RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- 54 km overall
- 54 km by category
- 40 km overall
- 40 km by category
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
- Pořadí týmů
- 54 km - koeficient obtížnosti
- 40km - koeficient obtížnosti trati
- ERSTE Bike Cup
- ERSTE Bike Cup - jednotlivci 54 km
- ERSTE Bike Cup - jednotlivci 40 km
- NOVA - jednotlivci 54 km
- NOVA - jednotlivci 40 km
- NOVA - jednotlivci 26 km
- NOVA - týmy 54 km
- NOVA - týmy 40 km
- NOVA - týmy 26 km
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:48:54.7 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:01.1 | 0:00:06.4 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:49:37.4 | 0:00:42.6 |
4. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:49:59.9 | 0:01:05.2 |
5. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 1:50:01.7 | 0:01:06.9 |
6. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:50:26.9 | 0:01:32.2 |
7. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:52:42.2 | 0:03:47.4 |
8. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:53:23.2 | 0:04:28.4 |
9. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:53:36.4 | 0:04:41.7 |
10. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 1:58:08.2 | 0:09:13.4 |
11. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 1:58:24.7 | 0:09:29.9 |
12. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 1:58:35.4 | 0:09:40.7 |
13. | BITTNER Jakub |
CZE | 1:58:46.0 | 0:09:51.2 | |
14. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:02.5 | 0:10:07.7 |
15. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:59:07.0 | 0:10:12.2 |
16. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:41.5 | 0:10:46.7 |
17. | HOLUB Josef |
CZE | 2:00:22.2 | 0:11:27.5 | |
18. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:00:22.5 | 0:11:27.7 |
19. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:00:40.7 | 0:11:45.9 |
20. | KOUŘIL Martin |
Kolokrám-Svijany |
CZE | 2:00:49.7 | 0:11:54.9 |
21. | ŠKABRADA Jan |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:01:08.7 | 0:12:13.9 |
22. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:01:37.2 | 0:12:42.4 |
23. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:02:32.7 | 0:13:37.9 |
24. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:02:34.5 | 0:13:39.7 |
25. | PANGRÁC Marek |
EP ENERGY MERIDA BIKING |
CZE | 2:03:10.5 | 0:14:15.7 |
26. | HYNEČEK Michal |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:03:19.2 | 0:14:24.4 |
27. | REINER Jan |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 2:04:45.2 | 0:15:50.4 |
28. | HÁJEK Vlastimil |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:04:56.1 | 0:16:01.3 |
29. | TURNER Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:05:01.2 | 0:16:06.4 |
30. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 2:05:12.7 | 0:16:17.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BERKOVÁ Irena |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 2:12:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:22:55.6 | 0:09:55.8 |
3. | BLÁHOVÁ Veronika |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:23:47.8 | 0:10:48.0 |
4. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:25:44.3 | 0:12:44.5 |
5. | ŠMEJKALOVÁ Natalie |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 2:31:23.8 | 0:18:24.0 |
6. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:41:48.6 | 0:28:48.8 |
7. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:43:12.6 | 0:30:12.8 |
8. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 2:45:00.3 | 0:32:00.5 |
9. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:53:36.1 | 0:40:36.3 |
10. | KADLECOVÁ Hana |
METROSTAV |
CZE | 2:58:23.1 | 0:45:23.3 |
11. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 3:01:41.6 | 0:48:41.8 |
12. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 3:03:57.1 | 0:50:57.3 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:04:03.4 | 0:51:03.6 |
14. | KRČMOVÁ Ludmila |
OD MORAVA |
CZE | 3:05:59.4 | 0:52:59.6 |
15. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:12:05.9 | 0:59:06.1 |
16. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:17:04.7 | 1:04:04.9 |
17. | KOPCOVÁ Alice |
ČS Stavební spořitelna |
CZE | 3:17:37.7 | 1:04:37.9 |
18. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:19:09.7 | 1:06:09.9 |
19. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:20:15.9 | 1:07:16.1 |
20. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 3:21:06.7 | 1:08:06.9 |
21. | GOLDMANNOVÁ Jana |
OPAVA |
CZE | 3:21:15.7 | 1:08:15.9 |
22. | KELBICHOVÁ Vendula |
CCC Chomutov |
CZE | 3:22:47.2 | 1:09:47.4 |
23. | JIREŠOVÁ Nikola |
CZE | 3:27:20.7 | 1:14:20.9 | |
24. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:30:35.9 | 1:17:36.1 |
25. | ČERNÍKOVÁ Adéla |
CZE | 3:31:24.7 | 1:18:24.9 | |
26. | HOLÍKOVÁ Nikola |
CZE | 3:32:29.7 | 1:19:29.9 | |
27. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:38:18.2 | 1:25:18.4 |
28. | ZALABOVÁ Martina |
CZE | 3:42:10.5 | 1:29:10.7 | |
29. | ZELENKOVÁ Lucie |
ČS Písek |
CZE | 3:50:36.3 | 1:37:36.5 |
30. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 3:52:22.7 | 1:39:23.0 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Oderská mlýnice České spořitelny