TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - #6 Slaný - TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - #6 Slaný;

MTB
DATUM :17.11.2022 MÍSTO :Slaný
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub SKAT Kategorie Čas Ztráta Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 # Lap5 # Lap6 # Lap7 #
1 6 detail závodníka FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor Men U23 / Muži U23 1. /  Men Elite / Muži Elite 1:05:59.2 0:00:00.0 09:10.8 [1] 1 09:14.5 [3] 2 09:16.2 [1] 1 09:24.4 [2] 2 09:25.6 [1] 1 09:37.5 [2] 1 09:49.9 [1] 1
2 1 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor --- 2. /  Men Elite / Muži Elite 1:07:04.7 0:01:05.4 09:11.7 [3] 3 09:13.1 [1] 1 09:20.2 [3] 3 09:20.6 [1] 1 09:40.2 [2] 2 09:36.4 [1] 2 10:42.2 [12] 2
3 2 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Men U23 / Muži U23 3. /  Men Elite / Muži Elite 1:07:18.0 0:01:18.7 09:11.5 [2] 2 09:13.9 [2] 2 09:18.7 [2] 2 09:37.6 [4] 3 10:00.4 [9] 3 09:51.7 [3] 3 10:04.0 [4] 3
4 5 detail závodníka HERRMANN Lukas GER 2001 Team Heizomat p/b Kloster Kitchen Men U23 / Muži U23 4. /  Men Elite / Muži Elite 1:08:09.9 0:02:10.6 09:33.1 [7] 7 09:32.8 [7] 6 09:37.4 [6] 6 09:31.7 [3] 5 09:42.9 [3] 4 09:57.4 [5] 4 10:14.4 [8] 4
5 4 detail závodníka ŤOUPALÍK Adam CZE 1996 ELKOV KASPER Czech Cycling Team --- 5. /  Men Elite / Muži Elite 1:08:28.0 0:02:28.7 09:32.9 [6] 6 09:28.7 [5] 5 09:21.1 [4] 4 09:44.3 [7] 4 09:52.1 [6] 5 10:14.6 [11] 5 10:14.0 [7] 5
6 11 detail závodníka ČERNÝ Patrik CZE 2004 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN Men U23 / Muži U23 6. /  Men Elite / Muži Elite 1:08:29.8 0:02:30.5 09:23.7 [4] 4 09:29.4 [6] 4 09:30.6 [5] 5 09:52.5 [9] 6 10:00.2 [8] 6 10:04.6 [7] 6 10:08.6 [6] 6
7 8 detail závodníka ŤOUPALÍK Jakub CZE 2001 ELKOV KASPER Czech Cycling Team Men U23 / Muži U23 7. /  Men Elite / Muži Elite 1:08:53.7 0:02:54.4 10:01.2 [11] 11 09:39.4 [11] 11 09:51.7 [11] 11 09:42.3 [5] 9 09:43.2 [4] 8 09:55.2 [4] 7 10:00.5 [2] 7
8 3 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 ATT Investments Men U23 / Muži U23 8. /  Men Elite / Muži Elite 1:09:05.2 0:03:05.9 09:31.8 [5] 5 09:35.8 [8] 7 09:55.2 [13] 7 09:55.5 [10] 7 09:49.9 [5] 7 10:09.8 [10] 8 10:07.0 [5] 8
9 21 detail závodníka DEGENKOLB Hannes GER 2004 Heizomat Radteam p/b Kloster Kitchen Men U23 / Muži U23 9. /  Men Elite / Muži Elite 1:09:14.7 0:03:15.4 10:05.7 [13] 13 09:44.8 [12] 12 09:42.0 [7] 12 09:42.9 [6] 10 10:00.2 [7] 10 09:57.6 [6] 9 10:01.3 [3] 9
10 9 detail závodníka JINDŘICH Pavel CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor Men U23 / Muži U23 10. /  Men Elite / Muži Elite 1:09:40.8 0:03:41.5 09:41.4 [9] 9 09:36.4 [9] 9 09:50.0 [9] 9 09:50.7 [8] 8 10:05.4 [10] 9 10:09.5 [9] 10 10:27.0 [9] 10
11 10 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC Hlinsko --- 11. /  Men Elite / Muži Elite 1:10:04.0 0:04:04.7 09:56.9 [10] 10 09:36.9 [10] 10 09:48.2 [8] 10 09:55.5 [10] 11 10:10.6 [11] 11 10:06.2 [8] 11 10:29.4 [10] 11
12 12 detail závodníka BAKUS Tomáš CZE 1998 ČEZ Cyklo Team Tábor --- 12. /  Men Elite / Muži Elite 1:10:54.5 0:04:55.2 10:05.7 [14] 14 09:48.9 [13] 13 09:51.4 [10] 13 10:10.2 [13] 12 10:11.6 [12] 12 10:16.1 [12] 12 10:30.2 [11] 12
13 14 detail závodníka KERL Maximilian CZE 2004 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Men U23 / Muži U23 13. /  Men Elite / Muži Elite 1:14:02.5 0:08:03.2 10:26.2 [15] 15 09:57.7 [14] 14 10:03.2 [14] 14 09:59.8 [12] 14 10:38.2 [13] 14 11:00.6 [15] 13 11:56.4 [15] 13
