KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DATUM : | 4.2.2023 | MÍSTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 2 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 57 | GRITSCH Linus | 2013 | LLC Längenfeld | 1. / S 10 M | 0:14:57.4 | 0:00:00.0 | --- | --- | ||
2 | diplom | 77 | ECHTER Valentin | 2013 | SC Partenkirchen | 2. / S 10 M | 0:14:58.4 | 0:00:00.9 | --- | --- | ||
3 | diplom | 60 | MUTSCHELLER Bastian | 2014 | WSV Isny | 1. / S 9 M | 0:14:59.4 | 0:00:01.9 | --- | --- | ||
4 | diplom | 53 | GEISSLER Lewy | 2012 | SWV Lauchhammer | 1. / S 11 M | 0:15:00.1 | 0:00:02.7 | --- | --- | ||
5 | diplom | 73 | GRABO Xaver | 2012 | SC Partenkirchen | 2. / S 11 M | 0:16:19.6 | 0:01:22.2 | --- | --- | ||
6 | diplom | 76 | GRÄTZ Hanni | 2013 | SC Partenkirchen | 1. / S 10 W | 0:17:09.1 | 0:02:11.7 | --- | --- | ||
7 | diplom | 61 | REJZKOVA Adela | 2012 | Eintracht Braunschweig Wintersport | 1. / S 11 W | 0:17:38.3 | 0:02:40.9 | --- | --- | ||
8 | diplom | 54 | GEISSLER Nike | 2013 | SWV Lauchhammer | 2. / S 10 W | 0:17:39.9 | 0:02:42.4 | --- | --- | ||
9 | diplom | 71 | CHUPAKHINA Aglaya | 2012 | --- | 2. / S 11 W | 0:18:36.4 | 0:03:38.9 | --- | --- | ||
10 | diplom | 62 | VOGT Jakob | 2012 | SkiClub Oberammergau | 3. / S 11 M | 0:18:54.3 | 0:03:56.9 | --- | --- | ||
11 | diplom | 68 | OISCHINGER Isabella | 2014 | SkiClub Oberammergau | 1. / S 9 W | 0:18:56.4 | 0:03:58.9 | --- | --- | ||
12 | diplom | 82 | LIDL Anna | 2014 | SC Partenkirchen | 2. / S 9 W | 0:19:00.6 | 0:04:03.2 | --- | --- | ||
13 | diplom | 72 | RODRIGUEZ Sebastian | 2012 | --- | 4. / S 11 M | 0:19:14.9 | 0:04:17.4 | --- | --- | ||
14 | diplom | 74 | DILLEMUTH Daniel | 2012 | SC Partenkirchen | 5. / S 11 M | 0:19:38.9 | 0:04:41.4 | --- | --- | ||
15 | diplom | 81 | STROBEL Fiona | 2014 | SC Partenkirchen | 3. / S 9 W | 0:20:26.4 | 0:05:28.9 | --- | --- | ||
16 | diplom | 56 | GERSTENGARBE Malte | 2014 | SC Willingen | 2. / S 9 M | 0:20:46.1 | 0:05:48.6 | --- | --- | ||
17 | diplom | 78 | SPONSEL Fanny | 2013 | SC Partenkirchen | 3. / S 10 W | 0:21:14.3 | 0:06:16.9 | --- | --- | ||
18 | diplom | 79 | ERD Emma | 2013 | SC Partenkirchen | 4. / S 10 W | 0:22:05.3 | 0:07:07.9 | --- | --- | ||
19 | diplom | 51 | DOWNS Darby | 2013 | --- | 5. / S 10 W | 0:22:25.1 | 0:07:27.7 | --- | --- | ||
20 | diplom | 67 | CULLAN Keira | 2012 | SkiClub Oberammergau | 3. / S 11 W | 0:22:34.1 | 0:07:36.6 | --- | --- | ||
21 | diplom | 66 | HEILAND Eva | 2012 | SkiClub Oberammergau | 4. / S 11 W | 0:22:53.3 | 0:07:55.9 | --- | --- | ||
22 | diplom | 70 | KRISAM Helena | 2012 | TSV Rottenbuch | 5. / S 11 W | 0:23:34.6 | 0:08:37.1 | --- | --- | ||
23 | diplom | 55 | ROHDE Tim | 2014 | SC Gaißach | 3. / S 9 M | 0:24:27.1 | 0:09:29.6 | --- | --- | ||
24 | diplom | 84 | MÜLLER Lara | 2014 | SC Partenkirchen | 4. / S 9 W | 0:25:11.3 | 0:10:13.9 | --- | --- | ||
25 | diplom | 83 | HANN Johannes | 2014 | SC Partenkirchen | 4. / S 9 M | 0:25:16.3 | 0:10:18.9 | --- | --- | ||
26 | diplom | 59 | BAUER Jakob | 2013 | TSV Oberammergau | 3. / S 10 M | 0:25:54.6 | 0:10:57.1 | --- | --- | ||
27 | diplom | 75 | SALFNER Josephine | 2013 | SC Partenkirchen | 6. / S 10 W | 0:25:58.1 | 0:11:00.6 | --- | --- | ||
28 | diplom | 86 | WÜNSCH Christian | 2014 | SC Partenkirchen | 5. / S 9 M | 0:27:06.6 | 0:12:09.1 | --- | --- | ||
29 | diplom | 63 | VOGT Marlies | 2014 | SkiClub Oberammergau | 5. / S 9 W | 0:27:09.8 | 0:12:12.4 | --- | --- | ||
30 | diplom | 88 | SALFNER Luis | 2015 | SC Partenkirchen | 1. / S 8 M | 0:28:05.0 | 0:13:07.6 | --- | --- | ||
31 | diplom | 85 | JANKA Veronika | 2014 | SC Partenkirchen | 6. / S 9 W | 0:28:11.5 | 0:13:14.1 | --- | --- | ||
32 | diplom | 58 | KLEIN Benno | 2014 | --- | 6. / S 9 M | 0:28:38.3 | 0:13:40.9 | --- | --- | ||
33 | diplom | 87 | WANISCH Carlotta | 2014 | SC Partenkirchen | 7. / S 9 W | 0:29:47.0 | 0:14:49.6 | --- | --- | ||
34 | diplom | 64 | GLETTENBERG Johanna | 2014 | SkiClub Oberammergau | 8. / S 9 W | 0:31:20.3 | 0:16:22.9 | --- | --- | ||
35 | diplom | 3006 | CIASTON Jakub | 2012 | --- | 6. / S 11 M | 0:31:26.3 | 0:16:28.8 | --- | --- | ||
36 | diplom | 65 | HÄCKER Elias | 2014 | SkiClub Oberammergau | 7. / S 9 M | 0:31:54.5 | 0:16:57.1 | --- | --- | ||
37 | diplom | 90 | TRETTIN Paula | 2012 | Monte Artureo | 6. / S 11 W | 0:37:20.5 | 0:22:23.1 | --- | --- | ||
38 | diplom | 91 | BOHMANN Matilda | 2013 | --- | 7. / S 10 W | 0:38:48.2 | 0:23:50.8 | --- | --- | ||
39 | diplom | 89 | NEU Teresa | 2015 | TSV Oberammergau | 1. / S 8 W | 0:43:38.4 | 0:28:41.0 | --- | --- | ||
--- | 52 | OLEJNIK Harriet | 2012 | --- | . / S 11 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 69 | VOIGTMANN Emilia | 2013 | TSV Rottenbuch | . / S 10 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 80 | MIKENDA Simon Nanda | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 M | DNS | --- | --- | --- |