KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DATUM : | 4.2.2023 | MÍSTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2411 | MILZ Jakob | 2000 | Ski-Willy Marathon Team Austria | 1. / H 21 | 0:52:18.6 | 0:00:00.0 | 0:04:47.6 | 9 | 0:23:07.4 | 4 | 0:47:36.3 | 1 | ||
2 | diplom | 4001 | LAUERER Jakob | 1998 | SCMK Hirschau | 2. / H 21 | 0:52:18.8 | 0:00:00.2 | 0:04:45.4 | 2 | 0:23:07.0 | 2 | 0:47:36.6 | 2 | ||
3 | diplom | 2466 | POMMER David | 1993 | --- | 3. / H 21 | 0:52:49.1 | 0:00:30.5 | 0:04:47.1 | 6 | 0:23:06.3 | 1 | 0:47:44.3 | 3 | ||
4 | diplom | 2001 | HOIBL Lukas | 2003 | Skiclub Großberg | 1. / J 19 M | 0:53:26.3 | 0:01:07.7 | 0:04:47.4 | 7 | 0:23:07.4 | 3 | 0:48:17.6 | 4 | ||
5 | diplom | 2169 | HOFFMANN Peter | 1989 | Sportcollection Racing Team | 1. / H 31 | 0:54:11.7 | 0:01:53.1 | 0:04:48.4 | 10 | 0:23:41.6 | 6 | 0:48:58.6 | 5 | ||
6 | diplom | 2002 | BECKER Manuel | 1990 | Adidas XCS Team | 2. / H 31 | 0:54:17.0 | 0:01:58.4 | 0:04:45.4 | 2 | 0:23:43.7 | 7 | 0:49:06.1 | 6 | ||
7 | diplom | 2457 | SEYWALD Clements | 2001 | --- | 4. / H 21 | 0:55:00.0 | 0:02:41.4 | 0:04:46.6 | 4 | 0:23:43.9 | 8 | 0:49:45.4 | 8 | ||
8 | diplom | 2446 | ALTENKAMP Lukas | 1987 | --- | 1. / H 36 | 0:55:17.5 | 0:02:58.9 | 0:04:49.6 | 11 | 0:23:44.6 | 9 | 0:49:42.7 | 7 | ||
9 | diplom | 2416 | WERNER Yanik | 1994 | --- | 5. / H 21 | 0:55:38.2 | 0:03:19.6 | 0:04:50.1 | 12 | 0:24:08.4 | 10 | 0:50:20.0 | 9 | ||
10 | diplom | 2467 | FAGERER Korbinian | 2005 | SV Oberteisendorf/BSP Ruhpolding | 1. / J 17 M | 0:56:32.7 | 0:04:14.1 | 0:04:45.1 | 1 | 0:23:40.1 | 5 | 0:50:35.6 | 10 | ||
11 | diplom | 2323 | HOLZER Lukas | 2003 | TSV Rottenbuch | 2. / J 19 M | 0:56:39.5 | 0:04:20.9 | 0:04:54.1 | 17 | 0:24:45.5 | 14 | 0:51:39.3 | 14 | ||
12 | diplom | 2221 | MULZER Severin | 2000 | SC Le | 6. / H 21 | 0:56:40.0 | 0:04:21.4 | 0:04:53.3 | 14 | 0:24:43.1 | 13 | 0:51:38.3 | 11 | ||
13 | diplom | 2272 | LÖW Janik Ole | 2002 | SG Klotzsche e.V. | 7. / H 21 | 0:56:40.3 | 0:04:21.7 | 0:05:02.1 | 22 | 0:24:42.9 | 12 | 0:51:38.3 | 11 | ||
14 | diplom | 2122 | VAN SCHELVE Jonas | 1993 | SLV Ernstberg | 8. / H 21 | 0:57:07.2 | 0:04:48.6 | 0:05:11.9 | 29 | 0:25:17.6 | 18 | 0:52:01.2 | 15 | ||
15 | diplom | 2451 | LENTNER Roland | 1978 | --- | 1. / H 41 | 0:57:08.3 | 0:04:49.7 | 0:04:47.6 | 8 | 0:24:47.9 | 15 | 0:51:39.1 | 13 | ||
16 | diplom | 2475 | IHLE-HANSEN Hakon | 1984 | BSK | 2. / H 36 | 0:57:30.3 | 0:05:11.7 | 0:04:53.4 | 16 | 0:25:00.6 | 16 | 0:52:15.8 | 16 | ||
17 | diplom | 2266 | ABENDROTH Simon | 1986 | Team Germina Prachtregion | 3. / H 36 | 0:57:41.5 | 0:05:22.9 | 0:04:59.4 | 20 | 0:25:05.1 | 17 | 0:52:16.4 | 17 | ||
18 | diplom | 2458 | SCHWABE Jannik | 2004 | --- | 3. / J 19 M | 0:58:38.5 | 0:06:19.9 | 0:05:33.9 | 40 | 0:26:01.6 | 20 | 0:53:18.8 | 18 | ||
19 | diplom | 2374 | STRAIF Josef | 1968 | HWK Racing Gang | 1. / H 51 | 0:58:44.2 | 0:06:25.6 | 0:04:59.1 | 19 | 0:25:26.6 | 19 | 0:53:19.5 | 19 | ||
20 | diplom | 2119 | DÄNNER Philipp | 1995 | SKG Gersfeld | 9. / H 21 | 0:59:23.2 | 0:07:04.6 | 0:05:29.9 | 39 | 0:26:08.1 | 23 | 0:53:53.5 | 20 | ||
21 | diplom | 2459 | SCHÖPF Andreas | 1994 | LC Längenfeld | 10. / H 21 | 0:59:41.5 | 0:07:22.9 | 0:05:03.9 | 23 | 0:26:07.8 | 22 | 0:54:08.2 | 21 | ||
22 | diplom | 4086 | KNIE Christoph | 1984 | Klinikum Traunstein Unfallchirugie | 4. / H 36 | 1:00:12.7 | 0:07:54.1 | 0:04:50.1 | 12 | 0:24:34.1 | 11 | 0:54:18.5 | 22 | ||
23 | diplom | 2454 | LENTSCH Urban | 1994 | Adidas XCS Team | 11. / H 21 | 1:00:18.5 | 0:07:59.9 | 0:04:46.9 | 5 | 0:26:05.5 | 21 | 0:54:33.7 | 23 | ||
24 | diplom | 2273 | DAUBITZ Frans | 2004 | SG Klotzsche e.V. | 4. / J 19 M | 1:00:31.8 | 0:08:13.2 | 0:05:18.1 | 32 | 0:26:25.9 | 26 | 0:55:07.8 | 24 | ||
25 | diplom | 2046 | HÄFFNER Stefan | 1995 | SC Wallgau | 12. / H 21 | 1:00:47.8 | 0:08:29.2 | 0:04:53.4 | 15 | 0:27:02.4 | 35 | 0:55:37.8 | 29 | ||
26 | diplom | 2121 | KRÄMER Fabian | 1999 | TUWI Adenau | 13. / H 21 | 1:00:57.2 | 0:08:38.6 | 0:05:20.1 | 35 | 0:26:59.5 | 33 | 0:55:35.3 | 25 | ||
27 | diplom | 2131 | VOGLER Michael | 1977 | Team Nordic by Nature - Skiwachse Lehmann | 1. / H 46 | 1:01:06.5 | 0:08:47.9 | 0:04:58.9 | 18 | 0:26:21.1 | 24 | 0:55:36.2 | 27 | ||
28 | diplom | 4073 | MORITZ Lukas | 1988 | SC Moosham | 3. / H 31 | 1:01:06.7 | 0:08:48.1 | 0:05:13.9 | 30 | 0:26:24.1 | 25 | 0:55:37.3 | 28 | ||
29 | diplom | 2004 | LÜNEBURG Paul | 1991 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathonteam | 4. / H 31 | 1:01:13.2 | 0:08:54.6 | 0:05:05.1 | 25 | 0:26:38.6 | 28 | 0:55:36.2 | 26 | ||
30 | diplom | 2089 | FISCHER Lorenz | 1993 | Skiclub Prien am Chiemsee | 14. / H 21 | 1:01:35.0 | 0:09:16.3 | 0:05:10.9 | 26 | 0:26:58.9 | 32 | 0:55:58.5 | 31 | ||
31 | diplom | 2161 | KAMARYT Tomas | 1988 | --- | 5. / H 31 | 1:01:42.7 | 0:09:24.1 | 0:05:45.4 | 54 | 0:27:24.6 | 37 | 0:56:12.5 | 33 | ||
32 | diplom | 2393 | TRIFUNOVIC Aleksandar | 1990 | SC Penzberg | 6. / H 31 | 1:01:48.5 | 0:09:29.9 | 0:05:11.1 | 27 | 0:26:26.9 | 27 | 0:55:57.3 | 30 | ||
33 | diplom | 2305 | PAWEL Mirko | 1974 | --- | 2. / H 46 | 1:02:00.7 | 0:09:42.1 | 0:05:18.4 | 33 | 0:26:58.6 | 31 | 0:56:10.3 | 32 | ||
34 | diplom | 2335 | KURDE Mario | 1969 | SC Buntenbock | 2. / H 51 | 1:02:13.9 | 0:09:55.3 | 0:05:39.1 | 49 | 0:27:30.1 | 40 | 0:56:46.8 | 38 | ||
35 | diplom | 2345 | WECHS Claudius | 1991 | SV Hinterstein | 7. / H 31 | 1:02:15.2 | 0:09:56.6 | 0:05:01.9 | 21 | 0:26:40.2 | 29 | 0:56:44.3 | 34 | ||
36 | diplom | 2308 | KRAUTLOHER Simon | 1993 | --- | 15. / H 21 | 1:02:17.4 | 0:09:58.8 | 0:05:54.3 | 61 | 0:27:43.6 | 44 | 0:56:51.8 | 39 | ||
37 | diplom | 2003 | CIPRIAN Stefano | 1972 | sci cai conegliano asd | 3. / H 51 | 1:02:30.2 | 0:10:11.6 | 0:05:11.1 | 27 | 0:27:01.0 | 34 | 0:56:46.3 | 37 | ||
38 | diplom | 2401 | FEURSTEIN Kilian | 1994 | SV Bizau | 16. / H 21 | 1:02:30.9 | 0:10:12.3 | 0:05:35.9 | 43 | 0:27:09.4 | 36 | 0:56:46.2 | 36 | ||
39 | diplom | 2316 | KÜNZLER Markus | 1976 | SC Bezau | 3. / H 46 | 1:02:32.2 | 0:10:13.6 | 0:05:21.6 | 37 | 0:26:55.9 | 30 | 0:56:44.4 | 35 | ||
40 | diplom | 2281 | DICKEL Johannes | 2006 | SC Girkhausen | 2. / J 17 M | 1:03:07.4 | 0:10:48.8 | 0:05:36.4 | 45 | 0:27:28.6 | 39 | 0:57:37.0 | 40 | ||
41 | diplom | 2412 | WETTERLING Max | 1997 | WSV Elbingerode | 17. / H 21 | 1:03:10.2 | 0:10:51.6 | 0:05:54.9 | 64 | 0:28:28.0 | 51 | 0:57:41.2 | 43 | ||
42 | diplom | 2096 | SAKARLJUKIN Alexander | 1979 | --- | 2. / H 41 | 1:03:12.2 | 0:10:53.6 | 0:05:21.4 | 36 | 0:27:32.9 | 42 | 0:57:37.5 | 41 | ||
43 | diplom | 2006 | HEINZELLER Korbinian | 1982 | SV Oberreute | 3. / H 41 | 1:03:17.9 | 0:10:59.3 | 0:05:16.6 | 31 | 0:27:47.6 | 45 | 0:57:43.7 | 46 | ||
