serie : serie logo

Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATE :8.8.2020 PLACE  :Hustopeče

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:31.5 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Future Cycling Northwave
CZE 1:58:32.2 0:00:00.7
3.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:01:00.5 0:02:29.0
4.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:01:37.3 0:03:05.7
5.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:05:45.8 0:07:14.2
6.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:08:17.0 0:09:45.5
7.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:10:07.3 0:11:35.7
8.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:10:07.4 0:11:35.9
9.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:10:22.5 0:11:51.0
10.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:12:08.0 0:13:36.5
11.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 2:12:08.0 0:13:36.5
12.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 2:13:12.8 0:14:41.2
13.
ZADÁK Karel
2BWINNER TEAM
CZE 2:13:57.4 0:15:25.8
14.
DRGA Daniel
Finanční centrum team
SVK 2:15:17.8 0:16:46.2
15.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:15:39.5 0:17:08.0
16.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:17:15.6 0:18:44.0
17.
STRÁNSKÝ Jiří
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 2:18:21.5 0:19:50.0
18.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:20:18.5 0:21:47.0
19.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:20:18.8 0:21:47.3
20.
BACHMAN Milan
Cyklo Point Mikulov
CZE 2:20:19.8 0:21:48.2
21.
FEDAK Ruslan
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:20:20.3 0:21:48.7
22.
ŠTĚRBÁK Adam
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:20:21.0 0:21:49.5
23.
WIEDERMANN Filip
Kolarna Abus
CZE 2:20:25.0 0:21:53.5
24.
HRAZDIL Pavel
BIKE TEAM Porsche Olomouc
CZE 2:20:25.3 0:21:53.7
25.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:20:27.0 0:21:55.5
26.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:20:28.0 0:21:56.5
27.
POLÁK Kamil
AUTHOR MASTERS
CZE 2:20:28.5 0:21:57.0
28.
MLČÁK Jan
Cyklosport Hranice
CZE 2:21:24.7 0:22:53.2
29.
FUKSA Štěpán
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:21:36.0 0:23:04.5
30.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:21:51.0 0:23:19.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:27:05.5 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:27:25.3 0:00:19.7
3.
KLIMEŠOVÁ Monika     
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:52:55.6 0:25:50.0
4.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:53:39.3 0:26:33.7
5.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:54:14.1 0:27:08.5
6.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:18:19.1 0:51:13.5
7.
BINDEROVÁ Petra
Head Pro Team Opava
CZE 3:18:26.6 0:51:21.0
8.
ŠIMONOVSKÁ Eva
Pells factory racing team
CZE 3:21:48.4 0:54:42.8
9.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:22:15.4 0:55:09.8
10.
RABINOVÁ Lucie
CZE 3:33:45.1 1:06:39.5
11.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:38:05.9 1:11:00.3
12.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 3:46:56.9 1:19:51.3
13.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 3:51:34.0 1:24:28.4
14.
ZOUHAROVA Dagmar
ELEVEN BleckET TEAM
CZE 4:02:53.7 1:35:48.1
15.
NOVÁKOVÁ Miluše
CZE 4:04:06.7 1:37:01.1
16.
SVĚTLÍKOVÁ Lucie
CZE 4:06:09.7 1:39:04.1
17.
BARTOŠOVÁ Linda
CZE 4:28:52.2 2:01:46.6
18.
JENČOVÁ Barbora
Amcykl Humpolec
CZE 5:18:36.0 2:51:30.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.