Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rang | Bib | Name | Kapitan | Kategorie | Zeit | Rückstand | Chip zeit | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | WHY NOT! | Karel Valenta | 1. / ALL 9 až 12-členné tímy | 23:40:48 | 0:00:00 | 23:40:48 | |
2 | 221 | AŠK FÉNIX BRATISLAVA | Martin Uhliar | 1. / MIX 9 až 12-členné tímy | 24:49:09 | 1:08:21 | 24:49:09 | |
3 | 15 | RUŽOMBEROK V POHYBE | Patrik Luptak | 2. / ALL 9 až 12-členné tímy | 24:54:14 | 1:13:26 | 24:54:14 | |
4 | 29 | SCHAEFFLER TEAM 1 | Juraj Krupka | 3. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:16:32 | 1:35:44 | 25:16:32 | |
5 | 99 | MP-INSTALLATION TEAM BEŽCI POLTÁR | Tomáš Cerovský | 4. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:18:49 | 1:38:01 | 25:18:49 | |
6 | 85 | ZÁHORÁCKÝ FRIŠKÝ TÝM | Tomáš Vintr | 5. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:21:31 | 1:40:43 | 25:21:31 | |
7 | 28 | PIESOK-SK RUNINGTEAM | Anton Englárt | 6. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:29:03 | 1:48:15 | 25:29:03 | |
8 | 222 | CRAFT - BEHAME.SK | René Valent | 2. / MIX 9 až 12-členné tímy | 25:31:33 | 1:50:45 | 25:31:33 | |
9 | 151 | ELEVEN FOREVER | Matus Somr | 7. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:36:24 | 1:55:36 | 25:36:24 | |
10 | 405 | BK STEEL KOŠICE | Július Vilk | 1. / ULTRA 6-členné tímy | 26:12:20 | 2:31:32 | 26:12:20 | |
11 | 162 | SK HADVEO | Andrej Patras | 8. / ALL 9 až 12-členné tímy | 26:35:53 | 2:55:05 | 26:35:53 | |
12 | 165 | VRTULNÍKÁŘI | Jan Moudrý | 9. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:03:55 | 3:23:07 | 27:03:55 | |
13 | 69 | KMEŤOVSKÍ FUTBALISTI DEŤOM | Pavol Šulík | 10. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:05:02 | 3:24:14 | 27:05:02 | |
14 | 178 | LIŠIACI Z POVAŽIA | Tomáš Spodník | 11. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:12:10 | 3:31:22 | 27:12:10 | |
15 | 55 | MARTINSKÝ KLUB MEDIKOV | Lucia Hatalová | 12. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:12:49 | 3:32:01 | 27:12:49 | |
16 | 209 | AK TLMAČE | Miroslav Bátovský | 3. / MIX 9 až 12-členné tímy | 27:26:55 | 3:46:07 | 27:26:55 | |
17 | 135 | BOGE RUN TEAM | Peter Jurásek | 13. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:29:29 | 3:48:41 | 27:29:29 | |
18 | 26 | S ROZUMOM A ODVAHOU :-) | Roland Kovacik | 14. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:29:32 | 3:48:44 | 27:29:32 | |
19 | 172 | MERCEDES | Miloš Sís | 15. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:32:40 | 3:51:52 | 27:32:40 | |
20 | 104 | VOJACI - STREDISKO CIMIC A PSYOPS | Peter KVIATKOVSKÝ | 16. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:36:58 | 3:56:10 | 27:36:58 | |
21 | 19 | VNOROVY V POHYBU | Jiří Tomeček | 17. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:38:07 | 3:57:19 | 27:38:07 | |
22 | 136 | RUN FOR FUN | Martin Černý | 18. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:39:33 | 3:58:45 | 27:39:33 | |
23 | 130 | KIWI.COM RUNNERS | Erika Poliaková | 19. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:44:57 | 4:04:09 | 27:44:57 | |
24 | 75 | ASEKOL RUNNING TEAM | Michal Mikulka | 20. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:48:11 | 4:07:23 | 27:48:11 | |
25 | 7 | GALANTSKÁ ELITA | Tomáš Mrva | 21. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:51:30 | 4:10:42 | 27:51:30 | |
26 | 225 | MIZUNO SANASPORT | Veronika Luptáková | 4. / MIX 9 až 12-členné tímy | 28:02:47 | 4:21:59 | 28:02:47 | |
27 | 176 | SAMSUNG RUNNING TEAM 2019 | Ivan Kapec | 22. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:03:46 | 4:22:58 | 28:03:46 | |
28 | 11 | SK ČERNÉ PLÍCE | Petr Reček | 23. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:05:43 | 4:24:55 | 28:05:43 | |
29 | 207 | MORAVSKO SLOVENSKÝ BĚŽECKÝ TEAM | Jaroslav Flíček | 5. / MIX 9 až 12-členné tímy | 28:05:54 | 4:25:06 | 28:05:54 | |
30 | 8 | KIA ON TRACK! | Radoslav Mikula | 24. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:07:15 | 4:26:27 | 28:07:15 | |
31 | 23 | LIPTOVSKÍ ĽÚŽNANIA | Jozef Piller | 25. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:09:50 | 4:29:02 | 28:09:50 | |
32 | 48 | RUN FURY | Radovan Demeter | 26. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:11:19 | 4:30:31 | 28:11:19 | |
33 | 404 | REBEL TEAM | Karel Prokopec | 2. / ULTRA 6-členné tímy | 28:15:07 | 4:34:19 | 28:15:07 | |
