CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DATUM : | 16.2.2019 | ORT : | Boží Dar |
---|
ORGANISATOR : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rang | Bib | Name | Jahr | Verein | Kategorie | Zeit | Rückstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5236 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / W12 | 0:07:29.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5235 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / W12 | 0:07:30.1 | 0:00:00.4 | |
3 | diplom | 5237 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K.Vary | 3. / W12 | 0:08:30.6 | 0:01:00.9 | |
4 | diplom | 5263 | HENNIG Hanna | 2009 | SV Neudorf e.V. | 1. / W10 | 0:08:31.1 | 0:01:01.5 | |
5 | diplom | 5195 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W12 | 0:08:50.8 | 0:01:21.2 | |
6 | diplom | 5208 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / W12 | 0:09:02.1 | 0:01:32.4 | |
7 | diplom | 5205 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / W12 | 0:09:11.8 | 0:01:42.2 | |
8 | diplom | 5210 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / W12 | 0:09:25.3 | 0:01:55.7 | |
9 | diplom | 5251 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 2. / W10 | 0:09:40.1 | 0:02:10.4 | |
10 | diplom | 5320 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 3. / W10 | 0:09:46.8 | 0:02:17.2 | |
11 | diplom | 5211 | BURŠÍKOVÁ Michaela | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / W12 | 0:09:52.3 | 0:02:22.7 | |
12 | diplom | 5244 | CIPRYSOVÁ Magdaléna | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W10 | 0:10:00.8 | 0:02:31.2 | |
13 | diplom | 5189 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 9. / W12 | 0:10:06.8 | 0:02:37.2 | |
14 | diplom | 5312 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 10. / W12 | 0:10:10.3 | 0:02:40.7 | |
15 | diplom | 5326 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfin Car Ski Team | 11. / W12 | 0:10:28.6 | 0:02:58.9 | |
16 | diplom | 5175 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / W10 | 0:10:44.6 | 0:03:15.0 | |
17 | diplom | 5314 | DÁŇOVÁ Klára | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / W12 | 0:10:53.3 | 0:03:23.7 | |
18 | diplom | 5202 | ELLEDEROVA Eva | 2008 | --- | 13. / W12 | 0:11:00.8 | 0:03:31.2 | |
19 | diplom | 5243 | RŮŽIČKOVÁ Jana | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / W10 | 0:11:09.8 | 0:03:40.2 | |
20 | diplom | 5184 | VODRÁŽKOVÁ Barbora | 2010 | USK CS Plzeň | 7. / W10 | 0:11:18.8 | 0:03:49.2 | |
21 | diplom | 5241 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / W10 | 0:11:27.1 | 0:03:57.4 | |
22 | diplom | 5317 | ŠEBESTOVÁ Barbora | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / W10 | 0:11:30.3 | 0:04:00.7 | |
23 | diplom | 5242 | NOVÁKOVÁ Julie | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / W10 | 0:11:33.1 | 0:04:03.4 | |
24 | diplom | 5333 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | Telemark team Boží Dar | 11. / W10 | 0:11:51.8 | 0:04:22.2 | |
25 | diplom | 5188 | LEPÍKOVÁ Barbora | 2008 | Ski klub Karlovy Vary | 14. / W12 | 0:12:09.1 | 0:04:39.5 | |
26 | diplom | 5190 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 12. / W10 | 0:12:23.1 | 0:04:53.5 | |
27 | diplom | 5209 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / W12 | 0:12:28.8 | 0:04:59.2 | |
28 | diplom | 5240 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 13. / W10 | 0:12:37.3 | 0:05:07.7 | |
29 | diplom | 5349 | HENDLOVÁ Natálie | 2008 | --- | 16. / W12 | 0:12:43.8 | 0:05:14.2 | |
30 | diplom | 5288 | MAŠKOVÁ Lucie | 2007 | SKI K. Vary | 17. / W12 | 0:13:12.1 | 0:05:42.5 | |
31 | diplom | 5194 | POZNEROVÁ Nikol | 2009 | SK Zeleneč | 14. / W10 | 0:13:54.6 | 0:06:25.0 | |
32 | diplom | 5203 | ROSOVÁ Jolana | 2009 | CK LOKO Rakonvík | 15. / W10 | 0:14:04.3 | 0:06:34.7 | |
33 | diplom | 5351 | KOTLÁŘÍKOVÁ Kateřina | 2009 | --- | 16. / W10 | 0:14:08.8 | 0:06:39.2 | |
34 | diplom | 5350 | KALINOVÁ Lucie | 2009 | --- | 17. / W10 | 0:14:55.3 | 0:07:25.7 | |
35 | diplom | 5297 | SMETANOVÁ Amálka | 2010 | Ski Team Jinočany | 18. / W10 | 0:14:58.6 | 0:07:29.0 | |
36 | diplom | 5287 | RITTEROVÁ Lída | 2008 | Ski klub Karlovy Vary | 18. / W12 | 0:15:16.8 | 0:07:47.2 | |
37 | diplom | 5330 | ŠUNKOVÁ Sára | 2010 | Moravan Louňovice | 19. / W10 | 0:15:28.6 | 0:07:59.0 | |
38 | diplom | 5363 | ZEMANOVÁ Markéta | 2010 | --- | 20. / W10 | 0:18:28.3 | 0:10:58.7 | |
39 | diplom | 5372 | KOLESÁROVÁ Anna | 2010 | Usk Praha-plavání | 21. / W10 | 0:19:00.3 | 0:11:30.7 | |
40 | diplom | 5257 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | Mattoni | 19. / W12 | 0:22:53.4 | 0:15:23.7 | |
--- | 5174 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | . / W12 | DNS | --- | ||
--- | 5217 | VYSKOČILOVÁ Magdaléna | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 5286 | VÁCHOVÁ Vendula | 2009 | SKI K. Vary | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 5316 | KOTRLOVÁ Emilie | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | . / W10 | DNS | --- |