KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DATUM : | 4.2.2023 | MÍSTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2092 | GANZONI Cristina | 1975 | SC Maloja | 1:16:19.2 | 0:00:00.0 | 0:06:45.1 | 1 | 0:33:37.2 | 1 | 1:09:25.4 | 1 | ||
2 | diplom | 4085 | BAIER Gloria | 1975 | --- | 1:18:09.2 | 0:01:49.9 | 0:07:19.6 | 3 | 0:35:30.7 | 3 | 1:11:06.0 | 2 | ||
3 | diplom | 4084 | BEDNARZ Agata | 1975 | --- | 1:19:25.1 | 0:03:05.9 | 0:07:17.4 | 2 | 0:35:07.9 | 2 | 1:12:11.6 | 3 | ||
4 | diplom | 2162 | HASMANOVÁ Lenka | 1975 | KOS Slavia Plzeň | 1:20:38.6 | 0:04:19.4 | 0:07:25.4 | 4 | 0:36:18.9 | 4 | 1:13:35.4 | 4 | ||
5 | diplom | 4066 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AN Skimarathon Team | 1:27:22.1 | 0:11:02.9 | 0:08:30.6 | 8 | 0:40:00.9 | 7 | 1:19:31.1 | 5 | ||
6 | diplom | 2286 | ŠIMEČKVÁ Radka | 1977 | SKI Senohraby | 1:28:40.1 | 0:12:20.9 | 0:08:23.4 | 6 | 0:39:55.9 | 6 | 1:20:50.6 | 7 | ||
7 | diplom | 2164 | HAŠKOVÁ Eva | 1973 | Sport Club Plzen | 1:28:54.5 | 0:12:35.3 | 0:08:26.1 | 7 | 0:39:41.5 | 5 | 1:20:41.2 | 6 | ||
8 | diplom | 4072 | VOOGNE Tiina | 1973 | EWK | 1:31:54.5 | 0:15:35.3 | 0:08:30.6 | 8 | 0:40:46.2 | 8 | 1:23:35.5 | 8 | ||
9 | diplom | 2197 | STEINBÜGL Sabine | 1976 | Skiclub Großberg | 1:32:42.3 | 0:16:23.1 | 0:09:22.9 | 12 | 0:41:31.5 | 10 | 1:24:04.3 | 9 | ||
10 | diplom | 2289 | WINKLEROVA Petra | 1976 | --- | 1:36:48.0 | 0:20:28.8 | 0:08:17.1 | 5 | 0:41:17.2 | 9 | 1:27:38.9 | 10 | ||
11 | diplom | 2128 | SCHOTT Claudia | 1976 | Post SV Nürnberg | 1:41:06.2 | 0:24:47.0 | 0:10:12.4 | 14 | 0:46:45.9 | 12 | 1:32:08.7 | 11 | ||
12 | diplom | 2291 | MEIERE Ieva | 1976 | Ziemekurzeme OK | 1:43:41.7 | 0:27:22.5 | 0:09:44.7 | 13 | 0:48:07.9 | 14 | 1:34:19.8 | 12 | ||
13 | diplom | 2350 | LAURIK Karin | 1976 | Sporttravel | 1:44:30.7 | 0:28:11.5 | 0:09:17.9 | 11 | 0:47:28.2 | 13 | 1:35:02.9 | 13 | ||
14 | diplom | 2035 | FUCHS Sabine | 1975 | --- | 1:45:29.2 | 0:29:10.0 | 0:08:48.3 | 10 | 0:46:19.7 | 11 | 1:35:38.4 | 14 | ||
15 | diplom | 4058 | KRUUS Katrin | 1973 | --- | 1:58:51.4 | 0:42:32.2 | 0:11:01.5 | 15 | 0:55:29.2 | 15 | 1:48:02.8 | 15 | ||
16 | diplom | 2433 | RÜDIGER Katja | 1975 | REM Club Berlin | 2:31:02.0 | 1:14:42.8 | 1:02:59.3 | 17 | 1:35:46.3 | 17 | 2:21:53.3 | 16 | ||
17 | diplom | 2288 | QUICOT Christine | 1973 | UNASACEM FRANCE | 3:01:29.3 | 1:45:10.1 | 0:14:55.1 | 16 | 1:18:41.8 | 16 | 2:43:45.6 | 17 | ||
--- | 2037 | KÖLBEL Sandra | 1973 | SC Norweger Annaberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2071 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt Triathlon | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2417 | LEBOWITZ Gretchen | 1973 | Manhattan lynx nordic | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4052 | ZÜGEL Stefanie | 1974 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4055 | BEDNARZ Agata | 1975 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |