ONLINE-ERGEBNISSE
Offizielle Ergebnisse
- Elite Men / U23
- Elite Men - U23
- Elite Women / U23
- Elite Women U23
- Junioři
- Juniorky
- Masters
- Expert
- Kadeti
- Kadetky
- Žáci II
- Žákyně II
- Žáci I
- Žákyně I
- Technická dovednost - žáci 2
- Technická dovednost - žákyně 2
- Technická dovednost - žáci 1
- Technická dovednost - žákyně 1
- Kluci 9-10 let
- Holky 9-10 let
- Kluci 7-8 let
- Holky 7-8 let
- Kluci 5-6 let
- Holky 5-6 let
- Kluci 3-4 roky
- Holky 3-4 roky
- Odrážedla kluci
- Odrážedla holky
Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | WAWAK Bartlomiej |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:39:50.8 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:39:54.2 | 0:00:03.4 |
3. | HELTA Filip |
SGR SPECIALIZED |
POL | 1:42:48.2 | 0:02:57.4 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
Kross Bikeranch team |
CZE | 1:42:50.5 | 0:02:59.7 |
5. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:42:54.5 | 0:03:03.7 |
6. | KOBES Lukáš |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:43:10.5 | 0:03:19.7 |
7. | ULÍK Matěj |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:44:05.7 | 0:04:14.9 |
8. | JELÍNEK Josef |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:45:13.2 | 0:05:22.4 |
9. | KULHAVÝ Jaroslav |
Jaroslav Kulhavý Cycling Team |
CZE | 1:46:12.2 | 0:06:21.4 |
10. | VOBECKÝ Zdeněk |
FANY CYCLING TEAM |
CZE | 1:46:17.4 | 0:06:26.6 |
11. | ŠEVCŮ Tomáš |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:47:21.2 | 0:07:30.4 |
12. | SKÁLA Jaromír |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:48:16.4 | 0:08:25.6 |
13. | SIBILLE Vincent |
TEAM VOSGES VTT |
FRA | 1:48:33.4 | 0:08:42.6 |
14. | BERTRAND Ugo |
TEAM VOSGES VTT |
FRA | 1:48:45.7 | 0:08:54.9 |
15. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:49:49.9 | 0:09:59.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODGÓRSKA Aleksandra |
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team |
POL | 1:33:29.9 | 0:00:00.0 |
2. | CZECZINKAROVÁ Jana |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 1:35:00.4 | 0:01:30.4 |
3. | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka |
Slovak National team |
SVK | 1:35:17.9 | 0:01:47.9 |
4. | HEIGL Nadja |
KTM Alchemist Racing Team |
AUT | 1:37:46.4 | 0:04:16.4 |
5. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:39:09.1 | 0:05:39.1 |
6. | ZIOLKOWSKA Michalina |
Cst 7r Mtb Team |
POL | 1:39:27.1 | 0:05:57.1 |
7. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:39:35.6 | 0:06:05.6 |
8. | DROZDZIOK Marlena |
KM SPORT PRO TEAM |
POL | 1:40:00.1 | 0:06:30.1 |
9. | PICHLÍKOVÁ Jana |
KROSS Bike Ranch team |
CZE | 1:40:46.3 | 0:07:16.4 |
10. | CIERLUK Karolina |
Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto Leszno |
POL | 1:42:47.8 | 0:09:17.9 |
11. | URBANOVÁ Martina |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 1:43:30.1 | 0:10:00.1 |
12. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:44:05.8 | 0:10:35.9 |
13. | KUČEROVÁ Monika |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:44:31.0 | 0:11:01.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:09:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:10:56.1 | 0:01:42.4 |
3. | PAULECHOVÁ Radka |
Slovenský reprezentačný tím |
SVK | 1:11:40.6 | 0:02:26.9 |
4. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 1:11:55.1 | 0:02:41.4 |
5. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:14.3 | 0:05:00.6 |
6. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 1:14:57.8 | 0:05:44.1 |
7. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:15:16.8 | 0:06:03.1 |
8. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:15:46.0 | 0:06:32.4 |
9. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:18:02.0 | 0:08:48.4 |
10. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:20:24.2 | 0:11:10.6 |
11. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 1:22:20.2 | 0:13:06.6 |
12. | MORAWE Meike |
