serie : serie logo

Qayron Rallye Sudety

MTB
DATE :12.9.2020 PLACE  :Teplice nad Metují
ORGANIZER : Red Point Team WEBPAGES :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch Team
CZE 5:10:34.3 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Ondřej
Force Fojtík Wilier
CZE 5:19:25.6 0:08:51.2
3.
ŠTOLFA Štěpán
Pitrs bikes team
CZE 5:22:59.1 0:12:24.8
4.
JEŽEK Petr
Superior riders
CZE 5:24:30.4 0:13:56.1
5.
VLČEK Sebastian
MONDRAKER Racing team
CZE 5:25:48.7 0:15:14.4
6.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 5:25:51.2 0:15:16.9
7.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Bendl
CZE 5:26:41.0 0:16:06.6
8.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:29:57.1 0:19:22.8
9.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:31:13.1 0:20:38.8
10.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER Racing team
CZE 5:31:27.4 0:20:53.1
11.
ADÁMEK Petr
Apache Loko Trutnov
CZE 5:31:57.9 0:21:23.6
12.
SLÁDEK Tomáš
CZE 5:33:50.1 0:23:15.8
13.
DREJSL Lukáš
MONDRAKER Racing team
CZE 5:36:06.1 0:25:31.8
14.
HODR Antonín
GHOST PRO BIKE TRUTNOV
CZE 5:38:02.6 0:27:28.3
15.
KUBELKA Petr
MONDRAKER Racing team
CZE 5:38:27.1 0:27:52.8
16.
FAJT Milan
Eurofoam
CZE 5:38:35.3 0:28:01.0
17.
HAVEL Josef
STATIKA J.S.K.K.
CZE 5:39:19.6 0:28:45.3
18.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:41:48.8 0:31:14.4
19.
POLMAN Daniel
Ultra Paka Racing Team
CZE 5:42:14.3 0:31:40.0
20.
COUFAL Tomáš
VELOCENTRUM STRATOSAUTO HK
CZE 5:44:29.6 0:33:55.2
21.
NĚMEC Luboš
Vokolek-cycling-team
CZE 5:49:02.5 0:38:28.2
22.
ŠILAR Jakub
BIKESTRIKE -TREK
CZE 5:50:36.5 0:40:02.2
23.
DVOŘÁK David
MONDRAKER Racing team
CZE 5:50:45.7 0:40:11.4
24.
PICH Tomas
Bikehome
CZE 5:51:13.1 0:40:38.7
25.
HODYL Kamil
Bike Center Atak Sport Świdnica
POL 5:52:22.9 0:41:48.6
26.
VÁLEK Václav
CZE 5:52:48.9 0:42:14.6
27.
JIRKŮ Jakub
MTBS.cz – Kitbike
CZE 5:52:53.0 0:42:18.7
28.
TRMATA Štěpán
Czech Tallboys
CZE 5:53:25.5 0:42:51.2
29.
KALITA Tomáš
Head Pro Team Opava
CZE 5:54:23.3 0:43:48.9
30.
JUKL Karel
CZE 5:58:16.5 0:47:42.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bikeranch Team
CZE 6:03:04.5 0:00:00.0
2.
BERGEROVÁ Karolina
Carla.Kupkolo.cz
CZE 7:04:05.7 1:01:01.2
3.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 TEAM
CZE 7:39:26.0 1:36:21.5
4.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 7:54:40.6 1:51:36.1
5.
ZEISKOVÁ Markéta
Bike sport Hradec Králové
CZE 8:12:27.0 2:09:22.5
6.
MULLEN Sylva
CZE 8:20:59.5 2:17:55.0
7.
MAŤHOVÁ Tereza
CZE 8:24:12.0 2:21:07.5
8.
BLANAROVA Natalia
Sokol NoveMesto nad Metuji
CZE 8:26:34.7 2:23:30.2
9.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic
CZE 8:27:40.2 2:24:35.7
10.
KULTOVÁ Petra
CZE 8:29:46.2 2:26:41.7
11.
HOLÁ Kateřina
Kilpi Racing Team
CZE 8:30:59.2 2:27:54.7
12.
LÁSKOVÁ Julie
CZE 9:06:10.7 3:03:06.2
13.
HORNYCHOVÁ Marie
SKI Police nad Metují
CZE 9:06:37.9 3:03:33.4
14.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:38:30.3 3:35:25.7
15.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 10:38:42.1 4:35:37.6
16.
BITTNEROVÁ Lucie
Klub Larse Heletága
CZE 10:48:14.1 4:45:09.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LÁVIČKA Adam
Kross Bikeranch Team
CZE 2:29:13.9 0:00:00.0
2.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 2:30:33.5 0:01:19.6
3.
KRAUS Lukáš
Lázně Bělohrad
CZE 2:31:41.6 0:02:27.7
4.
MORÁVEK Roman
SK Špindl
CZE 2:36:23.1 0:07:09.2
5.
KUBIŠTA Martin
ENJOY RIDING TEAM
CZE 2:37:29.8 0:08:15.9
6.
KOČÍ Jan
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 2:38:45.6 0:09:31.6
7.
PETRNOUŠEK Dominik
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 2:40:12.6 0:10:58.6
8.
KARBAN Štěpán
MONDRAKER Racing team
CZE 2:41:25.6 0:12:11.6
9.
ŠTĚPÁN Martin
KonoPro
CZE 2:41:26.8 0:12:12.9
10.
SVOBODA Marian
CZE 2:41:38.6 0:12:24.6
11.
KEC Jan
Superior riders
CZE 2:43:18.1 0:14:04.1
12.
MEIER Lukáš
GHOST Team
CZE 2:43:22.1 0:14:08.1
13.
ŠVANDRLÍK František
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:44:18.1 0:15:04.1
14.
LAURYN Radek
Redpoint Eleven Team
CZE 2:46:36.8 0:17:22.9
15.
LIPENSKÝ Vít
Tufo Pardus Prostějov
CZE 2:46:54.7 0:17:40.7
16.
BEJR Štěpán
CZE 2:50:12.3 0:20:58.3
17.
LISIČAN Petr
Team CykloTrener
CZE 2:51:32.0 0:22:18.1
18.
STEUER Radovan
Head Pro Team Opava
CZE 2:52:07.5 0:22:53.6
19.
KUČERA Tomáš
MONDRAKER Racing team
CZE 2:53:10.5 0:23:56.6
20.
KŘIVANEC Karel
BikeFreaks Holice
CZE 2:53:13.8 0:23:59.8
21.
PAVEK Lukáš
CZE 2:53:20.8 0:24:06.8
22.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 2:53:58.3 0:24:44.3
23.
PEŠINA Jakub
Redpoint Eleven Team
CZE 2:54:00.0 0:24:46.1
24.
MAKOVSKÝ Matyáš
Dřevostavby Makovský Michal
CZE 2:54:02.1 0:24:48.2
25.
ŠEJSTAL Ondra
KL sport Most
CZE 2:54:06.2 0:24:52.3
26.
VTÍPIL Radek
GHOST Team
CZE 2:54:07.0 0:24:53.1
27.
PIVNIČKA Jakub
Pitrs bikes team
CZE 2:57:30.2 0:28:16.3
28.
VONDROUŠ Pavel
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 2:58:38.2 0:29:24.3
29.
FIKAR Martin
CZE 2:58:57.2 0:29:43.3
30.
RUDOLF Tomáš
Wikov Hronov
CZE 2:59:53.6 0:30:39.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:08:11.4 0:00:00.0
2.
BERGEROVA Kateřina
Carla.Kupkolo.cz
CZE 3:17:26.1 0:09:14.7
3.
HENDRYCHOVÁ Lucka
Bike freaks Holice
CZE 3:19:12.8 0:11:01.4
4.
TEUBEROVÁ Kateřina
HSK Cycling Team
CZE 3:20:06.3 0:11:54.9
5.
GÁVELOVÁ BUBLÍKOVÁ Petra
Cyklotrenink.com
CZE 3:21:51.5 0:13:40.1
6.
CHUDÁRKOVÁ Aneta
Cykloch team
CZE 3:23:28.3 0:15:16.9
7.
POKORNA Emma
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 3:23:51.3 0:15:39.9
8.
VASILIADISOVÁ Silvie
Head Pro Team Opava
CZE 3:27:29.3 0:19:17.8
9.
MEIEROVÁ Bára
Wikov
CZE 3:29:06.5 0:20:55.1
10.
PIECHOVÁ Petra
Apache Loko Trutnov
CZE 3:33:08.0 0:24:56.6
11.
CELBOVÁ Lucie
Kola Rtyně
CZE 3:39:37.2 0:31:25.8
12.
SULZBACHEROVÁ Martina
Pitrs bikes team
CZE 3:39:45.7 0:31:34.3
13.
FULKOVÁ Šárka
Redpoint Eleven Team
CZE 3:41:52.7 0:33:41.3
14.
KUBÍNOVÁ Markéta
CZE 3:44:30.4 0:36:19.0
15.
ČEŘOVSKÁ Petra
Carla.Kupkolo.cz
CZE 3:46:35.0 0:38:23.5
16.
FLEISSNEROVÁ Kristýna
Krab cycles
CZE 3:59:37.6 0:51:26.1
17.
BERNARDOVA Tereza
CZE 4:05:55.6 0:57:44.1
18.
ČAPOUNOVÁ Marcela
ZanZZO
CZE 4:09:07.5 1:00:56.1
19.
HAINZELOVÁ Lucie
Pitrs bikes team
CZE 4:17:54.5 1:09:43.0
20.
VÁVROVÁ Renata
T.S. Jiskra Jaroměř
CZE 4:19:56.7 1:11:45.3
21.
HOLOUBKOVÁ Petra
LADA
CZE 4:31:11.1 1:22:59.6
22.
KORDÍKOVÁ Ivana
CZE 4:34:38.4 1:26:26.9
23.
JOUKALOVÁ Sysa
CYKLO MAX TEAM ROCKMACHINE
CZE 4:37:04.6 1:28:53.2
24.
LINHARTOVÁ Markéta
CZE 4:40:04.8 1:31:53.4
25.
BRYKSÍ Bára
BKL Machov
CZE 4:41:36.1 1:33:24.6
26.
NĚMEČKOVÁ Ivona
CZE 4:46:00.3 1:37:48.9
27.
NEČASOVÁ Zuzana
VK Slavia Praha
CZE 4:46:09.0 1:37:57.5
28.
ROČKOVÁ Romana
Bike freaks Holice
CZE 5:07:04.2 1:58:52.7
29.
PŘIVŘELOVÁ Martina
CZE 5:07:07.2 1:58:55.7
30.
RYCHTEROVÁ Gabriela
CZE 5:15:53.4 2:07:41.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.