serie : serie logo

Qayron Enduro Race Zadov

MTB
DATE :9.6.2019 PLACE  :Zadov, Kobyla

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:16:24.9 0:00:00.0
2.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:16:36.4 0:00:11.5
3.
POKŠTEFL Michal
CZE 0:17:22.0 0:00:57.0
4.
ČUNEK David
CZE 0:17:27.8 0:01:02.8
5.
NEVRKLA Mikuláš
CZE 0:17:30.8 0:01:05.9
6.
LEBL Martin
BANSHEE bikes factory team
CZE 0:17:43.6 0:01:18.6
7.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:17:46.9 0:01:22.0
8.
MOTYKA Marcin
MARIN Bikes POLSKA
POL 0:17:49.3 0:01:24.4
9.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:17:49.4 0:01:24.5
10.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:17:52.3 0:01:27.3
11.
LETÁK Petr
CZE 0:18:00.4 0:01:35.4
12.
MORÁVEK Petr
CZE 0:18:07.4 0:01:42.5
13.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:18:08.3 0:01:43.4
14.
FIEDLER Zdeněk
Qayron Factory Team
CZE 0:18:15.4 0:01:50.5
15.
MAKOWSKI Michał
POL 0:18:16.8 0:01:51.8
16.
BEDRNÍK Matěj
CZE 0:18:17.2 0:01:52.2
17.
HYNČICA Petr
Specialized.cz
CZE 0:18:20.1 0:01:55.2
18.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:18:24.7 0:01:59.8
19.
KVAČEK Radim
TJ Favorit Brno
CZE 0:18:27.1 0:02:02.2
20.
KŘÍŽEK Miroslav
Commencal FDF Team
CZE 0:18:27.6 0:02:02.7
21.
ODZIOMEK Olaf
POL 0:18:33.8 0:02:08.9
22.
VONDRÁČEK Jaroslav
CZE 0:18:35.1 0:02:10.1
23.
CSER Mate
Fro Racing
AUT 0:18:35.2 0:02:10.2
24.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:18:36.0 0:02:11.1
25.
SPALEK Michal
Sportservis Bratislava
SVK 0:18:40.4 0:02:15.5
26.
KOUT Martin
CZE 0:18:40.7 0:02:15.7
27.
ZAJAC Filip
4minute racing/boxxerservis
CZE 0:18:42.7 0:02:17.8
28.
ZADÁK David
CZE 0:18:44.1 0:02:19.1
29.
KOMÁREK Jirka
Cyklokouč, WonderFull bikes
CZE 0:18:45.7 0:02:20.8
30.
HANDLÍŘ Lukáš
CZE 0:18:47.1 0:02:22.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:20:14.0 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 0:20:22.2 0:00:08.1
3.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
Norco Bicycles CZ
CZE 0:20:44.1 0:00:30.0
4.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:16.3 0:01:02.2
5.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:21:52.1 0:01:38.0
6.
DURČÁKOVÁ Dominika
KROSS ENDURO TEAM
CZE 0:21:53.4 0:01:39.3
7.
LIŠKOVÁ Simona
CZE 0:22:40.1 0:02:26.0
8.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
CZE 0:22:42.8 0:02:28.7
9.
ŠÍRKOVÁ Jana
CZE 0:22:52.1 0:02:38.1
10.
KUBÍNOVÁ Lucie
CZE 0:23:06.6 0:02:52.5
11.
TREFNÁ Tereza
CZE 0:25:12.4 0:04:58.3
12.
CSEH Veronika
Alpinbike Team
HUN 0:25:15.6 0:05:01.6
13.
MIKUŠOVÁ Věra
Qayron Factory Team
CZE 0:27:47.5 0:07:33.4
14.
ADAMŮ Iva
Qayron Factory Team
CZE 0:29:28.2 0:09:14.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.