KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DATUM : | 4.2.2023 | MÍSTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | 23 km | # | 31 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 173 | FURRER Martin | 1962 | Toko Racing Team | 2:08:59.0 | 0:00:00.0 | 04:39.8 | 1 | 25:13.8 | 1 | 0:54:39.2 | 1 | 1:07:02.4 | 1 | 1:29:35.5 | 1 | 2:02:42.0 | 1 | ||
2 | diplom | 158 | SIMEON Erick | 1961 | USSE | 2:28:44.8 | 0:19:45.8 | 05:37.0 | 2 | 29:16.5 | 2 | 1:02:13.5 | 2 | 1:15:37.4 | 2 | 1:43:12.0 | 2 | 2:20:56.7 | 2 | ||
3 | diplom | 77 | BIRCHER Martin | 1959 | --- | 2:41:06.3 | 0:32:07.3 | 05:59.3 | 4 | 32:04.6 | 4 | 1:08:33.9 | 3 | 1:23:24.0 | 3 | 1:53:19.8 | 3 | 2:33:13.4 | 3 | ||
4 | diplom | 128 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski Nordic Mariánaké Lázně | 2:44:13.3 | 0:35:14.2 | 05:47.1 | 3 | 31:42.5 | 3 | 1:08:54.9 | 4 | 1:24:28.7 | 4 | 1:54:59.3 | 4 | 2:36:01.8 | 4 | ||
5 | diplom | 412 | HAGG Martin | 1962 | KoppaMala e.V. | 2:44:34.5 | 0:35:35.5 | 06:46.0 | 7 | 34:11.8 | 5 | 1:10:59.3 | 5 | 1:26:25.5 | 5 | 1:56:39.5 | 5 | 2:36:43.5 | 5 | ||
6 | diplom | 390 | ERIKSSON Leif | 1959 | PWT | 2:47:31.3 | 0:38:32.2 | 07:26.5 | 16 | 35:04.6 | 7 | 1:12:44.1 | 6 | 1:28:56.5 | 7 | 2:00:01.0 | 7 | 2:39:50.9 | 6 | ||
7 | diplom | 151 | BOULZAT Bernard | 1958 | USSE | 2:49:58.8 | 0:40:59.7 | 07:05.6 | 9 | 36:05.9 | 10 | 1:13:57.1 | 8 | 1:29:22.0 | 8 | 1:59:51.5 | 6 | 2:41:21.1 | 7 | ||
8 | diplom | 314 | AKHMETDINOV Vitaly | 1961 | Stone Island XC | 2:50:18.0 | 0:41:18.9 | 07:08.5 | 11 | 35:16.3 | 8 | 1:13:05.7 | 7 | 1:28:53.0 | 6 | 2:00:12.8 | 8 | 2:41:56.2 | 8 | ||
9 | diplom | 274 | SOLIGNAC Hervé | 1958 | Bauges Ski Nordique | 2:52:18.5 | 0:43:19.4 | 07:22.9 | 15 | 36:10.2 | 11 | 1:13:59.4 | 9 | 1:30:17.5 | 9 | 2:01:57.0 | 9 | 2:43:58.6 | 9 | ||
10 | diplom | 78 | BIRCHER Willi | 1960 | --- | 2:53:24.0 | 0:44:24.9 | 06:30.5 | 5 | 34:52.5 | 6 | 1:13:59.7 | 10 | 1:30:45.5 | 10 | 2:03:28.3 | 10 | 2:45:31.8 | 10 | ||
11 | diplom | 409 | ARVO Raja | 1961 | --- | 2:54:27.2 | 0:45:28.2 | 07:28.5 | 17 | 36:11.8 | 12 | 1:15:03.8 | 11 | 1:31:15.2 | 11 | 2:03:36.0 | 11 | 2:46:06.8 | 11 | ||
12 | diplom | 35 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 2:56:48.7 | 0:47:49.6 | 06:40.5 | 6 | 40:12.1 | 19 | 1:19:26.8 | 15 | 1:35:53.3 | 14 | 2:07:00.6 | 13 | 2:48:18.6 | 12 | ||
13 | diplom | 159 | TITTEL Gerd | 1960 | Sauerland Ski Team | 2:57:42.2 | 0:48:43.2 | 07:21.6 | 14 | 37:31.3 | 13 | 1:17:29.6 | 13 | 1:33:50.0 | 12 | 2:06:19.6 | 12 | 2:48:51.5 | 13 | ||
14 | diplom | 230 | VON CORSWANT Christian | 1959 | Göteborgs skidklubb | 2:58:14.7 | 0:49:15.7 | 06:59.5 | 8 | 35:58.6 | 9 | 1:17:19.1 | 12 | 1:35:39.3 | 13 | 2:08:24.8 | 14 | 2:50:21.8 | 14 | ||
15 | diplom | 290 | ANDERSEN Per Oskar | 1961 | IL Forsok | 3:10:06.4 | 1:01:07.3 | 07:16.5 | 13 | 37:57.1 | 15 | 1:19:37.1 | 16 | 1:39:06.8 | 16 | 2:15:29.1 | 16 | 2:59:55.5 | 15 | ||
16 | diplom | 354 | ECHAZU Marcelo Oscar | 1960 | Club andino ushuaia | 3:11:31.2 | 1:02:32.1 | 07:38.8 | 18 | 37:54.8 | 14 | 1:18:59.7 | 14 | 1:37:04.5 | 15 | 2:13:29.1 | 15 | 3:01:17.9 | 16 | ||
17 | diplom | 70 | HARPER Roger | 1960 | --- | 3:16:34.3 | 1:07:35.3 | 07:09.8 | 12 | 38:36.6 | 16 | 1:25:26.3 | 19 | 1:45:20.8 | 19 | 2:23:10.1 | 19 | 3:07:44.1 | 17 | ||
18 | diplom | 69 | TORMONDSEN John | 1958 | --- | 3:16:35.4 | 1:07:36.3 | 07:08.3 | 10 | 38:42.1 | 17 | 1:25:24.3 | 18 | 1:45:18.0 | 18 | 2:23:03.6 | 18 | 3:07:44.5 | 18 | ||
19 | diplom | 180 | CHEVRAND Jacques | 1960 | --- | 3:20:40.3 | 1:11:41.3 | 08:23.3 | 23 | 42:33.1 | 20 | 1:28:59.1 | 20 | 1:47:32.8 | 20 | 2:23:46.1 | 20 | 3:10:10.6 | 19 | ||
20 | diplom | 136 | OEHLER Thomas | 1962 | Radhof Mössingen | 3:24:34.8 | 1:15:35.8 | 07:39.3 | 19 | 39:49.1 | 18 | 1:23:05.3 | 17 | 1:40:55.5 | 17 | 2:15:54.1 | 17 | 3:14:02.6 | 20 | ||
21 | diplom | 197 | MAGDINIER Jean-Luc | 1959 | UNASACEM FRANCE | 3:27:32.0 | 1:18:33.0 | 08:00.3 | 20 | 45:04.6 | 24 | 1:29:50.7 | 21 | 1:49:33.6 | 22 | 2:29:32.6 | 22 | 3:17:59.5 | 21 | ||
22 | diplom | 209 | WENZEL Falk | 1962 | BSV 68 Sebnitz e.V. | 3:27:36.0 | 1:18:37.0 | 08:58.0 | 27 | 46:19.6 | 26 | 1:32:58.0 | 25 | 1:52:56.3 | 25 | 2:31:06.9 | 25 | 3:18:15.0 | 22 | ||
23 | diplom | 215 | LAAMANEN Kari | 1961 | --- | 3:28:11.5 | 1:19:12.5 | 08:09.0 | 21 | 43:44.8 | 22 | 1:31:14.5 | 24 | 1:51:55.8 | 24 | 2:30:15.6 | 24 | 3:18:32.3 | 23 | ||
24 | diplom | 161 | LE GALLIC Jean-Marc | 1960 | Equipe UNASACEM FRANCE | 3:29:39.5 | 1:20:40.5 | 08:32.5 | 24 | 43:56.1 | 23 | 1:29:53.6 | 22 | 1:49:48.5 | 23 | 2:29:33.4 | 23 | 3:19:03.5 | 25 | ||
25 | diplom | 172 | HEGLAND Knut | 1960 | Kobenhavns skiklub | 3:29:48.8 | 1:20:49.7 | 08:35.0 | 25 | 45:20.6 | 25 | 1:33:34.0 | 26 | 1:54:20.8 | 26 | 2:33:23.9 | 26 | 3:20:37.4 | 26 | ||
26 | diplom | 156 | PERRIN Gilles | 1961 | USSE | 3:30:17.8 | 1:21:18.7 | 08:22.5 | 22 | 43:23.8 | 21 | 1:29:53.6 | 23 | 1:49:12.5 | 21 | 2:26:53.4 | 21 | 3:18:55.5 | 24 | ||
