serie : serie logo

Trans Brdy s 211

MTB
DATE :25.7.2020 PLACE  :Brdy

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GYSLING David
Greenhillbikers Péry
SUI 3:18:04.6 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 3:19:21.2 0:01:16.6
3.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 3:19:22.0 0:01:17.3
4.
ALBERTI Matthias
KTM MTB Factoryteam
GER 3:25:59.0 0:07:54.4
5.
KONWA Piotr
SGR Specialized
POL 3:34:26.2 0:16:21.6
6.
MORAVEK Tomáš
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 3:35:11.0 0:17:06.3
7.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:35:12.2 0:17:07.6
8.
DZIEWA Mikołaj
SGR Specialized
POL 3:35:14.3 0:17:09.6
9.
REITER Jakob
SPORT.LAND. Niederösterreich
AUT 3:43:52.4 0:25:47.7
10.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 3:45:16.1 0:27:11.5
11.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:50:09.6 0:32:04.9
12.
KLIMEŠ Ondřej
RedFrog bikeinvest
CZE 3:50:35.8 0:32:31.1
13.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 3:52:04.3 0:33:59.7
14.
DOLEŽAL Václav
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 3:53:23.1 0:35:18.4
15.
SEDLÁČEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:55:33.1 0:37:28.4
16.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 Servis
CZE 3:56:29.8 0:38:25.2
17.
FLEIŠMAN Miroslav
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:56:36.3 0:38:31.7
18.
SAKAŘ Radek
CZE 4:00:43.5 0:42:38.9
19.
MATĚJ Houška
Nikl Cycling Team
CZE 4:03:27.2 0:45:22.6
20.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 4:06:16.7 0:48:12.0
21.
SÖLTER Marcus
Focus RAPIRO Racing
GER 4:06:26.5 0:48:21.8
22.
LANDSMAN Robert
Gepard Finance Cycling Team
CZE 4:06:43.5 0:48:38.8
23.
MARKES Jiří
Trimet Dobříš
CZE 4:09:05.9 0:51:01.3
24.
VLČEK Jiří
RedFrog bikeinvest
CZE 4:10:37.2 0:52:32.5
25.
MAZGAJ Břetislav
CZE 4:12:19.1 0:54:14.4
26.
KOVÁR Andrej
CZE 4:14:19.3 0:56:14.6
27.
DANĚK Jakub
CZE 4:15:20.8 0:57:16.2
28.
TRUMMER Rudolf
Toms radhaus
AUT 4:16:10.6 0:58:06.0
29.
NYKLES Jan
Velosport Domažlice
CZE 4:16:25.4 0:58:20.7
30.
TRÁVNÍČEK David
SK POLAR
CZE 4:16:56.4 0:58:51.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TAZREITER Angelika
KTM MTB Factory Team
AUT 3:57:56.0 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 4:18:01.9 0:20:05.8
3.
NEUMÜLLER Karoline
Team DNA Eindruck Sarleinsbach
AUT 4:27:37.0 0:29:40.9
4.
KUČEROVÁ Božena
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 4:29:31.9 0:31:35.8
5.
JŮZOVÁ Kateřina
CZE 4:38:48.7 0:40:52.6
6.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 4:40:28.2 0:42:32.1
7.
PODRACKÁ Hana
CZE 4:50:56.3 0:53:00.3
8.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 4:50:58.3 0:53:02.2
9.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 5:02:29.0 1:04:32.9
10.
MRAVCOVÁ Vendula
KV_Řachlíci
CZE 5:08:29.9 1:10:33.8
11.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 5:12:33.1 1:14:37.1
12.
LÁSKOVÁ Julie
CZE 5:35:39.7 1:37:43.6
13.
KÖNIG Lelia
Cis mountainbike racing team
GER 5:44:05.1 1:46:09.0
14.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 5:47:49.3 1:49:53.3
15.
KORÁLOVÁ Eva
CZE 6:23:33.0 2:25:37.0
16.
FIŘTOVÁ Eva
TOYOTA Dolák
CZE 6:57:36.4 2:59:40.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.