Serial : serie logo

Predator Winter Weekend Eduard 2019

cross
DATUM :26 - 27.1.2019 ORT :Biatlonový areál Eduard, Krušné hory

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
RAJNIAK Michal
OCRA Slovakia Family
SVK 1:45:57.1 0:00:00.0
2.
CHRAPPA Richard
OCRA Slovakia Family
SVK 1:54:29.2 0:08:32.1
3.
TEUFNER Stefan
AUT 1:59:11.5 0:13:14.4
4.
KREJČÍ Pavel
Predator Gym Team
CZE 2:00:54.9 0:14:57.8
5.
RŮŽEK Pavel
Gladiators Elite
CZE 2:04:31.6 0:18:34.5
6.
TRAEXLER Martin
GER 2:05:35.6 0:19:38.5
7.
DUCHOŇ Mišo
OCRA Slovakia Family
SVK 2:07:27.6 0:21:30.5
8.
SVOBODA Martin
Spartan gym elite
CZE 2:12:20.0 0:26:22.9
9.
RŮŽEK Vojtěch
Gladiators Elite
CZE 2:12:22.4 0:26:25.3
10.
PEŠEK Petr
AF Team
CZE 2:14:02.0 0:28:04.9
11.
CIMLER Jiří
Gladiators Elite
CZE 2:16:24.7 0:30:27.6
12.
SETTELE Stefan
MIT Tough Team Germany
GER 2:18:07.6 0:32:10.5
13.
MALIHA Vít
CZE 2:19:30.6 0:33:33.5
14.
ŠKVOR Jan
CZE 2:20:05.2 0:34:08.1
15.
STEPHAN Voigt
GER 2:20:50.8 0:34:53.7
16.
ERNST Günter
Celtic Warrior
AUT 2:22:28.9 0:36:31.8
17.
MAURER Mario
Celtic Warrior
AUT 2:23:30.5 0:37:33.4
18.
BABÁK Josef
TANTRUM MONSTRA
CZE 2:24:55.7 0:38:58.6
19.
PROKOP Miroslav
Predator Gym Team
CZE 2:29:49.0 0:43:51.9
20.
MALIHA Roman
CZE 2:30:47.6 0:44:50.5
21.
VOPASEK Miroslav
Gladiators Elite
CZE 2:31:46.3 0:45:49.2
22.
SIMON Thonon
BEL 2:31:47.1 0:45:50.0
23.
BRÄHMIG Mattes
GER 2:32:06.2 0:46:09.1
24.
NOHEJL Martin
AF Team
CZE 2:33:47.0 0:47:49.9
25.
BERAN Lukáš
Spartan gym elite
CZE 2:36:04.5 0:50:07.4
26.
LEVÝ Štěpán
CZE 2:37:00.1 0:51:03.0
27.
LENOIR Cyril
BEL 2:38:23.2 0:52:26.1
28.
VOLÁK Adam
Predator Gym Team
CZE 2:38:32.2 0:52:35.1
29.
ERNST Thomas
AUT 2:40:49.5 0:54:52.4
30.
BODMER Marc
Munich Elite Warriors
GER 2:41:00.2 0:55:03.1
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
AF Team
CZE 2:22:46.9 0:00:00.0
2.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF Team
CZE 2:25:18.8 0:02:31.9
3.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 2:31:02.0 0:08:15.1
4.
FIALOVÁ Lenka
Predator Gym Team
CZE 2:41:03.4 0:18:16.5
5.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators Elite
CZE 2:42:12.0 0:19:25.1
6.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZE 2:44:05.4 0:21:18.5
7.
LONKOVÁ Magdalena
Barbarian Extreme Team
CZE 2:47:22.7 0:24:35.8
8.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 2:48:54.4 0:26:07.5
9.
MÁLKOVÁ Kristýna
Spartan gym elite
CZE 2:51:28.9 0:28:42.0
10.
TOCHÁČKOVÁ Tereza
Barbarian Extreme Team
CZE 2:52:01.8 0:29:14.9
11.
BŘÍZOVÁ Jana
Predator Gym Team
CZE 2:52:54.9 0:30:08.0
12.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team
CZE 2:58:14.3 0:35:27.4
13.
DVOŘÁKOVÁ Veronika
Predator Workout Brno ELITE
CZE 3:02:15.1 0:39:28.2
14.
MACANOVÁ Zuzana
AF Team
CZE 3:03:04.0 0:40:17.1
15.
