ABB MTB CUP
DATUM : | 25.5.2019 | ORT : | Jablonec nad Nisou |
---|
ONLINE-ERGEBNISSE + DIPLOME
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | NESVADBA Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 2:03:27.4 | 0:00:00.0 |
2. | MORAVEK Tomáš |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:07:02.6 | 0:03:35.1 |
3. | RŮŽIČKA Zbyněk |
SKI PAUDERA Staré Splavy |
CZE | 2:07:17.4 | 0:03:49.9 |
4. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:10:01.3 | 0:06:33.9 |
5. | STRNAD Jiří |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:10:03.1 | 0:06:35.6 |
6. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:12:53.6 | 0:09:26.1 |
7. | PECHOUT Matěj |
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda |
CZE | 2:13:51.4 | 0:10:23.9 |
8. | PLAŠIL Jiří |
TREK Bontrager by KURsport |
CZE | 2:14:22.9 | 0:10:55.4 |
9. | STRNAD Aleš |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:15:23.3 | 0:11:55.9 |
10. | BENDA Michal |
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda |
CZE | 2:16:30.1 | 0:13:02.6 |
11. | SCHOLZE Patrick |
Bad-Bikers Mtb-sport E.v. |
GER | 2:16:30.6 | 0:13:03.1 |
12. | HEINZE Thomas |
BohemianCoffeeHouse |
CZE | 2:16:46.4 | 0:13:18.9 |
13. | JIŘENA Pavel |
AMULET ROHOZEC Team |
CZE | 2:17:07.5 | 0:13:40.0 |
14. | STRAKOŠ Jan |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 2:17:42.6 | 0:14:15.1 |
15. | ŠULC David |
Dexter Cycling |
CZE | 2:17:50.3 | 0:14:22.9 |
16. | ZEMAN David |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 2:18:58.0 | 0:15:30.5 |
17. | BREDLER Matyáš Jiří |
TJ AŠ ML.BOLESLAV |
CZE | 2:19:24.2 | 0:15:56.8 |
18. | TRUHLÁŘ Jakub |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 2:20:41.6 | 0:17:14.1 |
19. | KOPKA Jan |
Wide Bike |
CZE | 2:21:04.1 | 0:17:36.6 |
20. | SCHMIER Petr |
CZE | 2:21:16.2 | 0:17:48.7 | |
21. | KUČERA Radek |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:21:17.0 | 0:17:49.5 |
22. | BAKO Josef |
KUPKOLO.CZ |
CZE | 2:22:12.4 | 0:18:45.0 |
23. | STRÁNSKÝ Jiří |
SK UNITHERM |
CZE | 2:24:56.7 | 0:21:29.2 |
24. | KAFKA Jiří |
HS ČIMIČI |
CZE | 2:27:10.3 | 0:23:42.8 |
25. | MIKULÁŠ Martin |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 2:27:24.2 | 0:23:56.7 |
26. | LES Martin |
KOS Plzeň |
CZE | 2:29:50.3 | 0:26:22.8 |
27. | KYSELA Patrik |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:30:20.7 | 0:26:53.3 |
28. | PODRAZIL Tomáš |
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY |
CZE | 2:30:33.5 | 0:27:06.0 |
29. | SKRBEK Jan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:31:44.7 | 0:28:17.3 |
30. | SVATOŠ Václav |
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY |
CZE | 2:32:31.4 | 0:29:03.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. |
CZE | 2:32:42.4 | 0:00:00.0 |
2. | MÁLKOVÁ Jana |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 2:43:03.2 | 0:10:20.7 |
3. | MATOUŠKOVÁ Michaela |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 2:49:28.0 | 0:16:45.5 |
4. | TUČKOVÁ Monika |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:50:26.4 | 0:17:43.9 |
5. | PODOUBSKÁ Veronika |
CZE | 3:21:09.9 | 0:48:27.4 | |
6. | BROŽOVÁ Michaela |
CZE | 3:26:01.9 | 0:53:19.4 | |
7. | BARTOŠOVÁ Barbora |
Bez Formy |
CZE | 4:01:43.5 | 1:29:01.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MATOUŠEK Jan |
Česká Lípa |
CZE | 1:14:15.0 | 0:00:00.0 |
2. | VEVERKA Václav |
KC Kooperativa |
CZE | 1:16:58.4 | 0:02:43.4 |
3. | PÁVEK Matyáš |
CZE | 1:16:59.1 | 0:02:44.1 | |
4. | BERKA Jan |
Team CykloTrener |
CZE | 1:17:07.4 | 0:02:52.4 |
5. | PUŠMAN Petr |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:19:18.6 | 0:05:03.6 |
6. | JIRÁK Karel |
Tri club Česká Lípa |
CZE | 1:19:50.6 | 0:05:35.6 |
7. | KOČÍ Štěpán |
Jaroslav Kulhavý cycling team |
CZE | 1:19:51.9 | 0:05:36.8 |
8. | TULACH Lukáš |
CZE | 1:19:52.9 | 0:05:37.8 | |
9. | ŠTĚDRÝ Daniel |
Trans Brdy |
CZE | 1:20:00.9 | 0:05:45.8 |
10. | LISIČAN Petr |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:20:37.6 | 0:06:22.6 |
11. | KOVÁŘ Petr |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 1:21:09.6 | 0:06:54.6 |
