI Patryk POL 1999 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  ELITE Running --- 06:44.0 25 0:31:03.0 67 0:55:33.8 71 1:19:10.6 55 1:42:06.7 54 2:06:17.5 40 2:31:03.2 37 2:55:54.7 32 --- ---
--- 118 detail závodníka LAPSA Szymon POL 2002 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 Running --- 06:51.5 82 0:30:58.5 54 0:55:33.3 70 1:19:24.8 59 1:42:41.0 62 2:08:57.0 61 2:34:54.9 61 3:00:34.1 58 --- ---
--- 119 detail závodníka MIERZYNSKI Piotr POL 2000 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 Running --- 06:45.1 49 0:30:57.7 51 0:55:30.1 29 1:19:24.6 58 1:42:06.8 55 2:06:18.4 46 2:31:04.4 47 2:55:55.4 36 --- ---
--- 120 detail závodníka OLSZAR Antoni POL 2001 TC CHROBRY SCOTT GLOGOW . /  U23 Running --- 06:50.1 78 0:30:59.0 57 0:55:29.6 18 1:18:57.2 33 1:40:48.9 35 2:02:59.4 30 2:26:39.3 31 2:53:55.7 31 --- ---
--- 123 detail závodníka FIALA Petr CZE 1995 TEAM DUKLA PRAHA . /  ELITE Running --- 06:43.8 20 0:30:54.6 36 0:55:30.6 38 1:19:08.6 46 1:42:07.4 59 2:06:20.5 56 2:31:04.4 45 2:55:56.3 41 --- ---
--- 125 detail závodníka KOHOUT Martin CZE 1998 TEAM DUKLA PRAHA . /  ELITE Running --- 06:46.7 68 0:30:58.7 56 0:55:30.1 28 1:19:26.0 60 1:42:05.5 47 2:06:17.9 44 2:31:06.5 57 2:55:56.0 39 --- ---
--- 126 detail závodníka ŠŇUPÁREK Václav CZE 1995 TEAM DUKLA PRAHA . /  ELITE Running --- 06:45.9 60 0:31:06.7 73 0:59:42.1 75 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 128 detail závodníka TUREK Daniel CZE 1993 Team Felbermayr - Simplon Wels . /  ELITE Running --- 06:46.1 62 0:30:57.5 49 0:55:31.7 54 1:18:53.5 15 1:40:47.5 26 2:02:47.1 15 2:25:01.0 1 2:47:53.5 3 3:10:30.6 3
--- 130 detail závodníka FRIEDRICH Marco AUT 1998 Team Felbermayr - Simplon Wels . /  ELITE Running --- 06:43.3 8 0:30:53.1 16 0:55:29.0 7 1:18:57.6 35 1:40:46.4 20 2:02:59.7 32 2:25:52.7 20 --- --- --- ---
--- 135 detail závodníka KIERNER Florian AUT 1999 Team Felbermayr - Simplon Wels . /  ELITE Running --- 06:45.5 53 0:30:54.9 39 0:55:31.7 55 1:18:53.2 14 1:40:45.2 11 2:02:45.9 8 2:25:51.7 14 2:48:56.5 24 3:15:25.7 24
--- 136 detail závodníka STEININGER Fabian AUT 2000 Team Felbermayr - Simplon Wels . /  U23 Running --- 06:43.5 15 0:30:53.5 20 0:55:30.6 40 1:18:54.8 20 1:40:49.3 37 2:03:28.1 35 2:31:05.3 51 3:16:12.2 59 --- ---
--- 137 detail závodníka VERMEULEN Moran AUT 1997 Team Felbermayr - Simplon Wels . /  ELITE Running --- 06:43.7 19 0:30:55.9 44 0:55:29.1 9 1:18:53.9 17 1:40:49.2 36 2:02:47.5 17 2:25:51.1 10 2:48:11.9 12 3:12:29.7 14
--- 141 detail závodníka VOLTR Martin CZE 2001 TJ FAVORIT BRNO . /  U23 Running --- 06:43.9 24 0:30:52.9 13 0:55:30.2 32 1:19:08.7 47 1:41:58.4 42 2:06:19.3 50 2:31:04.4 46 2:55:55.8 38 --- ---
--- 142 detail závodníka KMÍNEK Vojtěch CZE 2000 TJ FAVORIT BRNO . /  U23 Running --- 06:42.8 4 0:30:54.3 33 0:55:29.0 6 1:18:55.5 23 1:40:48.3 31 2:03:52.0 37 2:29:27.8 32 2:53:34.8 30 3:18:40.6 26
--- 151 detail závodníka DOLNÍČEK Marek CZE 1999 TUFO PARDUS Prostějov . /  ELITE Running --- 06:44.3 34 0:30:51.1 3 0:55:30.5 37 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 152 detail závodníka HOLEC Richard CZE 1999 TUFO PARDUS Prostějov . /  ELITE Running --- 06:43.8 22 0:30:51.4 5 0:55:29.9 23 1:18:52.6 11 1:40:45.4 12 2:02:45.3 4 2:25:50.0 4 2:48:04.8 6 3:12:25.9 7
--- 154 detail závodníka KOVAŘČÍK Petr CZE 2003 TUFO PARDUS Prostějov . /  U23 Running --- 06:45.9 60 0:31:07.9 76 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 162 detail závodníka REITER Daniel AUT 1991 Union Raiffeisen Radteam Tirol . /  ELITE Running --- 06:44.0 27 0:31:03.9 70 0:55:31.9 58 1:20:09.1 65 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 165 detail závodníka CIESLIK Pawel POL 1986 Voster ATS Team . /  ELITE Running --- 06:45.0 47 0:30:53.3 18 0:55:32.8 66 1:18:56.1 26 1:40:47.2 24 2:02:59.2 28 2:29:28.7 35 2:55:58.4 53 --- ---
--- 166 detail závodníka MURIAS Jakub POL 1998 Voster ATS Team . /  ELITE Running --- 06:44.2 32 0:30:54.9 40 0:55:31.9 57 1:18:57.4 34 1:40:48.6 33 2:02:58.4 25 2:25:52.6 19 2:48:12.1 14 3:12:26.7 8
--- 168 detail závodníka REKITA Szymon POL 1994 Voster ATS Team . /  ELITE Running --- 06:45.0 45 0:30:53.3 19 0:55:30.2 31 1:19:05.6 43 1:42:00.9 44 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 169 detail závodníka SOWINSKI Artur POL 1997 Voster ATS Team . /  ELITE Running --- 06:45.7 57 0:30:53.1 17 0:55:28.8 5 1:18:56.2 27 1:40:45.1 10 2:02:46.9 14 2:25:51.4 12 2:48:12.0 13 3:12:29.7 14
--- 170 detail závodníka STOSZ Patryk POL 1994 Voster ATS Team . /  ELITE Running --- 06:44.5 37 0:30:53.7 23 0:55:29.7 20 1:18:56.3 28 1:40:49.9 39 2:02:58.3 23 2:25:54.6 27 2:48:28.9 19 3:12:25.7 6
--- 174 detail závodníka ČERNÝ Josef CZE 1993 Silniční reprezentace ČR . /  ELITE Running --- 06:43.4 12 0:30:51.7 6 0:55:28.8 4 1:18:53.7 16 1:40:43.7 2 2:04:18.5 39 2:31:04.2 44 2:55:58.2 52 --- ---
--- 189 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CK Příbram - Fany GASTRO . /  U23 Running --- 06:45.1 48 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE NFT OTL 06:44.9 --- 0:30:58.8 --- 0:55:29.6 --- 1:19:25.5 --- 1:42:27.6 --- 2:08:56.6 --- 2:34:54.7 --- 3:01:59.8 --- --- ---
--- 32 detail závodníka KELEMEN Pavel CZE 1991 AC SPARTA PRAHA . /  ELITE NFT OTL 06:48.9 --- 0:30:57.4 --- 0:55:31.3 --- 1:19:40.3 --- 1:43:13.9 --- 2:08:57.6 --- 2:34:57.9 --- 3:02:01.8 --- --- ---
--- 34 detail závodníka BÁRTEK David CZE 1998 AMENITY EXTREM SPORT TEAM . /  ELITE NFT OTL 06:48.0 --- 0:30:54.2 --- 0:55:33.3 --- 1:19:26.4 --- 1:42:41.9 --- 2:08:57.9 --- 2:34:54.2 --- 3:01:58.1 --- --- ---