BIRGIT Demmel
Munich Elite Warriors
GER 3:08:28.4 0:45:41.5
16.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 3:09:09.9 0:46:23.0
17.
LUCIE Martin
BEL 3:19:32.8 0:56:45.9
18.
ŘEŽÁBKOVÁ Monika
Predator Gym Team
CZE 3:20:42.3 0:57:55.4
19.
HÄMMERLE Verena
GER 3:21:00.2 0:58:13.3
20.
MARK Pamela
Celtic Warrior
AUT 3:21:13.3 0:58:26.4
21.
FLORE Martin
BEL 3:23:25.7 1:00:38.8
22.
PROKOPOVÁ Denisa
Predator Gym Team
CZE 3:24:19.1 1:01:32.2
23.
RASLOVÁ Marie
Bootcamp Team
CZE 3:25:39.5 1:02:52.6
24.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 3:32:59.6 1:10:12.7
25.
VLČKOVÁ Lenka
CZE 3:38:43.8 1:15:56.9
26.
BEDNÁŘOVÁ Hana
Spartan gym elite
CZE 3:55:12.2 1:32:25.3
27.
ŠTYRCOVÁ Erika
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 4:01:28.2 1:38:41.3
28.
VALOVÁ Linda
Barbarian Extreme Team
CZE 4:05:09.5 1:42:22.6
29.
KVÍDEROVÁ Eva
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 4:14:21.4 1:51:34.5
30.
ZLOCHOVÁ Viktorie
CZE 4:19:40.7 1:56:53.8
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HANYK Lukáš
CZE 1:50:25.5 0:00:00.0
2.
ŠEDA Radek
CZE 1:50:49.8 0:00:24.3
3.
PODZIMEK Jakub
CZE 1:53:50.9 0:03:25.4
4.
VEPŘEK Karel
CZE 1:54:49.0 0:04:23.5
5.
KUČERA Petr
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 1:56:24.8 0:05:59.3
6.
HANÁČEK Michal
CZE 1:59:30.0 0:09:04.5
7.
MALOŇ Tomáš
CZE 2:01:10.0 0:10:44.5
8.
DIBLÍK Jan
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:01:50.2 0:11:24.7
9.
ALT Dominik
CZE 2:01:58.8 0:11:33.3
10.
TEPLÍK Petr
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:02:44.7 0:12:19.2
11.
ŘEZÁČ Matěj
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:04:06.1 0:13:40.6
12.
ŘEHOŘ Zdeněk
SRTG Strupčice
CZE 2:05:13.3 0:14:47.8
13.
CÍCH Rastislav
SVK 2:05:52.7 0:15:27.2
14.
ŠNOPL Vít
CZE 2:07:13.8 0:16:48.3
15.
JOSKA Vladislav
CZE 2:07:55.0 0:17:29.5
16.
POSPÍCHAL Jan
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:07:58.8 0:17:33.3
17.
KLEMENT Oldřich
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:08:13.8 0:17:48.3
18.
HOUDEK Pavel
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:08:56.5 0:18:31.0
19.
VEPŘEK Martin
OCR Runners Šumperk
CZE 2:09:54.3 0:19:28.8
20.
ŠANDO Adam
CZE 2:10:04.1 0:19:38.6
21.
ŠANDO Ondřej
CZE 2:10:07.1 0:19:41.6
22.
KLIMPL Zdeněk
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:11:08.2 0:20:42.7
23.
RIŇÁK Libor
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:11:29.3 0:21:03.8
24.
LETÁČEK Radek
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:11:35.2 0:21:09.7
25.
SURÝ Martin
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:14:47.5 0:24:22.0
26.
KOPŘIVA Martin
BOOTCAMP TEAM JELITA
CZE 2:15:23.0 0:24:57.5
27.
ROUBÍK Lukáš
Mutějovický válec
CZE 2:15:33.1 0:25:07.6
28.
TROUSIL Honza
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:16:24.1 0:25:58.6
29.
DRÁBEK Lukáš
Ásgardians
CZE 2:16:54.4 0:26:28.9
30.
JANDA Martin
CZE 2:19:17.1 0:28:51.6
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HÁJKOVÁ Alena
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:05:31.6 0:00:00.0
2.
POHLOVÁ Jana
Predator Workout Brno
CZE 2:21:28.6 0:15:57.0
3.
FEJTOVÁ Zuzana
CZE 2:27:49.7 0:22:18.1
4.
RŮŽKOVÁ Anna
CZE 2:29:19.8 0:23:48.2
5.
POKORNÁ Kateřina
Predator Workout Brno
CZE 2:29:41.0 0:24:09.4
6.
POLOCZKOVÁ Natálie
CZE 2:31:20.1 0:25:48.5
7.
DRÁBKOVÁ Veronika
OCR Runners Šumperk
CZE 2:35:15.3 0:29:43.7
8.
HAJNIŠOVÁ Pavla
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:36:12.1 0:30:40.5
9.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 2:36:55.1 0:31:23.5
10.
SMUTNÁ Veronika
CZE 2:37:36.5 0:32:04.9
11.
LIEBEZEITOVÁ Eva
Mutějovický válec
CZE 2:40:36.5 0:35:04.9
12.
SOMMERFELT Miriam
GER 2:40:37.8 0:35:06.2
13.
RUDKOVÁ Kristýna
CZE 2:41:46.8 0:36:15.2
14.
VACKOVÁ Tereza
CZE 2:43:16.2 0:37:44.6
15.
KLIMEŠOVÁ Zuzka
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:45:34.7 0:40:03.1
16.
KORYTOVÁ Kateřina
LionsTeamOCR
CZE 2:46:05.5 0:40:33.9
17.
PTÁČKOVÁ Jana
CZE 2:48:18.5 0:42:46.9
18.
BALÁŽOVÁ Sabina
Mukačevo
CZE 2:48:19.6 0:42:48.0
19.
JIRÁSKOVÁ Šárka
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 2:48:29.0 0:42:57.4
20.
ŠIBOROVÁ Kristýna
Predator Workout Kladno
CZE 2:48:43.1 0:43:11.5
21.
SCHLUBECK Carolin
OCR Bierathletics
GER 2:49:00.7 0:43:29.1
22.
DANIELAK Gosia
POL 2:49:54.9 0:44:23.3
23.
JEŘÁBKOVÁ Petra
CZE 2:50:45.0 0:45:13.4
24.
SOBOTKOVÁ Iva
SRTG Čelákovice
CZE 2:53:40.1 0:48:08.5
25.
KUTÍLKOVÁ Kateřina
SRTG Most
CZE 2:54:46.9 0:49:15.3
26.
ZIMOVÁ Zdeňka
CZE 2:55:53.2 0:50:21.6
27.
MILOTOVÁ Petra
CZE 2:55:57.9 0:50:26.3
28.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 2:56:01.6 0:50:30.0
29.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 2:56:02.2 0:50:30.6
30.
PEŠKOVÁ Denisa
Crossgym
CZE 2:57:23.1 0:51:51.5
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
RŮŽEK Pavel
Gladiators Elite
CZE 0:45:59.4 0:00:00.0
2.
TEUFNER Stefan
Celtic Warrior
AUT 0:46:11.3 0:00:11.9
3.
CHRAPPA Richard
OCRA Slovakia Family
SVK 0:47:13.7 0:01:14.3
4.
PEŠEK Petr
AF Team
CZE 0:47:52.8 0:01:53.4
5.
BABÁK Josef
TANTRUM MONSTRA
CZE 0:48:18.1 0:02:18.7
6.
CIMLER Jiří
Gladiators Elite
CZE 0:49:31.7 0:03:32.3
7.
MALIHA Vít
CZE 0:49:56.9 0:03:57.5
8.
ČERNÝ Jakub
TANTRUM MONSTRA
CZE 0:50:21.5 0:04:22.1
9.
SVOBODA Martin
Spartan gym elite
CZE 0:50:34.7 0:04:35.3
10.
SCHRÖPFER Martin
TANTRUM MONSTRA
CZE 0:50:53.3 0:04:53.9
11.
MALIHA Roman
CZE 0:51:33.5 0:05:34.1
12.
ČERNÝ Martin
TANTRUM MONSTRA
CZE 0:51:40.3 0:05:40.9
13.
SETTELE Stefan
MIT Tough Team Germany
GER 0:52:06.8 0:06:07.4
14.
RŮŽEK Vojtěch
Gladiators Elite
CZE 0:52:34.1 0:06:34.7
15.
BERAN Lukáš
Spartan gym elite
CZE 0:53:57.6 0:07:58.2
16.
BRÄHMIG Mattes
GER 0:54:18.3 0:08:18.9
17.
VOPASEK Miroslav
Gladiators Elite
CZE 0:54:19.9 0:08:20.5
18.