27 | diplom | 205 | KASTENHUBER Martin | 1962 | SV Neukirchen | 3:45:35.7 | 1:36:36.6 | 09:20.0 | 32 | 47:57.3 | 30 | 1:39:16.7 | 28 | 2:02:23.3 | 29 | 2:46:44.0 | 28 | 3:35:37.3 | 27 | ||
28 | diplom | 178 | RAMSTÖTTER Johann | 1959 | SV Neukirchen | 3:47:47.4 | 1:38:48.4 | 09:36.7 | 34 | 47:51.1 | 29 | 1:39:18.7 | 29 | 2:02:25.8 | 30 | 2:47:15.7 | 29 | 3:37:02.9 | 28 | ||
29 | diplom | 104 | SCHICK Marcus | 1960 | TSV Gräfelfing | 3:51:24.9 | 1:42:25.8 | 08:50.3 | 26 | 46:42.1 | 27 | 1:35:50.7 | 27 | 1:57:28.8 | 27 | 2:41:37.9 | 27 | 3:38:31.1 | 29 | ||
30 | diplom | 264 | ROTH Frederik | 1961 | Zuoz Club | 3:54:05.6 | 1:45:06.6 | 09:04.4 | 30 | 48:31.3 | 31 | 1:44:17.6 | 31 | 2:05:51.3 | 31 | 2:52:28.9 | 31 | 3:44:05.3 | 30 | ||
31 | diplom | 236 | BRABEC Pavel | 1962 | Hydrotechnik Ski Klub | 3:57:19.6 | 1:48:20.5 | 09:19.8 | 31 | 47:12.8 | 28 | 1:39:36.2 | 30 | 2:02:17.8 | 28 | 2:47:57.4 | 30 | 3:45:02.1 | 31 | ||
32 | diplom | 344 | BERION Michel | 1961 | --- | 4:02:25.1 | 1:53:26.0 | 09:01.8 | 29 | 53:45.1 | 34 | 1:45:42.3 | 32 | 2:09:48.6 | 32 | 2:55:38.2 | 32 | 3:51:17.5 | 32 | ||
33 | diplom | 89 | VETTER Georg | 1961 | TSV Karlstadt | 4:06:17.1 | 1:57:18.0 | 09:01.5 | 28 | 52:54.4 | 33 | 1:49:45.6 | 34 | 2:14:02.8 | 33 | 3:02:36.2 | 33 | 3:54:52.5 | 33 | ||
34 | diplom | 352 | BEIER Andreas | 1959 | Bergwacht Tambach-Dietharz | 4:17:48.2 | 2:08:49.2 | 09:42.0 | 35 | 52:29.8 | 32 | 1:48:20.9 | 33 | 2:16:07.1 | 34 | 3:03:07.8 | 34 | 4:03:03.4 | 34 | ||
35 | diplom | 275 | ANGERER Norbert | 1960 | --- | 4:21:46.7 | 2:12:47.7 | 10:38.8 | 36 | 57:29.4 | 36 | 1:55:35.0 | 35 | 2:19:46.4 | 35 | 3:07:35.5 | 36 | 4:08:08.1 | 35 | ||
36 | diplom | 339 | BROGARD Dominique | 1962 | --- | 4:26:01.7 | 2:17:02.6 | 09:32.0 | 33 | 54:49.9 | 35 | 1:55:53.3 | 36 | 2:20:13.9 | 36 | 3:07:03.2 | 35 | 4:13:03.1 | 36 | ||
--- | 206 | ROINAT Jacques | 1962 | UNASACEM FRANCE | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 20 | DETLEF Schütz | 1961 | Hohburger SV 1990 | DNF | --- | 07:32.1 | --- | 41:20.8 | --- | 1:26:49.1 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 12 | DÜR Harald | 1960 | Schwalbe Radsport vor dem Arlberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 22 | WOHLWEND Lukas | 1961 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 74 | PROF. DR. BÜSCHING Thilo Christian | 1962 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 225 | SIREVAG Sigurd | 1961 | Sandnes IL | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 248 | DE BAKKER Toine | 1961 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |