serie : Predator RACE 2020

Predator Master Weekend Eduard

cross
DATE :08 - 9.8.2020 PLACE  :Biatlonový areál Eduard, Krušné hory

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VACÍK Jiří
CZE 0:58:13.6 0:00:00.0
2.
DIECKMANN Jan-Philip
MIT OCR Germany
GER 0:58:54.6 0:00:41.0
3.
NOVÁK Lukáš
Wild Monkey Kids Poděbrady
CZE 0:59:18.6 0:01:05.0
4.
ČERNÝ Jakub
#klucibezroušky
CZE 1:02:02.5 0:03:48.9
5.
HANDLER Christian
MIT OCR Germany
AUT 1:02:13.2 0:03:59.6
6.
BABÁK Josef
#klucibezroušky
CZE 1:02:49.2 0:04:35.6
7.
VON STELZER Christopher
MIT OCR Germany
AUT 1:03:00.7 0:04:47.1
8.
PODZIMEK Jakub
Wild Monkey Kids Poděbrady
CZE 1:04:03.4 0:05:49.8
9.
SEDLÁK Jan
CZE 1:04:56.7 0:06:43.1
10.
KRAUS Christian
MIT OCR Germany
CZE 1:06:26.6 0:08:13.0
11.
HAJŽMAN David
CZE 1:06:37.4 0:08:23.8
12.
HANYK Lukáš
#klucibezroušky
CZE 1:07:30.8 0:09:17.2
13.
DRÁBEK Lukáš
CZE 1:08:49.6 0:10:36.0
14.
ŘÍHA Zdeněk
Wild Monkey Kids Poděbrady
CZE 1:09:50.3 0:11:36.7
15.
TRAEXLER Martin
MIT OCR Germany
GER 1:09:54.4 0:11:40.8
16.
KRÁLÍK Petr
Z.L.O.
CZE 1:10:06.4 0:11:52.8
17.
KRÁSA David
Z.L.O.
CZE 1:10:28.8 0:12:15.2
18.
KOČVARA Luboš
Z.L.O.
CZE 1:10:28.9 0:12:15.3
19.
DANĚK Luboš
Barbarian Extreme Team
CZE 1:10:57.8 0:12:44.2
20.
SCHUH Martin
AUT 1:11:24.2 0:13:10.6
21.
HAUSMANN Frank
GER 1:12:08.5 0:13:54.9
22.
JERTIČ Saša
SRB 1:14:08.1 0:15:54.5
23.
PACHOLÍK Ondřej
CZE 1:14:21.2 0:16:07.6
24.
GABRIEL Jan
CZE 1:15:30.2 0:17:16.6
25.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 1:15:51.6 0:17:38.0
26.
RAMBERGER Christian
Badass/Celtic Mashup
AUT 1:16:38.8 0:18:25.2
27.
PECA Jakub
Predator Workout Brno
CZE 1:16:50.9 0:18:37.3
28.
BALINT Michal
CZE 1:16:56.1 0:18:42.5
29.
ERNST Günter
Badass/Celtic Mashup
AUT 1:17:10.7 0:18:57.1
30.
HLAVATÝ Vladislav
CZE 1:18:04.9 0:19:51.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 1:14:08.2 0:00:00.0
2.
BABUŠKOVÁ Stanislava
Wild Monkey Kids Poděbrady
CZE 1:19:36.9 0:05:28.7
3.
BRINKMANN Sabrina
GER 1:22:12.5 0:08:04.3
4.
CSERNÁK Enikő
HUN 1:23:47.7 0:09:39.5
5.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 1:25:02.0 0:10:53.8
6.
ADÁMKOVÁ Lucie
CZE 1:27:23.7 0:13:15.5
7.
BARRE Aline
GER 1:28:33.3 0:14:25.1
8.
STEJSKALOVÁ Barbora
CZE 1:36:12.4 0:22:04.2
9.
OLIVIA Skolik
GER 1:39:21.0 0:25:12.8
10.
SEGGER Maylin
GER 1:41:50.9 0:27:42.7
11.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 1:45:33.9 0:31:25.7
12.
HAMANN Maren
GER 1:45:51.9 0:31:43.7
13.
GORI Katarina
Badass/Celtic Mashup
AUT 1:46:08.5 0:32:00.3
14.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 1:48:43.6 0:34:35.4
15.
HEINRICH Julia
GER 1:51:22.2 0:37:14.0
16.
TOULOVÁ Jana
CZE 1:56:01.2 0:41:53.0
17.
SALÁTOVÁ Monika
Spartan Gym
CZE 1:58:04.9 0:43:56.7
18.
PÜHRER Johanna
Badass/Celtic Mashup
AUT 1:58:58.9 0:44:50.7
19.
FAHMY Janina
GER 2:04:28.8 0:50:20.6
20.
LANGER Antje
GER 2:10:45.3 0:56:37.1
21.
DVOŘÁKOVÁ Veronika
CZE 2:17:50.4 1:03:42.2
22.
HULÍNSKÁ Renata
Spartan Gym
CZE 2:22:27.0 1:08:18.8

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.