44 | diplom | 2399 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | --- | 4. / H 51 | 1:03:17.9 | 0:10:59.3 | 0:05:57.1 | 70 | 0:28:12.6 | 46 | 0:57:43.5 | 45 | ||
45 | diplom | 2317 | STROLZ Christoph | 1964 | WSV Schoppernau | 1. / H 56 | 1:03:22.4 | 0:11:03.8 | 0:05:28.3 | 38 | 0:27:26.4 | 38 | 0:57:38.5 | 42 | ||
46 | diplom | 4090 | GLÜCK Philipp | 1989 | Klinikum Traunstein Unfallchirugie | 8. / H 31 | 1:03:30.4 | 0:11:11.8 | 0:05:38.7 | 47 | 0:27:32.1 | 41 | 0:57:42.7 | 44 | ||
47 | diplom | 2314 | GRITSCH Andreas | 1973 | LLC Längenfeld | 4. / H 46 | 1:03:57.7 | 0:11:39.1 | 0:05:42.4 | 51 | 0:28:16.9 | 48 | 0:57:58.0 | 47 | ||
48 | diplom | 2108 | KILK Ain | 1967 | Eesti Worldloppeti Klubi | 2. / H 56 | 1:04:35.7 | 0:12:17.1 | 0:05:57.1 | 71 | 0:28:24.6 | 50 | 0:58:42.5 | 48 | ||
49 | diplom | 4075 | DISCHER Philipp | 1990 | BC Gengenbach | 9. / H 31 | 1:04:49.2 | 0:12:30.6 | 0:05:36.4 | 45 | 0:28:20.1 | 49 | 0:58:57.0 | 50 | ||
50 | diplom | 4074 | BAIR Wolfgang | 1965 | SC Oberstaufen | 3. / H 56 | 1:04:51.2 | 0:12:32.6 | 0:05:54.3 | 62 | 0:28:15.1 | 47 | 0:58:55.2 | 49 | ||
51 | diplom | 2225 | LUCHSINGER Fridolin | 1956 | Pro Nordic | 1. / H 66 | 1:05:04.2 | 0:12:45.6 | 0:05:55.2 | 66 | 0:28:57.9 | 58 | 0:59:11.5 | 51 | ||
52 | diplom | 2372 | PROKES Christoph | 1993 | --- | 18. / H 21 | 1:05:13.2 | 0:12:54.6 | 0:05:45.9 | 55 | 0:28:40.5 | 55 | 0:59:32.2 | 52 | ||
53 | diplom | 4039 | JACHMANN Michael | 1993 | SC Partenkirchen | 19. / H 21 | 1:05:14.9 | 0:12:56.3 | 0:05:51.9 | 58 | 0:29:09.4 | 59 | 0:59:48.4 | 59 | ||
54 | diplom | 4088 | GELSE Kolja | 1977 | Klinikum Traunstein Unfallchirugie | 5. / H 46 | 1:05:18.5 | 0:12:59.9 | 0:05:39.9 | 50 | 0:28:41.4 | 56 | 0:59:36.4 | 55 | ||
55 | diplom | 2124 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC Norweger Annaberg | 6. / H 46 | 1:05:22.0 | 0:13:03.4 | 0:05:44.6 | 52 | 0:28:39.2 | 54 | 0:59:37.0 | 56 | ||
56 | diplom | 2203 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / H 41 | 1:05:22.2 | 0:13:03.6 | 0:05:52.6 | 59 | 0:28:35.4 | 53 | 0:59:34.4 | 53 | ||
57 | diplom | 2297 | SELIG Steffen | 1974 | --- | 7. / H 46 | 1:05:24.2 | 0:13:05.6 | 0:05:19.9 | 34 | 0:28:33.4 | 52 | 0:59:34.7 | 54 | ||
