serie :
Oderská Mlýnice Lesy ČR
DATE : | 21.9.2019 | PLACE : | Klokočůvek u Oder |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:51:37.7 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:51:43.8 | 0:00:06.1 |
3. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 1:52:45.5 | 0:01:07.8 |
4. | BUKSA Dominik |
Vitalo Future Cycling |
CZE | 1:53:35.3 | 0:01:57.5 |
5. | DAMEK Milan |
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM |
CZE | 1:53:35.5 | 0:01:57.8 |
6. | RAJCHART Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:53:35.8 | 0:01:58.0 |
7. | NERADIL Vojtěch |
Kolovna KM-BT Morkovice |
CZE | 1:53:43.0 | 0:02:05.3 |
8. | REEH Jiří |
Fitsport Jiří Trampota REKR |
CZE | 1:53:44.2 | 0:02:06.5 |
9. | HARTL Karel |
STARBIKE.SK |
CZE | 1:53:44.3 | 0:02:06.6 |
10. | HOVORKA Daniel |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 1:55:14.5 | 0:03:36.8 |
11. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 1:55:35.0 | 0:03:57.3 |
12. | ZEŤÁK Michael |
Středeční monumenty |
CZE | 1:56:08.5 | 0:04:30.8 |
13. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:25.5 | 0:04:47.8 |
14. | REINER Jan |
EthicSport Cycling team |
CZE | 1:57:41.8 | 0:06:04.0 |
15. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:51.7 | 0:06:14.0 |
16. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 1:57:52.5 | 0:06:14.8 |
17. | HOLEC Radek |
Bikesport team mohelnice |
CZE | 1:58:54.2 | 0:07:16.5 |
18. | KUŠNÍR Ondřej |
ON-OFF Team |
CZE | 1:59:06.5 | 0:07:28.8 |
19. | KECHRT Tomáš |
PRIME sport expert |
CZE | 1:59:27.2 | 0:07:49.5 |
20. | BUKOVSKÝ Lukáš |
DK Bike shop Racing team |
CZE | 1:59:39.2 | 0:08:01.5 |
21. | DRGA Daniel |
Finanční centrum team |
SVK | 1:59:55.5 | 0:08:17.8 |
22. | MATOCHA Pavel |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:00:08.0 | 0:08:30.2 |
23. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:00:08.7 | 0:08:31.0 |
24. | VÁCLAVEK Lukáš |
Kolovna KM - BT Morkovice |
CZE | 2:00:08.7 | 0:08:31.0 |
25. | BLAŽEK Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:00:10.7 | 0:08:33.0 |
26. | KALITA Tomáš |
Head Pro Team Opava |
CZE | 2:00:16.5 | 0:08:38.7 |
27. | CHOVANEC Filip |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:30.2 | 0:08:52.5 |
28. | PĚGŘÍM Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 2:02:01.9 | 0:10:24.2 |
29. | FEDAK Ruslan |
CZE | 2:02:02.7 | 0:10:25.0 | |
30. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:02:03.0 | 0:10:25.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:10:54.4 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Monika |
Head Pro Team Opava |
CZE | 2:12:00.9 | 0:01:06.4 |
3. | SKALICKÁ Zuzana |
Kellys bike-ranch team |
CZE | 2:15:09.8 | 0:04:15.4 |
4. | MACHÁŇOVÁ Sabina |
bikecentrum.eu Olomouc |
CZE | 2:20:10.8 | 0:09:16.4 |
5. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:21:07.8 | 0:10:13.4 |
6. | KOTTOVÁ Petra |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:23:18.8 | 0:12:24.4 |
7. | BŘEZINOVÁ Radka |
Lowellpro Racing Team |
CZE | 2:26:58.8 | 0:16:04.4 |
8. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:28:12.0 | 0:17:17.6 |
9. | TOKARČÍKOVÁ Michaela |
Napohodu! bike team Píšť |
CZE | 2:28:15.0 | 0:17:20.6 |
10. | NENADÁLOVÁ Hana |
MTB R2 Team |
CZE | 2:29:10.7 | 0:18:16.3 |
11. | WRONA Monika |
POL | 2:29:32.5 | 0:18:38.1 | |
12. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 2:38:41.9 | 0:27:47.5 |
13. | KŘEFKÁ Dagmar |
Napohodu! bike team Píšť |
CZE | 2:39:46.9 | 0:28:52.5 |
14. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:40:32.2 | 0:29:37.7 |
15. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 2:41:20.4 | 0:30:26.0 | |
16. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:41:41.9 | 0:30:47.5 |
17. | PAVLÍKOVÁ Kateřina |
Bikecentrum.eu |
CZE | 2:42:35.4 | 0:31:40.9 |
18. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:46:12.8 | 0:35:18.4 |
19. | SLÍVOVÁ Kateřina |
CZE | 2:49:01.1 | 0:38:06.6 | |
20. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:56:20.5 | 0:45:26.1 |
21. | ROHELOVÁ Lucie |
ateliér-r Olomouc |
CZE | 2:59:38.7 | 0:48:44.3 |
22. | VALENTOVÁ Jana |
CZE | 3:00:57.7 | 0:50:03.3 | |
23. | NOVÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 3:07:32.7 | 0:56:38.2 | |
24. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 3:16:02.1 | 1:05:07.7 |
25. | MATUŠÍKOVÁ Simona |
Napohodu! bike team Píšť |
CZE | 3:24:29.0 | 1:13:34.6 |
26. | REZKOVÁ Renáta |
Cobram team |
CZE | 3:25:58.8 | 1:15:04.3 |
27. | NIPPERTOVÁ Pavla |
CZE | 3:26:19.5 | 1:15:25.1 | |
28. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 3:31:03.5 | 1:20:09.0 | |
29. | GRACLÍKOVÁ Nela |
CZE | 3:35:00.9 | 1:24:06.5 | |
30. | PRIVRELOVA Martina |
CZE | 3:39:23.9 | 1:28:29.5 |
Statistics
Number of registered | 1300 |
---|---|
Registered - Men | 1017 |
Registered - Women | 283 |
Started | 1114 |
Finished | 1079 |
Races in series
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- ČT Trans Brdy
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Ralsko MTB Tour České spořitelny