PROČKA Peter
Spartan gym elite
CZE 0:54:47.9 0:08:48.5
19.
SCHWARZ Ernst
Aus ERZ
GER 0:56:03.2 0:10:03.8
20.
CHRISTIAN Wedig
GER 0:56:34.5 0:10:35.1
21.
TREMETZBERGER Manuel
AUT 0:56:40.4 0:10:41.0
22.
RAMBERGER Christian
Celtic Warrior
AUT 0:56:46.7 0:10:47.3
23.
KADRMAS Marek
CZE 0:56:49.4 0:10:50.0
24.
MAURER Mario
Celtic Warrior
AUT 0:57:15.3 0:11:15.9
25.
GSCHWANDTL Robert
Celtic Warrior
AUT 0:57:38.3 0:11:38.9
26.
ZOLTÁN Bölcs
HUN 0:58:43.7 0:12:44.3
27.
JEŽEK Jakub
Predator Workout Brno ELITE
CZE 0:58:44.6 0:12:45.2
28.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 0:59:26.1 0:13:26.7
29.
BEYREUTHER Jan
Aus ERZ
GER 0:59:45.8 0:13:46.4
30.
RIEDEL Marco
Aus ERZ
GER 0:59:51.4 0:13:52.0
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
AF Team
CZE 0:50:33.8 0:00:00.0
2.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
AF Team
CZE 0:53:27.0 0:02:53.2
3.
CSERNÁK Enikő
HUN 0:54:14.8 0:03:41.0
4.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators Elite
CZE 0:55:59.5 0:05:25.7
5.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZE 0:57:08.2 0:06:34.4
6.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 0:58:07.2 0:07:33.4
7.
STEJSKALOVÁ Barbora
CZE 1:01:13.7 0:10:39.9
8.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team
CZE 1:02:58.0 0:12:24.2
9.
MÁLKOVÁ Kristýna
Spartan gym elite
CZE 1:03:32.3 0:12:58.5
10.
NĚMCOVÁ Sandra
AF Team
CZE 1:04:28.6 0:13:54.8
11.
LONKOVÁ Magdalena
Barbarian Extreme Team
CZE 1:08:34.7 0:18:00.9
12.
MARK Pamela
Celtic Warrior
AUT 1:14:55.7 0:24:21.9
13.
VLČKOVÁ Lenka
CZE 1:16:17.1 0:25:43.3
14.
KLÁŠTERKOVÁ Gabriela
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 1:17:34.6 0:27:00.8
15.
SVOBODOVÁ Eva
CZE 1:24:53.6 0:34:19.8
16.
BEDNÁŘOVÁ Hana
Spartan gym elite
CZE 1:27:49.1 0:37:15.3
17.
JÍROVCOVÁ Petra
CZE 1:30:33.4 0:39:59.6
18.
ŠTYRCOVÁ Erika
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 1:32:02.6 0:41:28.8
19.
KVÍDEROVÁ Eva
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 1:36:41.8 0:46:08.0
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
PODZIMEK Jakub
HLS TEAM
CZE 0:37:56.0 0:00:00.0
2.
HANYK Lukáš
CZE 0:38:48.6 0:00:52.6
3.
JOSKA Vladislav
CZE 0:43:09.6 0:05:13.6
4.
ALT Dominik
CZE 0:43:35.9 0:05:39.9
5.
MALOŇ Tomáš
CZE 0:43:49.6 0:05:53.6
6.
KUČERA Petr
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:44:43.7 0:06:47.7
7.
DOUBEK Milan
HLS TEAM
CZE 0:45:16.2 0:07:20.2
8.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 0:45:35.8 0:07:39.8
9.
ŠEDA Radek
CZE 0:46:07.9 0:08:11.9
10.
SALABA Michal
NERO
CZE 0:46:09.5 0:08:13.5
11.
VEPŘEK Martin
OCR Runners Šumperk
CZE 0:46:14.8 0:08:18.8
12.
SOUKUP Ladislav
HLS TEAM
CZE 0:46:20.3 0:08:24.3
13.
ŘEZÁČ Matěj
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:46:24.4 0:08:28.4
14.
TEPLÍK Petr
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:46:34.3 0:08:38.3
15.
RICHTER Lukáš
CZE 0:46:43.0 0:08:47.0
16.
DIBLÍK Jan
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:46:57.1 0:09:01.1
17.
SURÝ Martin
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:47:14.0 0:09:18.0
18.
ŠANDO Ondřej
CZE 0:47:35.4 0:09:39.4
19.
ŠANDO Adam
CZE 0:47:38.2 0:09:42.2
20.
KOPŘIVA Martin
BOOTCAMP TEAM JELITA
CZE 0:47:51.1 0:09:55.1
21.
TYL Lukáš
SRTG Olomouc
CZE 0:48:03.6 0:10:07.6
22.
BINDR Lukáš
Predator Workout Příbram
CZE 0:48:10.7 0:10:14.7
23.
PANITZ Erich
Wild Snails
CZE 0:48:18.1 0:10:22.1
24.
LÖFFLER Erik
CZE 0:48:45.9 0:10:49.9
25.
KABÁT Jan
Fun Fighters
CZE 0:49:32.4 0:11:36.4
26.
GAJDOŠ Jan
Crossgym
CZE 0:49:59.8 0:12:03.8
27.
MÍČA Josef
Ultimátní krabice
CZE 0:50:04.8 0:12:08.8
28.
MIHULA Lukáš
CZE 0:50:17.6 0:12:21.6
29.
WACKER Lukáš
Ásgardians
CZE 0:50:18.5 0:12:22.5
30.
SOUČEK Michal
LionsTeamOCR
CZE 0:50:27.8 0:12:31.8
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
HÁJKOVÁ Alena
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 0:45:40.7 0:00:00.0
2.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 0:52:31.4 0:06:50.7
3.
DRÁBKOVÁ Veronika
OCR Runners Šumperk
CZE 0:53:28.7 0:07:48.0
4.
POHLOVÁ Jana
Predator Workout Brno
CZE 0:55:01.7 0:09:21.0
5.
BUTOROVÁ Lenka
Predator Workout Brno
CZE 0:55:58.6 0:10:17.9
6.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 0:56:00.3 0:10:19.6
7.
DOLEŽELOVÁ Lenka
Predator Gym Team
CZE 0:56:20.3 0:10:39.6
8.
FAULOVÁ Jana
CZE 0:58:50.0 0:13:09.3
9.
ROUBALOVÁ Jana
CZE 1:00:07.0 0:14:26.3
10.
CHÝLOVÁ Petra
Fun Fighters
CZE 1:00:14.9 0:14:34.2
11.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 1:00:28.4 0:14:47.7
12.
KORYTOVÁ Kateřina
LionsTeamOCR
CZE 1:01:28.4 0:15:47.7
13.
SOMMERFELT Miriam
GER 1:01:32.1 0:15:51.4
14.
SOBOTKOVÁ Iva
SRTG Čelákovice
CZE 1:01:40.5 0:15:59.8
15.
KUTÍLKOVÁ Kateřina
SRTG Most
CZE 1:02:19.8 0:16:39.1
16.
DOSTÁLOVÁ Kateřina
SRTG Čelákovice
CZE 1:02:39.2 0:16:58.5
17.
RŮŽKOVÁ Anna
CZE 1:02:39.4 0:16:58.7
18.
PEŠKOVÁ Denisa
Crossgym
CZE 1:02:41.7 0:17:01.0
19.
MÍŠKOVÁ Tereza
SRTG Olomouc
CZE 1:02:54.3 0:17:13.6
20.
BROŽOVÁ Kateřina
CZE 1:03:10.9 0:17:30.2
21.
RAMPÍROVÁ Petra
CZE 1:03:46.1 0:18:05.4
22.
SCHLUBECK Carolin
OCR Bierathletics
GER 1:03:51.0 0:18:10.3
23.
MOTTLOVÁ Daniela
RSáci z Predator workout Příbram
CZE 1:03:52.7 0:18:12.0
24.
RYLKOVÁ Kateřina
CZE 1:04:10.7 0:18:30.0
25.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 1:04:39.0 0:18:58.3
26.
HAJNIŠOVÁ Pavla
Predátor Workout Ústí-Děčín
CZE 1:05:31.4 0:19:50.7
27.
KUROPATNICKÁ Zuzana
SRTG Čelákovice
CZE 1:05:45.2 0:20:04.5
28.
KRUPIČKOVÁ Jana
Lightning team
CZE 1:05:53.1 0:20:12.4
29.
KOSNAROVÁ Petra
Lightning team
CZE 1:05:58.4 0:20:17.7
30.
WALTERA Michaela
Lightning team
CZE 1:05:58.9 0:20:18.2

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.