RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUČEROVÁ Monika |
VRV TEAM |
CZE | 0:26:51.8 | 0:00:00.0 |
2. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:27:01.4 | 0:00:09.6 |
3. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:03.7 | 0:00:11.9 |
4. | VAICOVÁ Markéta |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:27:03.8 | 0:00:12.0 |
5. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:28:00.7 | 0:01:08.9 |
6. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:11.4 | 0:01:19.6 |
7. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:14.1 | 0:01:22.3 |
8. | OBOŘILOVÁ Tereza |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:28:24.9 | 0:01:33.1 |
9. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:28:33.8 | 0:01:42.0 |
10. | KADLECOVÁ Zuzana |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:29:03.7 | 0:02:11.9 |
11. | ŠEFCOVÁ Kateřina |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:29:07.0 | 0:02:15.2 |
12. | TESAŘOVÁ Jana |
ACT LERAK |
CZE | 0:29:22.3 | 0:02:30.5 |
13. | HERMANOVÁ Veronika |
VRV TEAM |
CZE | 0:29:29.9 | 0:02:38.1 |
14. | BURLOVÁ Kristýna |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:29:49.8 | 0:02:58.0 |
15. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:30:20.7 | 0:03:28.9 |
16. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:30:45.9 | 0:03:54.1 |
17. | JERUZALSKA Natalia |
KKW JAMA WAŁBRZYCH |
POL | 0:30:47.6 | 0:03:55.8 |
18. | HAASOVÁ Kristýna |
ACT LERAK |
CZE | 0:31:27.0 | 0:04:35.2 |
19. | MYNÁŘOVÁ Natálie Laura |
BIKE PRO RACING o.s. |
CZE | 0:31:30.5 | 0:04:38.7 |
20. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:54.0 | 0:05:02.2 |
21. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:32:04.3 | 0:05:12.5 |
22. | JANOVSKÁ Lenka |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:32:21.6 | 0:05:29.8 |
23. | HEJHALOVÁ Dagmar |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:32:52.5 | 0:06:00.7 |
24. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:33:11.5 | 0:06:19.7 |
25. | DAŇKOVÁ Kateřina |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:33:22.0 | 0:06:30.2 |
26. | NOVÁKOVÁ Barbora |
CZE | 0:33:50.9 | 0:06:59.1 | |
27. | HARTYCHOVÁ Nicole |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:35:40.6 | 0:08:48.8 |
28. | HORŇOVÁ Adriana |
ACT LERAK |
CZE | 0:35:46.3 | 0:08:54.5 |
29. | DŽERENGOVÁ Sabina |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:36:54.5 | 0:10:02.7 |
30. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:43:45.2 | 0:16:53.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:35.2 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:22:07.4 | 0:00:32.2 |
3. | ČERVENKA Marcel |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:22:30.5 | 0:00:55.3 |
4. | BEDRNÍK Matěj |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:58.2 | 0:01:23.0 |
5. | SCHIERL Jakub |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:23:06.3 | 0:01:31.1 |
6. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:49.4 | 0:02:14.2 |
7. | PEŠŤÁK Martin |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:24:02.4 | 0:02:27.2 |
8. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:24:38.3 | 0:03:03.1 |
9. | STLOUKAL Štěpán |
ACT LERAK |
CZE | 0:25:01.0 | 0:03:25.8 |
10. | TROJAHN Robert |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:25:16.5 | 0:03:41.3 |
11. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:25:17.9 | 0:03:42.7 |
12. | MERIAČ Tomáš |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 0:25:25.3 | 0:03:50.1 |
13. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:25:39.5 | 0:04:04.3 |
14. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:50.6 | 0:04:15.4 |
