KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DATUM : | 4.2.2023 | MÍSTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | 121 | NEU Ferdinand | 2018 | TSV Oberammergau | . / S 5 M | Registered | --- | ||
--- | 151 | ECHTER Valentin | 2013 | SC Partenkirchen | . / S 10 M | Registered | --- | ||
--- | 152 | SUTTNER Hannes | 2013 | TSV Altenau | . / S 10 M | Registered | --- | ||
--- | 153 | LACHNER Valentin | 2013 | TSV Altenau | . / S 10 M | Registered | --- | ||
--- | 154 | PETER Theresa | 2013 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | Registered | --- | ||
--- | 155 | SALFNER Josephine | 2013 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | Registered | --- | ||
--- | 156 | SPONSEL Fanny | 2013 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | Registered | --- | ||
--- | 157 | ERD Emma | 2013 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | Registered | --- | ||
--- | 158 | MIKENDA Simon Nanda | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 M | Registered | --- | ||
--- | 159 | MÜLLER Lara | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 W | Registered | --- | ||
--- | 160 | WANISCH Carlotta | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 W | Registered | --- | ||
--- | 161 | FIPPL Caja | 2014 | TSV Altenau | . / S 9 W | Registered | --- | ||
--- | 162 | GERLOFF Eva-Lotte | 2016 | SC Partenkirchen | . / S 7 W | Registered | --- | ||
--- | 163 | BEMDANER Antonia | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 M | Registered | --- | ||
--- | 164 | VISKUPOVA Emma | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 W | Registered | --- | ||
--- | 165 | PALOMINO Valentina | 2014 | SC Partenkirchen | . / S 9 W | Registered | --- | ||
--- | 166 | SPONSEL Luis | 2015 | SC Partenkirchen | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 167 | PALOMINO Yuna | 2015 | SC Partenkirchen | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 168 | BEMDANER Magdalena | 2015 | SC Partenkirchen | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 169 | ERD Annie | 2016 | SC Partenkirchen | . / S 7 M | Registered | --- | ||
--- | 170 | SALFNER Quirin | 2016 | SC Partenkirchen | . / S 7 M | Registered | --- | ||
--- | 171 | RUPPENTHAL Alois | 2015 | SkiClub Oberammergau | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 172 | HUPPMANN Johannes | 2015 | SkiClub Oberammergau | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 173 | SALFNER Luis | 2015 | SC Partenkirchen | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 174 | KRATZ Jakob | 2015 | TSV Altenau | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 175 | KLEIN Toni | 2015 | TSV Altenau | . / S 8 M | Registered | --- | ||
--- | 176 | HEIDRICH Amalia | 2015 | TSV Rottenbuch | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 177 | SUTTNER Marina | 2015 | TSV Altenau | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 178 | STROBL Chidera | 2015 | TSV Altenau | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 179 | ZIRNGIBL Sylvia | 2015 | TSV Altenau | . / S 8 W | Registered | --- | ||
--- | 180 | KLEIN Robin | 2016 | --- | . / S 7 M | Registered | --- | ||
--- | 181 | VOIGTMANN Sophia | 2016 | TSV Rottenbuch | . / S 7 W | Registered | --- | ||
--- | 182 | SCHWARZ Katharina | 2016 | TSV Altenau | . / S 7 W | Registered | --- | ||
--- | 183 | ROHDE Matti | 2017 | --- | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 184 | SCHMID Xaver | 2017 | --- | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 185 | KRACKE Katharina | 2017 | TSV Rottenbuch | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 186 | KUBETSCHKA Elena | 2017 | TSV Rottenbuch | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 187 | ZIRNGIBL Thomas | 2017 | TSV Altenau | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 188 | ZIRNGIBL Tobias | 2017 | TSV Altenau | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 189 | STÜCKL Lena | 2017 | TSV Rottenbuch | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 190 | KUBETSCHKA Karina | 2017 | TSV Rottenbuch | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 191 | LIDL Simon | 2016 | SC Partenkirchen | . / S 7 M | Registered | --- | ||
--- | 192 | STROBEL Sarah | 2017 | SC Partenkirchen | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 193 | HANN Theresa | 2017 | SC Partenkirchen | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 194 | PETER Helena | 2017 | SC Partenkirchen | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 195 | VISKUP Dominik | 2017 | SC Partenkirchen | . / S 6 M | Registered | --- | ||
--- | 196 | MÜLLER Louis | 2018 | SC Partenkirchen | . / S 5 M | Registered | --- | ||
--- | 197 | BOHMANN Matilda | 2013 | --- | . / S 10 W | Registered | --- | ||
--- | 198 | GERSTENGARBE Tilda | 2017 | SC Willingen | . / S 6 W | Registered | --- | ||
--- | 199 | MATOLIN Evo | 2018 | --- | . / S 5 M | Registered | --- | ||
--- | 200 | PONGRATZ Jakob | 2014 | TSV Oberammergau | . / S 9 M | Registered | --- | ||
--- | 201 | PONGRATZ Marinus | 2016 | TSV Oberammergau | . / S 7 M | Registered | --- | ||
--- | 202 | VASILEVA Victoria | 2016 | --- | . / S 7 W | Registered | --- |