serie : serie logo

Ralsko MTB Tour České spořitelny

MTB
DATE :29.9.2018 PLACE  :Ralsko

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:37:09.4 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:37:09.6 0:00:00.1
3.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:37:10.1 0:00:00.6
4.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabetech MTB Racing Team
CZE 1:37:10.6 0:00:01.1
5.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:37:10.8 0:00:01.3
6.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:37:11.1 0:00:01.6
7.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:38:58.2 0:01:48.8
8.
KOBES Lukáš
Symbio+CE Energy
CZE 1:38:58.3 0:01:48.9
9.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:39:41.6 0:02:32.1
10.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:41:32.1 0:04:22.6
11.
DAMEK Milan
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM
CZE 1:41:32.1 0:04:22.6
12.
DOLEŽAL Václav
Symbio+CE Energy
CZE 1:41:32.3 0:04:22.9
13.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:41:32.6 0:04:23.1
14.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:41:32.6 0:04:23.1
15.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:41:32.6 0:04:23.1
16.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:41:32.8 0:04:23.4
17.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:41:33.1 0:04:23.6
18.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:33.2 0:04:23.8
19.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 1:41:33.3 0:04:23.9
20.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:41:33.6 0:04:24.1
21.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 1:41:33.7 0:04:24.3
22.
KLOS Viktor
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:41:33.8 0:04:24.3
23.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:41:33.8 0:04:24.4
24.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 1:41:37.1 0:04:27.6
25.
HRUŠKA Jan
Ghost Team
CZE 1:41:41.1 0:04:31.6
26.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:41:41.6 0:04:32.1
27.
VOPAT Milan
Ghost Team
CZE 1:43:53.6 0:06:44.1
28.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:44:38.8 0:07:29.4
29.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:44:39.1 0:07:29.6
30.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:44:39.2 0:07:29.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:47:16.1 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:52:51.9 0:05:35.7
3.
LOUBKOVÁ Ivana
Rohozec Amulet Team
CZE 1:57:57.9 0:10:41.7
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:59:40.7 0:12:24.5
5.
ŽÍDEKOVÁ Jana
Cyklotrenink.com
CZE 1:59:43.1 0:12:27.0
6.
JAKUBIČKOVÁ Hana
BIKE GALLERY
CZE 2:04:50.9 0:17:34.8
7.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:04:56.7 0:17:40.5
8.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:12:14.9 0:24:58.8
9.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:12:22.2 0:25:06.0
10.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI author team
CZE 2:14:55.4 0:27:39.3
11.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 2:16:07.7 0:28:51.5
12.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 2:16:17.9 0:29:01.7
13.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:18:45.9 0:31:29.8
14.
MÜLLEROVÁ Ivana
CZE 2:21:02.7 0:33:46.5
15.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:21:03.1 0:33:47.0
16.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:21:04.2 0:33:48.0
17.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:21:04.7 0:33:48.5
18.
NEDVĚDICKÁ Blanka
Ski klub Jizerská 50
CZE 2:25:46.0 0:38:29.8
19.
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 2:27:07.0 0:39:50.8
20.
BLAŽKOVÁ Michaela
Rajec Trek
CZE 2:37:00.3 0:49:44.1
21.
KOCOURKOVÁ Markéta
CZE 2:37:02.5 0:49:46.3
22.
ANTROPIUSOVÁ Šárka
Brdonoš Team
CZE 2:37:21.8 0:50:05.6
23.
PŘENOSILOVÁ Alena
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 2:39:14.5 0:51:58.3
24.
DINGOVÁ Michaela
BSK racing
CZE 2:41:51.2 0:54:35.0
25.
HAISLOVÁ Radka
CZE 2:43:10.3 0:55:54.1
26.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 2:47:30.0 1:00:13.8
27.
MARGOLDOVÁ Kateřina
CZE 2:47:31.5 1:00:15.4
28.
JOHANIDESOVÁ Helena
CZE 2:48:57.0 1:01:40.8
29.
GEMBALOVÁ Karolína
Ghost Team
CZE 2:50:36.2 1:03:20.1
30.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 2:54:26.3 1:07:10.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.