15. | SIKORA Dávid |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 0:25:56.5 | 0:04:21.3 |
16. | KRÝDA Miloslav |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:25:57.3 | 0:04:22.1 |
17. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 0:25:57.3 | 0:04:22.1 |
18. | TELLINGER Adam |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:26:09.4 | 0:04:34.2 |
19. | VLASÁK Tomáš |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:26:13.9 | 0:04:38.7 |
20. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:21.1 | 0:04:45.9 |
21. | TOMÁŠEK Alvin |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:26:25.3 | 0:04:50.1 |
22. | BAUER Štěpán |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:26:46.5 | 0:05:11.3 |
23. | NOVÝ Jakub |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:26:57.8 | 0:05:22.6 |
24. | MICHALIČKA Štefan |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 0:27:05.6 | 0:05:30.4 |
25. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:27:13.5 | 0:05:38.3 |
26. | ZUNA Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:27:14.5 | 0:05:39.3 |
27. | PETERKA Zděnek |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:27:35.2 | 0:06:00.0 |
28. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:27:57.0 | 0:06:21.8 |
29. | MULLER Maxim |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:28:13.7 | 0:06:38.5 |
30. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:28:27.0 | 0:06:51.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:34:19.6 | 0:00:00.0 |
2. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:34:23.3 | 0:00:03.7 |
3. | DÖRING Maria |
TSV Großschönau |
GER | 0:35:21.5 | 0:01:01.9 |
4. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:35:37.5 | 0:01:17.9 |
5. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:35:53.4 | 0:01:33.8 |
6. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
VRV TEAM |
CZE | 0:36:40.1 | 0:02:20.5 |
7. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:37:31.5 | 0:03:11.9 |
8. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:37:36.4 | 0:03:16.8 |
9. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:59.3 | 0:03:39.7 |
10. | DŽERENGOVÁ Barbora |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:38:25.6 | 0:04:06.0 |
11. | LACINOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:38:47.1 | 0:04:27.5 |
12. | NOVÁKOVÁ Barbora |
VRV TEAM |
CZE | 0:39:01.0 | 0:04:41.4 |
13. | PODSKALSKÁ Anna |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:39:16.3 | 0:04:56.7 |
14. | VALUCHOVÁ Natálie |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:40:26.6 | 0:06:07.0 |
15. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:40:40.1 | 0:06:20.5 |
16. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 0:41:10.0 | 0:06:50.4 |
17. | KNAPKOVÁ Denisa |
Superior Riders |
CZE | 0:42:04.0 | 0:07:44.4 |
18. | SANDANYOVÁ Saša |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:42:17.2 | 0:07:57.6 |
19. | KUBÁTOVÁ Dominika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:49.0 | 0:08:29.4 |
20. | HENDRYCHOVÁ Pavla |
BIke Freaks Holice |
CZE | 0:43:15.5 | 0:08:55.9 |
21. | NEZVEDOVÁ Věra |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:43:56.6 | 0:09:37.0 |
22. | SLÁMOVÁ Michaela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:45:56.5 | 0:11:36.9 |
23. | KŘÍŽOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:49:08.5 | 0:14:48.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BŘEZINA Jonáš |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:44:22.2 | 0:00:00.0 |
2. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:44:30.4 | 0:00:08.2 |
3. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:44:42.5 | 0:00:20.3 |
4. | ZEŤÁK Michael |
BIKE 2000 |