14 13 detail závodníka DOSTÁL Václav CZE 2003 ČEZ Cyklo Team Tábor Men U23 / Muži U23 14. /  Men Elite / Muži Elite 1:14:16.5 0:08:17.2 10:05.4 [12] 12 10:26.7 [15] 15 10:16.0 [15] 15 10:36.0 [14] 15 10:41.4 [14] 15 10:59.1 [14] 15 11:11.8 [13] 14
15 7 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN Men U23 / Muži U23 15. /  Men Elite / Muži Elite 1:14:17.7 0:08:18.4 09:41.2 [8] 8 09:27.9 [4] 8 09:54.1 [12] 8 11:00.6 [16] 13 10:57.1 [16] 13 11:44.6 [16] 14 11:31.9 [14] 15
16 22 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1992 NUTREND SPECIALIZED RACING --- 16. /  Men Elite / Muži Elite 1:04:14.0 - 1 Lap(s) 10:30.4 [16] 16 10:30.2 [16] 16 10:47.1 [16] 16 10:41.1 [15] 16 10:56.3 [15] 16 10:48.6 [13] 16 --- ---
17 31 detail závodníka ZÁPOTOCKÝ Michal CZE 1996 PRODOLI Racing Team --- 17. /  Men Elite / Muži Elite 0:55:11.0 - 2 Lap(s) 10:42.8 [17] 17 10:35.6 [17] 17 11:04.2 [17] 17 11:06.9 [17] 17 11:41.3 [17] 17 --- --- --- ---
18 15 detail závodníka VODRÁŽKA Vojtěch CZE 2002 KC Hlinsko Men U23 / Muži U23 18. /  Men Elite / Muži Elite 0:45:04.0 - 3 Lap(s) 10:56.4 [18] 18 11:10.9 [18] 18 11:28.8 [20] 18 11:27.7 [19] 18 --- --- --- --- --- ---
19 32 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team --- 19. /  Men Elite / Muži Elite 0:45:32.0 - 3 Lap(s) 10:57.7 [20] 20 11:18.2 [19] 19 11:26.4 [18] 19 11:49.6 [21] 19 --- --- --- --- --- ---
20 27 detail závodníka KOBLIC Radek CZE 1993 Hello CTW --- 20. /  Men Elite / Muži Elite 0:45:39.0 - 3 Lap(s) 11:32.2 [23] 23 11:20.6 [20] 20 11:27.5 [19] 20 11:18.6 [18] 20 --- --- --- --- --- ---
21 18 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA Men U23 / Muži U23 21. /  Men Elite / Muži Elite 0:46:19.0 - 3 Lap(s) 11:23.9 [21] 21 11:50.7 [23] 23 11:33.4 [21] 21 11:30.8 [20] 21 --- --- --- --- --- ---
22 30 detail závodníka TRUKSA Jakub CZE 1987 XXX --- 22. /  Men Elite / Muži Elite 0:35:11.0 - 4 Lap(s) 11:53.7 [25] 25 11:37.4 [21] 24 11:39.8 [22] 22 --- --- --- --- --- --- --- ---
23 17 detail závodníka LEBEDA František CZE 1977 CK Jihočeské naděje --- 23. /  Men Elite / Muži Elite 0:35:19.0 - 4 Lap(s) 11:28.2 [22] 22 11:41.6 [22] 21 12:09.1 [23] 23 --- --- --- --- --- --- --- ---
24 23 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 ROHOZEC AMULET TEAM --- 24. /  Men Elite / Muži Elite 0:35:36.0 - 4 Lap(s) 10:57.2 [19] 19 12:14.8 [24] 22 12:23.9 [24] 24 --- --- --- --- --- --- --- ---
25 25 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture --- 25. /  Men Elite / Muži Elite 0:35:49.0 - 4 Lap(s) 11:53.6 [24] 24 --- --- --- 25 --- --- --- --- --- --- --- ---
26 20 detail závodníka BĚLECKÝ Petr CZE 1985 ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE --- 26. /  Men Elite / Muži Elite 0:36:56.0 - 4 Lap(s) 11:59.2 [27] 27 12:16.6 [25] 25 12:40.0 [25] 26 --- --- --- --- --- --- --- ---
27 29 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 CK Příbram - Fany GASTRO Men U23 / Muži U23 27. /  Men Elite / Muži Elite 0:39:41.0 - 4 Lap(s) 11:57.4 [26] 26 12:36.4 [26] 26 15:07.0 [27] 27 --- --- --- --- --- --- --- ---
28 19 detail závodníka ŠŤASTNÝ Radim CZE 2001 GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team Men U23 / Muži U23 28. /  Men Elite / Muži Elite 0:40:01.0 - 4 Lap(s) 12:15.1 [28] 28 12:47.6 [27] 27 14:58.1 [26] 28 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 24 detail závodníka LEIN Lennart GER 2002 KED-Stevens Radteam Berlin des Berliner TSC e.V. Men U23 / Muži U23 . /  Men Elite / Muži Elite DNF --- 10:30.7 [-] --- 20:26.6 [-] --- 30:40.5 [-] --- 40:56.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru