serie : ČP XCO MTB 2019

Český pohár XCO MTB - Město Touškov

MTB
DATE :27 - 28.4.2019 PLACE  :Město Touškov

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 1:37:45.5 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
SUPERIOR XC TEAM
CZE 1:39:54.7 0:02:09.2
3.
ČÁBELICKÁ Jitka
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:41:01.2 0:03:15.7
4.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:42:07.9 0:04:22.4
5.
CZECZINKAROVÁ Jana
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:44:58.9 0:07:13.4
6.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:45:12.2 0:07:26.6
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:45:23.4 0:07:37.9
8.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:45:28.9 0:07:43.4
9.
RODRIGUEZ SUAREZ Erika Monserrath
Ar Pro Cycling Team
MEX 1:47:53.1 0:10:07.6
10.
URBANOVÁ Martina
Hnizdil Team
CZE 1:50:14.4 0:12:28.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:57:07.0 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:58:00.0 0:00:52.9
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:58:56.2 0:01:49.2
4.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:59:47.9 0:02:40.9
5.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:01:22.2 0:04:15.2
6.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:01:46.9 0:04:39.9
7.
DORSCHT Lina
Conway T2 Racing Team
GER 1:01:55.7 0:04:48.7
8.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:58.2 0:06:51.1
9.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:04:23.7 0:07:16.6
10.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:04:55.9 0:07:48.9
11.
VLADNITSKI Romi
Csc
ISR 1:05:21.4 0:08:14.4
12.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:06:16.4 0:09:09.4
13.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:07:06.6 0:09:59.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:00.6 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:33.6 0:00:33.0
3.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:56.6 0:00:55.9
4.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:29:18.6 0:01:17.9
5.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:29:34.4 0:01:33.7
6.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:30:34.9 0:02:34.2
7.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:30:40.9 0:02:40.2
8.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:30:54.4 0:02:53.7
9.
PŮBALOVÁ Nela
TJ AS ML. Boleslav
CZE 0:30:56.1 0:02:55.4
10.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:31:25.4 0:03:24.7
11.
LURIA Naomi
Masters Haifa
ISR 0:31:37.4 0:03:36.7
12.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:50.9 0:03:50.2
13.
ŠMÍDOVÁ Adéla
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:32:17.4 0:04:16.7
14.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC Kooperativa Jablonec
CZE 0:32:33.1 0:04:32.4
15.
GARCIA PELAEZ Isabella
Ar Pro Cycling Team
MEX 0:32:42.1 0:04:41.4
16.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:32:57.4 0:04:56.7
17.
TICHÁ Kristína
CK EPIC Dohňany
SVK 0:33:03.4 0:05:02.7
18.
FIJAŁKOWSKA Hanna
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:33:08.9 0:05:08.2
19.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:33:11.6 0:05:10.9
20.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:33:13.9 0:05:13.2
21.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:33:14.1 0:05:13.4
22.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:33:41.9 0:05:41.2
23.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:33:55.6 0:05:54.9
24.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:33:55.6 0:05:54.9
25.
KNIHOVÁ Kateřina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:34:17.3 0:06:16.7
26.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:34:38.6 0:06:37.9
27.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:34:43.9 0:06:43.2
28.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:35:11.6 0:07:10.9
29.
KOTLÍNOVÁ Simona
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:35:24.8 0:07:24.2
30.
BINDEROVÁ Petra
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:35:38.3 0:07:37.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CINK Ondrej
KROSS RACING TEAM
CZE 1:32:08.3 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
VITALO FUTURE CYCLING
CZE 1:32:36.3 0:00:28.0
3.
ŠKARNITZL Jan
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:33:01.8 0:00:53.4
4.
VASTL Jan
SUPERIOR XC TEAM
CZE 1:33:26.8 0:01:18.4
5.
ULÍK Matěj
Expres CZ Tufo Team Kolín
SVK 1:34:16.3 0:02:07.9
6.