58 | diplom | 4040 | BUBULA Pawel | 1980 | Skipol.pl | 5. / H 41 | 1:05:39.2 | 0:13:20.6 | 0:05:03.9 | 23 | 0:27:42.9 | 43 | 0:59:38.2 | 57 | ||
59 | diplom | 2473 | MÜLLER Andre | 1972 | Sauerland Ski Team | 5. / H 51 | 1:05:41.7 | 0:13:23.1 | 0:06:26.9 | 93 | 0:29:30.1 | 62 | 0:59:48.2 | 58 | ||
60 | diplom | 2349 | FÜHRLER Severin Sylvester | 1994 | WSV Schlehdorf | 20. / H 21 | 1:06:14.5 | 0:13:55.9 | 0:05:34.6 | 41 | 0:29:14.9 | 61 | 1:00:16.2 | 60 | ||
61 | diplom | 2396 | KÖCHELER Tobias | 2000 | SC Oberstdorf | 21. / H 21 | 1:06:17.0 | 0:13:58.4 | 0:05:54.9 | 65 | 0:28:52.1 | 57 | 1:00:17.2 | 61 | ||
62 | diplom | 2057 | BIRKER Julian | 1996 | --- | 22. / H 21 | 1:06:18.7 | 0:14:00.1 | 0:05:36.1 | 44 | 0:29:12.1 | 60 | 1:00:18.3 | 63 | ||
63 | diplom | 2471 | KRINER Benedikt | 1996 | SC Wallgau | 23. / H 21 | 1:06:21.0 | 0:14:02.4 | 0:05:54.0 | 60 | 0:29:31.7 | 64 | 1:00:19.9 | 64 | ||
64 | diplom | 2077 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 1. / H 61 | 1:06:24.7 | 0:14:06.1 | 0:05:58.6 | 74 | 0:29:30.6 | 63 | 1:00:18.3 | 62 | ||
65 | diplom | 2261 | TRYBULA Jakub | 1989 | --- | 10. / H 31 | 1:07:30.7 | 0:15:12.1 | 0:05:45.4 | 53 | 0:29:39.7 | 67 | 1:01:19.0 | 65 | ||
66 | diplom | 2150 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. | 6. / H 51 | 1:07:46.2 | 0:15:27.6 | 0:05:58.7 | 75 | 0:29:38.1 | 66 | 1:01:32.2 | 66 | ||
67 | diplom | 2300 | KLAUSER Robert | 1979 | SLV Bernau | 6. / H 41 | 1:07:50.0 | 0:15:31.4 | 0:05:35.1 | 42 | 0:29:34.9 | 65 | 1:01:40.5 | 67 | ||
68 | diplom | 4070 | ROGGE Richard | 1963 | SKG Gersfeld | 4. / H 56 | 1:07:52.4 | 0:15:33.8 | 0:06:29.4 | 94 | 0:30:14.4 | 72 | 1:01:56.0 | 68 | ||
69 | diplom | 2005 | KANAVINS Ainis | 1968 | Ssk Bebra | 7. / H 51 | 1:08:10.0 | 0:15:51.4 | 0:05:38.7 | 47 | 0:30:06.4 | 71 | 1:02:18.2 | 75 | ||
69 | diplom | 2321 | CIPRIAN Fausto | 1978 | Sport Auer Obertilliach | 7. / H 41 | 1:08:10.0 | 0:15:51.4 | 0:05:56.6 | 69 | 0:30:06.0 | 70 | 1:02:16.5 | 73 | ||
71 | diplom | 2445 | MICHAELIS Andreas | 1990 | SC Pfortzheim | 11. / H 31 | 1:08:11.2 | 0:15:52.5 | 0:06:23.2 | 90 | 0:30:38.1 | 79 | 1:02:10.0 | 70 | ||
