serie : serie logo

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATE :18.8.2018 PLACE  :Chrudim

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:28:27.2 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 2:28:27.5 0:00:00.2
3.
KOBES Lukáš
Symbio+CE Energy
CZE 2:31:56.0 0:03:28.7
4.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:32:53.5 0:04:26.2
5.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:32:54.0 0:04:26.7
6.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:32:55.0 0:04:27.7
7.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 2:33:01.0 0:04:33.7
8.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:33:39.0 0:05:11.7
9.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 2:34:27.0 0:05:59.7
10.
HORÁČEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:36:45.3 0:08:18.0
11.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 2:36:47.3 0:08:20.0
12.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:36:57.7 0:08:30.5
13.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:38:26.3 0:09:59.0
14.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 2:38:39.5 0:10:12.2
15.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:38:47.5 0:10:20.2
16.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:39:35.2 0:11:08.0
17.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:41:32.7 0:13:05.5
18.
KUNÁŠEK Josef
CZE 2:41:32.8 0:13:05.5
19.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 2:41:39.5 0:13:12.3
20.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:41:47.8 0:13:20.5
21.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:42:17.0 0:13:49.7
22.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:42:58.3 0:14:31.0
23.
HRUŠKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:43:05.8 0:14:38.5
24.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:43:09.8 0:14:42.5
25.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:43:12.8 0:14:45.5
26.
KARBAN Štěpán
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:43:21.5 0:14:54.2
27.
BLAŽEK Jan
RAJEC TREK
CZE 2:43:29.8 0:15:02.5
28.
PICKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:44:30.0 0:16:02.7
29.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 2:44:35.3 0:16:08.0
30.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 2:44:40.0 0:16:12.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:56:21.0 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 3:08:38.0 0:12:17.0
3.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:13:59.6 0:17:38.5
4.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 3:15:03.8 0:18:42.7
5.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 3:16:37.4 0:20:16.4
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 3:17:17.0 0:20:56.0
7.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:18:29.3 0:22:08.2
8.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 3:24:31.3 0:28:10.2
9.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:25:06.6 0:28:45.5
10.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 3:27:52.5 0:31:31.5
11.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 3:27:55.1 0:31:34.0
12.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 3:29:22.9 0:33:01.8
13.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 3:30:07.8 0:33:46.7
14.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 3:30:08.1 0:33:47.0
15.
MULLEN Sylva
CZE 3:30:17.6 0:33:56.6
16.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 3:33:35.9 0:37:14.8
17.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 3:44:31.8 0:48:10.7
18.
KAIGLOVA Lucie
Líný drzý holky
CZE 3:48:24.5 0:52:03.5
19.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 4:03:17.0 1:06:56.0
20.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 4:06:51.5 1:10:30.5
21.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 4:10:19.0 1:13:58.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KULHÁNEK David
CK MTB Maraton
CZE 1:22:29.3 0:00:00.0
2.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 1:23:00.2 0:00:30.9
3.
KINDL Lukáš
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:23:39.0 0:01:09.7
4.
STARÝ Dominik
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:23:55.3 0:01:26.0
5.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:23:56.5 0:01:27.2
6.
MACHAC IV. Josef
cyklo team KOLARNA
CZE 1:23:57.5 0:01:28.2
7.
BLAŽEK Hynek
KROSS RACING TEAM
CZE 1:23:59.8 0:01:30.5
8.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:25:20.7 0:02:51.4
9.
TOMAN Luboš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:26:30.2 0:04:00.9
10.
AUGUSTA MAtouš
CZE 1:26:31.5 0:04:02.2
11.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:26:49.7 0:04:20.4
12.
LÁVIČKA Adam
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:27:25.9 0:04:56.6
13.
STIBAL Adam
Cycling Academy Tábor
CZE 1:27:41.0 0:05:11.7
14.
PELČARSKÝ Aleš
CZE 1:28:09.7 0:05:40.4
15.
VEVERKA Václav
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:28:11.8 0:05:42.5
16.
ZÁVESKÝ Tomáš
Gepard Finance Cycling Team
CZE 1:28:12.0 0:05:42.7
17.
BŘEZNA VOJTĚCH
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:28:31.5 0:06:02.2
18.
VÍŠEK Roman
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:28:51.5 0:06:22.2
19.
TLAMKA Tomáš
Nutrend spocialized racing
CZE 1:28:52.0 0:06:22.7
20.
PRAJSNER Josef
CZE 1:28:52.3 0:06:23.0
21.
SOLNIČKA Ondřej
I-bike Manitou Klub Chrudim
CZE 1:29:46.5 0:07:17.2
22.
NĚMEC Patrik
CZE 1:29:51.7 0:07:22.4
23.
JUSTIAN David
GAPP System - Cabtech
CZE 1:29:56.0 0:07:26.7
24.
BLAŽEK Jakub
KROSS RACING TEAM
CZE 1:30:00.5 0:07:31.2
25.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 1:30:34.7 0:08:05.4
26.
HANÁČEK Martin
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:30:42.2 0:08:12.9
27.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:30:52.0 0:08:22.7
28.
MORAVEC Michal
GHOST Team
CZE 1:30:55.3 0:08:26.0
29.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:31:11.5 0:08:42.2
30.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA Jihlava
CZE 1:31:24.2 0:08:54.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:34:26.7 0:00:00.0
2.
DOLEŽALOVÁ Ivana
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:37:35.5 0:03:08.7
3.
BLAŽKOVÁ Vendula
Auto MERCIA
CZE 1:38:54.5 0:04:27.7
4.
CHMELÍKOVÁ Pavla
CZE 1:40:21.5 0:05:54.7
5.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLIN
CZE 1:41:17.0 0:06:50.2
6.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 1:43:42.5 0:09:15.7
7.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:44:42.3 0:10:15.5
8.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC TREK
CZE 1:47:01.8 0:12:35.0
9.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:47:23.5 0:12:56.7
10.
HORÁČKOVÁ Zuzana
Apache Loko Trutnov
CZE 1:49:23.3 0:14:56.5
11.
SERBUSOVÁ kateřina
KILPI racing team
CZE 1:49:24.0 0:14:57.2
12.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 1:49:53.3 0:15:26.5
13.
MACHÁČOVÁ Martina
GAPP System - Cabtech
CZE 1:50:24.3 0:15:57.5
14.
PIVOŇKOVÁ Marie
Penguin team
CZE 1:52:26.5 0:17:59.7
15.
BUREŠOVÁ Lenka
Autocentrum BARTH
CZE 1:53:17.6 0:18:50.8
16.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna a.s.
CZE 1:53:26.5 0:18:59.7
17.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic Junior Team
CZE 1:53:41.0 0:19:14.2
18.
BĚLOUŠKOVÁ Eliška
GHOST Team
CZE 1:55:00.3 0:20:33.5
19.
PŘENOSILOVÁ Karolína
CZE 1:56:17.3 0:21:50.5
20.
PĚTÍKOVÁ Jana
CZE 1:58:47.3 0:24:20.5
21.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 1:59:21.1 0:24:54.3
22.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 1:59:35.5 0:25:08.7
23.
BŘEZINOVÁ Ivana
Future Cycling
CZE 1:59:57.1 0:25:30.3
24.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 2:01:06.3 0:26:39.5
25.
KUDLÁČKOVÁ Anna
GHOST Team
CZE 2:02:37.6 0:28:10.8
26.
TOMSOVÁ Klára
Haven Team
CZE 2:08:43.8 0:34:17.0
27.
URBANOVÁ Alena
CZE 2:08:58.8 0:34:32.0
28.
HAVLOVÁ Veronika
CZE 2:09:58.5 0:35:31.7
29.
ŠRÁMOVÁ Aneta
CZE 2:10:30.8 0:36:04.0
30.
KUČÍRKOVÁ Petra
CZE 2:11:24.0 0:36:57.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.