serie : serie logo

Real Spring Classics - ASIA - Stage 1

Virtual MTB
DATE :1.4.2021 PLACE  :Asia
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
REHORA Radoslav
TRNAVA CYCLING TEAM
SVK 0:33:11.0 0:00:00.0
2.
DEN OUDEN DJ
NED 0:33:54.2 0:00:43.1
3.
GROSEN Mads
BareCykling.dk
DEN 0:34:31.1 0:01:20.0
4.
VALEEV Maxim
Ushakov Rowing
RUS 0:35:18.3 0:02:07.3
5.
DUBCHENKO Valery
WTF - World Triathlon Friends
RUS 0:35:38.9 0:02:27.8
6.
ENDERS Christian
GER 0:36:39.3 0:03:28.2
7.
DURSKI Michal
RouvyExplorer.net
POL 0:36:48.5 0:03:37.4
8.
EVANS David
GBR 0:36:58.1 0:03:47.1
9.
BERTRAND Alain
LUX 0:37:05.9 0:03:54.8
10.
BOEUVE Christian
UNION COSNOISE SPORTIVE
FRA 0:37:22.2 0:04:11.2
11.
BARRETT Murray
SNG 0:37:23.3 0:04:12.3
12.
CHEN -Steve
TPE 0:37:23.4 0:04:12.3
13.
KRALL Rene
AUT 0:37:26.9 0:04:15.8
14.
GIEBEL Kenneth
DEN 0:37:34.5 0:04:23.5
15.
BERENGEA Aurel
Virtual Cycling Romania
ROM 0:37:38.0 0:04:26.9
16.
PIDER S.
SUI 0:37:43.4 0:04:32.3
17.
GALLATI Franz
Swiss Cycling Test Team
SUI 0:37:47.4 0:04:36.3
18.
TOSBERG Hanno
RV Teutoburg
GER 0:38:00.2 0:04:49.1
19.
MENDES Márcio
TimeBacon
BRA 0:38:14.0 0:05:02.9
20.
JEPHCOTT Dominic
GBR 0:38:15.7 0:05:04.6
21.
SANKAUSKAS Dovydas
Vilnius
LTH 0:38:20.9 0:05:09.9
22.
DE SIO Antonio
GBR 0:38:30.2 0:05:19.1
23.
PHILIP Wareham
GBR 0:38:31.0 0:05:19.9
24.
NEMTANU Silviu
IRL 0:38:36.7 0:05:25.6
25.
BROWN Steve
USA 0:38:45.9 0:05:34.8
26.
BOLESLAWSKY Stephan
GER 0:38:56.5 0:05:45.4
27.
PALO Massimiliano
Gourmet Bikers
ITA 0:39:19.0 0:06:07.9
28.
HAAS Christian
GER 0:39:19.6 0:06:08.5
29.
CLIFT Steve
GBR 0:39:29.4 0:06:18.4
30.
CASTRO Juan Carlos
CAN 0:39:41.0 0:06:29.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRIGGS Stephanie
ZVP OPTO-RÉSEAU
CAN 0:40:22.0 0:00:00.0
2.
BUTLER Karen
None
USA 0:40:41.5 0:00:19.5
3.
ZUNTI Michelle
Pictou County Cycle
CAN 0:42:02.1 0:01:40.1
4.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 0:42:34.8 0:02:12.8
5.
S Hana
Hanutri
SVK 0:44:05.6 0:03:43.6
6.
RANTA-OJALA Terhi
Tampereen triathlonklubi
FIN 0:44:23.2 0:04:01.1
7.
ANYWHERE Nic
GBR 0:44:52.7 0:04:30.7
8.
STRANNA Lene
NOR 0:46:36.7 0:06:14.7
9.
WUERTH Schnurlibautz
AUT 0:46:37.7 0:06:15.7
10.
MILLER Paula
Pictou County Cycle
CAN 0:47:55.9 0:07:33.9
11.
LUNETTA Kathy
USA 0:49:55.9 0:09:33.9
12.
LEWRY debbie
Team Carling
NZL 0:50:12.8 0:09:50.8
13.
MASON Caroyn
Pictou County Cycle
CAN 0:51:10.3 0:10:48.3
14.
CLOUTIER Lyne
USA 0:51:37.6 0:11:15.6
15.
BYRD Sinead
IRL 0:52:12.5 0:11:50.4
16.
MORGAN Mary
GBR 1:00:39.2 0:20:17.2
17.
MURCH Pamela
AUS 1:48:41.7 1:08:19.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.