72 | diplom | 2334 | BAIR Jakob | 1994 | --- | 24. / H 21 | 1:08:12.7 | 0:15:54.1 | 0:06:24.2 | 91 | 0:30:36.0 | 78 | 1:02:10.1 | 72 | ||
73 | diplom | 4063 | KISLOV Nikolay | 1976 | --- | 8. / H 46 | 1:08:17.0 | 0:15:58.4 | 0:06:43.6 | 112 | 0:30:42.6 | 80 | 1:02:07.7 | 69 | ||
74 | diplom | 2307 | BÖHME Johannes | 2001 | SV Hermsdorf | 25. / H 21 | 1:08:20.2 | 0:16:01.5 | 0:06:37.2 | 106 | 0:31:25.9 | 85 | 1:02:29.5 | 79 | ||
75 | diplom | 2435 | ERBEN Norbert | 1983 | Team Nordic by Nature - Skiwachse Lehmann | 5. / H 36 | 1:08:25.0 | 0:16:06.4 | 0:07:32.4 | 137 | 0:31:52.2 | 95 | 1:02:10.0 | 71 | ||
76 | diplom | 2388 | REJZEK Matej | 2005 | Eintracht Braunschweig Wintersport | 3. / J 17 M | 1:08:29.0 | 0:16:10.4 | 0:05:55.9 | 68 | 0:30:01.5 | 68 | 1:02:17.0 | 74 | ||
77 | diplom | 2193 | TOLD Thomas | 1962 | Schiclub Tannheimer Tal | 2. / H 61 | 1:08:34.0 | 0:16:15.4 | 0:05:59.6 | 76 | 0:30:01.6 | 69 | 1:02:27.2 | 77 | ||
78 | diplom | 2400 | MEUSBURGER Christoph | 1979 | SC Lingenau | 8. / H 41 | 1:08:39.7 | 0:16:21.1 | 0:05:57.1 | 72 | 0:30:18.1 | 73 | 1:02:27.2 | 78 | ||
79 | diplom | 2322 | BASSELER Micha | 1976 | Team Skiwachse Lehmann Nordic by Nature | 9. / H 46 | 1:08:41.5 | 0:16:22.8 | 0:05:51.1 | 57 | 0:30:19.9 | 74 | 1:02:26.0 | 76 | ||
80 | diplom | 2021 | CRUSIUS Moritz | 1993 | Bergwacht Oberammergau | 26. / H 21 | 1:09:02.2 | 0:16:43.6 | 0:05:55.4 | 67 | 0:30:32.1 | 77 | 1:02:52.5 | 81 | ||
81 | diplom | 2168 | FREUND Bernd | 1970 | --- | 8. / H 51 | 1:09:03.2 | 0:16:44.6 | 0:06:33.1 | 99 | 0:30:46.4 | 81 | 1:02:44.6 | 80 | ||
82 | diplom | 2200 | UMLA Felix | 1996 | --- | 27. / H 21 | 1:09:29.2 | 0:17:10.6 | 0:06:14.4 | 81 | 0:30:27.4 | 75 | 1:03:24.0 | 83 | ||
83 | diplom | 2312 | DREHER Frederic | 1995 | --- | 28. / H 21 | 1:09:36.2 | 0:17:17.5 | 0:06:10.6 | 78 | 0:30:28.6 | 76 | 1:03:16.7 | 82 | ||
84 | diplom | 2429 | SCHIRRMEISTER Alexander | 1992 | Skiclub Oker/Harz | 12. / H 31 | 1:10:01.2 | 0:17:42.6 | 0:06:37.9 | 108 | 0:31:06.1 | 83 | 1:03:45.1 | 84 | ||
85 | diplom | 2328 | MALTSEV Dmitrij | 2001 | --- | 29. / H 21 | 1:10:07.7 | 0:17:49.0 | 0:06:17.1 | 83 | 0:31:25.5 | 84 | 1:04:16.7 | 85 | ||