12. | BRADNA Václav |
KCL Kooperativa – Svijany |
CZE | 1:21:33.8 | 0:07:18.8 |
13. | MÁLEK Tomáš |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 1:22:54.9 | 0:08:39.8 |
14. | ŠUTA Jiří |
CZE | 1:25:28.8 | 0:11:13.8 | |
15. | TUŽ Jiří |
Ski klub Jablonec n.N. |
CZE | 1:26:01.6 | 0:11:46.6 |
16. | SLAVÍK Vojtěch |
Všelibice |
CZE | 1:26:04.3 | 0:11:49.3 |
17. | OSWALD Jan |
Mimoň |
CZE | 1:26:55.8 | 0:12:40.8 |
18. | BĚLECKÝ Petr |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 1:26:56.5 | 0:12:41.5 |
19. | KOČÍ Martin |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:27:26.7 | 0:13:11.7 |
20. | HÁJEK Matěj |
SKP JBC |
CZE | 1:28:46.3 | 0:14:31.3 |
21. | NAGY Josef |
Glede Team |
CZE | 1:28:47.3 | 0:14:32.3 |
22. | ŽIVNÝ Pavel |
KCL Kooperativa-Svijany |
CZE | 1:29:18.5 | 0:15:03.5 |
23. | PIŽL Jan |
CZE | 1:29:19.3 | 0:15:04.3 | |
24. | OSWALD Jan |
KC Kooperativa |
CZE | 1:29:27.0 | 0:15:12.0 |
25. | KUŘE Matěj |
Trutnov trails |
CZE | 1:29:37.8 | 0:15:22.7 |
26. | MARTAN Matyáš |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:29:49.0 | 0:15:34.0 |
27. | MIKOVEC Lukáš |
LML-CYCLING.com |
CZE | 1:30:52.8 | 0:16:37.8 |
28. | POLÁK Matyáš |
Kc Kooperativa Jablonec N.n. |
CZE | 1:31:22.0 | 0:17:07.0 |
29. | ČUMPELÍK Marek |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:31:25.1 | 0:17:10.1 |
30. | KOPAL Robert |
BEKO BIKE TEAM |
CZE | 1:32:13.5 | 0:17:58.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SIXTOVÁ Anna |
ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE |
CZE | 1:32:45.0 | 0:00:00.0 |
2. | SLANCOVÁ Anna |
ZP Cyklo Profi Corratec Team |
CZE | 1:34:42.0 | 0:01:56.9 |
3. | PINDÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 1:36:55.6 | 0:04:10.5 | |
4. | PRŮCHOVÁ Petra |
ALFEX ČECHY CYKLOBENDA |
CZE | 1:40:56.4 | 0:08:11.4 |
5. | VEIDLOVÁ Lucie |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 1:44:05.4 | 0:11:20.4 |
6. | JANOVSKÁ Lenka |
EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:44:24.4 | 0:11:39.3 |
7. | PUŠOVÁ Michaela |
CZE | 1:45:41.1 | 0:12:56.1 | |
8. | BARTŮŇKOVÁ Andrea |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:46:00.7 | 0:13:15.6 |
9. | HENDRYCHOVÁ Anežka |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:47:19.3 | 0:14:34.3 |
10. | MATOUŠKOVÁ Markéta |
BTK EURO BIKE Praha |
CZE | 1:48:58.3 | 0:16:13.3 |
11. | SMETANOVÁ Barbora |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:50:56.3 | 0:18:11.3 |
12. | ŠUBRTOVÁ Gabriela |
H.O.P. |
CZE | 1:51:18.6 | 0:18:33.6 |
13. | MASAŘÍKOVÁ Gabriela |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:52:22.6 | 0:19:37.6 |
14. | KURFIŘTOVÁ Natálie |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:52:25.1 | 0:19:40.1 |
15. | KOVÁŘOVÁ Jana |
Herby Serv6 |
CZE | 1:52:47.3 | 0:20:02.3 |
16. | SVOBODOVÁ Agáta |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:54:15.9 | 0:21:30.8 |
17. | PAVLŮ Kateřina |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:54:42.0 | 0:21:57.0 |
18. | HARTYCHOVÁ Klára |
CZE | 1:55:20.1 | 0:22:35.1 | |
19. | OKLAMČÁKOVÁ Anna |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 1:56:42.9 | 0:23:57.8 |
20. | WOLFOVÁ Sylva |
CZE | 1:58:09.6 | 0:25:24.6 | |
21. | WEBEROVÁ Ivana |
CZE | 1:58:50.7 | 0:26:05.7 | |
22. | CENDELÍNOVÁ Jana |
CZE | 2:00:28.5 | 0:27:43.4 | |
23. | BURGERMEISTEROVÁ Lucie |
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda |
CZE | 2:01:17.1 | 0:28:32.0 |
24. | DUŠKOVÁ Anna |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 2:02:14.6 | 0:29:29.5 |
25. | VALENTOVÁ Ivanka |
Freeba racing team |
CZE | 2:02:15.3 | 0:29:30.3 |
26. | KYSELOVÁ Denisa |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 2:03:17.6 | 0:30:32.5 |
27. | JARŮŠKOVÁ Lenka |
CZE | 2:04:37.2 | 0:31:52.2 | |
28. | PESNIČÁKOVÁ Kristýna |
Česká mincovna |
CZE | 2:06:19.4 | 0:33:34.3 |
29. | KAŠPAROVÁ Michaela |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 2:06:32.9 | 0:33:47.9 |
30. | FIEDLEROVÁ Eliška |
SKP Kornspitz Jablonec n/N |
CZE | 2:06:40.2 | 0:33:55.1 |