RC Dresden/ r2-bike.com MTN CREW |
GER | 1:22:33.0 | 0:13:19.3 |
13. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:24:37.2 | 0:15:23.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:26:47.7 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:27:06.9 | 0:00:19.2 |
3. | PLESKAČOVÁ Natálie |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:27:59.9 | 0:01:12.2 |
4. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:28:31.4 | 0:01:43.7 |
5. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:28:54.2 | 0:02:06.4 |
6. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 0:29:57.6 | 0:03:09.9 |
7. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:12.9 | 0:03:25.2 |
8. | PŮBALOVÁ Nela |
TJ AŠ ML.BOLESLAV |
CZE | 0:30:25.4 | 0:03:37.7 |
9. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
KC Kooperativa Jablonec |
CZE | 0:30:36.4 | 0:03:48.7 |
10. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:30:37.9 | 0:03:50.2 |
11. | ŠMÍDOVÁ Adéla |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:30:43.4 | 0:03:55.7 |
12. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:30:47.6 | 0:03:59.9 |
13. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:30:49.9 | 0:04:02.2 |
14. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:30:50.9 | 0:04:03.2 |
15. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:54.4 | 0:04:06.7 |
16. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:31:15.6 | 0:04:27.9 |
17. | BRAVENCOVÁ Denisa |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:31:22.9 | 0:04:35.2 |
18. | MITRYCHOVÁ Michaela |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:31:23.9 | 0:04:36.2 |
19. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:31:23.9 | 0:04:36.2 |
20. | TERŠL Anna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:32:04.6 | 0:05:16.9 |
21. | TICHÁ Kristína |
CK EPIC Dohňany |
SVK | 0:32:05.1 | 0:05:17.4 |
22. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:32:49.6 | 0:06:01.9 |
23. | KOTLÍNOVÁ Simona |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:33:13.9 | 0:06:26.1 |
24. | HOVORKOVÁ Aneta |
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team |
CZE | 0:33:16.4 | 0:06:28.7 |
25. | BINDEROVÁ Petra |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:33:32.9 | 0:06:45.2 |
26. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:33:36.6 | 0:06:48.9 |
27. | ŠIMOŇUKOVÁ Natálie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:34:04.9 | 0:07:17.2 |
28. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 0:34:24.1 | 0:07:36.4 |
29. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:34:25.4 | 0:07:37.6 |
30. | ŠEVČÍKOVÁ Dorka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:34:34.4 | 0:07:46.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZATLOUKAL Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:09:47.5 | 0:00:00.0 |
2. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:11:29.2 | 0:01:41.7 |
3. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:11:36.5 | 0:01:48.9 |
4. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:11:38.2 | 0:01:50.7 |
5. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:11:42.0 | 0:01:54.4 |
6. | ŽVAK Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:12:22.0 | 0:02:34.4 |
7. | STOČEK Bruno |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:12:43.0 | 0:02:55.4 |
8. | KUČERA Jakub |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:13:36.7 | 0:03:49.2 |
9. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:13:59.7 | 0:04:12.2 |
10. | JENČUŠ Jakub |
Slovenský reprezentačný tím |
SVK | 1:14:36.0 | 0:04:48.4 |
11. | TRNKA Marek |
Slovenský reprezentačný tím |
SVK | 1:14:48.2 | 0:05:00.7 |
12. | ŠINDELÁŘ Jan |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:14:52.2 | 0:05:04.7 |
13. | PHILIPPI David |
Dresdner SC 1898 |
GER | 1:15:09.2 | 0:05:21.7 |
14. | HOVORKA Daniel |
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team |
CZE | 1:15:39.9 | 0:05:52.4 |
15. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:57.7 | 0:06:10.1 |
16. | GÜNTHER Theodor |
Dresdner SC 1898/ Philippi Racing Team |
GER | 1:16:12.4 | 0:06:24.9 |
17. | DUŠÁK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:18.7 | 0:06:31.1 |
18. | NERADIL Vojtěch |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 1:16:47.2 | 0:06:59.6 |
19. | MACHÁČ Josef |
Cyklo Team Kolárna |
CZE | 1:17:01.9 | 0:07:14.4 |
20. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:17:14.9 | 0:07:27.4 |
21. | HORÁK Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:17:15.4 | 0:07:27.9 |
22. | WOHANKA Richard |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:17:36.2 | 0:07:48.6 |
23. | MALÝ Jakub |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:17:44.9 | 0:07:57.4 |
24. | HANÁK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:17:55.7 | 0:08:08.1 |
25. | VÍTEK Tomáš |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:18:05.2 | 0:08:17.6 |
26. | BUNDSCHUH Johan |
White Rock |
GER | 1:18:10.7 | 0:08:23.1 |
27. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:18:19.7 | 0:08:32.1 |
28. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 1:18:25.4 | 0:08:37.9 |
29. | NĚMEC Patrik |
Cyklo Bendl |
CZE | 1:18:39.4 | 0:08:51.9 |
30. | GLÖCKNER Maxime |
RSV ´54 Venusberg |
GER | 1:19:19.2 | 0:09:31.6 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAUR Ondřej |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 0:49:37.2 | 0:00:00.0 |
2. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:49:57.5 | 0:00:20.2 |
3. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:50:16.0 | 0:00:38.7 |
4. | KOZEL Michal |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:50:21.0 | 0:00:43.7 |
5. | ŠICH Petr |
MORAVEC Team |
CZE | 0:50:22.0 | 0:00:44.7 |
6. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:51:07.5 | 0:01:30.2 |
7. | LIDMILA Martin |
CYKLO Ski klub Polička |
CZE | 0:52:05.0 | 0:02:27.7 |
8. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:52:15.2 | 0:02:37.9 |
9. | PRADÁČ Michal |
CK MTB Maraton |
CZE | 0:52:34.5 | 0:02:57.2 |
10. | MARKVART Vladislav |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:52:38.7 | 0:03:01.4 |
11. | RŮŽIČKA Jakub |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:52:39.2 | 0:03:01.9 |
12. | HUDEČEK Dalibor |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:53:03.7 | 0:03:26.4 |
13. | ŘEHÁK Martin |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:53:32.2 | 0:03:54.9 |
14. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:53:56.5 | 0:04:19.2 |
15. | ŠTĚPANÍK Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:54:04.0 | 0:04:26.7 |
16. | HOLAN Pavel |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 0:54:09.7 | 0:04:32.4 |
17. | ORAVEC Petr |
CK Pemap Přerov |
CZE | 0:54:15.0 | 0:04:37.7 |
18. | ČEJKA Daniel |
CK MTB Hlinsko |
CZE | 0:54:26.0 | 0:04:48.7 |
19. | PICKA Petr |
Vokolek cycling team |
CZE | 0:55:06.0 | 0:05:28.7 |
20. | KLUSÁK Radim |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:55:12.5 | 0:05:35.2 |
21. | PĚČEK Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:55:18.0 | 0:05:40.7 |
22. | BLAHO Martin |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 0:55:28.9 | 0:05:51.7 |
23. | LETTOVSKÝ Tomáš |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:55:33.5 | 0:05:56.2 |
24. | HLAVENKA Vít |
CZE | 0:55:35.2 | 0:05:57.9 | |
25. | KARLÍČEK Jakub |
PRESTIGE CYCLIN TEAM |
CZE | 0:56:23.9 | 0:06:46.6 |
26. | KRÝDA Miloslav |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:57:03.2 | 0:07:25.9 |
27. | SKŘIČKA David |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:57:27.8 | 0:07:50.5 |
28. | SVÍZELA Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:57:57.7 | 0:08:20.4 |
29. | RYDVAL Jakub |
Cycology bike shop |
CZE | 1:02:52.2 | 0:13:14.9 |
30. | KUBICZ Artur |
fitwheels.eu/bikestacja.pl |
POL | 1:03:25.7 | 0:13:48.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:49:17.1 | 0:00:00.0 |