86 | diplom | 2230 | EWALD Christian | 1972 | SRC Heimbach Weis and Lillehammer Skkiclub | 9. / H 51 | 1:10:33.7 | 0:18:15.1 | 0:06:29.6 | 95 | 0:31:46.9 | 94 | 1:04:32.4 | 86 | ||
87 | diplom | 2236 | LAZUR Luděk | 1979 | Ski Nordic Mariánaké Lázně | 9. / H 41 | 1:10:36.7 | 0:18:18.1 | 0:06:33.9 | 101 | 0:31:32.4 | 90 | 1:04:35.2 | 89 | ||
88 | diplom | 2360 | WAHL Lutz | 2007 | Ski Klub Wunderthausen | 1. / J 16 M | 1:10:40.9 | 0:18:22.3 | 0:06:12.6 | 80 | 0:30:47.4 | 82 | 1:04:32.6 | 87 | ||
89 | diplom | 4071 | CORVIN Stefan | 1966 | LG Mettenheim | 5. / H 56 | 1:10:46.7 | 0:18:28.1 | 0:06:19.4 | 85 | 0:31:27.1 | 87 | 1:04:34.6 | 88 | ||
90 | diplom | 2144 | RÖMHILD Dirk | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz e.V. | 10. / H 51 | 1:10:47.4 | 0:18:28.8 | 0:06:19.9 | 86 | 0:31:52.4 | 96 | 1:04:38.2 | 91 | ||
91 | diplom | 2342 | KÜNZLER Stefan | 1977 | --- | 10. / H 46 | 1:10:50.2 | 0:18:31.6 | 0:06:35.9 | 103 | 0:31:26.4 | 86 | 1:04:35.4 | 90 | ||
92 | diplom | 2352 | EIDLOTH Luca | 2002 | --- | 30. / H 21 | 1:11:44.7 | 0:19:26.1 | 0:08:26.8 | 187 | 0:33:18.0 | 115 | 1:05:35.3 | 97 | ||
93 | diplom | 2093 | ANDERSEN Kjell | 1964 | SC Maloja | 6. / H 56 | 1:11:45.1 | 0:19:26.5 | 0:06:22.3 | 88 | 0:31:30.6 | 89 | 1:05:29.9 | 94 | ||
94 | diplom | 2304 | LESCHE Philipp | 1991 | --- | 13. / H 31 | 1:11:45.4 | 0:19:26.8 | 0:08:00.9 | 166 | 0:33:15.4 | 111 | 1:05:31.6 | 95 | ||
95 | diplom | 2267 | HOUDEK Vladimir | 1979 | --- | 10. / H 41 | 1:11:46.2 | 0:19:27.6 | 0:06:36.6 | 104 | 0:32:13.6 | 101 | 1:05:36.5 | 98 | ||
96 | diplom | 2049 | EICK Colin | 1970 | IF Froy | 11. / H 51 | 1:11:47.4 | 0:19:28.8 | 0:05:57.4 | 73 | 0:31:33.1 | 92 | 1:05:28.9 | 93 | ||
97 | diplom | 2409 | GULDEN Björn | 1965 | Adidas | 7. / H 56 | 1:11:55.9 | 0:19:37.3 | 0:06:14.9 | 82 | 0:31:28.4 | 88 | 1:05:05.4 | 92 | ||
98 | diplom | 2437 | CUSINI Giulio | 1971 | --- | 12. / H 51 | 1:12:16.4 | 0:19:57.8 | 0:06:35.6 | 102 | 0:32:16.4 | 102 | 1:05:50.5 | 99 | ||
99 | diplom | 2309 | DREHER Claus | 1970 | --- | 13. / H 51 | 1:12:16.4 | 0:19:57.8 | 0:06:33.7 | 100 | 0:31:53.6 | 97 | 1:05:51.2 | 100 | ||
100 | diplom | 2383 | HAIM Stefan | 1972 | LT Innside Schwaz | 14. / H 51 | 1:12:17.4 | 0:19:58.8 | 0:06:48.4 | 116 | 0:32:05.9 | 98 | 1:05:51.4 | 101 |