Jilemnická 50 s 211 - Jilemnická 50 s 211 - CT
DATUM : | 28 - 29.1.2023 | MÍSTO : | Horní Mísečky |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. Mezičas | # | 2. Mezičas | # | 3. Mezičas | # | 4. Mezičas | # | 5. Mezičas | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1. Mezičas | # | 2. Mezičas | # | 3. Mezičas | # | 4. Mezičas | # | 5. Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3 | JANEČEK Pavel | 1990 | eD system Silvini team | 1. / M30-39 | 1:45:55.6 | 0:00:00.0 | 07:16.6 | 4 | 24:24.3 | 3 | 0:41:56.7 | 2 | 0:59:18.4 | 1 | 1:17:10.8 | 1 | |
2 | diplom | 2 | MATOUŠ Adam | 1998 | eD system Silvini team | 1. / M18-29 | 1:47:41.9 | 0:01:46.2 | 07:17.9 | 5 | 24:24.1 | 2 | 0:41:57.2 | 3 | 0:59:18.9 | 2 | 1:17:12.0 | 2 | |
3 | diplom | 50 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | --- | 2. / M30-39 | 1:47:54.9 | 0:01:59.2 | 07:15.3 | 1 | 24:22.6 | 1 | 0:41:56.2 | 1 | 0:59:45.6 | 3 | 1:18:11.0 | 3 | |
4 | diplom | 24 | PÁVEK Martin | 1987 | Rolníci / CZU Praha | 3. / M30-39 | 1:48:09.9 | 0:02:14.2 | 07:15.3 | 1 | 24:36.1 | 6 | 0:42:15.2 | 4 | 1:00:13.6 | 4 | 1:18:43.2 | 4 | |
5 | diplom | 16 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 1. / M40-49 | 1:48:51.1 | 0:02:55.4 | 07:16.1 | 3 | 24:35.6 | 5 | 0:42:28.4 | 5 | 1:00:34.6 | 5 | 1:19:04.7 | 5 | |
6 | diplom | 8 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 2. / M40-49 | 1:49:27.6 | 0:03:31.9 | 07:26.6 | 8 | 24:52.9 | 7 | 0:42:36.2 | 7 | 1:00:40.1 | 6 | 1:19:19.2 | 6 | |
7 | diplom | 4 | MARYŠKA Jan | 2002 | eD system Silvini team | 2. / M18-29 | 1:52:55.6 | 0:06:59.9 | 07:17.9 | 5 | 24:28.6 | 4 | 0:42:31.4 | 6 | 1:01:09.9 | 7 | 1:20:31.2 | 7 | |
8 | diplom | 49 | KOLAJA Petr | 2000 | --- | 3. / M18-29 | 1:53:32.3 | 0:07:36.6 | 07:18.6 | 7 | 25:04.4 | 8 | 0:43:50.4 | 8 | 1:02:59.1 | 8 | 1:22:20.1 | 8 | |
9 | diplom | 7 | PAULU Jan | 1974 | --- | 3. / M40-49 | 1:55:10.3 | 0:09:14.6 | 07:38.3 | 9 | 26:02.4 | 9 | 0:44:56.7 | 9 | 1:04:06.3 | 10 | 1:23:48.1 | 9 | |
10 | diplom | 46 | ŠIBRAVOVÁ Eliška | 2002 | --- | 1. / W18-29 | 1:58:01.3 | 0:12:05.6 | 07:41.6 | 10 | 26:19.4 | 11 | 0:45:35.2 | 11 | 1:05:10.3 | 11 | 1:25:23.4 | 10 | |
11 | diplom | 15 | TEPLÝ Robin | 1967 | Skilauf | 1. / M50-59 | 1:59:56.8 | 0:14:01.1 | 07:55.2 | 14 | 27:05.8 | 12 | 0:46:47.7 | 12 | 1:06:54.3 | 12 | 1:27:32.8 | 12 | |
12 | diplom | 31 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 4. / M30-39 | 2:00:04.8 | 0:14:09.1 | 07:53.0 | 13 | 26:15.9 | 10 | 0:44:56.7 | 9 | 1:04:05.1 | 9 | 1:25:23.9 | 11 | |
13 | diplom | 29 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | Café racers | 4. / M40-49 | 2:00:57.3 | 0:15:01.6 | 08:13.3 | 15 | 27:45.6 | 16 | 0:47:39.9 | 15 | 1:08:13.6 | 15 | 1:28:37.9 | 14 | |
14 | diplom | 12 | VENHODA Milan | 1971 | SKI Team Vysočina | 2. / M50-59 | 2:01:07.3 | 0:15:11.6 | 07:44.3 | 11 | 27:06.1 | 13 | 0:47:07.9 | 13 | 1:07:40.3 | 13 | 1:28:18.6 | 13 | |
15 | diplom | 21 | OTTO Steffen | 1959 | Bertsdorfer SV | 1. / M60+ | 2:01:39.1 | 0:15:43.4 | 08:13.6 | 16 | 27:43.6 | 15 | 0:47:40.7 | 16 | 1:08:09.8 | 14 | 1:28:46.6 | 15 | |
16 | diplom | 9 | HROUDA Václav | 1999 | KB Jilemnice | 4. / M18-29 | 2:05:50.3 | 0:19:54.6 | 07:45.3 | 12 | 27:21.6 | 14 | 0:47:28.4 | 14 | 1:08:39.3 | 16 | 1:30:07.1 | 16 | |
17 | diplom | 14 | VEJNAR Josef | 1957 | JOVE ROLLSKI | 2. / M60+ | 2:07:37.5 | 0:21:41.8 | 08:13.6 | 16 | 29:07.1 | 19 | 0:49:57.9 | 19 | 1:11:09.8 | 17 | 1:32:54.9 | 17 | |
18 | diplom | 13 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 3. / M50-59 | 2:08:12.3 | 0:22:16.6 | 08:19.6 | 19 | 29:29.4 | 22 | 0:49:54.6 | 17 | 1:11:20.1 | 19 | 1:33:17.9 | 18 | |
19 | diplom | 20 | KOLÍN Jan | 1977 | VSK Humanita | 5. / M40-49 | 2:08:35.0 | 0:22:39.3 | 08:15.6 | 18 | 29:03.8 | 18 | 0:49:54.7 | 18 | 1:11:13.1 | 18 | 1:33:24.9 | 19 | |
20 | diplom | 34 | HRNKO Petr | 1983 | --- | 6. / M40-49 | 2:08:40.5 | 0:22:44.8 | 08:41.1 | 23 | 29:23.1 | 21 | 0:50:03.6 | 20 | 1:11:27.9 | 20 | 1:33:42.4 | 20 | |
21 | diplom | 18 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 7. / M40-49 | 2:09:22.7 | 0:23:27.1 | 08:36.2 | 21 | 29:12.6 | 20 | 0:50:13.1 | 22 | 1:12:12.2 | 22 | 1:34:12.6 | 21 | |
22 | diplom | 19 | MICHÁLEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 8. / M40-49 | 2:09:26.5 | 0:23:30.8 | 08:51.6 | 25 | 29:44.4 | 23 | 0:51:08.6 | 23 | 1:13:10.3 | 23 | 1:35:07.1 | 23 | |
23 | diplom | 23 | DUMEK Václav | 1987 | HO Tanvald | 5. / M30-39 | 2:09:29.6 | 0:23:33.9 | 08:20.3 | 20 | 29:01.6 | 17 | 0:50:10.4 | 21 | 1:11:59.6 | 21 | 1:34:16.1 | 22 | |
24 | diplom | 45 | PACHOLÍK JAN | 1980 | RopCzeSki Team Roprachtice | 9. / M40-49 | 2:15:35.5 | 0:29:39.8 | 09:07.9 | 27 | 30:46.6 | 27 | 0:52:34.6 | 26 | 1:14:29.5 | 24 | 1:37:17.3 | 24 | |
25 | diplom | 5 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | eD system Silvini team | 1. / W30-39 | 2:15:35.7 | 0:29:40.0 | 08:36.5 | 22 | 30:01.8 | 24 | 0:52:16.9 | 24 | 1:15:03.5 | 25 | 1:38:29.8 | 25 | |
26 | diplom | 17 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL | 3. / M60+ | 2:17:02.9 | 0:31:07.3 | 08:52.6 | 26 | 30:32.8 | 26 | 0:52:50.1 | 27 | 1:15:40.3 | 27 | 1:38:46.6 | 26 | |
27 | diplom | 27 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 10. / M40-49 | 2:19:44.4 | 0:33:48.8 | 08:49.1 | 24 | 30:07.6 | 25 | 0:52:18.1 | 25 | 1:15:36.8 | 26 | 1:39:32.1 | 27 | |
28 | diplom | 30 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | TJ ČZU Praha | 1. / W40-49 | 2:24:02.4 | 0:38:06.7 | 09:42.6 | 28 | 32:11.9 | 28 | 0:55:07.6 | 28 | 1:18:59.4 | 28 | 1:43:42.8 | 28 | |
29 | diplom | 48 | ZELBA Tomáš | 1969 | --- | 4. / M50-59 | 2:27:48.1 | 0:41:52.5 | 10:46.4 | 36 | 34:57.2 | 35 | 0:58:58.9 | 35 | 1:23:46.4 | 33 | 1:49:01.3 | 32 | |
30 | diplom | 26 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 5. / M50-59 | 2:28:34.6 | 0:42:39.0 | 09:47.6 | 29 | 32:58.6 | 29 | 0:57:18.6 | 29 | 1:22:21.6 | 29 | 1:47:55.0 | 29 | |