2. | PASZEK Szczepan |
Fitwheels/Bikestacja |
POL | 0:49:17.6 | 0:00:00.4 |
3. | SCHEJBAL Josef |
CYKLO PROFI HOLICE |
CZE | 0:51:59.5 | 0:02:42.4 |
4. | EGERMAIER Daniel |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:52:50.8 | 0:03:33.7 |
5. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:53:04.5 | 0:03:47.4 |
6. | GRÄßLER Mirko |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:53:51.0 | 0:04:33.9 |
7. | JEDLIČKA Luboš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:54:58.0 | 0:05:40.9 |
8. | KUBÍK Lukáš |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:55:42.5 | 0:06:25.4 |
9. | BUŠEK Lukáš |
Biketime Bulls Písek |
CZE | 0:59:49.1 | 0:10:31.9 |
10. | PITHART Jan |
CYKLO FALTÝNEK |
CZE | 1:01:23.7 | 0:12:06.5 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VOŽENÍLEK Martin |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:36:08.2 | 0:00:00.0 |
2. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:36:43.7 | 0:00:35.4 |
3. | SPORYSCH Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:37:01.7 | 0:00:53.4 |
4. | JECH Filip |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:37:17.7 | 0:01:09.4 |
5. | JINDŘICH Pavel |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:37:36.2 | 0:01:27.9 |
6. | ZEMENE Jakub |
EthicSport Cycling team |
CZE | 0:37:51.2 | 0:01:42.9 |
7. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:38:04.9 | 0:01:56.7 |
8. | VEVERKA Václav |
KC Kooperativa Jablonec n.Nisou |
CZE | 0:38:13.7 | 0:02:05.4 |
9. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:38:22.2 | 0:02:13.9 |
10. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:38:22.2 | 0:02:13.9 |
11. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:38:39.5 | 0:02:31.2 |
12. | KLIMEK Krzysztof |
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
POL | 0:38:45.4 | 0:02:37.2 |
13. | HLÁVKA Adam |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:38:50.2 | 0:02:41.9 |
14. | HOLUB Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:38:57.7 | 0:02:49.4 |
15. | NEUGEBAUER Michal |
SPORTOVNÍ KURZY.CZ |
CZE | 0:39:01.9 | 0:02:53.7 |
16. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:39:17.7 | 0:03:09.4 |
17. | TERŠL Robin |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:39:19.2 | 0:03:10.9 |
18. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:39:23.7 | 0:03:15.4 |
19. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:39:25.2 | 0:03:16.9 |
20. | VENCL Libor |
Eleven Mercedes-Benz Mitas |
CZE | 0:39:34.4 | 0:03:26.2 |
21. | CHÝLE Filip |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:39:44.4 | 0:03:36.2 |
22. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:39:54.2 | 0:03:45.9 |
23. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:39:58.7 | 0:03:50.4 |
24. | KOPECKÝ Petr |
MTB NEVIX Team |
CZE | 0:40:00.4 | 0:03:52.2 |
25. | PÁVEK Matyáš |
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:40:01.2 | 0:03:52.9 |
26. | SZCEPANSKI Lukáš |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:40:02.2 | 0:03:53.9 |
27. | BRUDNÝ Karel |
BIKE 2000 |
CZE | 0:40:19.2 | 0:04:10.9 |
28. | PAŘEZ Tomáš |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:28.4 | 0:04:20.2 |
29. | IRMSCHER Paul |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:40:49.9 | 0:04:41.7 |
30. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:40:56.7 | 0:04:48.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:13.5 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:52.5 | 0:00:38.9 |
3. | BRADÁČ Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:19:52.7 | 0:00:39.2 |
4. | ŠILHAVÝ Daniel |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:19:53.5 | 0:00:39.9 |
5. | RUBEŠ Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:20:04.5 | 0:00:50.9 |
6. | BERNÁT Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:05.5 | 0:00:51.9 |
7. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:20:05.7 | 0:00:52.2 |
8. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:20:22.2 | 0:01:08.7 |
9. | HOJKA František |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:20:33.0 | 0:01:19.4 |
10. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:20:44.2 | 0:01:30.7 |
11. | BÁRTA Martin |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:20:54.7 | 0:01:41.2 |
12. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:20:55.0 | 0:01:41.4 |
13. | GRÄßLER Toni |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:20:55.5 | 0:01:41.9 |
14. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:02.6 | 0:01:49.1 |
15. | LIENERT Patrik |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:21:02.7 | 0:01:49.2 |
16. | SVATUŠKA Jakub |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:21:04.2 | 0:01:50.7 |
17. | PIVNIČKA Jakub |
Pítrs Bikes Team |
CZE | 0:21:05.2 | 0:01:51.7 |
18. | KRÝSL Lukáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:21:12.0 | 0:01:58.4 |
19. | SOUČEK Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:21:15.7 | 0:02:02.2 |
20. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:21:16.7 | 0:02:03.2 |
21. | TABARA Šimon |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:21:18.5 | 0:02:04.9 |
22. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:21:24.2 | 0:02:10.7 |
23. | KUBA Jakub |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:21:39.2 | 0:02:25.7 |
24. | FALTÝNEK Jan |
CYKLO FALTÝNEK |
CZE | 0:21:54.2 | 0:02:40.7 |
25. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:21:55.0 | 0:02:41.4 |
26. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:21:55.5 | 0:02:41.9 |
27. | ŠUMPÍK Pavel |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:22:03.7 | 0:02:50.2 |
28. | LIPENSKÝ Vít |
MORAVEC Team |
CZE | 0:22:04.7 | 0:02:51.2 |
29. | BRÜCKNER Filip |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 0:22:06.5 | 0:02:52.9 |
30. | MIŇOVSKÝ Prokop |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:22:16.5 | 0:03:02.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:15:52.9 | 0:00:00.0 |
2. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:16:13.1 | 0:00:20.2 |
3. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:16:38.9 | 0:00:45.9 |
4. | KAUFMANN Natalie |
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V. |
GER | 0:16:49.9 | 0:00:56.9 |
5. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Bicykl team Ústí nad Labem |
CZE | 0:16:57.1 | 0:01:04.2 |
6. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:17:00.6 | 0:01:07.7 |
7. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:17:02.1 | 0:01:09.2 |
8. | DUŠKOVÁ Kateřina |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:17:06.1 | 0:01:13.2 |
9. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC Sparta Praha junior cycling |
CZE | 0:17:35.1 | 0:01:42.2 |
10. | DUBCOVÁ Štěpánka |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:17:45.1 | 0:01:52.2 |
11. | ČERNÁ Karolína |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:17:52.1 | 0:01:59.2 |
12. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:17:52.4 | 0:01:59.4 |
13. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 0:18:14.5 | 0:02:21.6 |
14. | NAVRKALOVÁ Nikola |
KC Kooperativa Jablonec n. Nisou |
CZE | 0:18:14.6 | 0:02:21.7 |
15. | ŠULCOVÁ Jana |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:18:25.4 | 0:02:32.4 |
16. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:18:26.1 | 0:02:33.2 |
17. | PULKRABOVÁ Marika |
BSK Cyklo-market |
CZE | 0:18:30.1 | 0:02:37.2 |
18. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:18:30.3 | 0:02:37.3 |
19. | JUROVÁ Hana |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:18:39.9 | 0:02:46.9 |
20. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:18:40.6 | 0:02:47.7 |
21. | DINGOVÁ Anna |
BSK Racing Juniors |
CZE | 0:18:47.6 | 0:02:54.7 |
22. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:18:47.9 | 0:02:54.9 |
23. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:50.9 | 0:02:57.9 |
24. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:18:59.4 | 0:03:06.4 |
25. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:00.9 | 0:03:07.9 |
26. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:11.4 | 0:03:18.4 |
27. | OLIVOVÁ Denisa |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:19:31.4 | 0:03:38.4 |
28. | NEUGEBAUEROVÁ Karolína |
SPORTOVNÍ KURZY.CZ |
CZE | 0:19:46.4 | 0:03:53.4 |
29. | HAINZELOVÁ Lucie |
Pítrs Bikes Team |
CZE | 0:19:46.9 | 0:03:53.9 |
30. | VOLEJNÍKOVÁ Nikola |
BEKO Bike Racing Team |
CZE | 0:20:00.6 | 0:04:07.7 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:15:09.9 | 0:00:00.0 |
2. | ZEMAN Petr |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:15:21.2 | 0:00:11.2 |
3. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:16:05.4 | 0:00:55.4 |
4. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:16:11.2 | 0:01:01.2 |
5. | BRABEC Šimon |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:16:14.7 | 0:01:04.7 |
6. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:16:17.4 | 0:01:07.4 |
7. | MANSFELD Tadeáš |
PROFI SPORT Cheb |
CZE | 0:16:18.9 | 0:01:09.0 |
8. | KUBĚNA Daniel |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:16:19.4 | 0:01:09.4 |
9. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:16:47.4 | 0:01:37.4 |
10. | KOČVARA Jakub |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:16:47.7 | 0:01:37.7 |
11. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:16:52.4 | 0:01:42.4 |
12. | NECHUTA Marek |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:16:53.4 | 0:01:43.4 |
13. | SEVERYN Richard |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:16:53.7 | 0:01:43.7 |
14. | VÝBORNÝ Kryštof |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:17:02.7 | 0:01:52.7 |
15. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:17:03.9 | 0:01:53.9 |
16. | ICHA David |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:17:04.4 | 0:01:54.4 |
17. | MITÁŠ Robert |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:17:10.4 | 0:02:00.4 |
18. | PŘENOSIL Marek |
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:17:14.4 | 0:02:04.4 |
19. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:17:14.7 | 0:02:04.7 |
20. | HOFMAN Eliáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:17:15.7 | 0:02:05.7 |
21. | NĚMEC Jakub |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:17:30.9 | 0:02:20.9 |
22. | LISÝ Vít |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:17:31.7 | 0:02:21.7 |
23. | JELÍNEK Vojtěch |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:17:31.9 | 0:02:21.9 |
24. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:17:34.7 | 0:02:24.7 |
25. | JELÍNEK Tomáš |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:17:46.4 | 0:02:36.4 |
26. | LIPENSKÝ Matouš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:18:00.7 | 0:02:50.7 |
27. | NOVÝ Tomáš |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:18:03.4 | 0:02:53.4 |
28. | ICHA Martin |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:18:11.7 | 0:03:01.7 |
29. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:18:12.4 | 0:03:02.4 |
30. | PURNOCH Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:12.9 | 0:03:02.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:07:16.5 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Justýna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:07:23.0 | 0:00:06.5 |
3. | JIRÁSKOVÁ Ema |
Mitas Mercedes Benz Praha Trek |
CZE | 0:07:26.8 | 0:00:10.2 |
4. | SLUKOVÁ Klotylda |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:07:28.0 | 0:00:11.4 |
5. | FRYDRYCHOVÁ Karolína |
777163673 |
CZE | 0:07:33.8 | 0:00:17.2 |
6. | VÝBORNÁ Marianna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:51.5 | 0:00:34.9 |
7. | KROUPOVÁ Jolana |
AC Sparta Praha junior cycling |
CZE | 0:08:00.8 | 0:00:44.2 |