--- 38 detail závodníka BODNÁR Krisztián AUT 1993 ARBÖ Raiffeisen RC Feld am See . /  ELITE NFT OTL 06:44.1 --- 0:30:55.4 --- 0:55:30.7 --- 1:19:09.6 --- 1:42:42.3 --- 2:08:55.5 --- 2:34:53.7 --- 3:01:58.3 --- --- ---
--- 42 detail závodníka BLAŠKO Matej SVK 2000 BRS - Kaktus bike . /  U23 NFT OTL 06:47.8 --- 0:31:04.1 --- 0:55:32.9 --- 1:19:29.5 --- 1:42:42.1 --- 2:08:59.1 --- 2:37:05.6 --- --- --- --- ---
--- 45 detail závodníka DOMIN Dário SVK 1999 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 07:21.7 --- 0:33:22.2 --- 1:51:10.5 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 46 detail závodníka KAŠKO Dávid SVK 1997 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 06:45.0 --- 0:31:05.6 --- 0:55:33.5 --- 1:19:44.5 --- 1:42:41.3 --- 2:18:47.5 --- --- --- --- --- --- ---
--- 47 detail závodníka NAGY Tomáš SVK 1989 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 06:51.8 --- 0:31:05.2 --- 0:55:33.5 --- 1:19:40.2 --- 1:45:19.8 --- 2:11:32.0 --- 2:40:57.7 --- --- --- --- ---
--- 48 detail závodníka OROS Samuel SVK 1998 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 06:49.6 --- 0:30:58.3 --- 0:55:31.2 --- 1:19:29.8 --- 1:42:49.2 --- 2:08:58.9 --- 2:37:05.6 --- --- --- --- ---
--- 49 detail závodníka PECIAR Adam SVK 1987 BRS - Kaktus bike . /  ELITE NFT OTL 06:48.5 --- 0:31:05.4 --- 0:55:33.7 --- 1:20:02.6 --- 1:45:19.4 --- 2:11:32.4 --- 2:38:05.2 --- --- --- --- ---
--- 51 detail závodníka LÍŠKA Andrej SVK 2000 BRS Kaktus bike team . /  U23 NFT OTL 06:46.9 --- 0:30:54.3 --- 0:55:29.8 --- 1:19:24.9 --- 1:42:42.7 --- 2:18:47.4 --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 detail závodníka GAVENDA Martin SVK 2000 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 06:51.2 --- 0:31:01.7 --- 0:55:33.8 --- 1:19:36.4 --- 1:42:42.5 --- 2:08:59.7 --- 2:34:56.7 --- 3:01:58.6 --- --- ---
--- 53 detail závodníka GROSS Adam SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 06:46.7 --- 0:30:59.2 --- 0:55:33.0 --- 1:20:12.9 --- 1:45:18.0 --- 2:11:31.5 --- 2:38:02.1 --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka KUNIC Tomáš SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 06:45.3 --- 0:31:04.6 --- 0:55:30.8 --- 1:21:00.8 --- 1:49:26.2 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail závodníka SOKOLÍK Lukáš SVK 2003 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 06:49.4 --- 0:30:58.9 --- 0:55:32.2 --- 1:19:54.3 --- 1:45:18.2 --- 2:11:31.0 --- 2:37:53.6 --- --- --- --- ---
--- 57 detail závodníka STLOUKAL Štěpán CZE 2000 CAT Trenčín . /  U23 NFT OTL 06:44.5 --- 0:30:56.2 --- 0:55:30.5 --- 1:19:34.8 --- 1:45:18.5 --- 2:11:30.6 --- 2:38:21.0 --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru