serie : serie logo

Predator RUN Plzeň

Running
DATE :20.4.2019 PLACE  :Plzeň

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CENEFELS Filip
AF TEAM Plzeň
CZE 0:34:14.1 0:00:00.0
2.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:35:00.3 0:00:46.2
3.
KAREL Štěpán
Z.L.O.
CZE 0:35:40.9 0:01:26.8
4.
KREJČÍ Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:35:41.3 0:01:27.2
5.
PEŠEK Petr
AF TEAM Plzeň
CZE 0:36:19.5 0:02:05.4
6.
ČERNÝ Jakub
Tantrum Monstra
CZE 0:36:22.1 0:02:08.0
7.
TEUFNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 0:36:32.7 0:02:18.6
8.
KOČVARA Luboš
Z.L.O.
CZE 0:37:05.7 0:02:51.6
9.
DUBSKÝ Václav
AF TEAM Plzeň
CZE 0:37:13.8 0:02:59.7
10.
KAMIC Petr
Tantrum Monstra
CZE 0:37:31.9 0:03:17.8
11.
TRÄXLER Martin
GER 0:37:34.2 0:03:20.1
12.
VLADYKA Honza
CZE 0:37:42.7 0:03:28.6
13.
HRABÁK Petr
AF TEAM Plzeň
CZE 0:37:52.7 0:03:38.6
14.
BABÁK Josef
Tantrum Monstra
CZE 0:38:00.3 0:03:46.2
15.
PODZIMEK Jakub
HLS TEAM
CZE 0:38:02.5 0:03:48.4
16.
SETTELE Stefan
MIT OCR Germany
CZE 0:38:20.5 0:04:06.4
17.
VOLÁK Adam
Tantrum Monstra
CZE 0:38:45.0 0:04:30.9
18.
SOUKUP Ladislav
HLS TEAM
CZE 0:38:57.8 0:04:43.7
19.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 0:38:58.7 0:04:44.6
20.
SCHRÖPFER Martin
Tantrum Monstra
CZE 0:39:05.9 0:04:51.8
21.
VOSTŘEL Radek
HLS TEAM
CZE 0:39:08.4 0:04:54.3
22.
JÍLEK Petr
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:39:23.8 0:05:09.7
23.
LAQUECHE SARALEGUI Patrick
CZE 0:39:24.0 0:05:09.9
24.
KRÁLÍK Petr
Z.L.O.
CZE 0:39:54.9 0:05:40.8
25.
VÍTEK Tadeáš
Predator Workout Počátky elite
CZE 0:40:14.4 0:06:00.3
26.
FOŘT Josef
Tantrum Monstra
CZE 0:40:21.3 0:06:07.2
27.
BERAN Lukáš
Spartan Gym
CZE 0:40:38.5 0:06:24.4
28.
HLAVATÝ Vláďislav
AF TEAM Plzeň
CZE 0:40:44.2 0:06:30.1
29.
MAURER Mario
CZE 0:41:02.1 0:06:48.0
30.
BÄR Marcel
MIT OCR Germany
CZE 0:41:08.1 0:06:54.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TOCHÁČKOVÁ Tereza
Barbarian Extreme Team
CZE 0:43:34.7 0:00:00.0
2.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 0:43:46.3 0:00:11.6
3.
STEJSKALOVÁ Barbora
Spartan Gym
CZE 0:44:11.8 0:00:37.1
4.
BŘÍZOVÁ Jana
CZE 0:46:35.5 0:03:00.8
5.
MACANOVÁ Zuzana
AF TEAM Plzeň
CZE 0:47:16.7 0:03:42.0
6.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 0:48:07.2 0:04:32.5
7.
SUŠÁNKOVÁ Klára
AF TEAM Plzeň
CZE 0:49:16.5 0:05:41.8
8.
LONKOVÁ Magdalena
Barbarian Extreme Team
CZE 0:49:24.8 0:05:50.1
9.
DOPITOVÁ Simona
Sunny Gang Plzeň
CZE 0:50:46.9 0:07:12.2
10.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 0:50:56.7 0:07:22.0
11.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 0:53:23.0 0:09:48.3
12.
VACOVSKÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 0:55:01.0 0:11:26.3
13.
PĚČKOVÁ Zdeňka
AF TEAM Plzeň
CZE 0:56:10.7 0:12:36.0
14.
CIPROVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 0:57:06.2 0:13:31.5
15.
BALEJOVÁ Aneta
CZE 1:00:13.3 0:16:38.6
16.
HLAVÁČOVÁ Zuzana
Spartan Gym
CZE 1:00:38.8 0:17:04.1
17.
VRBOVÁ Michaela
Spartan Gym
CZE 1:01:04.0 0:17:29.3
18.
PECHROVA Čiči
Retro team
CZE 1:01:18.4 0:17:43.7
19.
PROKOPOVÁ Denisa
CZE 1:03:24.4 0:19:49.7
20.
HNÍZDOVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 1:03:39.5 0:20:04.8
21.
LINDENTHAL Franziska
Munich elite Warriors
GER 1:07:17.0 0:23:42.3
22.
KATHARINA Sinzinger
Munich elite Warriors
GER 1:07:17.5 0:23:42.8
23.
BILEK Sabine
Team Celtic Warrior
CZE 1:07:59.7 0:24:25.0
24.
SEDLÁKOVÁ Michaela
CZE 1:10:52.2 0:27:17.5
25.
FIALOVÁ Marie
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:19:16.1 0:35:41.4
26.
VILDMANOVÁ Kristýna
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:19:18.1 0:35:43.4
27.
SOROWKA Claudia
Munich Drunken Monks
GER 1:22:03.3 0:38:28.6
28.
ERMER Daniela
Munich Drunken Monks
GER 1:22:13.2 0:38:38.5
29.
ŠTRUNCOVÁ Martina
CZE 1:51:13.2 1:07:38.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠTOHANZL Michal
CZE 0:37:24.4 0:00:00.0
2.
JAROLÍM Michal
Fénix Plzeň
CZE 0:37:47.3 0:00:22.9
3.
ČERVEŇÁK Radim
CZE 0:38:40.2 0:01:15.8
4.
VEPŘEK Martin
CZE 0:39:55.6 0:02:31.2
5.
KOVACIK Branislav
Fénix Plzeň
CZE 0:40:29.0 0:03:04.6
6.
DRÁBEK Lukáš
SRTG Holýšov
CZE 0:40:39.8 0:03:15.4
7.
CHALUPNÝ Jakub
CZE 0:41:35.7 0:04:11.3
8.
HANYK Lukáš
CZE 0:41:46.6 0:04:22.2
9.
RICHTER Lukáš
RAC Maratónci
CZE 0:41:54.4 0:04:30.0
10.
KLOUČEK Petr
CZE 0:42:07.0 0:04:42.6
11.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team Open
CZE 0:42:10.4 0:04:46.0
12.
KUČERA Petr
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:42:21.9 0:04:57.5
13.
ROTH Zdeněk
CZE 0:42:24.0 0:04:59.6
14.
MÍČA Josef
CZE 0:42:28.8 0:05:04.4
15.
BLÍN Ondřej
OCR Čelákovice
CZE 0:42:39.0 0:05:14.6
16.
VORÁČEK Tomáš
CZE 0:42:51.6 0:05:27.2
17.
NOVÁČEK Martin
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:42:57.9 0:05:33.5
18.
SALABA Michal
NERO DRINKS FITNESS URAL
CZE 0:43:16.2 0:05:51.8
19.
LACINA Josef
Gladiators
CZE 0:43:19.4 0:05:55.0
20.
KLEPÁČ Roman
CZE 0:43:21.0 0:05:56.6
21.
TEPLÍK Petr
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:43:28.8 0:06:04.4
22.
NOVÁK Marek
Predátoři Cheb
CZE 0:43:31.4 0:06:07.0
23.
KIPROV Jakub
Wingardium Klobása
CZE 0:43:33.0 0:06:08.6
24.
NETÍK Marek
NERO DRINKS FITNESS URAL
CZE 0:43:35.5 0:06:11.1
25.
KLEMENT Oldřich
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:43:41.8 0:06:17.4
26.
PETERKA Tomáš
SRTG Holýšov
CZE 0:43:42.6 0:06:18.2
27.
ŘEZÁČ Matěj
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:44:18.1 0:06:53.7
28.
ONDRÁČEK Zdeněk
ESa
CZE 0:44:19.0 0:06:54.6
29.
SOUČEK Michal
LionsTeamOCR
CZE 0:44:19.4 0:06:55.0
30.
RAČKO Václav
CZE 0:44:28.2 0:07:03.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HÁJKOVÁ Alena
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:44:08.1 0:00:00.0
2.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
SRTG Litvínov
CZE 0:44:54.4 0:00:46.3
3.
DRÁBKOVÁ Veronika
CZE 0:45:57.0 0:01:48.9
4.
PRESLOVA Lenka
CZE 0:49:53.9 0:05:45.8
5.
ROUČKOVÁ Ollie
CZE 0:49:59.3 0:05:51.2
6.
HAVLÍKOVÁ Klára
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:50:44.0 0:06:35.9
7.
KLÁSKOVÁ Zuzana
CZE 0:51:02.7 0:06:54.6
8.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM open
CZE 0:51:17.3 0:07:09.2
9.
SPORKOVÁ Václava
Predator Workout Plzeň
CZE 0:52:03.0 0:07:54.9
10.
BERKOVÁ Eva
HLS TEAM open
CZE 0:52:37.1 0:08:29.0
11.
RAMPÍROVÁ Petra
Diversity Beasts
CZE 0:52:41.4 0:08:33.3
12.
ONDERKOVÁ Monika Onderková
CZE 0:53:19.1 0:09:11.0
13.
ŠPONIAROVÁ Pavlína
CZE 0:53:27.5 0:09:19.4
14.
LAUBOVÁ Gabriela
Predator Workout Ústí-Děčín
CZE 0:54:40.5 0:10:32.4
15.
ŠTOHANZLOVÁ Jana
CZE 0:54:58.9 0:10:50.8
16.
ŘEZANINOVÁ Tereza
OCR Čelákovice
CZE 0:55:44.3 0:11:36.2
17.
NAJMANOVÁ Alena
CZE 0:55:45.4 0:11:37.3
18.
KUROPATNICKÁ Zuzana
Predator workout Počátky
CZE 0:56:22.3 0:12:14.2
19.
MANDAUSOVÁ Vladimíra
BEZEDNA Team
CZE 0:56:23.9 0:12:15.8
20.
ŠIMKOVÁ Petra
Softech
CZE 0:56:43.5 0:12:35.4
21.
KONEČNÁ Marie
Predator Workout Kladno
CZE 0:56:44.4 0:12:36.3
22.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 0:57:16.5 0:13:08.4
23.
MINARIKOVA Tereza
CZE 0:57:34.1 0:13:26.0
24.
KORTEOVÁ Rebeka
Bez Tréniku s.r.o.
CZE 0:57:35.1 0:13:27.0
25.
JANÁSOVÁ Gabriela
CZE 0:57:36.1 0:13:28.0
26.
KOLÁŘOVÁ Lenka
SRTG Holýšov
CZE 0:57:36.5 0:13:28.4
27.
VERNEROVÁ Aneta
CZE 0:58:07.5 0:13:59.4
28.
BURDOVÁ Marika
CZE 0:58:29.0 0:14:20.9
29.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 0:58:46.4 0:14:38.3
30.
MATIASKOVA Hana
FIRE TEAM
CZE 0:59:43.8 0:15:35.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.