serie : serie logo

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATE :1.5.2021 PLACE  :Dobřichovice

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SKÁLA Jaromír
ROUVY Specialized Cycling Team
CZE 0:56:12.3 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 0:56:43.3 0:00:30.9
3.
HYNEK Kristián
CZE 0:58:20.6 0:02:08.3
4.
STOŠEK Martin
CZE 0:58:29.9 0:02:17.6
5.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:59:03.6 0:02:51.2
6.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:59:51.3 0:03:38.9
7.
ŘÍHA Jakub
CZE 0:59:54.0 0:03:41.6
8.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:01:32.2 0:05:19.8
9.
DVOŘÁK Michal
Kome klub Kraslice
CZE 1:02:26.7 0:06:14.4
10.
VÁLEK Václav
CZE 1:03:05.8 0:06:53.4
11.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:03:19.6 0:07:07.2
12.
LOLACHER Tomáš
CZE 1:04:14.6 0:08:02.2
13.
RŮTA Josef
CZE 1:04:59.2 0:08:46.8
14.
MYŠKA Filip
Mouse Family
CZE 1:05:28.2 0:09:15.9
15.
HASELBERGER Zdeněk
Nowis Team
CZE 1:06:11.8 0:09:59.4
16.
KVÍTEK Pavel
KOVO Praha
CZE 1:06:29.4 0:10:17.0
17.
BUŠEK Marek
BTT Libochovice
CZE 1:06:57.7 0:10:45.3
18.
HORVÁTH Michal
Nusle bejby
CZE 1:08:04.6 0:11:52.3
19.
KARÁSEK Vladislav
CZE 1:08:37.1 0:12:24.8
20.
KOHOUT Michal
CZE 1:08:52.1 0:12:39.8
21.
FLEIŠMAN Miroslav
"
CZE 1:08:58.1 0:12:45.7
22.
BARTŮNĚK Jan
Bike for Life bike club
CZE 1:09:06.1 0:12:53.7
23.
BREJCHA Pavel
SK ČNB
CZE 1:09:18.7 0:13:06.4
24.
DOBEŠ Bohumír
Premium hotel Znojmo
CZE 1:09:32.3 0:13:20.0
25.
JAROŠ David
CZE 1:11:10.1 0:14:57.8
26.
KOVÁŘÍK Karel
CZE 1:11:16.0 0:15:03.6
27.
MICHL Daniel
Mondraker racing team
CZE 1:11:23.7 0:15:11.3
28.
KLASNA Michal
CZE 1:11:59.8 0:15:47.4
29.
ČERMÁK Ivan
CZE 1:12:24.7 0:16:12.3
30.
HEJTMÁNEK Petr
CZE 1:12:26.0 0:16:13.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
CZE 1:07:07.8 0:00:00.0
2.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKEPUZZLE team
CZE 1:19:27.1 0:12:19.3
3.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 1:20:13.5 0:13:05.7
4.
VORLÍČKOVÁ Jana
Kilpi KOME
CZE 1:21:18.8 0:14:10.9
5.
VÁCHOVÁ Petra
Ski a Bike Centrum Radotín mtb team
CZE 1:21:54.3 0:14:46.4
6.
TOMSOVÁ Klára
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:25:20.1 0:18:12.2
7.
VAVŘÍKOVÁ Klára Franc
CZE 1:30:07.2 0:22:59.3
8.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 1:30:15.0 0:23:07.2
9.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 1:30:19.8 0:23:12.0
10.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 1:31:58.2 0:24:50.3
11.
RÝZNEROVÁ Alena
EDPOTEAM
CZE 1:33:53.1 0:26:45.2
12.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 1:44:38.2 0:37:30.3
13.
ANDĚLOVÁ Šárka
CZE 1:46:05.9 0:38:58.1
14.
OUJESKÁ Lenka
CZE 1:51:11.8 0:44:03.9
15.
ADAMOVÁ Eva
DRAKUN
CZE 1:55:12.4 0:48:04.5
16.
KOTÚČOVÁ Katarína
SVK 2:01:11.0 0:54:03.1
17.
ŠTRBÁKOVÁ Lívia
SVK 2:01:16.7 0:54:08.9
18.
PELCOVÁ Michaela
VŠTJ Ekonom
CZE 2:13:40.8 1:06:32.9
19.
KUCHAREWICZ Monika Kucharewicz
POL 2:17:16.8 1:10:09.0
20.
HANZLOVÁ Petra
zaměstnanec České spořitelny
CZE 2:20:13.9 1:13:06.0
21.
KOCHÁNKOVÁ Hana
Česká spořitelna hobby C
CZE 2:21:42.6 1:14:34.8
22.
HUČKOVÁ Magdalena
CZE 2:25:03.1 1:17:55.3
23.
RÝZNAROVÁ Petra
CZE 2:44:13.8 1:37:06.0
24.
BARTOŠOVSKÁ Hana
CZE 2:46:31.0 1:39:23.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.