CZE | 0:45:34.3 | 0:01:12.1 |
5. | ŠTOČEK Matúš |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 0:45:54.3 | 0:01:32.1 |
6. | KAŠPAR Adam |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:46:25.0 | 0:02:02.8 |
7. | TOMASZ Budziński |
Integral Collections MTB Team |
POL | 0:46:44.8 | 0:02:22.6 |
8. | ŠEDIVÝ Jakub |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:47:00.5 | 0:02:38.3 |
9. | HONZÁK David |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:47:00.8 | 0:02:38.6 |
10. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:47:00.8 | 0:02:38.6 |
11. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:47:25.4 | 0:03:03.2 |
12. | LIDMILA Martin |
CYKLO-SKI klub Polička |
CZE | 0:47:31.9 | 0:03:09.7 |
13. | FIALA Josef |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:47:33.4 | 0:03:11.2 |
14. | PERSON Tomáš |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 0:47:59.3 | 0:03:37.1 |
15. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:48:11.4 | 0:03:49.2 |
16. | NOVOTNÝ Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:48:22.6 | 0:04:00.4 |
17. | STEHNO Filip |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:48:28.2 | 0:04:06.0 |
18. | VOPAT Milan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:49:07.3 | 0:04:45.1 |
19. | JARÝ David |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:49:21.2 | 0:04:59.0 |
20. | VANÍČEK Šimon |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:49:36.7 | 0:05:14.5 |
21. | HERMAN Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:49:45.9 | 0:05:23.7 |
22. | ŠIMŮNEK Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:55.6 | 0:05:33.4 |
23. | GAVENDA Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:50:36.5 | 0:06:14.3 |
24. | MARCIN Budziński |
Integral Collections MTB Team |
POL | 0:50:54.5 | 0:06:32.3 |
25. | DEHNE Moritz |
RSC 93 Marienberg |
GER | 0:51:05.7 | 0:06:43.5 |
26. | SEDLÁČEK Vojtěch |
CK Příbram |
CZE | 0:51:05.8 | 0:06:43.6 |
27. | MARTINEK Tomáš |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:51:32.2 | 0:07:10.0 |
28. | ZONYGA Jan |
VRV TEAM |
CZE | 0:52:02.8 | 0:07:40.6 |
29. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:52:20.2 | 0:07:58.0 |
30. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:52:31.3 | 0:08:09.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:47:42.4 | 0:00:00.0 |
2. | CZECZINKAROVÁ Jana |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:50:29.9 | 0:02:47.5 |
3. | DROZDZIOK Marlena |
BIOAM RACINGTEAM |
POL | 0:50:55.9 | 0:03:13.5 |
4. | BARTIZALOVÁ Denisa |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:51:33.1 | 0:03:50.7 |
5. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 0:53:04.8 | 0:05:22.4 |
6. | WOJTYŁA Gabriela |
GOODMAN Zator |
POL | 0:53:39.7 | 0:05:57.3 |
7. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:54:12.4 | 0:06:30.0 |
8. | PIOTROWSKA Patrycja |
KKW JAMA WAŁBRZYCH |
POL | 0:54:39.5 | 0:06:57.1 |
9. | JASTRZĘBSKI Agnieszka |
BIOAM RACING TEAM |
POL | 0:55:34.9 | 0:07:52.5 |
10. | BŘEZINOVÁ Daniela |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:57:18.8 | 0:09:36.4 |
11. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:58:48.0 | 0:11:05.6 |
12. | JANUŠÍKOVÁ Nina |
ŽP Šport a.s. |
SVK | 0:59:07.1 | 0:11:24.7 |
13. | PROCHÁZKOVÁ Lenka |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:59:33.4 | 0:11:51.0 |
14. | KŘÍŽOVÁ Klára |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:59:40.5 | 0:11:58.1 |
15. | HOŠMANOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:00:58.9 | 0:13:16.5 |
16. | KRZYŽANKOVÁ Lenka |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:36.1 | 0:13:53.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJCHART Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:07:04.7 | 0:00:00.0 |
2. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:07:22.6 | 0:00:17.9 |
3. | MARCELI Bogusławski |
Integral Collections MTB Team |
POL | 1:09:18.4 | 0:02:13.7 |
4. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:10:04.6 | 0:02:59.9 |
5. | HELTA Filip |
KKW JAMA WAŁBRZYCH |
POL | 1:11:06.8 | 0:04:02.0 |
6. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 1:11:12.7 | 0:04:08.0 |
7. | NOVÁK Přemysl |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:12:05.9 | 0:05:01.2 |
8. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:12:21.0 | 0:05:16.3 |
9. | SROVNALÍK Filip |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:12:28.8 | 0:05:24.1 |
10. | VOJÍŘ Jaroslav |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:12:58.6 | 0:05:53.9 |
11. | VRÁNA Dominik |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:13:06.5 | 0:06:01.8 |
12. | ŠULC Jakub |
Kola-bbm.cz |
CZE | 1:14:04.9 | 0:07:00.2 |
13. | DOLEŽAL Václav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:16.4 | 0:07:11.7 |
14. | KRUMPHANZL Matyáš |
BIKE 2000 |
CZE | 1:14:24.2 | 0:07:19.5 |
15. | KUNT Lukáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:45.4 | 0:07:40.7 |
16. | SCHUBERT Štěpán |
REMERX MERIDA TEAM JUNIOR |
CZE | 1:15:01.4 | 0:07:56.7 |
17. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:09.9 | 0:08:05.2 |
18. | BANAŚ Mateusz |
KKW JAMA WAŁBRZYCH |
POL | 1:15:15.6 | 0:08:10.9 |
19. | PAPEŽ Vít |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 1:15:44.6 | 0:08:39.9 |
20. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:57.5 | 0:08:52.8 |
21. | BUŠFY Michal |
Cyklistický spolok Žilina |
SVK | 1:16:26.0 | 0:09:21.3 |
22. | EGGER Andreas |
MSC Wiesenbach |
GER | 1:16:35.9 | 0:09:31.2 |
23. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:41.3 | 0:09:36.6 |
24. | KULHAVÝ Jan |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:16:41.7 | 0:09:37.0 |
25. | ANDRŠ Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:17:03.7 | 0:09:59.0 |
26. | MORAVEC Karel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:17:22.2 | 0:10:17.5 |
27. | ALBRECHT Anton |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 1:17:58.1 | 0:10:53.4 |
28. | STARÝ Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:18:00.9 | 0:10:56.2 |
29. | WINIARSKI Łukasz |
KKW JAMA WAŁBRZYCH |
POL | 1:18:02.7 | 0:10:58.0 |
30. | ŠTĚPANÍK Jiří |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:18:50.0 | 0:11:45.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KESEG STEVKOVA Janka |
Outsiterz |
SVK | 1:30:54.5 | 0:00:00.0 |
2. | MICHIELS Githa |
TREK-KMC TRADE TEAM |
BEL | 1:31:30.5 | 0:00:36.0 |
3. | SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna |
Kross Racing Team |
POL | 1:32:20.6 | 0:01:26.1 |
4. | SZAFRANIEC Anna |
Kross Racing Team |
POL | 1:34:01.3 | 0:03:06.8 |
5. | DAWIDOWICZ Aleksandra |
SGR Srebrna Góra |
POL | 1:34:44.6 | 0:03:50.1 |
6. | ŠULCOVÁ Pavlína |
GHOST RUBENA racing team |
CZE | 1:36:43.4 | 0:05:48.9 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:36:51.6 | 0:05:57.1 |
8. | MACHULKOVÁ Barbora |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:37:23.1 | 0:06:28.6 |
9. | VESELÁ Lucie |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:37:57.1 | 0:07:02.6 |
10. | CRAIGIE Lee |
cannondale racing |
GBR | 1:38:22.7 | 0:07:28.2 |
11. | BRANDAU Elisabeth |
EBE-Racing Team |
GER | 1:40:09.1 | 0:09:14.6 |
12. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 1:41:02.3 | 0:10:07.8 |
13. | BERKOVÁ Irena |
AMENITY - EXTREM SPORT |
CZE | 1:41:39.0 | 0:10:44.5 |
14. | ZUR Monika |
4F Racing Team |
POL | 1:41:58.4 | 0:11:03.9 |
15. | PODGORSKA Aleksandra |
SANTE BSA WHISTLE TEAM |
POL | 1:42:45.2 | 0:11:50.7 |
16. | MACPHEE Kerry |
Scotland |
GBR | 1:42:51.1 | 0:11:56.6 |
17. | STASZEL Stefania |
SANTE BSA WHISTLE TEAM |
POL | 1:43:24.8 | 0:12:30.3 |
18. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:43:43.7 | 0:12:49.2 |
19. | ROBERTS Jessica |
Team Scotland |
GBR | 1:44:46.7 | 0:13:52.2 |
20. | MALINKIEWICZ Rita |
GOODMAN Zator |
POL | 1:46:24.9 | 0:15:30.4 |
21. | CIERLUK Karolina |
BIOAM RACING TEAM |
POL | 1:46:36.6 | 0:15:42.1 |
22. | STORCH Daniela |
RSV Chemnitz/ SCOTT Generation Team |
GER | 1:46:37.8 | 0:15:43.3 |
23. | MALÁRIKOVÁ Michaela |
KHC KAKTUS BIKE Bratislava |
SVK | 1:48:26.7 | 0:17:32.2 |
24. | VALEŠOVÁ Jana |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:49:45.1 | 0:18:50.6 |
25. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:50:21.4 | 0:19:26.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARTIZAL Jiří |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:42:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | STUNA Tomáš |
BB CYKLOSPORT SUPERIOR |
CZE | 0:42:47.6 | 0:00:00.2 |
3. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike kolín |
CZE | 0:42:53.7 | 0:00:06.3 |
4. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:43:02.3 | 0:00:14.9 |
5. | PAPEŽ Vojtěch |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 0:44:12.0 | 0:01:24.6 |
6. | BOŘIL Petr |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:44:31.9 | 0:01:44.5 |
7. | ZBUZEK Michal |
Sweep cycling |
CZE | 0:44:37.3 | 0:01:49.9 |
8. | ŠUTA Jiří |
Scott-Atrex |
CZE | 0:44:50.0 | 0:02:02.6 |
9. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:45:08.6 | 0:02:21.2 |
10. | STOŠEK Viktor |
Kola-bbm.cz |
CZE | 0:46:18.3 | 0:03:30.9 |
11. | HRABAL Jakub |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:46:51.8 | 0:04:04.4 |
12. | FRANK Petr |
Říčany |
CZE | 0:46:52.7 | 0:04:05.3 |
13. | BENDA Michal |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:47:23.7 | 0:04:36.3 |
14. | VRÁBEK Jan |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 0:48:09.9 | 0:05:22.5 |
15. | STRACH Jakub |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 0:48:39.7 | 0:05:52.3 |
16. | ŠEDIVÝ Pavel |
BTK Eurobike Praha |
CZE | 0:49:04.9 | 0:06:17.5 |
17. | ŘEŠÁTKO Jiří |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 0:49:32.8 | 0:06:45.4 |
18. | ŠUSER Václav |
BTK Eurobike Praha |
CZE | 0:50:03.9 | 0:07:16.5 |
19. | SCHÜHLER Tomáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 0:50:31.2 | 0:07:43.8 |
20. | BARTSCH Tomáš |
Transbrody Rideko |
CZE | 0:52:43.9 | 0:09:56.5 |
21. | ALBRECHT Luboš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:52:45.7 | 0:09:58.3 |
22. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov_(Eko farma Křížov) |
CZE | 0:52:46.5 | 0:09:59.1 |
23. | MUŽÍK Jakub |
SPORTFULCENTRUM.CZ |
CZE | 0:55:46.2 | 0:12:58.8 |
24. | KINDL Lukáš |
Dexter CYCLING |
CZE | 0:57:06.8 | 0:14:19.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŽILÁK František |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:44:09.7 | 0:00:00.0 |
2. | DOBRÝ Petr |
Bicycle cafe |
CZE | 0:44:18.5 | 0:00:08.7 |
3. | BARTOŇ Pavel |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:44:28.8 | 0:00:19.0 |
4. | KLAP David |
UGO Allivictus Cisty sport |
CZE | 0:44:37.9 | 0:00:28.1 |
5. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:44:52.8 | 0:00:43.0 |
6. | NOVOTA Jan |
Varnsdorf |
CZE | 0:45:18.8 | 0:01:09.0 |
7. | HAUSCHILD Silvio |
Rubena Eleven Test Team / RSV Bautzen |
GER | 0:46:59.2 | 0:02:49.4 |
8. | JANOČKO Ján |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 0:47:08.5 | 0:02:58.7 |
9. | SCHWARZ Herbert |
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ |
CZE | 0:47:13.2 | 0:03:03.4 |
10. | DOLEŽAL Ladislav |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:49:56.8 | 0:05:47.0 |
11. | NOVOTNÝ Petr |
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM |
CZE | 0:50:26.2 | 0:06:16.4 |
12. | PITHART Jan |
KH Tour Czech cycling team |
CZE | 0:50:56.8 | 0:06:47.0 |
13. | ZELENÝ Ondřej |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 0:51:00.3 | 0:06:50.5 |
14. | VÁCHA Jan |
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem |
CZE | 0:52:25.7 | 0:08:15.9 |
15. | POSPÍŠIL Petr |
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT |
CZE | 0:53:22.4 | 0:09:12.7 |
16. | APEL Marco |
EBE-Racing Team |
GER | 0:54:01.4 | 0:09:51.6 |
17. | KAVKA Kamil |
M.B.A. Racing |
CZE | 0:58:11.0 | 0:14:01.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:44:55.0 | 0:00:00.0 |
2. | OLEJNÍČEK Dušan |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 0:48:13.3 | 0:03:18.3 |
3. | ZAVADIL Josef |
TEAM BIKE PERŠTEJN |
CZE | 0:49:32.5 | 0:04:37.5 |
4. | VOKOUN Jan |
KL SPORT MOST |
CZE | 0:51:24.0 | 0:06:29.0 |
5. | SEDLÁČEK Jiří |
CK Příbram |
CZE | 0:52:51.9 | 0:07:56.9 |
6. | WOJCZAL Jarek |
WOJCZAL-BIKE |
POL | 0:53:31.0 | 0:08:36.0 |
7. | DVOŘÁK Otakar |
MVC OFF |
CZE | 0:55:37.8 | 0:10:42.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:41:09.8 | 0:00:00.0 |
2. | NESVADBA Jan |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:41:15.1 | 0:00:05.3 |
3. | KONWA Marek |
Betch.nl Superior Brenjtjens MTB Racing Team |
POL | 1:41:30.0 | 0:00:20.2 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:41:30.1 | 0:00:20.3 |
5. | NOVÁK Jiří |
BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:42:08.1 | 0:00:58.3 |
6. | BATS Didier |
Goeman Scott Cycling Team |
BEL | 1:42:40.1 | 0:01:30.3 |
7. | PANHUYZEN Kevin |
BEL | 1:43:19.1 | 0:02:09.3 | |
8. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:43:40.4 | 0:02:30.6 |
9. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:43:59.0 | 0:02:49.2 |
10. | HUTTER Michael |
Signer Merida RVA |
SUI | 1:44:36.4 | 0:03:26.6 |
11. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:44:44.2 | 0:03:34.4 |
12. | HYNEK Kristian |
TOPEAK ERGON RACING TEAM |
CZE | 1:45:03.9 | 0:03:54.1 |
13. | PERNSTEINER Hermann |
Fill ProForma Racing Team |
AUT | 1:45:25.1 | 0:04:15.3 |
14. | MALÍK Michal |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:46:28.6 | 0:05:18.8 |
15. | KANĚRA Michal |
GHOST RUBENA racing team |
CZE | 1:46:32.3 | 0:05:22.5 |
16. | KONWA Piotr |
4F Racing Team |
POL | 1:46:48.8 | 0:05:39.0 |
17. | MONTGOMERIE Gareth |
Scotland |
GBR | 1:47:05.3 | 0:05:55.5 |
18. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:48:11.4 | 0:07:01.6 |
19. | SKALICKÝ Pavel |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:48:34.6 | 0:07:24.8 |
20. | HEBISZ Rafał |
SGR Srebrna Góra |
POL | 1:48:50.3 | 0:07:40.5 |
21. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:49:04.4 | 0:07:54.6 |
22. | KRISTIANSEN Sondre |
SK Rye |
NOR | 1:49:27.2 | 0:08:17.4 |
23. | BOGAR Kryštof |
Betch.nl Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:49:30.8 | 0:08:21.0 |
24. | BARTÁK Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:50:23.6 | 0:09:13.8 |
25. | KOVÁŘ Radim |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:51:03.9 | 0:09:54.1 |
26. | EGGER Georg |
LEXWARE Mountainbike Team/ MSC Wiesenbach |
GER | 1:51:11.5 | 0:10:01.7 |
27. | HAMAN Martin |
Superior Brentjens MTB Team |
CZE | 1:51:45.9 | 0:10:36.1 |
28. | ŠILAR Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 1:52:00.7 | 0:10:50.9 |
29. | LUKEŠ Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:52:14.4 | 0:11:04.6 |
30. | PAUR Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:52:25.4 | 0:11:15.6 |