8. | SVOBODOVÁ Laura |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:08:08.3 | 0:00:51.7 |
9. | KRALOVA Eliska |
AC Sparta Praha junior cycling |
CZE | 0:08:11.3 | 0:00:54.7 |
10. | MITRYCHOVÁ Lucie |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:08:16.0 | 0:00:59.4 |
11. | JAROŠOVÁ Emílie |
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM |
CZE | 0:08:17.5 | 0:01:01.0 |
12. | PAŘÍKOVÁ Adéla |
Kosmos bikes |
CZE | 0:08:18.5 | 0:01:01.9 |
13. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:08:21.0 | 0:01:04.4 |
14. | ROSOVÁ Jolana |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:08:24.8 | 0:01:08.2 |
15. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:08:25.0 | 0:01:08.4 |
16. | GOTTWALDOVÁ Lucie |
MORAVEC Team |
CZE | 0:08:38.5 | 0:01:21.9 |
17. | BOHÁNSKÁ Vanesa |
Rohozec AMULET Team |
CZE | 0:08:39.0 | 0:01:22.4 |
18. | BAŽANTOVÁ Anežka |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:08:39.5 | 0:01:22.9 |
19. | SRNSKÁ Amálie |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:08:44.0 | 0:01:27.4 |
20. | LAŠKOVÁ Anežka |
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ |
CZE | 0:08:46.7 | 0:01:30.2 |
21. | VOTÍPKOVÁ Andrea |
CZE | 0:08:47.0 | 0:01:30.4 | |
22. | REKOVÁ Anna |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:08:48.8 | 0:01:32.2 |
23. | KECOVÁ Kateřina |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:08:58.3 | 0:01:41.7 |
24. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky bikers |
CZE | 0:09:05.5 | 0:01:48.9 |
25. | ZEMANOVÁ Laura |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:09:06.2 | 0:01:49.6 |
26. | KOPŘIVOVÁ Adéla |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:09:06.3 | 0:01:49.7 |
27. | HIKLOVÁ Kateřina |
Kosmos bikes |
CZE | 0:09:11.2 | 0:01:54.7 |
28. | MAREŠOVÁ Natalie |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:09:14.5 | 0:01:57.9 |
29. | ZEMANOVÁ Linda |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:09:16.5 | 0:01:59.9 |
30. | KROCOVÁ Valeria |
AC SPARTA PRAHA-CYCLING |
CZE | 0:09:39.0 | 0:02:22.4 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:43.9 | 0:00:00.0 |
2. | VALENTA Věnek |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:06:49.4 | 0:00:05.5 |
3. | SIMBARTL Richard |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:07:01.9 | 0:00:17.9 |
4. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:07:15.9 | 0:00:31.9 |
5. | VAŠINA Timotej |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:07:21.4 | 0:00:37.4 |
6. | BRADÁČ Michal |
Dukla Praha |
CZE | 0:07:24.6 | 0:00:40.7 |
7. | KUČVA Tomáš |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:07:30.6 | 0:00:46.7 |
8. | PANUŠ Jakub |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:07:31.7 | 0:00:47.7 |
9. | VÁVRA Lukáš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:07:31.9 | 0:00:47.9 |
10. | MEIER Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:32.6 | 0:00:48.7 |
11. | BEČVÁŘ Oliver |
OVLADEJKOLO - TREK Bikes |
CZE | 0:07:33.1 | 0:00:49.2 |
12. | MAKOVEC Dominik |
Klatovy |
CZE | 0:07:34.4 | 0:00:50.4 |
13. | HLADÍK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:35.1 | 0:00:51.2 |
14. | ŠIMÍK Jakub |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 0:07:38.1 | 0:00:54.2 |
15. | HAVLÍČEK Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:07:39.9 | 0:00:55.9 |
16. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:07:40.4 | 0:00:56.4 |
17. | CIBOCH Ondřej |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:07:54.9 | 0:01:11.0 |
18. | DOBRÝ Radim |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:07:57.4 | 0:01:13.4 |
19. | ŠIMONEK Jáchym |
BSK Racing Juniors |
CZE | 0:08:05.1 | 0:01:21.2 |
20. | JOGL Denis |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:08:09.6 | 0:01:25.7 |
21. | PODHAISKÝ Ondřej |
TJ AŠ Mladá Boleslav |
CZE | 0:08:13.2 | 0:01:29.2 |
22. | TVRZ Jan |
BSK Cyklo-Market juniors |
CZE | 0:08:14.6 | 0:01:30.7 |