31 | diplom | 38 | VOTOČKOVÁ Jára | 1972 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W50+ | 2:28:46.4 | 0:42:50.7 | 10:13.4 | 33 | 33:58.4 | 32 | 0:58:08.6 | 31 | 1:22:56.1 | 30 | 1:48:14.5 | 30 | |
32 | diplom | 33 | DVOŘÁK Jiří | 1958 | - | 4. / M60+ | 2:29:32.4 | 0:43:36.7 | 10:32.4 | 35 | 34:17.9 | 34 | 0:58:13.5 | 32 | 1:23:08.1 | 31 | 1:48:29.3 | 31 | |
33 | diplom | 11 | MADĚROVÁ Michaela | 1980 | eD system Silvini team | 2. / W40-49 | 2:33:07.6 | 0:47:11.9 | 10:08.4 | 32 | 33:57.9 | 31 | 0:58:02.4 | 30 | 1:23:31.9 | 32 | 1:49:44.9 | 33 | |
34 | diplom | 32 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | --- | 6. / M50-59 | 2:34:08.9 | 0:48:13.2 | 09:56.9 | 30 | 33:51.1 | 30 | 0:58:33.8 | 33 | 1:24:14.6 | 34 | 1:51:05.4 | 34 | |
35 | diplom | 25 | SUCHÝ Jiří | 1970 | --- | 7. / M50-59 | 2:35:22.1 | 0:49:26.4 | 09:58.6 | 31 | 34:12.1 | 33 | 0:58:49.6 | 34 | 1:24:40.1 | 35 | 1:51:29.4 | 35 | |
36 | diplom | 35 | KOHLÍČEK Martin | 1971 | X ski school Strážné | 8. / M50-59 | 2:41:05.3 | 0:55:09.6 | 10:19.1 | 34 | 35:33.6 | 36 | 1:01:19.7 | 36 | 1:28:16.1 | 36 | 1:56:16.1 | 36 | |
37 | diplom | 44 | KOVÁŘ Martin | 1998 | Kovadliny | 5. / M18-29 | 2:52:06.5 | 1:06:10.8 | 11:18.6 | 38 | 37:16.3 | 37 | 1:04:32.1 | 37 | 1:33:27.1 | 37 | 2:04:40.1 | 37 | |
38 | diplom | 43 | KOPAL Josef | 1958 | Kčt Desná | 5. / M60+ | 2:52:30.7 | 1:06:35.0 | 11:13.1 | 37 | 38:45.3 | 38 | 1:07:01.8 | 38 | 1:35:58.1 | 38 | 2:05:44.5 | 38 | |
39 | diplom | 36 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | --- | 3. / W40-49 | 2:59:12.7 | 1:13:17.0 | 11:56.6 | 40 | 39:34.1 | 39 | 1:07:47.4 | 39 | 1:37:52.1 | 39 | 2:09:07.5 | 39 | |
40 | diplom | 40 | LORENC František | 1968 | --- | 9. / M50-59 | 3:07:09.5 | 1:21:13.8 | 11:39.1 | 39 | 40:12.2 | 40 | 1:10:47.6 | 41 | 1:42:25.1 | 40 | 2:15:06.8 | 40 | |
41 | diplom | 47 | KOVÁŘ Jaroslav | 1951 | --- | 6. / M60+ | 3:20:26.8 | 1:34:31.1 | 12:32.1 | 41 | 41:01.6 | 41 | 1:10:44.6 | 40 | 1:43:01.6 | 41 | 2:20:09.4 | 41 | |
42 | diplom | 41 | KLAPAL Aleš | 1979 | TRUBIČKY - KAFE Hořice | 11. / M40-49 | 3:37:03.9 | 1:51:08.2 | 13:21.9 | 42 | 47:39.9 | 42 | 1:22:40.4 | 42 | 1:59:22.8 | 42 | 2:37:14.8 | 42 | |
43 | diplom | 51 | KOVÁŘ Dominik | 1996 | --- | 6. / M18-29 | 3:52:38.0 | 2:06:42.3 | 14:26.3 | 43 | 49:18.4 | 43 | 1:25:13.6 | 43 | 2:02:58.5 | 43 | 2:44:53.2 | 43 | |
--- | 1 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Vltava Fund Ski Team | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 6 | MELŠA Zdenda | 1982 | Skilauf Team | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 10 | ROČÁRKOVÁ Adéla | 1986 | Kästle ski | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 22 | HLOUŠEK Jiří | 1979 | RopCzeSkiTeamu | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 28 | DOHALSKÝ Vladimír | 1972 | Ski klub Jilemnice | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | KŘOUSTEK Karel | 1948 | SKI Skuhrov n.B | . / M60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |