serie : serie logo

Giant Enduro Race Klínovec

MTB
DATE :13 - 14.6.2020 PLACE  :Klínovec

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:16:25.1 0:00:00.0
2.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:16:46.0 0:00:20.8
3.
DRACH Torben
PIVOT CYCLES GRAVITY TEAM
GER 0:17:00.1 0:00:35.0
4.
PROKOP Michal
Rock Machine
CZE 0:17:01.0 0:00:35.8
5.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:17:02.4 0:00:37.3
6.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:17:05.7 0:00:40.6
7.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:17:16.8 0:00:51.6
8.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:17:19.3 0:00:54.2
9.
KRAL Antonin
Kellys Factory team
CZE 0:17:22.6 0:00:57.5
10.
RHAM Lucas
GER 0:17:37.9 0:01:12.8
11.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:17:39.0 0:01:13.9
12.
LAMM Nico
PIVOT CYCLES GRAVITY TEAM
GER 0:17:42.7 0:01:17.6
13.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:17:45.1 0:01:20.0
14.
VENCL Jakub
CZE 0:17:59.0 0:01:33.8
15.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:18:05.9 0:01:40.8
16.
LINDNER Kevin
Party in the Woods
CZE 0:18:10.8 0:01:45.7
17.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:18:11.0 0:01:45.9
18.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:18:17.7 0:01:52.6
19.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:18:17.9 0:01:52.8
20.
BARTŮNĚK Ota
KRAB CYCLES
CZE 0:18:20.2 0:01:55.1
21.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:18:24.2 0:01:59.0
22.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:18:36.2 0:02:11.1
23.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:18:38.1 0:02:12.9
24.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:18:45.8 0:02:20.7
25.
MEINHOLD Max
Bike24 Racing Squad
GER 0:18:51.5 0:02:26.4
26.
SCHUBERT Ondrej
GER 0:18:52.7 0:02:27.6
27.
ZADÁK David
CYKLOTEAM Ostrov
CZE 0:18:53.8 0:02:28.7
28.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:18:59.7 0:02:34.5
29.
SCHUBERT Marc
GER 0:19:10.8 0:02:45.7
30.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:19:12.8 0:02:47.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:21:07.3 0:00:00.0
2.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:21:48.6 0:00:41.2
3.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:04.7 0:02:57.4
4.
HOGIE Abby
Heidelberg Freeride
GER 0:24:14.5 0:03:07.2
5.
URBAN Jana
GER 0:25:59.0 0:04:51.6
6.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Factory Team
CZE 0:26:47.4 0:05:40.0
7.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ Přeštice
CZE 0:27:11.2 0:06:03.9
8.
HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina
CZE 0:29:34.8 0:08:27.5
9.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 0:29:50.3 0:08:42.9
10.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
Kolofix
CZE 0:35:09.5 0:14:02.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.