HELTA Filip
SGR SPECIALIZED
POL 1:34:36.8 0:02:28.4
7.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:34:43.3 0:02:34.9
8.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:34:48.0 0:02:39.7
9.
ZAMROŹNIAK Jakub
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:35:01.5 0:02:53.2
10.
ŁUKASIK Krzysztof
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:37:07.0 0:04:58.7
11.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:38:06.7 0:05:58.4
12.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:39:06.7 0:06:58.4
13.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:39:36.2 0:07:27.9
14.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:40:57.0 0:08:48.6
15.
MORÁVEK Tomáš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:42:03.5 0:09:55.1
16.
FLÁMA Tomáš
TS Bohemia Bike Team
CZE 1:42:46.0 0:10:37.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:00:17.5 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:01:26.7 0:01:09.2
3.
GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel
Ar Pro Cycling Team
MEX 1:01:42.2 0:01:24.7
4.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:50.0 0:01:32.4
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:21.0 0:02:03.4
6.
JENČUŠ Jakub
Slovenský národný tím
SVK 1:02:47.0 0:02:29.4
7.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:03:08.7 0:02:51.2
8.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:03:09.5 0:02:51.9
9.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:03:10.0 0:02:52.4
10.
TRNKA Marek
Slovenský národný tím
SVK 1:03:12.0 0:02:54.4
11.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:03:16.5 0:02:58.9
12.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:03:29.7 0:03:12.2
13.
HOVORKA Daniel
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:04:46.0 0:04:28.4
14.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:04:47.0 0:04:29.4
15.
WISNIEWSKI Wiktor
Nks Dream-Bike Bielawa
POL 1:04:47.7 0:04:30.2
16.
JUNG Théo
VTT FUN CLUB
FRA 1:05:09.0 0:04:51.4
17.
WOHANKA Richard
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:05:15.5 0:04:57.9
18.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898/ Philippi Racing Team
GER 1:05:21.2 0:05:03.7
19.
VÍTEK Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:05:43.2 0:05:25.7
20.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:53.5 0:05:35.9
21.
PHILIPPI David
Dresdner SC 1898/Philippi Racing Team
GER 1:06:15.0 0:05:57.4
22.
HERRMANN Lauritz
SV Rauenzell
GER 1:06:40.7 0:06:23.2
23.
BUNDSCHUH Johan
White Rock
GER 1:07:04.7 0:06:47.2
24.
ŠINDELÁŘ Jan
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:07:09.0 0:06:51.4
25.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:39.7 0:07:22.2
26.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:39.9 0:07:22.4
27.
WĄSOWICZ Adam
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:07:40.7 0:07:23.2
28.
KOREŇ Matúš Jakub
Slovenský národný tím
SVK 1:07:57.2 0:07:39.7
29.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:08:02.9 0:07:45.4
30.
HORÁK Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:08:02.9 0:07:45.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KONEČNÝ Filip
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:38:10.3 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:38:11.8 0:00:01.4
3.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:38:13.3 0:00:03.0
4.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:38:23.1 0:00:12.7
5.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:38:24.8 0:00:14.5
6.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:38:27.1 0:00:16.7
7.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:29.3 0:00:19.0
8.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:38:47.1 0:00:36.7
9.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:50.8 0:00:40.4
10.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:56.3 0:00:45.9
11.
VEVERKA Václav
KC Kooperativa Jablonec n.Nisou
CZE 0:39:06.6 0:00:56.2
12.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:39:30.6 0:01:20.2
13.
ZEMENE Jakub
EthicSport cycling team
CZE 0:39:32.6 0:01:22.2
14.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:39:36.6 0:01:26.2
15.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:39:41.1 0:01:30.7
16.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:40:14.8 0:02:04.4
17.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:40:18.8 0:02:08.4
18.
PÁVEK Matyáš
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:40:28.0 0:02:17.7
19.
ARGOV Oron
Masters Haifa
ISR 0:40:31.8 0:02:21.4
20.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:40:41.3 0:02:30.9
21.
SZCEPANSKI Lukáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:40:57.8 0:02:47.4
22.
KOPECKÝ Petr
MTB NEVIX Team
CZE 0:41:02.8 0:02:52.4
23.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:04.0 0:02:53.7
24.
NEUGEBAUER Michal
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:41:19.3 0:03:08.9
25.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:41:22.3 0:03:11.9
26.
BEN EFRAIM Ron
Csc
ISR 0:41:23.0 0:03:12.6
27.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:41:45.3 0:03:34.9
28.
VANĚČEK Lukáš
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:42:01.3 0:03:50.9
29.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:10.5 0:04:00.2
30.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:42:13.0 0:04:02.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 0:26:26.6 0:00:00.0
2.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:34.3 0:00:07.7
3.
ELBADRI Jakub
IVAR CS-AUTHORTEAM
CZE 0:26:49.6 0:00:23.0
4.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:27:08.8 0:00:42.2
5.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:27:10.1 0:00:43.4
6.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:10.6 0:00:44.0
7.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:27:10.8 0:00:44.2
8.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:12.6 0:00:46.0
9.
SAMEC Filip
IVAR CZ AUTHOR TEAM
CZE 0:27:15.3 0:00:48.7
10.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:27:19.1 0:00:52.4
11.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:39.3 0:01:12.7
12.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:03.8 0:01:37.2
13.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:13.3 0:01:46.7
14.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:16.3 0:01:49.7
15.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:16.3 0:01:49.7
16.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:28:16.8 0:01:50.2
17.
KUBA Jakub
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:28:22.1 0:01:55.4
18.
JOHÁNEK Dalibor
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:22.3 0:01:55.7
19.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:28:30.8 0:02:04.2
20.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:28:37.3 0:02:10.7
21.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:45.3 0:02:18.7
22.
FALTÝNEK Jan
CYKLO FALTÝNEK
CZE 0:29:03.8 0:02:37.2
23.
BÁRTA Martin
KOVO PRAHA
CZE 0:29:07.6 0:02:40.9
24.
BRABEC Adam
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:29:10.6 0:02:43.9
25.
HOŠEK Adam
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:29:14.6 0:02:47.9
26.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs Bikes Team
CZE 0:29:22.8 0:02:56.2
27.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:29:25.8 0:02:59.2
28.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:29:27.8 0:03:01.2
29.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:35.1 0:03:08.4
30.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:29:41.1 0:03:14.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:22:14.6 0:00:00.0
2.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:22:32.1 0:00:17.4
3.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:22:48.9 0:00:34.2
4.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:23:20.6 0:01:05.9
5.
KROUPOVÁ Zuzana
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:23:43.4 0:01:28.7
6.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:13.4 0:01:58.7
7.
ČERNÁ Karolína
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:24:16.1 0:02:01.4
8.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:24:26.4 0:02:11.7
9.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:24:32.4 0:02:17.7
10.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:24:44.6 0:02:29.9
11.
GRZEGORZEWSKA Natalia
POL 0:24:53.6 0:02:38.9
12.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:25:24.4 0:03:09.7
13.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:25:25.4 0:03:10.7
14.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklo-market
CZE 0:25:44.8 0:03:30.2
15.
JUROVÁ Hana
Expres CZ Tufo Team Kolín
CZE 0:26:02.3 0:03:47.7
16.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC Kooperativa Jablonec n. Nisou
CZE 0:26:03.1 0:03:48.4
17.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:26:03.1 0:03:48.4
18.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:26:18.9 0:04:04.2
19.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:22.3 0:04:07.7
20.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:26:35.8 0:04:21.2
21.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:50.3 0:04:35.7
22.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:02.8 0:04:48.2
23.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:17.3 0:05:02.7
24.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:27:29.6 0:05:14.9
25.
KRÁLOVÁ Julie
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:27:41.1 0:05:26.4
26.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:27:50.8 0:05:36.2
27.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:28:00.1 0:05:45.4
28.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:13.8 0:05:59.2
29.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:28:24.1 0:06:09.4
30.
ŠULCOVÁ Jana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:38.8 0:06:24.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:12.4 0:00:00.0
2.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:17:13.7 0:00:01.2
3.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:52.7 0:00:40.2
4.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:18:05.2 0:00:52.7
5.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:18:07.9 0:00:55.4
6.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:18:22.4 0:01:09.9
7.
SEVERYN Richard
Expres.CZ-Tufo Kolín
CZE 0:18:33.4 0:01:20.9
8.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:18:53.6 0:01:41.2
9.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:19:05.4 0:01:52.9
10.
TESAŘÍK Jakub
CYKLOTEAM KOLARNA
CZE 0:19:19.6 0:02:07.2
11.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:19:54.1 0:02:41.7
12.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:54.9 0:02:42.4
13.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:19:55.6 0:02:43.2
14.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:00.1 0:02:47.7
15.
NOVÝ Tomáš
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:20:01.1 0:02:48.7
16.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:20:02.1 0:02:49.7
17.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:07.4 0:02:54.9
18.
VÝBORNÝ Kryštof
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:27.9 0:03:15.4
19.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:20:32.9 0:03:20.4
20.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:34.9 0:03:22.4
21.
PŘENOSIL Marek
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:20:39.1 0:03:26.7
22.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:20:43.9 0:03:31.4
23.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:44.1 0:03:31.7
24.
VOREL Lukas
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:45.4 0:03:32.9
25.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:20:46.4 0:03:33.9
26.
JANOVSKÝ Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 0:20:49.9 0:03:37.4
27.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:51.4 0:03:38.9
28.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:20:54.6 0:03:42.2
29.
NOVÁK Vojtěch
Bike Freaks Holice
CZE 0:20:56.4 0:03:43.9
30.
JELÍNEK Tomáš
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:20:59.1 0:03:46.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:16:25.5 0:00:00.0
2.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:16:36.5 0:00:11.0
3.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:51.2 0:00:25.7
4.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:54.0 0:00:28.4
5.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:17:00.2 0:00:34.7
6.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:17:24.0 0:00:58.4
7.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:17:37.0 0:01:11.4
8.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:17:54.2 0:01:28.7
9.
HUDEČKOVÁ Anna
Tufo Cyklozakladna Otrokovice
CZE 0:18:06.2 0:01:40.7
10.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým Vsetín
CZE 0:18:19.9 0:01:54.4
11.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:18:27.9 0:02:02.4
12.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:29.2 0:02:03.7
13.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:34.9 0:02:09.4
14.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:18:38.7 0:02:13.2
15.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:18:39.2 0:02:13.7
16.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:18:49.9 0:02:24.4
17.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:19:25.2 0:02:59.7
18.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:19:31.4 0:03:05.9
19.
MÁNKOVÁ Emma
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:32.2 0:03:06.7
20.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:19:55.2 0:03:29.7
21.
LIENERTOVÁ Monika
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:20:21.4 0:03:55.9
22.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:21:10.9 0:04:45.4
23.
HORKÁ Veronika
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:21:11.9 0:04:46.4
24.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:21:33.4 0:05:07.9
25.
HOJDOVÁ Michaela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:37.7 0:05:12.2
26.
SYSLOVÁ Barbara
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:46.2 0:05:20.7
27.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:21:55.7 0:05:30.2
28.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:22:15.7 0:05:50.2
29.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:16.2 0:05:50.7
30.
VÍTKOVÁ Sára
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:40.4 0:06:14.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:10:19.6 0:00:00.0
2.
NOVOTNA Justyna
Moravecteam
CZE 0:10:24.6 0:00:04.9
3.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:10:27.9 0:00:08.2
4.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 0:10:35.9 0:00:16.2
5.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
Tj Škoda auto Mladá Boelslav
CZE 0:10:56.1 0:00:36.4
6.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:11:06.1 0:00:46.4
7.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:12.6 0:00:52.9
8.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:11:24.3 0:01:04.7
9.
KROUPOVÁ Jolana
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:11:29.6 0:01:09.9
10.
KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:12:03.6 0:01:43.9
11.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:12:18.3 0:01:58.7
12.
ROSOVÁ Jolana
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:18.6 0:01:58.9
13.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmosbikes MB
CZE 0:12:26.6 0:02:06.9
14.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:12:28.8 0:02:09.2
15.
GOTTWALDOVÁ Lucie
CZE 0:12:29.1 0:02:09.4
16.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:39.1 0:02:19.4
17.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:12:39.3 0:02:19.7
18.
VOTÍPKOVÁ Andrea
CZE 0:12:41.4 0:02:21.7
19.
LAŠKOVÁ Anežka
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
CZE 0:12:43.1 0:02:23.4
20.
JAROŠOVÁ Emílie
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM
CZE 0:12:44.1 0:02:24.4
21.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmosbikes MB
CZE 0:12:46.6 0:02:26.9
22.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:12:48.3 0:02:28.7
23.
BARTOŠOVÁ Magdaléna
MORAVEC Team
CZE 0:12:51.3 0:02:31.7
24.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:13:27.6 0:03:07.9
25.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:13:57.3 0:03:37.7
26.
KECOVÁ Kateřina
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:14:34.8 0:04:15.2
27.
JANÍKOVÁ Monika
KOVO PRAHA
CZE 0:14:55.1 0:04:35.4
28.
KROCOVÁ Valeria
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
CZE 0:15:15.1 0:04:55.4
29.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT LERAK Blansko
CZE 0:17:26.1 0:07:06.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:09:24.5 0:00:00.0
2.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:10:03.5 0:00:38.9
3.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:10:12.5 0:00:47.9
4.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:10:14.7 0:00:50.2
5.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:10:28.7 0:01:04.2
6.
SIMBARTL Richard
KOVO PRAHA
CZE 0:10:34.7 0:01:10.2
7.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:36.7 0:01:12.2
8.
BEČVÁŘ Oliver
OVLADEJKOLO - TREK Bikes
CZE 0:10:47.5 0:01:22.9
9.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:57.5 0:01:32.9
10.
SULZBACHER Vojtěch
Pítrs Bikes Team
CZE 0:10:58.5 0:01:33.9
11.
ŠIMÍK Jakub
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:11:12.5 0:01:47.9
12.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:13.0 0:01:48.4
13.
CIBOCH Ondřej
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:11:13.5 0:01:48.9
14.
HAVLÍČEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:16.0 0:01:51.4
15.
ŠIMONEK Jáchym
BSK Racing Juniors
CZE 0:11:17.2 0:01:52.7
16.
PANUŠ Jakub
Bike Freaks Holice
CZE 0:11:18.2 0:01:53.7
17.
BŘEZINA Adam
aspire
CZE 0:11:21.0 0:01:56.4
18.
ŠPERL Václav
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:22.7 0:01:58.2
19.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:30.5 0:02:05.9
20.
VERNER Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:32.0 0:02:07.4
21.
KOŠŤÁLEK Jan
BC Město Touškov
CZE 0:11:35.0 0:02:10.4
22.
OPÁLKO Matyáš
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:11:36.5 0:02:11.9
23.
TVRZ Jan
BSK Cyklo-Market juniors
CZE 0:11:40.0 0:02:15.4
24.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:40.0 0:02:15.4
25.
KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:11:47.5 0:02:22.9
26.
PODHAISKÝ Ondřej
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:11:48.5 0:02:23.9
27.
ČÁSLAVSKÝ Petr
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:49.2 0:02:24.7
28.
FREUDL David
SK VELO PRAHA
CZE 0:11:49.7 0:02:25.2
29.
STANKE Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:11:50.2 0:02:25.7
30.
DINGA Jan
BSK Racing Juniors
CZE 0:12:02.2 0:02:37.7