34 | 105 | NAVOŇANÉ ZDOCHLINY | Ivan Hulík | 27. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:23:35 | 4:42:47 | 28:23:35 | |
35 | 10 | TURTLE RUNNING TEAM | Jiří Trnka | 28. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:27:10 | 4:46:22 | 28:27:10 | |
36 | 51 | SAS | Richard Sulík | 29. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:30:48 | 4:50:00 | 28:30:48 | |
37 | 128 | READY2RUN | Milan Magula | 30. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:38:04 | 4:57:16 | 28:38:04 | |
38 | 401 | HAĽAFATKA | Jozef Bendík | 3. / ULTRA 6-členné tímy | 28:42:32 | 5:01:44 | 28:42:32 | |
39 | 79 | AZINC365 | Ivan Berec | 31. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:49:43 | 5:08:55 | 28:49:43 | |
40 | 90 | ORAVA TÍM | Tony Špitál | 32. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:49:46 | 5:08:58 | 28:49:46 | |
41 | 150 | FOTRI | Jaroslav PAULICKÝ | 33. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:50:58 | 5:10:10 | 28:50:58 | |
42 | 56 | KAMAPRO | Kamil Bučo | 34. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:54:30 | 5:13:42 | 28:54:30 | |
43 | 62 | PG RUNNERS | Eva Puhlovská | 35. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:57:56 | 5:17:08 | 28:57:56 | |
44 | 64 | JACOBLESK | Ondřej Hrenic | 36. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:57:59 | 5:17:11 | 28:57:59 | |
45 | 106 | AIR TRANSPORT EUROPE | Matúš Školník | 37. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:59:28 | 5:18:40 | 28:59:28 | |
46 | 156 | GLAMI | Gabriela Teplá | 38. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:00:17 | 5:19:29 | 29:00:17 | |
47 | 175 | ORLICKÁ MAŠINA | Michal Mikyska | 39. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:00:50 | 5:20:02 | 29:00:50 | |
48 | 129 | DATAVARD | Martin Krivička | 40. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:01:02 | 5:20:14 | 29:01:02 | |
49 | 33 | CREATIX | Andrej Badin | 41. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:07:35 | 5:26:47 | 29:07:35 | |
50 | 108 | A.R.M.A.D.A. | Ján Antal | 42. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:09:03 | 5:28:15 | 29:09:03 | |
51 | 127 | ISDD | Radoslav Šnirc | 43. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:09:34 | 5:28:46 | 29:09:34 | |
52 | 153 | CORREDORES | Peter Molitoris | 44. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:11:34 | 5:30:46 | 29:11:34 | |
53 | 113 | TEAM SPIRIT | Vladimir Settey | 45. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:12:03 | 5:31:15 | 29:12:03 | |
54 | 14 | SCHAEFFLER TEAM 2 | Ján Štetina | 46. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:18:55 | 5:38:07 | 29:18:55 | |
55 | 72 | DANNYHO PARŤÁCI | Daniel Prokopec | 47. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:23:32 | 5:42:44 | 29:23:32 | |
56 | 101 | YANFENG NAMESTOVO | Jaroslav Hnojcik | 48. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:23:54 | 5:43:06 | 29:23:54 | |
57 | 59 | REBEL TEAM II. | Karel Prokopec | 49. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:24:00 | 5:43:12 | 29:24:00 | |
58 | 154 | RÝCHLE ŠÍPY 2 | František Slezák | 50. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:24:14 | 5:43:26 | 29:24:14 | |
59 | 212 | ŠPINAVÝ TERÁRIUM | Petr Šlauf | 6. / MIX 9 až 12-členné tímy | 29:29:34 | 5:48:46 | 29:29:34 | |
60 | 67 | VÚB HOBBÍCI | Vladimír Demčík | 51. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:34:51 | 5:54:03 | 29:34:51 | |
61 | 1 | LEGS MISERABLES | Lucia Fabianová | 52. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:42:25 | 6:01:37 | 29:42:25 | |
62 | 70 | DANNYGOTRAVEL | Miloš Geľo | 53. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:42:48 | 6:02:00 | 29:42:48 | |
63 | 68 | LUNYS TEAM 2 | Nikola Kaňuková | 54. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:43:36 | 6:02:48 | 29:43:36 | |
64 | 30 | LUNYS TEAM | Pavol Horák | 55. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:43:41 | 6:02:53 | 29:43:41 | |
65 | 138 | MY VIEME PREČO | Jana Obernauer | 56. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:47:28 | 6:06:40 | 29:47:28 | |
66 | 20 | ACHILLES RUNNERS | Radek Holy | 57. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:48:03 | 6:07:15 | 29:48:03 | |
67 | 111 | KARLÍN | Ondřej Durďák | 58. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:48:46 | 6:07:58 | 29:48:46 | |
68 | 147 | BAUMIT SK | Rastislav Plášek | 59. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:49:12 | 6:08:24 | 29:49:12 | |
69 | 84 | ROCK THE COKE | Ladislav Batik | 60. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:51:20 | 6:10:32 | 29:51:20 | |
70 | 148 | G-FORCE UNICORNS | Ivan Tarapčík | 61. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:52:32 | 6:11:44 | 29:52:32 | |
71 | 201 | UCEKAJME | Gabriela Mihalčínová | 62. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:52:55 | 6:12:07 | 29:52:55 | |
72 | 47 | TORUN STARÁ TURÁ | Ján Kýška | 63. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:54:16 | 6:13:28 | 29:54:16 | |
73 | 6 | M.R.C.I.N.A. | Martin Štrba | 64. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:55:45 | 6:14:57 | 29:55:45 | |
74 | 125 | IAESTE SLOVAKIA | Martin Bánik | 65. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:56:02 | 6:15:14 | 29:56:02 | |
75 | 224 | SEVERNÍ VÍTR | Jirka Hlaváček | 66. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:03:17 | 6:22:29 | 30:03:17 | |
76 | 21 | POHODÁŘI VÚHŽ | Petr Strouhal | 67. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:04:25 | 6:23:37 | 30:04:25 | |
77 | 61 | KLIMAK HOT&COOL RUNNING TEAM | František Detko | 68. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:04:49 | 6:24:01 | 30:04:49 | |
78 | 89 | POŠTOVÁ BANKA | Michaela Vanková | 69. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:06:27 | 6:25:39 | 30:06:27 | |
79 | 5 | PUMBA | Dušan Vavřík | 70. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:11:54 | 6:31:06 | 30:11:54 | |
80 | 49 | NOVOZÁMOCKÁ BEŽECKÁ KOMUNITA | Martin Detvaj | 71. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:12:53 | 6:32:05 | 30:12:53 | |
81 | 54 | UNICREDIT - ROZVÁZANÉ TKANIČKY | Ľudovít Halás | 72. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:17:21 | 6:36:33 | 30:17:21 | |
82 | 17 | PROFESIA | Michal Štrba | 73. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:17:31 | 6:36:43 | 30:17:31 | |
83 | 118 | BEHEJBRNO.COM | Marta Čtvrtníčková | 74. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:20:20 | 6:39:32 | 30:20:20 | |
84 | 126 | PLECIHO DVANÁSTKA | Kristina Perceova | 75. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:29 | 6:43:41 | 30:24:29 | |
85 | 52 | DOBRO DOSLI | Jozef Mag | 76. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:51 | 6:44:03 | 30:24:51 | |
86 | 134 | PSS FOX | Andrej Vida | 77. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:56 | 6:44:08 | 30:24:56 | |
87 | 170 | PSA RUN TEAM | Michal Volf | 78. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:27:39 | 6:46:51 | 30:27:39 | |
88 | 3 | LOVČA RUNNING TEAM | Frantisek Valent | 79. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:28:56 | 6:48:08 | 30:28:56 | |
89 | 133 | DEUTSCHE TELEKOM SERVICE EUROPE SLOVAKIA | Lubomira Arpasova | 80. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:30:32 | 6:49:44 | 30:30:32 | |
90 | 141 | FAGUS - TEAM | Lenka Klusová | 81. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:34:11 | 6:53:23 | 30:34:11 | |
91 | 18 | 12 Z IVANKY | Jozef Paulen | 82. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:35:08 | 6:54:20 | 30:35:08 | |
92 | 159 | LABAŠ | Martin Godora | 83. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:35:21 | 6:54:33 | 30:35:21 | |
93 | 102 | BAVARIS RUNNERS | Zuzana Trnková | 84. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:37:33 | 6:56:45 | 30:37:33 | |
94 | 82 | SERVIER | Roman Trebula | 85. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:41:48 | 7:01:00 | 30:41:48 | |
95 | 208 | KLUB NENAPRAVITEĽNÝCH OPTIMISTOV | Ľuboš Ševčík | 7. / MIX 9 až 12-členné tímy | 30:42:24 | 7:01:36 | 30:42:24 | |
96 | 179 | RONIRUN CLUB | Ronald Kontár | 86. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:42:36 | 7:01:48 | 30:42:36 | |
97 | 163 | EY RUNNERS | Patrícia Kerecmanová | 87. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:44:44 | 7:03:56 | 30:44:44 | |
98 | 32 | SRTG PRAHA ROKYTKA | Zbyšek Zámečník | 88. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:48:12 | 7:07:24 | 30:48:12 | |
99 | 50 | OD VLTAVY K DUNAJU | Kristina Chudacikova | 89. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:49:12 | 7:08:24 | 30:49:12 | |
100 | 168 | O2 | Viera Bieliková | 90. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:51:06 | 7:10:18 | 30:51:06 |