RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- B - 59 km overall
- B - 59 km by category
- C - 34 km overall
- C - 34 km by category
- D - 13 km overall
- D - 13 km - Rodinné týmy
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
- B - 59 km - koeficient
- C - 34 km - koeficient
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFRANÍK Kryštof |
BIKE 2000 |
CZE | 1:15:56.7 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:16:15.2 | 0:00:18.5 |
3. | ZÁPOTOCKÝ Michal |
Symbio + Cannondale |
CZE | 1:17:19.7 | 0:01:23.0 |
4. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:17:26.2 | 0:01:29.5 |
5. | JANKŮ Lukáš |
Rádio Kiss Hády |
CZE | 1:17:47.7 | 0:01:51.0 |
6. | SUCHÝ Milan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:17:51.9 | 0:01:55.2 |
7. | DŘEVOJÁNEK Jan |
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE |
CZE | 1:19:44.7 | 0:03:48.0 |
8. | SÝKORA Karel |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:19:47.5 | 0:03:50.8 |
9. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:19:48.6 | 0:03:51.9 |
10. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:21:16.4 | 0:05:19.7 |
11. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:22:29.7 | 0:06:33.0 |
12. | MAITNER Josef |
Mairacing Team |
CZE | 1:22:46.4 | 0:06:49.7 |
13. | MALY Jakub |
vrvteam |
CZE | 1:22:48.6 | 0:06:51.9 |
14. | JAŠA Lukáš |
Cyklosport Unite |
CZE | 1:22:49.2 | 0:06:52.5 |
15. | MALY Matej |
vrvteam |
CZE | 1:22:49.3 | 0:06:52.6 |
16. | GODYN Richard |
CZE | 1:22:56.9 | 0:07:00.2 | |
17. | ZAPALAČ Lukáš |
GIANTBRNO.CZ |
CZE | 1:23:20.4 | 0:07:23.7 |
18. | ZEDNIK Vitězslav |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 1:23:34.9 | 0:07:38.2 |
19. | HOLUB Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:24:20.9 | 0:08:24.2 |
20. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:24:21.8 | 0:08:25.1 |
21. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:24:38.7 | 0:08:42.0 |
22. | WACHTARCZYK Tomáš |
Los Amateros MTB Bílovec |
CZE | 1:24:41.9 | 0:08:45.2 |
23. | BENEŠ Radek |
Cyklo VAPE |
CZE | 1:24:55.9 | 0:08:59.2 |
24. | HVOLKA Petr |
A Bike Club Ostrava |
CZE | 1:25:12.4 | 0:09:15.7 |
25. | HONĚK Šimon |
Cyklocentrum Košárek Bílovec |
CZE | 1:25:22.4 | 0:09:25.7 |
26. | PILAŘ Jakub |
Novatop Lapierre |
CZE | 1:25:54.5 | 0:09:57.8 |
27. | MITÁŠ Martin |
KAMECHY bikes |
CZE | 1:26:35.1 | 0:10:38.4 |
28. | KOSIČKA Lubor |
Rapid Plzeň |
CZE | 1:26:51.1 | 0:10:54.4 |
29. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:27:29.6 | 0:11:32.9 | |
30. | VLČEK Michal |
Los Amateros MTB Bílovec |
CZE | 1:27:45.2 | 0:11:48.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 1:33:37.7 | 0:00:00.0 |
2. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
Inkospor |
CZE | 1:33:38.7 | 0:00:01.0 |
3. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 1:36:36.7 | 0:02:59.0 |
4. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 1:41:28.2 | 0:07:50.5 |
5. | PAVELKOVÁ Klára |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 1:41:50.7 | 0:08:13.0 |
6. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:41:53.1 | 0:08:15.4 |
7. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:44:06.2 | 0:10:28.5 |
8. | MARTINCOVÁ Andrea |
SK Cyklo Chlubna |
CZE | 1:45:17.2 | 0:11:39.5 |
9. | SOVADINOVÁ Soňa |
CYKLO-ŽOPY |
CZE | 1:46:16.2 | 0:12:38.5 |
10. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 1:47:11.5 | 0:13:33.8 |
11. | MACHÁČOVÁ Martina |
BIKE CENTRUM OLOMOUC |
CZE | 1:48:44.7 | 0:15:07.0 |
12. | ŘÍHOVÁ Lucie |
SK Sazička Rosice |
CZE | 1:48:45.7 | 0:15:08.0 |
13. | JANČOVÁ Anna |
BESKYD BIKE |
CZE | 1:48:47.2 | 0:15:09.5 |
14. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:49:10.8 | 0:15:33.1 |
15. | ŠERTLEROVÁ Klára |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:49:28.7 | 0:15:51.0 |
16. | HARTLOVÁ Ivana |
Sokol Římov |
CZE | 1:49:56.4 | 0:16:18.7 |
17. | KLVAČOVÁ Kamila |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:50:43.3 | 0:17:05.6 |
18. | NÁDVORNÍKOVÁ Jana |
CZE | 1:51:15.9 | 0:17:38.2 | |
19. | HVORECKÁ Dominika |
Zhor Team |
CZE | 1:51:50.3 | 0:18:12.6 |
20. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:52:52.7 | 0:19:15.0 |
21. | VÁLKOVÁ Klára |
Los Amateros MTB Bílovec |
CZE | 1:54:05.2 | 0:20:27.5 |
22. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:54:37.9 | 0:21:00.2 |
23. | BUREŠOVÁ Lenka |
CZE | 1:57:32.8 | 0:23:55.1 | |
24. | DUBSKÁ Kateřina |
BIKE 2000 |
CZE | 1:59:26.7 | 0:25:49.0 |
25. | GAJDEČKOVÁ Věra |
ELKA |
CZE | 2:01:10.7 | 0:27:33.0 |
26. | BEILNEROVÁ Renáta |
Los Amateros Bílovec MTB |
CZE | 2:02:34.7 | 0:28:57.0 |
27. | KUCHTOVÁ Tereza |
CZE | 2:03:59.7 | 0:30:22.0 | |
28. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 2:04:07.8 | 0:30:30.1 | |
29. | KRIŽANOVÁ Martina |
CZE | 2:04:42.2 | 0:31:04.5 | |
30. | PANUŠOVÁ Petra |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:05:03.9 | 0:31:26.2 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Vysočina Arena Tour České spořitelny